Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory było dość łatwo, aż spotkałem

Pontyfika... nie dość, że jest potwornie szybki, bije jak czołg, to jeszcze robi sobie klona i zaczyna używać magii... WTF! Próbuję rollować jak dziki zając, ale jak mnie trafi, to postać się pozbierać nie może...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pontyfik

padł za czwartym razem, jednak nie było aż tak źle :D ale walka rewelacja, póki co moja ulubiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na walce z Tancerka. Mogę już odwiedzić jakieś sekretne lokacje typu to Jezioro ? Albo jakieś inne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lochach na dole tam gdzie jest ten olbrzym i pełni szczurów za jednym z zakratowanych okien wiedzę jakiś item do wzięcia ale nijak nie mogę się tam dostać. Czy to nie olbrzym powinien rozwalić ta ścianę?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie:

W miejscówce Profaned Capital musisz dostać się na dach budynku. Z tego dachu będziesz mógł wskoczyć w okno w ścianie nad schodami, tam jest przejście do tego przedmiotu. Potrzebujesz klucza który też znajdziesz w tej miejscówce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pontyfik

padł za czwartym razem, jednak nie było aż tak źle :biggrin: ale walka rewelacja, póki co moja ulubiona.

Skierwiel padł za 9 razem. Chwila przerwy po pierwsza prawdziwa telepaczka po walce:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie:

W miejscówce Profaned Capital musisz dostać się na dach budynku. Z tego dachu będziesz mógł wskoczyć w okno w ścianie nad schodami, tam jest przejście do tego przedmiotu. Potrzebujesz klucza który też znajdziesz w tej miejscówce.

Dzięki nie zauważyłem tego wczesniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po Farronie padł za 1 w coopie i potrzebuje broni +4 ale wymaga ona duzego odlamka tytanitu i pytanie czy znajde go gdzies w pozniejszych lokacjach czy moze jest sposób by ze zwyklych odlamkow ktorych mam 12 zrobic duży?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na walce z Tancerka. Mogę już odwiedzić jakieś sekretne lokacje typu to Jezioro ? Albo jakieś inne ?

Tak, do niegasnacego jeziora masz juz dostęp. Wejscie jest o ile pamiętam niedaleko ogniska wolnira, tam gdzie jest ten rozwalający się most.

Jestem po Farronie padł za 1 w coopie i potrzebuje broni +4 ale wymaga ona duzego odlamka tytanitu i pytanie czy znajde go gdzies w pozniejszych lokacjach czy moze jest sposób by ze zwyklych odlamkow ktorych mam 12 zrobic duży?

Znajdziesz ich sporo, bez obaw. Poza tym później będziesz mogł je kupować.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnijcie mi gdzie jest ta tancerka bo zapomniałem. Przerzucić mnie tam zaraz po walce z gigantem ale ze 70k dusz miałem ze sobą to szybko się teleportowalem i teraz nie pamiętam gdzie to jest...

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnijcie mi gdzie jest ta tancerka bo zapomniałem. Przerzucić mnie tam zaraz po walce z gigantem ale ze 70k dusz miałem ze sobą to szybko się teleportowalem i teraz nie pamiętam gdzie to jest...

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Przenies sie do ogniska vordta i biegnij po schodach w gore caly czas prosto do samego konca Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przenies sie do ogniska vordta i bkegnij po schidach w gore caly czas prosto do samego konca

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nameless?

 

Jesli to to u mnie to byla jedyna walka z bossem ktora nagralem na dysk i wale sobie do niej konia, padl chyba za 15stym razem (reszta bossow imo banal, wiekszosc padla za pierwszym razem), najlepszy i najbardziej epicki boss w serii.

 

Nie pamiętam jak się nazywa LOL

 

Ten jeździec na smoku czy wiwernie :P w smoczej krainie. Co wali się w dzwon. Kurwa dałem sobie spokój po 6 razie, bo chyba byłem zmęczony i skupiłem się na przejściu podstawowej części gry. Ale tak walka epicka jak ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to najtrudniejszy Boss w grze, denerwuje kamera która ucieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w późniejszym etapie bd można kupić tez migoczacy tytanit?

generalnie tak, ale zależeć to będzie od losów jednego z npc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam jak się nazywa LOL

 

Ten jeździec na smoku czy wiwernie :P w smoczej krainie. Co wali się w dzwon. Kurwa dałem sobie spokój po 6 razie, bo chyba byłem zmęczony i skupiłem się na przejściu podstawowej części gry. Ale tak walka epicka jak ......

 

No to wlasnie on :)

 

A oto moja postac:

 

13041353_1109231272472044_42095780538046

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem oczarowany. 40 godzin gry i teraz walczyłem dopiero z Yhormem. Bydlak był czasochłonny bez Storm Rulera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś rady co do Aldricha?

 

Jestem już poobwieszany szmatami, pierścieniami uodparniającymi na magię, a i tak w drugiej połowie walki kładzie mnie dosłownie na hita w czasie jednego ze swoich ataków obszarowych, przed którym nie jest nawet w stanie uciec

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O który atak Ci chodzi ? Ten ze strzałami czy jak robi czarną dziurę pod sobą ? 

 

Strzały lecą z dość słabym promieniem skrętu a voida można uniknąć. 

 

Co do samej walki to polecam kupienie dużej ilości farta. To jest totalnie randomowe co się tam dzieje...zupełnie jak z dencerką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o deszcze samonaprowadzających strzał. Chyba, bo w pewnym momencie był taki chaos, że nie wiedziałem co się dzieje. Nieaktualne już jednak, bo przy ostatniej próbie Aldrich zamienił się w zdziadziałego tetryka i w zasadzie przestał atakować tak agresywnie. Nie wiem od czego to zależy, ale ostatnie finalne podejście okazało się banalne dzięki temu. Pewnie miałem pecha :)

 

Btw, spoiler alert:

 

Anor Londo LOL <3 

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem to bossowie offline są mniej agresywni. No i gra ma niestety easy mode. Jeżeli zginiemy pod rząd kilka razy to przez kilka kolejnych potyczek, przeciwnicy przestają używać jakiegoś ataku albo robią się mniej agresywni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zakręciłem, bo zginąłem razem z zabiciem AldrichaXD załączyła się cutscenka i nie wiem gdzie mnie po niej przeniosło, bo po niej miałem od razu NIE ŻYJESZ. Co było po tym? Nie wiem gdzie teraz się udać zbytnio.

Edytowane przez mikelsgrom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×