Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga LTE - Mercedes vs Mclaren Event (Start 27.11.2016 - Zapraszamy!)

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ja w ten weekend jestem nieobecny. :38_worried:  Od razu zgłaszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co tu dużo pisać główny sędzia zaproponował -8pkt

Więc nic nie pozostaje mi jak to przyklepać.

Tak wiec -8 pkt i zimy kubeł wody na głowę :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...Tutaj pytanie techniczne. Skąd wiecie kto jest kto na powtórkach. Ja nawet sam siebie nie mogę zidentyfikować...

Sent from my HTC One using Tapatalk

W opcjach masz domyślnie ustawione podpisy graczy tylko online, zmień na "wszystkie" lub jakoś tak, i będziesz mieć opisane auta także w powtórkach.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja słów kilka o wyścigu.

Kwalifikacje to czysty majstersztyk w moimi wykonaniu,bo nie nastawiałem się na czas poniżej 1:14, a jednak się udało zejść.

Stara do pierwszego wyścigu trochę nieudany bo ktoś zaspał na starcie i łykną mnie Error, po kilku okrążeniach udało się go łyknąć i pogoń za Marcinem,Darkmanem i Diego. Na jednym z okrążeń Marcin popełnia błąd i udaje się awansować na P3. Pod koniec walka z Diego o P2 ale niestety wolałem w niektórych momentach odpuścić żeby nie zepsuć nam obu wyścigu i dowieść P3

Wyścig numer dwa

Start z 14 pozycji i mozolne przebijanie się do przodu, na jednym z zakrętów kilka aut podbijało się o siebie ja żeby uniknąć zamieszania odpuściłem ale ktoś z tyłu postanowił mnie popchnąć i w konsekwencji strata pozycji. Ale i tak udało się pojechać na jeden PIT stop i P4

Pózniej dodam wideo :)

Wyścig 1

R2


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tabelka...

15036563_1305173039540627_32375370543606

 

No zebym z Gustawem walczyc musial... :/ Dobra ! nie wygrasz nawet przy zielonym stoliku... nie dam ci oreza! Uwaga nadchodze! Gustawie z dziadow...

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eRRORKU 

chodzi mi o twoje spychanie z toru to nie pierwszyzna tak się nie robi a ty to praktykujesz od lat.

weź sobie to do serduszka swojego zatwardziałego tak jest beee beee fuj fuj.

to nie to że ja za Tobą nie przepadam wódki zawsze się nachleję 

 

ps

no i pięknie prowadzę 2 punkciki :1_grinning: hłehłehłe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle hejtu na mnie leci ze juz musi byc zatwardziale i zimne... :/ Gustaw ty pochleju!

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmieścił się nie spychał z toru jak Errorek - tylko flat spota zrobił na przodzie będzie miał bicie na oponkach :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pięknie i tak masz jeździć Pela :biggrin:

Sieniu już tak łatwo Tobie nie będzie na lagunie  nie dam się muszę odrobić 1 pkt do ciebie nie ładnie tak spychac w tabelce oglądając ten filmik Peli przyszło mi na myśl że. może wkoncu pojedziemy v8 bo przecież praktycznie nie odbył się ten event jak co niektórzy pamiętają a tam będzie się działo jak na video powyżej 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killroy o tym samym pomyślałem żeby zrobić jeszcze raz V8

Musze się pilnować bo ten 1 pkt może zaważyć o końcowym rezultacie :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

V8 i bahrust i inne uliczne !!! Takk ! Tak Tak ! Love it !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wczoraj nic lepiej niż 1:24:6XX nie osiągnąłem. Tradycyjnie - jak to pasożyt - proszę o jakiś set bo w ustawianiu auta jestem noga :) Fakt, że nie lubię tego toru specjalnie nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym jedziesz przyjacielu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam lecę setupem std. tylko mieszam skrzynia żeby do toru dopasować i ciś. opon jak się przegrzewają lub nie dogrzewają. 

jak ktoś napisał setup sam nie jeździ i setup kogoś może nam zupełnie nie przypasować tak zmieni charakterystykę auta.

 

audi pięknie idzie na lagunie i ten korkociąg ,

znów b.krótki tor uważać trzeba przy dublowaniu i ogarniać co się dzieje na torze i uważać proszę przy powrotach na tor,

bo znów się mogę nudzić w pracy w poniedziałek 

 

Off tracki dla nowych i nie do końca wiedzących my mamy taka zasadę że muszą dwa koła pozostać na czarnym w obrębie toru który wyznacza przeważnie biała linia czyli dwa koła na lini jak jest poza to off track - jak ktoś robi to nagminnie i powtarzalnie będzie kara.

Na lagunie np. ost zakręt na prostą S/M można pojechać poza torem i się napędzić przy wyjściu z zakrętu - u nas nie dopuszczalne.

