Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wciskasz w momencie gdy piłka jest tuż przy zawodniku. ładnie sklejają nawet górne podania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak czytam ten temat bo juz miałem kupować fife 16 a tu teksty ze patch namieszal i teraz fifa 16 to 15 :) Czy w takim przypadku odpuścić zakup i zostać z 15?... Kurcze ach re EA....

Edytowane przez olunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 lepsza i to dużo lepsza. 15 to najgorsza Fifa w historii jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 była lepsza, teraz to dno.

no przecież piszę, że 16 lepsza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież pisałem o 16 w czasie przeszłym :) Przed paczem to była mega dobra gra, teraz jest lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież pisałem o 16 w czasie przeszłym :) Przed paczem to była mega dobra gra, teraz jest lipa.

Popieram w 100 procentach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra się tak zyebała po patchu, że daję wszystkim styl MOCARZ i naparzam. . . Jutro będę w Uwadze na TVN jak by ktoś chciał .... :wallbash: i albo w to graja same dzieci albo uzależnione hieny od rajdów , przecież to plaga jakaś, a jak już widzę perfidne wykorzystywanie karnych i wbieganie na pałe w pole karne, żeby tylko się o kogoś odbić to nóż w kieszeni się otwiera ,,.. 3/4 rożnych to jest krótka piłka i lecim na szczecin , może się o kogoś potknę ;//

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powtórzę to samo co roku (i pewnie tak samo jak co roku zostanę zjechany) - grajcie na manualu. Zupełnie inne tempo, zupełnie inny poziom gry, a jeśli ktoś zrobi dobra akcję to znaczy, że umie podać a nie tylko bezmyślnie wciska x. A ciężko jest tak naprawdę tylko na początku. Na asystach ta FIFA jest zupełnie niegrywalna, na manualu jest dużo lepiej, chociaż błędy oczywiście wciąż są. Z tych najbardziej irytujących to to, że czasem przy wyszukiwaniu rywala wywala z serwerów ea bez żadnych informacji i trzeba wyjść do menu, połączyć się i znowu szukać żeby kogoś znaleźć. No i gra w obronie wymaga skupienia, tu balans ciałem jest bardzo skuteczny i napastnik potrafi wejść w obronę jak w masło jak się trochę odpuści, a przy kiepskich sędziach to potrafi zirytować.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 lepsza i to dużo lepsza. 15 to najgorsza Fifa w historii jak dla mnie.

Taa, to już więcej frajdy miałem grając w fife 13 pace Edition, fajna arkadrowka była. Natomiast gameplay bardzo fajny miała FIFA 14 heading Edition tylko te główki.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mamy penalty edition ,a za rok będzie inny bug, cwane matoły są w tym ea. Powiem że tempo wzrosło chyba tylko w fut. W innych trybach jest wolniej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja mam pytanie czy ktos z was tez ma problem z serwerami ea czy z lacznoscia. Na 6 meczy FUT 5 razy po gwizdku sedziego i zakonczeniu meczu trwa buforowanie, nastepnie wyskakuje blad ze problem z polaczenie ea. Nawet w trybie sezon jednego gracza po meczu wyskakuje ten blad co na zdjeciu. Macie jakies pomysly zeby to k...estwo naprawic ? Gram na PS3 wiecie moze czy na PS4 tez sa takie problemy bo przez to bardzo zastanawiam sie nad kupnem PS4. 

 

 

post-20193-0-25063300-1444487072_thumb.j

Edytowane przez madridista18
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja mam pytanie czy ktos z was tez ma problem z serwerami ea czy z lacznoscia. Na 6 meczy FUT 5 razy po gwizdku sedziego i zakonczeniu meczu trwa buforowanie, nastepnie wyskakuje blad ze problem z polaczenie ea. Nawet w trybie sezon jednego gracza po meczu wyskakuje ten blad co na zdjeciu. Macie jakies pomysly zeby to k...estwo naprawic ? Gram na PS3 wiecie moze czy na PS4 tez sa takie problemy bo przez to bardzo zastanawiam sie nad kupnem PS4. 

Mi pomogło to: 

 

Wchodzisz w Customise -> Online Settings -> EA Account Settings -> Opcję Share Usage Data ustawiasz na wyłączone... Możliwe, że w innym miejscu jest ta opcja, ale jak poszukasz to znajdziesz -> Share Usage Data

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja mam pytanie czy ktos z was tez ma problem z serwerami ea czy z lacznoscia. Na 6 meczy FUT 5 razy po gwizdku sedziego i zakonczeniu meczu trwa buforowanie, nastepnie wyskakuje blad ze problem z polaczenie ea. Nawet w trybie sezon jednego gracza po meczu wyskakuje ten blad co na zdjeciu. Macie jakies pomysly zeby to k...estwo naprawic ? Gram na PS3 wiecie moze czy na PS4 tez sa takie problemy bo przez to bardzo zastanawiam sie nad kupnem PS4. 

