Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dwa pytania:

1. Mam bronie lub tarcze, ktorych nie moge niesc, bo sa za ciezkie. Ktore atrybuty mam levelowac? Daje caly czas Strength i Vitality i nadal nie moge wielu uzyc.

2. Jak uzyc Catalystow. Moge je zekwipowac jako bron, ale mam za maly poziom. Gram rycerzem, one sa pewnie dla Sorceresow?

1. Na dole w statystykach przedmiotu masz podane wymagania. Na czerwono są te staty, które masz za niskie.

2. Z tym nie pomoge, bo nie używam magii :P WIem tylko, że przy ogniskach możesz dostrajać (ekwipować) zaklęcia, może to Ci w czymś pomoże przy kombinowaniu.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tej pomocy to jestem z deka zdegustowany. Niejednokrotnie zdarzyło się, że gracz, który mnie wezwał wcale nie miał ochoty walczyć z bossem... Wczoraj miałem taka akcję, razem z drugim "wezwańcem" tłukliśmy bossa - po chwili zorientowałem się, że wzywający unika walki - stara się trzymać jak najdalej od centrum zdarzeń.  Drugi phantom, również zorientował się, że coś nie gra - oboje przestaliśmy naparzać przeciwnika i pozwoliliśmy się zabić.   Wzywający musiał się nieźle zdziwić :whistling:

Mogę pomagać, ale nie wykonywać całą robotę za kogoś.

Ostatnio tłukłem medale na Abbysach - jeden z hostów w czasie drugiej fazy najzwyczajniej w świecie poszedł sobie w róg i ekhm... usiadł :D 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania:

1. Mam bronie lub tarcze, ktorych nie moge niesc, bo sa za ciezkie. Ktore atrybuty mam levelowac? Daje caly czas Strength i Vitality i nadal nie moge wielu uzyc.

2. Jak uzyc Catalystow. Moge je zekwipowac jako bron, ale mam za maly poziom. Gram rycerzem, one sa pewnie dla Sorceresow?

1.Musisz iść w Wigor

 

ja mam do was pytanie jak robić gesty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Musisz iść w Wigor

ja mam do was pytanie jak robić gesty ?

Wciśnij taczpada :) a konkretniej jego lewa stronę Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wychodzi patch do gry (tak gwoli przypomnienia..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co spalasz to kości nieumarlego i dzięki temu ponosisz poziom swojego estusa czyli krótko mówiąc odzyskujesz więcej HP po wypiciu flaszki. Tak więc spalaj jak tylko zdobędziesz kolejne kości...

Ale tyczy się to całej gry czy tylko lokacji z ogniskiem? (tzn. Już na stałe wszędzie/zawsze odzyskuje więcej Hp?)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tyczy się to całej gry czy tylko lokacji z ogniskiem? (tzn. Już na stałe wszędzie/zawsze odzyskuje więcej Hp?)

 

 

Dokłądnie tak. Na dole będziesz miał opis np, butelka estusa +4. A spalać kości można tylko przy ognisku w kaplicy, gdyby ktoś się zastanawiał czemu nie może tego zrobić gdzieś w terenie :)

@edit Donsarcasm: Nie dam sobie nic uciąć, ale wydaje mi się, że poza kaplicą flaszki się nie ulepszy.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie, po prostu do ulepszenia estusa potrzebujesz dowolnego ogniska

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w takim razie u kowala ulepszanie się ilość posiadanych butelek tak?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w takim razie u kowala ulepszanie się ilość posiadanych butelek tak?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Tak jest. u kowala ustawiasz też ile masz flaszek leczących, a ile regeneurjących "manę"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest. u kowala ustawiasz też ile masz flaszek leczących, a ile regeneurjących "manę"

Nie nie nie... Ja to rozumiemchodzi mi o ulepszenie butelki (do tego potrzebuję fragmentów estusa tak? Trochę z pamięci piszę jak to się nazywa)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie... Ja to rozumiemchodzi mi o ulepszenie butelki (do tego potrzebuję fragmentów estusa tak? Trochę z pamięci piszę jak to się nazywa)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

