Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

No, w FIfie tego nie uswidczycie, bo tam skrypty na to nie pozwalają. I to jest w pesie piekne- nieprzewidywalnosc. 

Edytowane przez lukas6660
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No, w FIfie tego nie uswidczycie, bo tam skrypty na to nie pozwalają. I to jest w pesie piekne- nieprzewidywalnosc. 

 

:DDDDDDD

OK

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również Cie pozdrawiam, choc nie wiem co to ma wspólnego z tematem Pes2016. Pokaz mi jeszcze jeden film z podobna akcja a przyznam Ci rację  i uznam jako słabo wykonanych bramkrzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, w FIfie tego nie uswidczycie, bo tam skrypty na to nie pozwalają. I to jest w pesie piekne- nieprzewidywalnosc. 

 

Prosze Cie wstaw tam jakas emotke lub napisz , ze zartowales albo calkiem usun to co napisales bo bardzo sie osmieszyles tym postem.

 

Dla mnie demo bez mozliwosci przetestowania on line jest jak dmuchana lala :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saint, rozegralem w demo ok.100 meczy. Mialem 2 moze 3 "babole" bramkarza. Dlatego nie uważam, jednego filmu za wyrocznie. Jasna sprawa, ze online to podstawa w grach sportowych, ale na ten moment piszemy o demie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce robić za wyrocznię tylko pokazuje co mi się trafiło :) demo mi się podoba i to na tyle, że pierwszy raz od 2008 rozwazam zakup :) jeżeli opinię o online będą na + to biere

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu, ja tez nie bronie pesa rękami i nogami. Ale w prawdziwym footbolu, błędy sie zdarzaja. Czy takie jak na filmie ktory wrzuciles?Byc moze. Ale niektorzy zapominaja, ze to tylko gra. Ja osobiscie wole to potraktowac jako dodatkowy smaczek, niz blad gry.

Edytowane przez lukas6660

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co te skupczone zachowanie bramkarza miało pokazać na tym filmiku że mam nie kupować gry czy jak? Zapewniam że takich baboli trafi się jeszcze masa to tylko gra. Takich głupich zachowań jeszcze będzie nie mało. Demo jest tak dobre że grę kupuję w ciemno. Aha dalej dla mnie bramkarze w tym demie to najlepiej zrobieni bramkarze w historii piłek nożnych na konsolach i te babole tego nie zmienią. Ja tam za co inne jestem niekiedy wkur.. na pesa jak te nie szczęsne tryby ale gameplay jest dla mnie najlepszy na rynku i niema gry innej piłkarskiej dla mnie która w aspekcie gameplayu może sie równać z tym demem jak i miejmy nadzieje podstawką. Dla mnie nie liczy się fiku miku jakie się dzieją na trybunach i czy sprayem sędzia dobrze zaznaczy miejsce wykonania rzutu wolnego tylko najważniejsza sprawa czyli gameplay a ten według mnie kopie zad wszystkim piłkom nożnym jakie są na rynku.

 

FIFA_KING co to za flustrat? Założyłeś konto żeby wyśmiać babola w grze? Serio?! 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po powrocie z urlopu wreszcie ograłem demko. Co by tu powiedzieć, gdy wszystko zostało powiedziane. Dla mnie rewelacja, ile ja był dał żeby EA poszło w ślady Konami pod względem grafiki i różnorodności w rozgrywce. Grafika urwała mi tyłek. Żadnych ząbków, idealne AA. Tego mi w Fifie brakuje. Od poszarpanych krawędzi w kopanej od EA bolą mnie zeby.

Fajna sprawa to rownież fakt, ze podczas powtórek i animacji okołomeczowych gra trzyma cały czas 60 klatek. Nie wiem dlaczego w Fifie skutkuje to spadkiem do 30 i powoduje ze odbiór jest dużo gorszy.