 

Dokładnie mam ten sam problem na PS3, wcześniej było wszystko ok a od dwóch dni mam tak po każdym meczu w FUCie czy to offline czy to online, a że głównie grałem online draft to po każdym wygranym meczu w 1 rundzie, po końcowym gwizku gra się buforowała i wyskakiwał komunikat o błędzie i rozłączało mnie z FUTem. Traciłem wszystko, żeton, coinsy oraz wygraną. Niestety problem jest globalny i nie ma żadnego rozwiązania na PS3 na dzień dzisiejszy. Dziś o dziwo jeden mecz wygrałem w online drafcie i mi zaliczyło a po drugim znowu ten sam błąd. Wersja na PS3 to w ogóle nieporozumienie i katastrofa. W wersji na PS4 nie mam takich problemów, chociaż zdarzało się też że nie zaliczało meczy w FUCie czy to offline czy to online. EA powinno dostać po dupie. Jestem na bank przekonany że to wina ich słabych serwerów, wystarczy wejść na zagraniczne fora EA i poczytać jak się ludzie skarżą, masakra. Oto taki komunkat mi w kółko wyskakuje na PS3:

 

wi3vad.jpg

 

złodzieje z EA!

Edytowane przez Kattowitz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pomogło to: 

 

Wchodzisz w Customise -> Online Settings -> EA Account Settings -> Opcję Share Usage Data ustawiasz na wyłączone... Możliwe, że w innym miejscu jest ta opcja, ale jak poszukasz to znajdziesz -> Share Usage Data

dzieki dzisiaj to sprawdze ;) 

Kattowiz zgadzam sie z Toba w 100 % . Takie dno sie zrobilo ostatnimi czasy z ta fifa ze szok. Radosc gry mialem w wersji fifa 14 od 15 jest juz tylko gorzej. 

Pozdrawiam wszystkich wku...ionych na EA.

PS. Kto dzisiaj wygra mecz ? POLSKA ! Kto ? POLSKA ! Kto ? POLSKA ! POLSKA ! POLSKA !!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupować na gram.pl w promocji za 179.90zł nówkę? W demo mi się gra przyjemnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna to nie to samo co demo pamiętaj

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

dzieki dzisiaj to sprawdze ;)

Kattowiz zgadzam sie z Toba w 100 % . Takie dno sie zrobilo ostatnimi czasy z ta fifa ze szok. Radosc gry mialem w wersji fifa 14 od 15 jest juz tylko gorzej.

Pozdrawiam wszystkich wku...ionych na EA.

PS. Kto dzisiaj wygra mecz ? POLSKA ! Kto ? POLSKA ! Kto ? POLSKA ! POLSKA ! POLSKA !!!!!!

Lecz się :)

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy tylko mnie zawodników manualnych szuka po 20-30 minut czy tam mało ludzi gra w tym trybie ? :/ Idzie nerwicy dostać jak się tyle czeka... Jest można jakaś Polska społeczność na ps4 co zrzesza ludzi grających na manualu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne że zapisuję sobie formację ,wytyczne dla zawodników , a potem w grze online jej brakuję ? Czy ktoś tak ma ? Muszę wybrać jakąś z listy i grać. We wszystkich wcześniejszych było inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się dzieje z serwerami EA? bo wchodzę dziś i pisze że nie mogę się połączyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty nie zwracaj uwagi na to co pisze Evo666 :D

Gdyby na forum była opcja ignoruj on by miał to od połowy forum.

----

Jakie jest najlepsze Polskie forum dotyczące FIFY?

Dobrze ze jesteś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żartując - jest zmowa Konami i EA. Tak jedni jak i drudzy wielbiciele tych kopanek  narzekają że demo tak Fify jak i Pesa było fajne a produkty finalne o kant dupy rozbić. Szkoda że nie mają konkurencji.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy tylko mnie zawodników manualnych szuka po 20-30 minut czy tam mało ludzi gra w tym trybie ? :/ Idzie nerwicy dostać jak się tyle czeka...

Jak ze dwa, trzy razy z rzędu nie znajdzie ci rywala to wyjdź do menu i wejdź jeszcze raz w sezony, u mnie to pomaga, chyba jakiś błąd z serwerami ea bo po wyjściu z menu sezonów do menu głównego często nie mam połączenia z ea. Ludzi na manualu gra oczywiście dużo mniej, ale korzystając z tej metody opisanej wyżej da się przeciwnika znaleźć w miarę spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema 

Mam pytanie ponad tydzień temu zakupiłem fife 16 używaną na allegro która dopiero przyszła dziś po południu a rano zamówiłem nową za 178 zł i tu mam pytanie jak to jest z tymi paczkami fut a dokładnie mówiąc 15 jest na nie kod w opakowaniu czy jak bo w tej używce nic takiego nie widziałem (może już wykorzystany)??? Czy dopiero te paczki będą naliczane jak zainstaluje fife (nieważne czy nowa czy używana ) proszę o pilną odpowiedź bo prawdopodobnie jedną z nich będę sprzedawał na allegro 

 

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Mam pytanie ponad tydzień temu zakupiłem fife 16 używaną na allegro która dopiero przyszła dziś po południu a rano zamówiłem nową za 178 zł i tu mam pytanie jak to jest z tymi paczkami fut a dokładnie mówiąc 15 jest na nie kod w opakowaniu czy jak bo w tej używce nic takiego nie widziałem (może już wykorzystany)??? Czy dopiero te paczki będą naliczane jak zainstaluje fife (nieważne czy nowa czy używana ) proszę o pilną odpowiedź bo prawdopodobnie jedną z nich będę sprzedawał na allegro

Z góry dzięki

Kod jest w pudełku. Wychodzi na to że go nie masz czyli jest wykorzystany

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×