Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz w myclubie mają się rozwijać piłkarze. Ma rosnąc level playera jak i statystyki ale i tak ten tryb spisuję raczej na straty poprzez czysty przypadek co do budowy drużyny jak i walutę która przecieka przez palce i niema żadnej wartości w tym trybie no i przez team spirit gdzie mając coraz wyższy masz coraz wyższy magnes na piłkę. Coś chyba podobnego jest w FUCie w fifie także to nie dla mnie takie okłamane tryby. Kiedyś to lepiej wyglądało zbierałeś na piłkarza jaki cię interesuje a że składy były wtedy podobne to jedyny minus a jedyny plus tego mycluba że składy są wszystkie inne ale to za mało.

 

Ciekawe kiedy wrzucą łatkę z aktualnymi składami oby nie zima. Taka łatka powinna w dniu premiery się ściągnąć.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak było z PES 2015 z tego co pamiętam wiec podejrzewam, że w tym wypadku będzie identycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak było z PES 2015 z tego co pamiętam wiec podejrzewam, że w tym wypadku będzie identycznie.

aaa czyli podejrzenia. Z 2015 dlatego tak było że te patałachy go wypuścili w zimie więc nie było wyboru już wtedy. Natomiast 2014 pamiętam że własnie chyba do listopada się czekało na łatke co było skandalem na miarę konami.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram tylko z żywą inteligencją:)............ inne granie nie ma sensu!!!


Pograłem dziś trochę z CPU i gra wydaje się bardzo dobra.... Może troszkę za szybka .Nie moge się doczekać już online i wtedy zobaczymy jak to będzie ,ale jakby nie było to na pewno będę grał do września następnego roku i będziemy czarować dryblingiem i ładną grą :biggrin:

Jedyne co mi nie pasuje to zbyt celne podania na levelu 1 ,a potem już niestety manual.....

Arboos i Olus czekam na Was w ekstraklasie :biggrin:

Najpierw musimy ustawić się na jakieś sparingi żeby obadać online i mojego neta czy będzie sens zapisania się do ligi. Mam nadzieję że będzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim wejdziemy do ekstraklasy to PES 2017 wyjdzie, także sobie troszkę poczekasz o ile w ogóle wystartuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisy ruszyły panowie :) Olus na Twoim 2 necie grało się bardzo dobrze ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie drużyny? Jest możliwość, ze w jednej lidze jeden może mieć 3 gwiazdki a inny 4?

Bo to juz zbyt duże dysproporcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4* raczej nie gramy, dysproporcje zawsze jakieś będą tak samo jak marudy  narzekające na pech w losowaniu.

Drako udowodnił nie raz że najważniejsze są umiejętności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale w PES 2015 ciężko się grało Anderlechtem 3* na Tottenham 4* :) Dlatego pytam czy dalej są takie dysproporcje czy nie.

W ekstraklasie może chłopakom nie robi to różnicy.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do premiery nie będzie nic wiadomo czy w grze będą takie dysproporcje, w lidze jest mniej wiecej podobny poziom zespołów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=WMmniTfQoKU

 

i CHU.... znowu niema transferów zrobionych jeśli oczywiście to nie fake a raczej niejest bo bale ma tą swoją samurajską fryzurę jak i jest talent odeegard w kadrze. Ciekawe czy w dniu premiery będzie łatka do ściągnięcia czy to oleją znowu ci idioci z konami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=WMmniTfQoKU

 

i CHU.... znowu niema transferów zrobionych jeśli oczywiście to nie fake a raczej niejest bo bale ma tą swoją samurajską fryzurę jak i jest talent odeegard w kadrze. Ciekawe czy w dniu premiery będzie łatka do ściągnięcia czy to oleją znowu ci idioci z konami.

Zaczyna się hehe

Tylko w 2015 była a w poprzednich się czekało..... Całe Konami

Może to z pes 2015?

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nowy bo i layout był z nowego czyli te statystyki piłkarzy i grafika wykresu "mocy" gracza. Zresztą już zablokowane przez konami także na 100 % z nowego także niema na chwile obecną transferów.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nowy bo i layout był z nowego czyli te statystyki piłkarzy i grafika wykresu "mocy" gracza. Zresztą już zablokowane przez konami także na 100 % z nowego także niema na chwile obecną transferów.

Całe żółtki :D.... może zaskoczą na premierę z aktualizacją ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie dostanę wersję PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ANNIVERSARY EDITION? Na Allegro nic takiego nie widziałem.... :-/

PES KING!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie dostanę wersję PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ANNIVERSARY EDITION? Na Allegro nic takiego nie widziałem.... :-/

PES KING!!

 

w Polsce było do zamówienia na CDP.PL ale juz nie ma :-( ... ja pogrzebałem i zamówiłem z Anglii na ZAVVI.COM za naprawdę dobrą cenę ... jedyne 45 funtów :-)  zobaczymy co z tego wyjdzie ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=WMmniTfQoKU

i CHU.... znowu niema transferów zrobionych jeśli oczywiście to nie fake a raczej niejest bo bale ma tą swoją samurajską fryzurę jak i jest talent odeegard w kadrze. Ciekawe czy w dniu premiery będzie łatka do ściągnięcia czy to oleją znowu ci idioci z konami.

w Polsce było do zamówienia na CDP.PL ale juz nie ma :-( ... ja pogrzebałem i zamówiłem z Anglii na ZAVVI.COM za naprawdę dobrą cenę ... jedyne 45 funtów :-) zobaczymy co z tego wyjdzie ..

Ile Cię wyniosło z przesyłką? Myślisz, że kiedy Ci doślą?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Panowie trochę z innej beczki, mianowicie czy jest duża różnica pomiędzy grą online po kablu a przez WiFi. U mnie na 2015 była lipa. Dwie różne gry offline a online. W związku z tym czy warto bawić się w kabel Ethernet?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile Cię wyniosło z przesyłką? Myślisz, że kiedy Ci doślą?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Panowie trochę z innej beczki, mianowicie czy jest duża różnica pomiędzy grą online po kablu a przez WiFi. U mnie na 2015 była lipa. Dwie różne gry offline a online. W związku z tym czy warto bawić się w kabel Ethernet?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Kabel to zawsze kabel ;) Powiem tak, że cholera wie jak to było w 2015. Niektórzy mieli gorsze łącza i grali przez wi-fi bez lagów a inni mieli super szybkie łącza na kablu i były lagi ..... Masa problemów była i tak na prawdę nie wiadomo o co chodzi hehe.... Konami zawsze ma z tym problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty masz na kablu?

Nie gram w pes2015 kilka miechów. Na początku grało się ok ale potem to była masakra. Miałem bezprzewodowo, potem na kablu, PS4 przypisana na sztywno, porty odblokowane, łącze  około 20-25Mb/s i miałem lagi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A daj spokój ja grałem akurat na ps3, czasami dramat, swoją drogą było dużo lagerów, spróbuję kabel, zobaczymy... Choć swoją drogą pewnie net z Orange jest lewatywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×