Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Który merc ma ten klucz

W ścieżce jak idziesz do kowala ten co siedzi po prawej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Mężczyźnie mogą wykonywać akcje kobiet i vice versa"

Ale ze co?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos o równouprawnieniu pewno bedzie :D

Wysłane z iPh... aa wal sie Banzaj :p

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 raz musiałem przyzwac kogoś do pomocy bo nie dawałem rady z strażnikami otchłani mam moralniaka

Zapakuj grę w folię i idź oddaj do sklepu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. Kupiłem ten klucz za 20000 do wierzy wziąłem z góry co miałem wziąć i schodząc na dół mam zamknięte drzwi i jakiś koleś z tarczą mi wrzuca. Niestety tych drzwi nie mogę otworzyć żeby mu spuścić wpier..ale ok teleportowałem się do kapliczki poszedłem do niego od drugiej strony a go już niema i drzwi znowu otwarte WTF?! o co chodzi gdzie go teraz znajdę? No i co z tą dusza strażniczki ognia? Do czego ona służy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos o równouprawnieniu pewno bedzie :D

Wysłane z iPh... aa wal sie Banzaj

Ogólnie coś się chłopaki z From Software polityczni zrobili ostatnio. W bloodborne tematyka aborcji (królowa zakonnica itp), w DkS3 juz walczyliśmy z klerem (swoją drogą sporo było rzeźb biskupów i młodych chlopcow) i jest walka o uprawnienie (patrz pierścień odwrócenia). Az się boje, że mi zaraz coś w lochach wyskoczy zza rogu z "Allah Akbar" na ustach.

P.S. Mało tego, do Irithyll tez nie bylo dostepu, dopóki nie otrzymaliśmy lalki - patrz Unia Europejska, zamknięte granice dla uchodźców, wjazd tylko dla obywateli UE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierścień zmieniający płeć już chyba był w serii.

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm dotarłem do ściany. Pomóżcie jestem w lokacji biskupi głębin. Pokonałem tego bossa Kleryka w zamku( co ich tak dużo jest) i nie wiem gdzie iść. W kapliczce pogadałem z tą "rycerką" co spotykamy ją na drodze z tym charczącym rycerzem. i ona mi mówi o mroźnej krainie i już nie pamiętam ale coś chyba o twierdzy farrona. Jak tą mroźną krainę znaleźć? Mam tez przy sobie tą mała lalkę jak co bo przy opisie coś pisze o tej mroźnej krainie? Chyba że teleportowac mam się do vordt'a w mroźnej krainie hm? Pomóżcie ktoś gdzie mam się udać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm dotarłem do ściany. Pomóżcie jestem w lokacji biskupi głębin. Pokonałem tego bossa Kleryka w zamku( co ich tak dużo jest) i nie wiem gdzie iść. W kapliczce pogadałem z tą "rycerką" co spotykamy ją na drodze z tym charczącym rycerzem. i ona mi mówi o mroźnej krainie i już nie pamiętam ale coś chyba o twierdzy farrona. Jak tą mroźną krainę znaleźć? Mam tez przy sobie tą mała lalkę jak co bo przy opisie coś pisze o tej mroźnej krainie? Chyba że teleportowac mam się do vordt'a w mroźnej krainie hm? Pomóżcie ktoś gdzie mam się udać.

Najpierw katakumby, za bossem jest przejście do mroźnej krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw katakumby, za bossem jest przejście do mroźnej krainy

Hm a gdzie te katakumby są? Mam 5 miejscówek odkrytych: cmentarz popiołu, wysoka ściana lothric,osada nieumarłych, ofiarna droga, katedra głębin. A może powinienem się udać do twierdzy farrona bo tylko tam tych bagien dokładnie nie obszukałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi przepadł gdzieś ten zlodziejaszek - sprzedawca. Wysłałem go na rabunek i coś nie wraca. Zgadaje, że pewnie go złapali i trzymają w lochu? Generalnie byłem tam i nie mogę ogarnąć do końca tematu. Kilka celi jest zamkniętych, do co najmniej jednej na pewno mogę się dostać bo widzę ze jest coś tam do wziecia. Problem w tym ze wylizalem wszystkie ściany i nie mogę znaleźć żadnego klucza. Jest jedną rzecz jeszcze do wzięcia za jakby peknietym murem tam gdzie jest ten olbrzym ale go ubilem a coś czuje ze był potrzebny do rozwalenia tego muru, wiec chyba przepadło. No nic poszedłem dalej do lokalizacji z bossem i następne 15 minut straciłem na próbie zebrania tego itemka/duszy z ciała kolo ogniska ( jest trochę za wysoko żebym dosięgnąć z ziemi). No ale najlepsze mam z bossem gigantem...