U kowala zwiększasz ilosć posiadanych estutów wykorzystując fragmenty estusa. Przy ognisku w kapliczce kośćmi nieumarłego (undead bone shard) zwiększasz moc użytej flaszki.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U kowala zwiększasz ilosć posiadanych estutów wykorzystując fragmenty estusa. Przy ognisku w kapliczce kośćmi nieumarłego (undead bone shard) zwiększasz moc użytej flaszki.

Dzięki :) i wszystko jasne :)

Widzę że niektórzy mają cel grać solo inni co-op jeszcze inni chcą pomagać bić bossów... Spoko...

Niestety zauważyłem taka mała ironię i pogardę (osób grających solo) w kierunku tych co wzywają kogoś do pomocy... (SMUTNE bo przecież nie ważne jak grasz, ważne że masz z tego fun...)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam jakiś moralnych problemów z przywoływaniem pomocy. Nie ukrywam, że ubić bossa solo daje mi większą satysfakcję, ale jeżeli po kilku próbach nie mogłem sobie z którymś poradzić, to żeby uniknąć stanu przedzawałowego jak z moją kochaną bestią żądną krwi z BB przywoływałem pomagierów i tyle :) Ja poszedłem dalej, oni dostali (zapewne) przedmioty do covenantów i wszyscy byli zadowoleni.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to mój problem czy w tą grę ciśnie tak dużo osób ale często jak klikam znak aby kogoś przyzwać wyskakuje komunikat, że połączenie nieudane. Podejrzewam, że po prostu tyle osób klika na dany znak, że po prostu nie zdążę go kliknąć bo takie przypadki nie są regułą. Jak ja stawiam znak to nie ma problemu. Jestem na gigancie, dużo jeszcze gry mi zostało? Tylko bez spoilerów bo gram bez poradników i staram się sam poodkrywać różne rzeczy chodź wiem, że na pewno więcej mnie omija :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to mój problem czy w tą grę ciśnie tak dużo osób ale często jak klikam znak aby kogoś przyzwać wyskakuje komunikat, że połączenie nieudane. Podejrzewam, że po prostu tyle osób klika na dany znak, że po prostu nie zdążę go kliknąć bo takie przypadki nie są regułą. Jak ja stawiam znak to nie ma problemu. Jestem na gigancie, dużo jeszcze gry mi zostało? Tylko bez spoilerów bo gram bez poradników i staram się sam poodkrywać różne rzeczy chodź wiem, że na pewno więcej mnie omija :)

Z tym przywoływaniem też tak mam. Chodzi najpewniej o to, że dużo ludzi teraz gra świeżo po wyjściu gry. Jak używam znaku przywołania, który dopiero co się pojawił to raczej już jest ok.

Gigant, w zależności czy poszedłeś najpierw do niego czy nie jest gdzieś tak w połowie drogi. Bossów jest

19

, więc możesz sprawdzić ilu Ci zostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po trofkach mam 10 na koncie, a do giganta to jestem w przy ognisku w wieży w zniszczonej stolicy ale najpierw udam się w taki spadek i tam pozwiedzam bo chce szybko sprawdzić.

wcześniej znalazłem rosarie i po przystąpieniu do jej przymierza co trzeba robić aby farmić składniki do resetowania statystyk? atakować innych graczy? myślę, że przez czerwony rysik bo obok po zabiciu robala mi wypadł. Chyba muszę zmienić postać pod wiarę bo nie znalazłem nikogo z ciekawymi czarami. Pan cebula też u was okazał się nie do końca takim przyjemniaczkiem? :)

Edytowane przez simonldz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma problem. Na jednej postaci ma dość duży efekt Pustego (poziom chyba 16-ty). No i moja postać wygląda jak zombie. Tutaj ponawia się moje pytanie- jak zniwelować efekt pustego? Jak usunąć go całkowicie? Gdzie i u kogo?

