Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Masz jakieś potwierdzenie czy tylko własne obserwacje? Ja nie zauważyłem, żeby po ulepszaniu ogniska było cokolwiek trudniej.

Nie tyle trudniej, co szczur przed ulepszeniem był na 2 uderzenia, a po ulepszeniu na 3 albo źle przymiezylem i tyle :P Irithyll ma jakiegos bosa czy tylko ten w lochu? Bo się kręciłem ze dwie godziny po gorze i zero przejścia :P

 

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko odnośnie broni, mam zwykły miecz +4 208 ataku nie skaluje się z niczym i miecz Irythylowy ten taki lodowy na +2 147 do ataku +45 (skalowanie do siły) i 37 do mrozu. Teoretycznie ten +4 jest lepszy bo jest +4 ale z niczym się nie skaluje. Wiec lepiej używać tego na +2 ? W statystykach zakladajac ten +4 mam 208 atk ten +2 194.Tylko ciężko znaleźć migoczacy tytanu do ulepszania w ogóle ciężko znaleźć jakąś fajną broń :(

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle trudniej, co szczur przed ulepszeniem był na 2 uderzenia, a po ulepszeniu na 3 albo źle przymiezylem i tyle :P Irithyll ma jakiegos bosa czy tylko ten w lochu? Bo się kręciłem ze dwie godziny po gorze i zero przejścia :P

 

No tak, mocniejsza flaszka, to i trafić trudniej :P

W Irythyll jest boss

w katedze na górze, Pontyfik Sulyvahn, wredna menda :P

.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, czy warto ubić giganta który rzuca strzałami z wieży w osadzie nieumarłych? :) niby się z nim dogadalem ale... Może coś dropi leszczyna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, mocniejsza flaszka, to i trafić trudniej :P

W Irythyll jest boss

w katedze na górze, Pontyfik Sulyvahn, wredna menda :P

.

Jak tam wejść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, czy warto ubić giganta który rzuca strzałami z wieży w osadzie nieumarłych? :) niby się z nim dogadalem ale... Może coś dropi leszczyna :)

Za wiki - wyrzuca pierścień, zwiększający zasięg łuku. Do platyny trza go będzie ubić niestety :/

 

Jak tam wejść?

A tego to sie nie da opisać :P Jak zwiedziłeś lokację i masz pootwierane skróty, to jest do niego blisko z ogniska z kościoła Yorshki.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt pustego może usunąć zdaje się tylko kapłanka w kaplicy. Ale po tym dalej będziesz zdobywał poziomy pustego, dopóki nie pozbędziesz się sigili, które dostałeś po podlevelowaniu u Yoela. Żeby się ich pozbyć, musisz użyć innego przedmiotu (purging stone, nie pamiętam nazwy polskiej). Przy tym ołtarzu, który znalazłeś też chyba moża się ich pozbyć, ale kosztuje to jak widzisz sporo. Kamień można kupić u vendora pewnego lub znaleźć.

 

 

Czyli najlepiej muszę najpierw zdobyć Purging Stone'a, żeby pozbyć się sigili(?), a potem udać się do kapłanki i się oczyścić? I wtedy na zawsze pozbędę się efektu pustego?

Trochę po levelowałem u tego pielgrzyma, ale nie wiedziałem, że będzie to mieć jakieś konsekwencje (w końcu mu pomogłem). A z kim mam na pieńku to sam chciałbym wiedzieć.

 

Mam jeszcze jedno pytanie - druga moja postać na razie nie wygląda jak zombie, ale raz polevelowałem u Pielgrzyma. Jest jakiś sposób by się przed efektem Pustego uchronić?

 

P.S Nie ukrywam, że trochę mi to przeszkadza, bo trochę spędziłem w edytorze postaci, więc nie chcę, żeby wyglądali jak zombie.

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak użyjesz Purging Stone to efekt pustego wróci na 0, a jak chcesz w ogóle nie nabijać poziomu pustego (postać nie będzie wyglądała jak zobie) musisz zdobyć Fire Keeper Souls i dać lasce od levelowania w firelink.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak użyjesz Purging Stone to efekt pustego wróci na 0, a jak chcesz w ogóle nie nabijać poziomu pustego (postać nie będzie wyglądała jak zobie) musisz zdobyć Fire Keeper Souls i dać lasce od levelowania w firelink.

 Właśnie się wczoraj zastanawiałem co zyskałem oddając jej dusze fire keepera :) Wystarczy ją raz poprosić o zdjęcie klątwy za 5000 z kawałkiem czy coś jeszcze? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko to wystarczy, nie będziesz już więcej zdobywał poziomów hollow po tym, ale żeby pozbyć się wcześniej zdobytych poziomów musisz użyć Purging Stone.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak użyjesz Purging Stone to efekt pustego wróci na 0, a jak chcesz w ogóle nie nabijać poziomu pustego (postać nie będzie wyglądała jak zobie) musisz zdobyć Fire Keeper Souls i dać lasce od levelowania w firelink.

 

Czyli w sumie wystarcz znaleźć FKS i dać tej lasce co leveluje mi postać? I gra gitara? Nie będę wyglądał jak zombie?

Dobra to gdzie znajdę w takim razie FKS?

 

To wszystko takie skomplikowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w sumie wystarcz znaleźć FKS i dać tej lasce co leveluje mi postać? I gra gitara? Nie będę wyglądał jak zombie?

Dobra to gdzie znajdę w takim razie FKS?

 

To wszystko takie skomplikowane.

