Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

w 16tce liczy się teraz bardziej PHY, więc wrzuciłem Kouyate na CDM i na obronie królują Ogbonna i Mbemba. Kozaki jak dla mnie w BPL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc:

-Bramkarze to kosmici

-Ciężsi piłkarze, przez co w końcu czuć że się muszą rozpędzić

-Cięższa piłka, strzały naprawdę sprawiają radość, dzisiaj w sezonach strzeliłem z około 30 metrów takie okienko o jakim w 15 mi się nie śniło

-Ulepszony odbiór, więcej animacji, przez co więcej możliwości, np piłkarze odbierają piłkę krzyżując nogi

-Te silne podania po ziemi rzeczywiście dają dużo nowych rozwiązań, można nimi konstruować takie akcje jakie we wcześniejszej części były niemożliwe, raz mi się udało świetnie to zagrać, mam nagrane, później pewnie wstawie

-Gra żeńskimi reprezentacjami to miła odmiana, naprawdę miła

-Cieszynki do kamerzysty, możemy pomachać naszemu rywalowi gdy rozwalamy go w meczu online :D są też z rezerwowymi, ale nie tak przyjemne :D

-Kolory wydają się bardziej żywe(nie chodzi o ustawienia TV bo nic nie zmieniałem od 15 :P )

-FUT Draft, zagrałem dwa mecze, wygrana i przegrana, dostałem trzy paczki, złotą, tą lepszą złotą(nie gram w fut, nie znam się proszę wybaczyć ;) ) i srebrną z piłkarzami, dziwny ten tryb, niby jest losowo, po ustawieniu 11 rzeczywiście pomyślałem: "no nawet nawet" jednak później wybieramy 11 rezerwowych a wśród nich są Messi, Neymar, Iniesta, czy Pique i cały skład możemy przemeblować więc ta losowość jest tak naprawdę udawana skoro możemy przeprowadzić tyle rotacji :)

Póki  co to tyle, zmiany oczywiście na wielki plus, na pewno większy skok niż rok temu ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz jest inaczej bynajmniej w demie nie ma juz tak latwo trojkacik I heja lub gora ,jest trudniej lepiej itd

Edytowane przez Disk85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszukuje Wam kogoś w ogole w sezonach? Mi ani w sezonach ani w UT nikogo do gry nie znajduje ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Wszystko jest pięknie ale syndrom ligi hiszpańskiej mnie dobija, byle kontakt z przeciwnikiem kończy się gwizdkiem w online mnie to zabije chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszukuje Wam kogoś w ogole w sezonach? Mi ani w sezonach ani w UT nikogo do gry nie znajduje ;/

U mnie wszystko śmiga jak należy, bez problemów wyszukuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek faktycznie był problem, wczoraj już wyszukiwało elegancko. Mówię o FUT, bo tylko w niego grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do kiedy trzeba wykorzystać kody?

Co do grafiki w grze to mogli by się bardziej postarać jeśli chodzi o zbilżenia. Czasem zawodnicy jak i trybuny wyglądają kiepsko :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA 16 pozamiatala! Jesli ktokolwiek gral w zyciu chociaz semi-pro w pilke nozna, to ten tytul wgniata w fotel. Walka nieprawdopodobna, zagrywanie odpowiednia noga, przy odpowiednim ustawieniu na boisku dziala cuda. Balans cialem nieprawdopodobnie realistyczny, kontrola tempa jak w na boisku. Osobisie jestem w szoku, bo bylem pewien przesiadki na PES 16, a tu taka niespodzianka. W FUT gram leszczami i czuc przewage skilla nad gimbusami, biegajacymi gwiazdami. Dla mnie 10/10! Pierwszy raz w historii.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do kiedy trzeba wykorzystać kody?

 

Kody na paczki do 11 października.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można i pózniej wykorzystać ale kilka paczek przepadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można i pózniej wykorzystać ale kilka paczek przepadnie.

Wg EA nie można:

"ZAMÓWIENIE PRZEDPREMIEROWE DELUXE EDITION WYGASA 24 WRZEŚNIA 2015. KOD ZAPEWNIA 2 ZŁOTE PACZKI W TRYBIE FIFA ULTIMATE TEAM, DOSTĘPNĄ CO TYDZIEŃ, PRZEZ 20 KOLEJNYCH TYGODNI. KOD MUSI BYĆ WYKORZYSTANY DO 11 PAŹDZIERNIKA 2015, CELEM ODEBRANIA WSZYSTKICH 15 ZŁOTYCH PACZEK. KOD PRZESTANIE BYĆ WAŻNY Z DNIEM 17 STYCZNIA 2016. PÓŹNE WYKORZYSTANIE KODU BĘDZIE SKUTKOWAŁO UTRATĄ ZŁOTYCH PACZEK Z POPRZEDNICH TYGODNI. KAŻDA TYGODNIOWA PACZKA JEST WAŻNA PRZEZ 7 DNI I MUSI BYĆ ODEBRANA W TYM OKRESIE CZASOWYM. NIE ODEBRANIE PACZKI W TYM OKRESIE BĘDZIE SKUTKOWAĆ JEJ UTRATĄ."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym chodzi o to że MUSI być wykorzystany do wtedy jeśli chcesz wszystkie paczki. Natomiast ważny jest do 17 stycznia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym chodzi o to że MUSI być wykorzystany do wtedy jeśli chcesz wszystkie paczki. Natomiast ważny jest do 17 stycznia.