 

Ostatnio trafiłem na jakiś posąg kapłanki w podziemiach pod Osadą nieumarłą. Chciała 300k dusz za oczyszczenie. Nie wiem czy do niej mam się udać czy do kogo? I czy jak wydam te dusze to na zawsze zniknie mi efekt pustego? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efektu pustego jest tylko wizualny jak chcesz go usunąć to musisz zaopatrzyć się w Purging Stone.

 

Co do posągu znaczy że masz na pieńku z jakimś NPC i jak dasz dusze to NPC ci wybaczy.

 

UPDATE: Co do posągu to mogę się mylić co do odwrócenia efektu pustego.

Edytowane przez shemaforash
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma problem. Na jednej postaci ma dość duży efekt Pustego (poziom chyba 16-ty). No i moja postać wygląda jak zombie. Tutaj ponawia się moje pytanie- jak zniwelować efekt pustego? Jak usunąć go całkowicie? Gdzie i u kogo?

 

Ostatnio trafiłem na jakiś posąg kapłanki w podziemiach pod Osadą nieumarłą. Chciała 300k dusz za oczyszczenie. Nie wiem czy do niej mam się udać czy do kogo? I czy jak wydam te dusze to na zawsze zniknie mi efekt pustego? :biggrin:

Efekt pustego może usunąć zdaje się tylko kapłanka w kaplicy. Ale po tym dalej będziesz zdobywał poziomy pustego, dopóki nie pozbędziesz się sigili, które dostałeś po podlevelowaniu u Yoela. Żeby się ich pozbyć, musisz użyć innego przedmiotu (purging stone, nie pamiętam nazwy polskiej). Przy tym ołtarzu, który znalazłeś też chyba moża się ich pozbyć, ale kosztuje to jak widzisz sporo. Kamień można kupić u vendora pewnego lub znaleźć.

Ale w sumie ten efekt pustego w niczym za bardzo nie przeszkadza, a dodatkowo

jest związany z jednym z zakończeń

.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócę jeszcze do tematu związanym z kooperacją. Pamiętajmy że nawet słaby gracz może spokojnie przejść tę grę solo. Po prostu jak nie dajemy rady z jakimś bossem, robimy wypadzik na dłuższy grind, podbijamy lv i ulepszaszamy broń. Potem powrót i sytuacja się zmienia.

Tak na marginesie, jednego z przeciwników kooperacji złapałem na gorącym uczynku bo właśnie mnie przywołał :P.

Jeżeli chodzi o mnie to zbieram medale i jak tylko widzę "żółtego", zaraz go biorę i się nie wstydzę :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulepszanie ogniska jednak podnosi trochę poziom przeciwników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócę jeszcze do tematu związanym z kooperacją. Pamiętajmy że nawet słaby gracz może spokojnie przejść tę grę solo. Po prostu jak nie dajemy rady z jakimś bossem, robimy wypadzik na dłuższy grind, podbijamy lv i ulepszaszamy broń. Potem powrót i sytuacja się zmienia.

Tak na marginesie, jednego z przeciwników kooperacji złapałem na gorącym uczynku bo właśnie mnie przywołał :P.

Jeżeli chodzi o mnie to zbieram medale i jak tylko widzę "żółtego", zaraz go biorę i się nie wstydzę :)

A czy podzielisz się z nami któż to jest takim hipokryta?

Jak twą postać się zwie? (na przyszłość abym wiedział że to ty :P)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Ulepszanie ogniska jednak podnosi trochę poziom przeciwników.

To jak to jest ostatecznie? Moc estusa up i mocy up?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulepszanie ogniska jednak podnosi trochę poziom przeciwników.

Masz jakieś potwierdzenie czy tylko własne obserwacje? Ja nie zauważyłem, żeby po ulepszaniu ogniska było cokolwiek trudniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×