W wieży za kaplicą. Żeby tam wejśc, musisz kupić klucz za 20 000 dusz u tej kobitki w przejściu między ogniskiem a kowalem.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania:

1. Czy ten młotek Vordta jest dobry do PVE? Posiada efekt odmrożenia, ale to się chyba tylko do PVP nadaje?

2. Dlaczego jak teleportuje się do głównej kapliczki, to wyjście z niej przesłania mgła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wieży za kaplicą. Żeby tam wejśc, musisz kupić klucz za 20 000 dusz u tej kobitki w przejściu między ogniskiem a kowalem.

 

O kurde. Widziałem tą kaplicę. Trzeba będzie pofarmić dusze. Okey dzięki za odpowiedź. Tak zrobię u postaci, która jest już "Zombie" i ma 16-ty poziom Pustego.

 

Teraz druga postać - co zrobić by się przed tym uchronić. Raz polevelowałem u pielgrzyma....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania:

1. Czy ten młotek Vordta jest dobry do PVE? Posiada efekt odmrożenia, ale to się chyba tylko do PVP nadaje?

2. Dlaczego jak teleportuje się do głównej kapliczki, to wyjście z niej przesłania mgła?

Odpowiem na 2, bo sam się nad tym zastanawiałem :) Mgła po chwili znika jak będziesz gdzieś w jej pobliżu. Gdzieś przeczytałem, że to po to, żeby kapliczka się szybciej ładowała po przeniesieniu się do niej. W końcu poza nią się już później raczej nie wychodzi :)

O kurde. Widziałem tą kaplicę. Trzeba będzie pofarmić dusze. Okey dzięki za odpowiedź. Tak zrobię u postaci, która jest już "Zombie" i ma 16-ty poziom Pustego.

 

Teraz druga postać - co zrobić by się przed tym uchronić. Raz polevelowałem u pielgrzyma....

Jeżeli nie chcesz, żeby efekt pustego się zwiększał, to po prostu nie umieraj :P On wzrasta po śmierci, jeśli masz jakieś dark sigile :P Co zrobić żeby się pozbyć sigili już wiesz :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce nauczyć się cudów i wiem ze babka od cudów jest w osadzie nieumarłych w kanałach ale nie mam klucza. Ktoś mówił ze klucz można kupić u babki w kaplicy ale ona ma tylko klucz do wieży. Szukałem w necie ale nie mogę znaleźć dlaczego nie moge kupić tego klucza. Znajde go gdzieś czy tylko mogę go kupić

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce nauczyć się cudów i wiem ze babka od cudów jest w osadzie nieumarłych w kanałach ale nie mam klucza. Ktoś mówił ze klucz można kupić u babki w kaplicy ale ona ma tylko klucz do wieży. Szukałem w necie ale nie mogę znaleźć dlaczego nie moge kupić tego klucza. Znajde go gdzieś czy tylko mogę go kupić

Będzie do niej u kupienia, kiedy dasz jej prochy, które możesz znaleźć w okolicy tego drzewa, gdzie gigant napina włóczniami we wiosce nieumarłych. Chyba się nazywają prochy grabaża.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Czy ten młotek Vordta jest dobry do PVE? Posiada efekt odmrożenia, ale to się chyba tylko do PVP nadaje?

Do PvE jest dobra każda broń której moveset ci pasuje i z którą twój build działa.

Przy PvP sprawa jest już trochę bardziej skomplikowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie mogłem ubić tej tancerki , wróciłem sie do anor londo przez 3 h farmiłem na krótkiej trasie dusze :) Mam nadzieje że postąpiłem prawilnie i moję męki zostaną dzisiaj nagrodzone padnieciem tej bitchys :)

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie mogłem ubić tej tancerki , wróciłem sie do Londor i przez 3 h Farmilem na krótkiej trasie dusze :) Mam nadzieje że postąpiłem prawilnie i moję męki zostaną dzisiaj nagrodzone padnieciem tej bitchys :)

Ja wczoraj w 3 próbach z rzędu miałem ją na 2-3 uderzenia i mnie zawsze franca jakoś ubijała. Stwierdziłem, że dzwonie po chłopaków i jakoś poszło :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde w tego Bloodborne dałem radę sam także choćby tydzień miałbym farmić padnie menda , choć no muszę przyznać dosyć wredna :)

Przyznaje już teraz , gra jest wybitna :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem w odwiedzinach u mojego kumpla olbrzyma co mi pomagał i znalazłem go już nieżywego( ciekawe co za wredna menda go ubila) a pierścionek był z niego wiec nie trzeba ubijac

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem w odwiedzinach u mojego kumpla olbrzyma co mi pomagał i znalazłem go już nieżywego( ciekawe co za wredna menda go ubila) a pierścionek był z niego wiec nie trzeba ubijac

Na wiki piszą, że pierścień leży tam też, kiedy zbierze się wszystkie te biały gałęzie. Może po prostu sobie idzie a nie umiera? Ciekawe..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie do niej u kupienia, kiedy dasz jej prochy, które możesz znaleźć w okolicy tego drzewa, gdzie gigant napina włóczniami we wiosce nieumarłych. Chyba się nazywają prochy grabaża.

Właśnie kurde wydaje mi się ze wyeksplorowalem wszystko i nie znalazłem tych prochów (tam gdzie nawala tymi dzidami)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kurde wydaje mi się ze wyeksplorowalem wszystko i nie znalazłem tych prochów (tam gdzie nawala tymi dzidami)

Nie wiem czy one nie leżały na takiej jakby platformie, na którą trzeba było przeskoczyć.

A nie, jednak nie. Wyżej, między grobami. Tu masz filmik https://www.youtube.com/watch?v=KcO_2a1muls

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×