Tluke się z nim dobre pół godziny ale zabieram mu może 1/5 hp. Udało mi się zabrać ten miecz burzy, rzekomo bardzo dobry na gigantów ale zadaje nim jeszcze miejscy dmg niż moja uchigatana. Jak tu żyć?

Jak ktoś zna odpowiedź to niech mi nie daje. No może drobna podpowiedź bo trochę utknąłem nie chce wiki sprawdzać przy pierwszym przejsciu

P.S. Dobra, nie zauważyłem drugiego wyjścia z ogniska w zbeszczeszczonej stolicy. Jeszcze nie wiem co tam znajdę ale cisne do przodu

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Hm a gdzie te katakumby są? Mam 5 miejscówek odkrytych: cmentarz popiołu, wysoka ściana lothric,osada nieumarłych, ofiarna droga, katedra głębin. A może powinienem się udać do twierdzy farrona bo tylko tam tych bagien dokładnie nie obszukałem?

Juz nie pamiętam dokładnie ale na mapce widzę, że z ofiarnego drogi dostaniesz się do twierdzy farrona a potem do katakumb
Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm a gdzie te katakumby są? Mam 5 miejscówek odkrytych: cmentarz popiołu, wysoka ściana lothric,osada nieumarłych, ofiarna droga, katedra głębin. A może powinienem się udać do twierdzy farrona bo tylko tam tych bagien dokładnie nie obszukałem?

Po pokonaniu Stróżów Otchłani będziesz miał drzwi na prosto ogniska w Twierdzy Farrona.

Edytowane przez mikelsgrom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Priase the Sun!

 

DARK+SOULS%E2%84%A2+III_20160416161838.j

 

Hahahaha jaki cioteks!

 

A co daje to przymierze tych wojowników słońca czy jak tam?

 

(ale mi się wkręciło :p wczoraj bałem się iść dalej aby mnie nie zabili hahahaahah)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dostać się do katedry głębin bo aktualnie jestem w katakumbach ale to już dawno za katedra głębin coś musiałem ominąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dostać się do katedry głębin bo aktualnie jestem w katakumbach ale to już dawno za katedra głębin coś musiałem ominąć

Chyba więcej czasu wypytujesz się na forum niż grasz... poszukaj solucji jak chcesz żeby ktoś "przeszedł grę za Ciebie".

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dostać się do katedry głębin bo aktualnie jestem w katakumbach ale to już dawno za katedra głębin coś musiałem ominąć

Przed Bossem Stróże otchłani masz jeszcze jedno ognisko, tam wychodzisz na dolną część bagien i musisz naleźć i pokonać bossa kryształowego mędrca jak dobrze pamiętam. Po pokonaniu możesz się udać do katedry. Zwiedzaj w każdej lokacji każdy zakamarek, to i wszystko znajdziesz. Jak nie to masz poradniki. W ostateczności z nich korzystam, bo wszystko idzie ogarnąć. Tylko powolutku i zzwiedzanko.

Edytowane przez mikelsgrom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba więcej czasu wypytujesz się na forum niż grasz... poszukaj solucji jak chcesz żeby ktoś "przeszedł grę za Ciebie".

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Stary nie pomagasz to wogole po co zabierasz głos?

Ktoś pytał o katalizator do cudow, sklepikarz go ma - ten podstawowy przed kowalem. Babka od cudów ma cuda i pierścień który pozwala dostroić więcej cudów.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A co daje to przymierze tych wojowników słońca czy jak tam?

 

 

 

Poza satysfakcją, że pomagasz innym ( :P ) po uzyskaniu odpowiedniej rangi uzyskujesz dostęp do cudów.

 

Co do tej pomocy to jestem z deka zdegustowany. Niejednokrotnie zdarzyło się, że gracz, który mnie wezwał wcale nie miał ochoty walczyć z bossem... Wczoraj miałem taka akcję, razem z drugim "wezwańcem" tłukliśmy bossa - po chwili zorientowałem się, że wzywający unika walki - stara się trzymać jak najdalej od centrum zdarzeń.  Drugi phantom, również zorientował się, że coś nie gra - oboje przestaliśmy naparzać przeciwnika i pozwoliliśmy się zabić.   Wzywający musiał się nieźle zdziwić :whistling:

Mogę pomagać, ale nie wykonywać całą robotę za kogoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ze jak co dokładniej w tym przymierzu? Jak w nim jesteś to co mogą Ciebie z automatu przyznać do siebie czy jak?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15h za mną a ja dopiero 4 bossów ubitych. Znalazłem to przejście ten kryształowy mędrzec miękki jest ale i tak gine przy końcu :( giera kozak musze odpocząć bo przesada gram od 11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×