Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj nie mogłem ubić tej tancerki , wróciłem sie do anor londo przez 3 h farmiłem na krótkiej trasie dusze :) Mam nadzieje że postąpiłem prawilnie i moję męki zostaną dzisiaj nagrodzone padnieciem tej bitchys :)

Tarcza z dużym stability + 100% obrony przed obrażeniami i dasz radę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarczę mam proszę Pana , gram tą pierwszą klasę rycerzem ... Ale te 100% to jakiś itemik tak ? Sorry za noobowskie pytanie no ale jak jest już okazja :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarczę mam proszę Pana , gram tą pierwszą klasę rycerzem ... Ale te 100% to jakiś itemik tak ? Sorry za noobowskie pytanie no ale jak jest już okazja :)

Nie, tu koledze jak sądzę chodzi o tarczę, która ma 100% obrony przed obrażeniami fizycznymi. Startowa tarcza rycerza tak ma chociażby, ale polecam tą z niegasnącego jeziora :) 

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aa to mam taką , tarcza srebrnego rycerza :) Wcześniej uzywałem tego startowego setu ale podczas farmy zgniotłem tą złotą monetę i wypadł ten srebrny :) Dziękuję więc za tipy i będę walczył !

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to arcydzieło moje 1 soulsy i uważam że to jedna z najlepszych gier w jaka grałem. Jak sądzicie co teraz stworzy to studio? Bloodborne 2? Bo to ostatnia część DS a raczej studia nie zamkna

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aa to mam taką , tarcza srebrnego rycerza :) Wcześniej uzywałem tego startowego setu ale podczas farmy zgniotłem tą złotą monetę i wypadł ten srebrny :) Dziękuję więc za tipy i będę walczył !

Tarcza żądzy (chyba tak się zwie) z niegasnącego jeziora jest równie dobra, trochę lżejsza, a dodatkowo zwiększa ilość zdobywanych dusz (podobno o 20%) :)

Przy okazji pytanie o ulepszanie tarcz. Czy te 2-3 punkty więcej stability na maksymalnym ulepszeniu tarczy więcej to jest wartość odczuwalna, czy można sobie odpuścić?

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aa to mam taką , tarcza srebrnego rycerza :) Wcześniej uzywałem tego startowego setu ale podczas farmy zgniotłem tą złotą monetę i wypadł ten srebrny :) Dziękuję więc za tipy i będę walczył !

Oprócz 100% redukcji obrażeń kluczowa jest statystyka stability, określa ile staminy traci się przy obronie przed ciosem.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja te popioły jej dałem tak mi się wydaje ona zapytała skąd je mam ja jej powiedziałem skąd a ona mnie wysmiala ze są nic nie warte jeszcze miałem opcje żeby nie mówić skąd ehh ale znalazłem druga drogę tam wiec jakoś się uda dojść do tej celi w inny sposób niż przy pomocy klucza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy podzielisz się z nami któż to jest takim hipokryta?

Jak twą postać się zwie? (na przyszłość abym wiedział że to ty :P)

 

Nie bede donosił ;). Można w opcjach ustawić wyświetlanie psnid graczy, także luzik.

Ale mniejsza z tym. Gra jest świetna i bawię się wyśmienicie. Jak ktoś będzie chciał od czasu do czasu wspólnie pobiegać, zapraszam.

Jestem "żółty", więc medalion macie zapewniony. No chyba że wyciągnę kopyta, wtedy proszę się nie śmiać ;) .

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banan, popioły są różne, te konkretne muszą być z osady nieumarłych. Jak Cię wyśmiała, to pewnie dałeś jej popioły marzyciela zdobyte na bagnach (twierdza Farrona).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszła ta tancerka :) :) Swieżość , farma i kilka porad z foruma = sukces :) Piękne uczucie karramba

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja te popioły jej dałem tak mi się wydaje ona zapytała skąd je mam ja jej powiedziałem skąd a ona mnie wysmiala ze są nic nie warte jeszcze miałem opcje żeby nie mówić skąd ehh ale znalazłem druga drogę tam wiec jakoś się uda dojść do tej celi w inny sposób niż przy pomocy klucza

 

 

Jest sposób, który przypadkiem odkryłem - jeśli masz wystarczającą ilość HP (musisz sprawdzić skacząc) zeskocz do "wąwozu", który znajduje się zaraz przy wejściu do jej celi zaraz ze strażnikiem, który jej pilnuje, po znalezieniu się na dole wejdź w pierwsze wejście po prawej stronie - dotrzesz do celi od drugiej strony ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co kombinować, skoro prochy muszą działać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co kombinować, skoro prochy muszą działać :P

zgadzam się :) ale padło pytanie, więc odpowiadam - sposób jest  ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje ze nie ma tych prochów tam 2 razy byłem patrzyłem w każdy kat i nie było ale sprawdzę 3 raz po pracy jak nie to wskocze na hardkora w przepaść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć żadnych czarów nigdzie ani osoby co by je sprzedawała, tylko same cuda.