Ktoś wypadnie pojedzie off trackiem nie mamy pretensji jak będzie widać na telemetrii że odpuści gaz na 2-3 sekundy - rozgrzeszenie. I znów nikt nie będzie oglądał wszystkiego i wszystkich na takie sprawy czekamy z wnioskiem od innych kierowców po wyścigu - chyba że czasem Sienia Errora czy kogoś najdzie nerw i ogląda wszystkich jak leci.  

 

Czasem organizator i sędzia przed wyścigiem mówi jasno że dany tor i dany zakręt można pojechać off trackiem np. wyjazd z boksu w monaco bo gra kara karą 5 sekund za prawidłowy wyjazd z alei, lub inny tor gdzie jest to mocno naturalne pojechać poza trasą. 

Jak tego nie mówimy to obowiązuje nas zasada 2 koł na czarnym i białej linii.

 

Pomijam dyscyplinę motosportu ale fotka 1 off track , fotka 2 gościu jeszcze w torze ładnie linią

CuuxAfpWgAAQ8Si.jpg

_886x498_01_tcr-benelux_2899525b14_3ba738a1ee.jpg

Edytowane przez Gustaw
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Yarek napisał:

Czym jedziesz przyjacielu?

Oczywiście Fordem.

 

Kolejny raz czytam, że "setup sam nie jeździ". Kto jeszcze o tym wspomni? Jasne, to oczywiste ale tak samo jak to, że lepiej ustawiony grat pojedzie szybciej niż ten z gorszym setupem :) Niektórym po prostu tuning nie idzie, zaliczam się do tej grupy i biję pokłony każdemu kto chce się dzielić swoją wiedzą, ustawieniami, przejazdami. W GT była magiczna opcja blokowania tuningu i nie było problemu - każdy jechał w tych samych warunkach a sterować można było co najwyżej balansem hamulców. Brakuje mi tu tego.

 

PS. Wczoraj dostałem zapro od Snoopa i Topru ale do żadnego nie mogłem dołączyć. Nie wiem czy to coś u mnie (restartowałem konsolę i to samo) czy w ustawieniach pokoju. Pojawiło się coś o braku miejsca albo niedostępności pokoju, coś w ten deseń. Ktoś się z tym spotkał?

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na Forda przepisu nie mam. Audi troszkę ogarnąłem i jest spoko. Po południu będę trenował jak ktoś chętny niech da znać.

Edytowane przez Yarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem noga z setupem brak mi czasu i chęci żeby tam grzebać ale macie przykład Killroya on zawsze jeździ na defaulcie i jakie wyniki chłopaczysko robi bez problemu aż strach jakby mu ktoś to ustawił pod niego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Fordem.

 

Kolejny raz czytam, że "setup sam nie jeździ". Kto jeszcze o tym wspomni? Jasne, to oczywiste ale tak samo jak to, że lepiej ustawiony grat pojedzie szybciej niż ten z gorszym setupem  Niektórym po prostu tuning nie idzie, zaliczam się do tej grupy i biję pokłony każdemu kto chce się dzielić swoją wiedzą, ustawieniami, przejazdami. W GT była magiczna opcja blokowania tuningu i nie było problemu - każdy jechał w tych samych warunkach a sterować można było co najwyżej balansem hamulców. Brakuje mi tu tego.

 

Ja podobnie jak cienglasz preferuje eventy bez tuningu. Sam nie jestem najszybszym kierowcą. Możliwość tuningu tylko pogłębia różnice między mną a kierowcami poswiecajacymi grze wiele godzin. No ale całe szczęście na torze jest na 50/50 więc każdy ma swoje grono do walki.

Sent from my HTC One using Tapatalk

Ja też jestem noga z setupem brak mi czasu i chęci żeby tam grzebać ale macie przykład Killroya on zawsze jeździ na defaulcie i jakie wyniki chłopaczysko robi bez problemu aż strach jakby mu ktoś to ustawił pod niego. 

Pozostaje się tylko zgodzić. Po sobie widzę że bardziej poprawiam czas robiąc kolejne okrążenia niż tracąc ten czas na grzebienie w setup... A że czas limitowana to robię okrążenia ;)

Sent from my HTC One using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jestem ewenementem na skalę światową,brak setupu i w dodatku gram na Padzie :1_grinning: 
Co by były jak by mi ktoś dał kierownicę i setup auta zrobił :24_stuck_out_tongue: 
Między godziną 15:00-16:00 pojawi się lista startowa  do kliknięcia Lubię To 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Audi spokojne 1.21.900 i jeszcze jest co poprawiać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E to myślałem, że mam słaby czas ale sekunda z kawałkiem do Topru wskazuje, że nie jest tragicznie, to po prostu nie tor po pod to auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×