Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga LTE - Mercedes vs Mclaren Event (Start 27.11.2016 - Zapraszamy!)

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuce Live :)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to jak w końcu start w drugiej rundzie? Wyjście z ostatniego zakrętu i gaz ? Czy jakoś inaczej ? I prośba żeby ktoś z klawiaturą mógł to napisać na zbiorczym czacie w przerwie między wyścigami.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieniu napisze... ewentualnie powie bo sprobujemy czat ogolny w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni zakręt i gaz w podłogę, nie może być innej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ostatni zakręt i gaz w podłogę

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Willowsprings średnio udane. Pierwszy wyścig jeszcze jako tako. W drugim kompletna katastrofa. Spin za spinem. I jeszcze na to wszystko znów pogubiłem się przy tankowaniu... Zalalem za mało na 6 okr ;). No nic. Może być tylko lepiej. Do zobaczenia w niedzielę za tydzień.

Sent from my HTC One using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Q, pierwszy raz przejechalem sie z mala iloscia paliwa, i wyszlo calkiem spoko.

w R1 niestety zaspany start marcina sprawil, ze wjechalem mu w dupe, potem jeszcze na okrazeniu pierwszym jakies balety peli przed ostatnim zakretem sprawily ze moj przod nie wygladal za dobrze i tempo spadlo o 2s, wiec zjechalem sobie do pitstopu zeby to naprawic, potem jeszcze na okrazeniu 8 na ostatnim zakrecie starcie z ravpolska. plus wyprzedzenie snopixa i martusi.

jeszcze na poczatku R1 zrobilem errorowi cos podobnego co sainz w meksyku alonso. sorry za to, ale nie widzialem cie w ogole.

 

R2 - szybki awans na P1, najszybsi z R1 nie mieli latwo z przebijaniem sie do przodu wiec jakos P1 udalo sie do konca dowiezc. Jeden jebitny blad w T1  a tak to wyscig bez historii.

 

ogolnie chyba braklo czucia po dlugiej przerwie w R1.

 

rawpolskagb, jak zapisales replay to mozesz podrzucic akcje ze mna (R1, L8, T9), error tez to z poczatku wyscigu R1, ja nie zapisalem powtorki, a chetnie bym zobaczyl  jak te akcje wygladaly z waszego punktu widzenia.

 

pierwsze wrazenia z laguny po willow to super gladkosc toru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Topru ja nawet nie pamietam co tam sie dzialo... Ja za duzo emocji dzis mialem...

 

Pozatym zapraszam na mala relacje foto:

 

Punkty beda po decyzjach o karach...

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R1 to było świetne ściganie. Wystartowałem z pozycji jak chciałem mając szybsze Audi przed sobą. Fordem nie da się na początku im odejść przez to Turbo jeszcze pewnie podkręcone na krótszy wyścig. Trzymałem więc swoje tempo i czekałem na rozwój sytuacji bo treningi pokazały że Audi lubi zaskoczyć. Tak było. Najpierw wypadł Marcin, Diego trzymał się dłużej ale w końcu się udało i jego przejść. Ford szedł jak po szynach i lekka przewaga nad Diego znika bo Rav jako dubler mnie mocno zblokował. Diego odrobił, wyprzedził i znów walka. Udało się wyprzedzić drugi raz i już spokojnie swoim tempem do mety. Pierwsza wygrana cieszy tym bardziej że lekko nie było.

R2 to już inna bajka. Przebić się z ostatniej pozycji do przodu nierealne. Długo nie mogłem do Top10 zejść więc czekanie na błędy innych i szukanie okazji bo normalnie wyprzedzic nie było jak.

Był jakiś mały karambol gdzie wpadłem pomiędzy kilka aut. Szczęśliwie bez zderzenia i tylko otarcie było. Wystarczyło jednak aby tempo spadło aż o 1s na lapie. Przebijanie się stało się jeszcze trudniejsze. W końcu decyzja aby troche wczesniej zjechac do pitu.

Po wyjezdzie fura OK, szła znowu jak po szynach. Zwłaszcza w T2 gdzie mozna sie bylo przykleic na łuku do wewnetrznej linii i tam wyprzedzac tych co szli szerzej.

Ostatecznie dokulanie sie na 5 pozycji jest i tak lepsze niz sie spodziewalem na starcie.

