Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga LTE - Mercedes vs Mclaren Event (Start 27.11.2016 - Zapraszamy!)

Rekomendowane odpowiedzi

Do naszego grona dołączył kolejny kierowca: F1maniak. Przywitajcie kolegę :)

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak juz mianiaki wkraczaja do akcji to ja wypinam wrotki... Witamy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy i poproszę o standardową formułkę - # numerek; kiera/pad; i ew. Psn_id (jeśli jest inny niż forumowy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za trening był wczoraj prawie do 1.00 w nocy :biggrin: kurczę żonę obudziłem dwa raz a o 5.00 wstawała bure miałem :) sienu na pewno na tym fordze tam strasznie kontry szły i na Capri

na koniec pojazdówka rożnymi setami , różnice fordem capri po 0.044 czy 0.014 po 3 kółkach na Monza,

aż przeglądnę powtórkę i dam jpga z różnicą na mecie w wolnej chwili :)

 

Maniak f1 szybki u mnie końcówka 26xxx zaczęła się pojawiać. tor mimo długich prostych bardzo wymagający i uwypuklający niedoskonałości żyletty czyli balans masy na do hamowaniach i stawianie bokiem.

ma ktoś seta może wystarczy ją odpowiednio utwardzić i będzie fajnie trzeba próbować na pewno 60-65% hamulców daję na przód.

Skrzynię biegów też można skrócić żeby tą magiczną 6 wpinać. 

będzie ładne ściganie w niedzielny wieczór. 

 

 

można poszukać setapu

http://projectcarssetups.eu/#/bycar

Edytowane przez Gustaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę ostatnio potrenowałem, tyle godzin że do niedzieli chyba odpuszczę :laugh:

Jeśli chodzi o efekty treningu to we wtorek było tak:

 

 

dziś za to pobawiłem się trochę ustawieniami i przyznaje efekty były, dość częste czasy 1:25,xxx

 

 

i wiem że można jeszcze lepiej. Pojawi się Piotras i od razu swoimi czasami sprowadzi mnie na ziemie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakimi opcjami sie bawisz ??

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do miejsca, to gadaliśmy po wyścigu, że powinno być zaliczone 9 lub DSQ. W tym wyścigu DSQ mogę zrozumieć(nie to co w endu 3h LE mans, gdzie miałem z 3L) bo dojechałem na oparach i na mecie miałem pewnie coś ok 0.1 l i to pewnie dlatego, że jechałem ostatnie trochę oszczędniej. Gdybym miał slicki, a nie deszczówki, to pewnie by zabrakło wcześniej, ale jakby padało do końca tak jak założyłem, to by pewnie zostało sporo po zjazdowym. Mój błąd i tyle. Wyścig może nie udany, ale fajny, a i Sieniu się musiał namęczyć dobre kilka okr. gdy byłem na deszczówkach żeby mnie wyprzedzić. 

Zybi, bez przesady. Trochę polatałem i naprawdę wysoko postawiłeś poprzeczkę tym czasem i naprawdę ciężko jest go pobić. Ja w tym aucie nic nie ruszam od pierwszego wyścigu, ale tu musiałem trochę pobawić się z hamulcami bo mega trudno jest na dohamowaniu do szykany i ostatniego zakrętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś w setach grzebiecie coś utwardzacie ? dajcie jakiegoś seta jak coś tam działacie koledzy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt sie nie chce przyznac jakich uzywaja :D Ja tylko zmieniam cisnienie i balans hamulcow. Bardzo dobrze jezdzi mi sie na 1.25 na wszystkich kolach i 60% w lewo balans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem czasu tu zajrzeć ostatnio i tylko dlatego nie odpowiedziałem na pytanie Errora :) . No ciężko wszystko zdradzić co by nie mówić wciąż rywalizujemy ze sobą ;) .

Powiem Wam że pobawiłem się tylko prześwitem i amortyzatorami, jeszcze nie zmieniałem niczego przy hamulcach, a ciśnienie w oponach jeśli jest bezchmurnie mam na poziomie około przód 1,3 tył 1,18

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrenowalem troszeczke dzis zmienilem balans,cisnienie i udalo sie pojechac na 1:25,247 przy 8 litrach paliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle wymiatacie. Ja dziś odpadam, coś słabo się czuję i nie chciałbym namieszać, o 21 pewnie będę już chrapał ;) Liczę na screeny i jutro zrobię aktualizację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zybi dzieki za info. Pokombinowalem troche wczoraj i 1:25:9xx weszlo wiec az tak zle nie jest... osobiscie polecam zmiejszyc przeswit auto stabilniejsze jest. Dla mnie przynajmniej. Licze ze dzis nie rozwali mnie nikt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1:25:02x przy sporej ilosci paliwa dzis. Chyba dzisiaj peknie magiczna bariera 1:25... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dam rady dzisiaj. Miłej jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa, a tak chciałem pojechać po przerwie...niestety problemy z netem mam jakieś. Wolałem nikomu nie popsuć wyścigu lagowaniem i odpuściłem. Mam nadzieje ze to przejściowe problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wyscig. Dojechalem. Sorry za nieuwazny powrot na tor.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3076c4f33bf996c7148fd217ddea85e8.jpg34bca37482fd73eea41ac9c0e069f7a4.jpg

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był jakiś deszczyk? Bo >1h na to wskazuje ;)

przez pół wyścigu basen narodowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, wstępna tabela.

ginettaWpqFr.png

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurzająca jest ta gra ecodriving stosowałem bo zamiast 26 wlali mi 20 i P1 straciłem cholera jasna frustrujące to jest musiałem zjechać jeszcze raz do pit stpu :( - 

brakło mi na 1 kółko plus zjazdowe kółko do boksu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem to samo zamiast 22 zalali 14 i musialem drugi raz zjechac chcialem 8 a oni zalali 22 to co powinni wczesniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zdajecie sobie sprawę, że wartość, którą ustawiacie na zjeździe, to ostateczna ilość paliwa ;) Tzn jeśli na "picie" macie 5l w baku i ustawione 20, to chłopaki leją do 20, czyli 15. W każdym razie, u mnie tak to działa od początku i nie miałem problemów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×