Yoel nie żyje już, podejrzewam, że po uleczeniu u strażniczki ognia z bycia pustym bo raptem dwa razy lvl od niego nabiłem a wiem, że on miał czary

W ogóle coś pusto się w mojej kapliczce zrobiło, chyba za dużo przymierzy obadałem i się obrazili:P

Albo Pan cebula ich wyrżnął bo raz mnie odwiedził (już bez zbroi) i zamknął w wieży

Edytowane przez simonldz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć żadnych czarów nigdzie ani osoby co by je sprzedawała, tylko same cuda.

Yoel nie żyje już, podejrzewam, że po uleczeniu u strażniczki ognia z bycia pustym bo raptem dwa razy lvl od niego nabiłem a wiem, że on miał czary

W ogóle coś pusto się w mojej kapliczce zrobiło, chyba za dużo przymierzy obadałem i się obrazili:P

Albo Pan cebula ich wyrżnął bo raz mnie odwiedził (już bez zbroi) i zamknął w wieży

Poszukaj gościa w ruinach przy ognisku w lesie ukrzyżowań.

Zaraz za ogniskiem, wchodzisz do środka, po schodach na górę i za mostkiem w lewo i do góry wzdłuż muru :P Tylko jest buc i żeby chciał z Tobą pogadać i przenieść się do kapliczki to musisz mieć inta 10. Ale obstawiam, że masz skoro szukasz takiego gościa.

No i wiosce nieumarłych jest gościu, który uczy piromancji.

Chyba siedzi w klatce w budynku niedaleko wieży z gigantem, który rzuca włóczniami.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj gościa w ruinach przy ognisku w lesie ukrzyżowań. Zaraz za ogniskiem, wchodzisz do środka, po schodach na górę i za mostkiem w lewo i do góry wzdłuż muru :P Tylko jest buc i żeby chciał z Tobą pogadać i przenieść się do kapliczki to musisz mieć inta 10. Ale obstawiam, że masz skoro szukasz takiego gościa.

Jak to ognisko się nazywa? Bo już mi się te wszystkie miejscówki mylą:) Generalnie wybrałem klasę zabójce aby mieć jakieś podstawowe czary na walkę na dystans i na razie mogę korzystać z wielkiej strzały dusz, ale głównie walczę estokiem i na nim się skupiam. Jak skończę to zaczynam od nowa i biorę herolda i builid na zręczność i jakieś cuda do tego bo parę fajnych znalazłem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to ognisko się nazywa? Bo już mi się te wszystkie miejscówki mylą :) Generalnie wybrałem klasę zabójce aby mieć jakieś podstawowe czary na walkę na dystans i na razie mogę korzystać z wielkiej strzały dusz, ale głównie walczę estokiem i na nim się skupiam. Jak skończę to zaczynam od nowa i biorę herolda i builid na zręczność i jakieś cuda do tego bo parę fajnych znalazłem:)

Las ukrzyżowań /crucificiotn woods. Obszar ogólny to ofiarna droga/ road of sacrifice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Las ukrzyżowań /crucificiotn woods. Obszar ogólny to ofiarna droga/ road of sacrifice.

Dzięki, pierwsza na myśl przyszła mi miejscówka przed kryształowym mędrcem i to chyba tam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ubić Yhorm Giant? Gościa tłukę, ale tak mało mu zabiera hp, że chyba potrzeba jakiejś magii? :P

 Trzymaj :biggrin:

Kolo tronu leży miecz musisz go podnieść, a potem lądować go i walić w niego.

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa triggery na raz zeby naładować i później r1/rb zdaje się ( gram na xie ale cos takiego ) ... Mi ten czerwony znak pomógł na ziemi z wiadomością , fajne są tipy choć po Polsku jak z translatora te teksty czasami

Edit: o to sorki pewnie jeden trigger wystarczy , wyszło szydło jak mashuje czasami w przypływie emocji :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak go naładować?

trzymaj l2, tylko do pełnego efektu to trwa to kilka sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×