Dzięki wszystkim za fajne ściganie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba wyścigi, chyba najbardziej kompletny weekend wyścigowy w LTE jak dotąd dla mnie. R1 to powrót do przeszłości bo tutaj przyszło mi walczyć długo z Killem :) Dzięki man za przepychanki i ciśnienie :) Było tu kilka zwrotów akcji, jakiś przypadkowy dzwon przy okazji wypadu Killa z toru ale jechaliśmy dalej podobnym tempem. Wyprzedzam, błąd, zamotka, tracę pozycję by potem znowu wyprzedzić w tym samym miejscu i mam P4. Tj. miałem :) Na ostatnim zakręcie stwierdzam, że skupienie jest przereklamowane, wchodzę słabo, Killa Bee po wewnętrznej i na prostą SM wychodzi pierwszy, kończymy R1 jeden za drugim. Po takiej zabawie biorę i P5 :) W R2 mam nieco problemów z przeciskaniem się do przodu i dwa razy w tym samym miejscu jestem wypchnięty z toru przy jeździe bok w bok, odrabianie zaczyna się od nowa. Jechałem na 2 pity, nie wiem czy nie lepszym wyjściem była by ryzykowna jazda na jeden, jak Sieniu. Na mecie na P8, kilka okrążeń więcej i Starzi miałby ciepło bo jego przewagę zjadałem dość szybko. 

 

Teraz Laguna Seca. Ten tor znam jedynie z pada ale w Fordzie i na kierownicy powinno być dobrze w Korkociągu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było super.

R2 trochę lipa bo po uderzeniu nie udało mi się ustać zakrętu następnego i w piach i straciłem masę pozycji :38_worried:

 

będę miał chwilę napiszę więcej. 

 

są jakieś wnioski o kary ? ktoś coś składa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie gra pokarała wczoraj wystarczająco. Aż się zagotowałem

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie techniczne: zajechał ktoś kiedyś oponę do zera w tej grze? Co się wówczas dzieje? Jak gra to symuluje? Felga i uślizg? Dojechałem w R2 na łysej oponie, nie wiem czy chociaż jeden piksel był zielony na wskaźniku :-) i ciekaw jestem jak oddawane jest totalne zużycie bo do końca wyścigu na szczęście wytrzymała :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczniki opon w grze chyba trochę oszukują. Trzeba je traktować jako wskazówkę, nie wyrocznię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę obejrzeć powtórkę z pierwszego wyścigu, co tam się działo po drugi zakręcie, bo jakaś dwójka wracała na tor i mi wymusiła i ktoś przywalił we mnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A macie jakiś plan co będzie za nowy event :).  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieniu zawsze trzyma to do ostatniej chwili żeby nikt nie trenował wcześniej zresztą wieść gminna niesie że jak będą pokoje prywatne w Asseto Corsa to się przenosimy tamtej grze dać szanse, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, BARTEKps4 napisał:

Ja muszę obejrzeć powtórkę z pierwszego wyścigu, co tam się działo po drugi zakręcie, bo jakaś dwójka wracała na tor i mi wymusiła i ktoś przywalił we mnie.

to moglem byc ja, wrzuccie replay sam chetnie zobacze bo sam nie zapisalem, wydawalo mi sie ze errora wypchnalem ale on nic nie pamieta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assetto to syf jak dla mnie.  Po premierze gra poszła 3 dni później do zyda :). Dzięki za info 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wniosek... Nie goncie mnie tak. No zawalu dostalem odpowiednio po Marcinie.. Gustawie... Killu... Diego... Kazdy jeden. Ja nie daje sie latwo wyprzedzic (zgodnie z zasadami) wiec prosze dajcie sobie spokoj po 7 probach....:/

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ciebie jak się naciska to pękasz jak mała dziewczynka tylko później z Tobą problem bo siedzisz w kącie i płakulkasz.  

 

Wjazd na metę R1 mieliśmy srogi ciekawe i ile cm wygrałeś muszę popatrzeć to dziś na powtórce , za mało o tą chwilę schowałem się w strudze aerodynamicznej za Tobą kolego. 

Edytowane przez Gustaw
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam Error. Dla mnie to specjalnie na pobocze uciekłeś. Widać bardzo się Audi boisz ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyscig 1: (Moze sie jeszcze robic):

 

https://youtu.be/1ma_K48Acz0

 

Zaczynamy od wyscigu 2:

 

Podziekowania dla RavPolskaGB!

Edytowane przez Sir Siekier
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error poproszę o udostępnienie intra :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×