Edytowane przez Geble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurw... gra sie świetnie. ale jak w tym roku zaś nie zrobią możliwości zrobienia turnieju na minimum 4 osoby to nie kupie. w 2015 siadamy z kumplami przed tv, chcemy ustawić turniej na 4 osoby- nie da sie minumum 16. nastepny dzien gra sprzedana i powrót do oskryptowanego gówna

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po raz pierwszy zmierzyłem się z żywym przeciwnikiem. 

Bilans 7-3-9 a bramki 31:33 na korzyść betonowego Olusa. 

 

Mecze były bardzo wyrównane, non stop poszukiwałem odpowiednich ustawień, natomiast Olus grał cały czas takim samym. 

 

Muszę powiedzieć, że gra się naprawdę miodnie. Średnia bramek 1.63 do 1:73 daje nadzieje, że nie będziemy grać w hokeja. Chociaż zdarzały się mecze, gdzie ja wygrałem 6:1 po czym zaraz przegrałem 0:4 - natomiast było i 0:0 , także różnorodność PES się sprawdza. Fajnie czuć przewagę obrońcy nad napastnikiem. Jak już się wpierniczy i go wyczuje, to praktycznie zawsze odbiera piłkę. Martwi mnie tylko to napędzanie. Takim Gervinio z Romy ( ja grałem Juve ) , Olus robił cuda dryblingiem i jak polecisz na raz to dupa zbita.

Fajna jest walka o piłkę. Jak zagęścisz środek pola to ciężko stworzyć setkę. Natomiast jak już wyjdziesz sam na sam, to strzał z R2 90% bramka. W sumie to dobrze. 

Moje bramki padały różnie,  bo Olus to musi wbiec do bramki , żeby strzał oddać. Ja natomiast lubię huknąć z daleka i raz Pogba strzelił z 30 metrów. 

Błędów bramkarzy nie widać - spisują się dobrze... 

Jest syndrom kolejnego meczu... 

Jak ustawię dobrze obronę to sobie bramki nie stracę ;) 

Pozdro i chyba trzeba będzię kupić na premierę

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co te skupczone zachowanie bramkarza miało pokazać na tym filmiku że mam nie kupować gry czy jak? Zapewniam że takich baboli trafi się jeszcze masa to tylko gra. Takich głupich zachowań jeszcze będzie nie mało. Demo jest tak dobre że grę kupuję w ciemno. Aha dalej dla mnie bramkarze w tym demie to najlepiej zrobieni bramkarze w historii piłek nożnych na konsolach i te babole tego nie zmienią. Ja tam za co inne jestem niekiedy wkur.. na pesa jak te nie szczęsne tryby ale gameplay jest dla mnie najlepszy na rynku i niema gry innej piłkarskiej dla mnie która w aspekcie gameplayu może sie równać z tym demem jak i miejmy nadzieje podstawką. Dla mnie nie liczy się fiku miku jakie się dzieją na trybunach i czy sprayem sędzia dobrze zaznaczy miejsce wykonania rzutu wolnego tylko najważniejsza sprawa czyli gameplay a ten według mnie kopie zad wszystkim piłkom nożnym jakie są na rynku.

 

FIFA_KING co to za flustrat? Założyłeś konto żeby wyśmiać babola w grze? Serio?!

Miało pokazać co mi się przytrafiło, nie myśl, że prowadze tu krucjatę aby ludzie nie kupowali PESA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym posiedzeniu betonu stwierdzam że szykuje się nam kawał dobrej piłki:D............ martwi mnie tylko przeczucie że to co lubię najbardziej w pesie czyli lanie przepasieńców słabiakami nie będzie w tej części miało miejsca:(...... tak coś czuję:( 

 

Arboos o napędzanie to się nie martw hehe.......... tak napędzać potrafi tylko BETONOWY BOŻAN PESA OLUS POTENTATUS!!!!!!!!