Krosek nie kombinuj :D kolega pytał do kiedy trzeba wykorzystać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawodnicy ustawieni przy słupkach na rzutach rożnych wreszcie do czegoś się przydają, a nie tak jak w poprzednich edycjach od czasu do czasu wbiją do bramki piłkę, która by do niej nie trafiła. Po przegraniu kilku godzin w demko i parę godzin dzisiaj, uratowali już tak nie jedną piłkę lecącą do siatki.Ogólnie duża losowość, piłka po strzałach potrafi poodbijać się od kilku grajków i trzeba szybko reagować, bo można jeszcze coś trafić.

Co do płaczów na forach fify to już dzisiaj widziałem temat, że podania R1 + X są blee :P na szczęście ta osoba została szybko sprowadzona do parkietu. Oby nic nie zmieniali, to będzie git. Co do wrzutek z bocznych sektorów boiska to wydają się wyważone, jak ma się dużo czasu i miejsca to można dograć idealną piłkę na główkę, a gdy goni nas obrońca i jesteśmy w pełnym biegu, to ciężko o dobre dośrodkowanie. 

Ale żeby dokładniej i dogłębniej poznać się na grze to trzeba jeszcze pograć, to są jedynie pierwsze wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos tu w UK zamawial w Simply Games?? Czy otrzymaliscie juz gre?? Ja dalej czekam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna jest ta część najlepsza od kilku lat dla mnie :) Tempo troszkę wzrosło po tym patchu idealne jest imo plus ten balans samą gałką cudo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gra im dłużej gram, tym wydaje sie trudniejsza :D, przynajmniej narazie . . .  ale jest ok,!! rok temu o tej porze modliliśmy się o patcha zmniejszającego rajdy ;], a dzisiaj modle sie żebym wkońcu oarnął co i jak ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem już trochę spotkań online (sezony, Manchester United) i w każdym meczu jak miałem rzut wolny, nie bylo sprayu. Jestem ślepy czy z patchem wyjdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem już trochę spotkań online (sezony, Manchester United) i w każdym meczu jak miałem rzut wolny, nie bylo sprayu. Jestem ślepy czy z patchem wyjdzie?

No nie ma, nie ma , eż ani razu nie uświadczyłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę spotkań już zagrałem, gra na potencjał, ale kurde, wydaje mi się, że tu jest strasznie łatwo strzelić gola. Z dystansu w sumie ciężko przycelować (gram na manualu), ale z pola karnego praktycznie wystarczy trafić w światło bramki, no i nie trafić w bramkarza. A strzały w długi róg to już w ogóle śmiesznie wyglądają, każdy wchodzi. Oczywiście jeszcze trochę pogram i mam nadzieję, że zmienię zdanie, ale słabo to wygląda póki co.

Ed: tzn. słabo pod tym względem, bo ogólnie zmiany zdecydowanie na plus

Ed2: a główki to już w ogóle, każdy strzał głową to w zasadzie gol, nawet jak bramkarzowi wystarczyłoby wyciągnąć ręce do piłki to rzuca się na nią jakby miał atak padaczki i oczywiście przepuszcza. Może po patchu będzie to jakoś sensownie wyglądać.

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie uczę się grać mimo kilkuletniej grze w fifa tu jest mega trudno. Bilans w sezonach 18-12-27 ,nigdy tak słabo nie zacząłem :) gram różnymi drużynami, duże urozmaicenie Ciekawe czemu spray zniknął po patchu, komu to przeszkadzało? Bramkarze bronią fenomenalnie, nie wiem o co koledze wyżej chodzi,czasem chyba aż za dobrze ale mi to pasuje . Kilka razy bramkarz obronił główkę z odległości około 5m. Wyglądało to efektownie, no i bramkarze dobrze grają na przedpolu, wiedzą kiedy mają ruszyć do piłki. Jedna sprawa mnie zastanawia dlaczego na tyle meczów nigdy nie było meczu w deszczu lub śniegu -dziwne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×