 

 

A co do tego śmiesznego filmiku z babolem bramkarza to babol jest ten który kontrolował golkipera!!!!!!........ A wciśnij że chłopie ten trójkąt i trzymaj a nie puszczaj przed końcem pola karnego żeby bramkarz zdurniał!!!!! Żyjże życiem!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Cudawianki w pesach muszą być bo by pes nie był sobą:)

 

POTENTACI wracają do ligi z nowym pesem.......... możecie zacząć się bać!!!!!!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie boje tych dragów, które kolega olus bierze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy drag jest tylko jeden.............mocarz robi robotę!!!!!! Powiedziałem!!!!!! hehehe;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym posiedzeniu betonu stwierdzam że szykuje się nam kawał dobrej piłki:D............ martwi mnie tylko przeczucie że to co lubię najbardziej w pesie czyli lanie przepasieńców słabiakami nie będzie w tej części miało miejsca:(...... tak coś czuję :sad:

 

Arboos o napędzanie to się nie martw hehe.......... tak napędzać potrafi tylko BETONOWY BOŻAN PESA OLUS POTENTATUS!!!!!!!!

 

 

A co do tego śmiesznego filmiku z babolem bramkarza to babol jest ten który kontrolował golkipera!!!!!!........ A wciśnij że chłopie ten trójkąt i trzymaj a nie puszczaj przed końcem pola karnego żeby bramkarz zdurniał!!!!! Żyjże życiem!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Cudawianki w pesach muszą być bo by pes nie był sobą :)

 

POTENTACI wracają do ligi z nowym pesem.......... możecie zacząć się bać!!!!!!! 

Mistrzu, potentacie - jak taki świetny gracz jak Ty może nie widzieć/wiedzieć, że trójkąt był trzymany cały czas. Wychodzi, że babol jest jeden, a jego imię "olus".

Ja sie boje tych dragów, które kolega olus bierze :P

Ja wierzę, że to troll - takich ludzi nie ma na świecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie źółte ludziki z Konami przypomniały sobie jak powinien wyglądać Pes! Pierwsze i najważniejsze wrażenie jest takie: gra nieźle zapier...a!!! Drugi pozytyw to gra w defensywie, jestem w szoku jaką młóckę można robić, intesywny pressing i efektywne wślizgi a la Buncol, ma się wrażenie, że nie ma straconych piłek. Póki co, nie ma co się zbędnie rozpisywać, ponieważ zachwyty zachwytami, a pełna wersja może otrzymać "lekki szlif" :pardon:, który zmieni dotychczasowy pozytywny osąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok temu też miał być powrót króla a wyszło jak zwykle. Ja poczekam na opinie o pełnej wersji i dopiero zdecyduje czy kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem dzis znow z kumplem. Strzelil mi cos takiego:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem dzis znow z kumplem. Strzelil mi cos takiego:

Ładna bramka, choć wg Konami idzie z tego typu zagraniami zbyt mocno w kierunku Fify ku uciesze dzieciaków których cieszy przechodzenie całego boiska ruletkami i wykańczanie super spektakularnymi strzałami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna bramka, choć wg Konami idzie z tego typu zagraniami zbyt mocno w kierunku Fify ku uciesze dzieciaków których cieszy przechodzenie całego boiska ruletkami i wykańczanie super spektakularnymi strzałami.

Uważasz że takich bramek będziesz dużo strzelał? Ja ogrywają demko na ponad sto meczy raz strzeliłem podobnego gola... I to też grając ze znajomym. Wydaje mi się że to nie za dużo a frajda po takiej bramce jest ogromna a mina kolegi bezcenna:-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kaszti86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ea nie ma przyszlosci, to ja nie wiem gdzie ty percepcje posiales... obudz sie z tego koszmaru ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurw... gra sie świetnie. ale jak w tym roku zaś nie zrobią możliwości zrobienia turnieju na minimum 4 osoby to nie kupie. w 2015 siadamy z kumplami przed tv, chcemy ustawić turniej na 4 osoby- nie da sie minumum 16. nastepny dzien gra sprzedana i powrót do oskryptowanego gówna

Na 4 się da, wrzucasz wszystkich do jednej grupy ligi mistrzów i jest szał. Niestety jak zadzwoni 5 kumpel czy może wpaść to konami wyciąga fucka i pyta czy masz ołówek i kartkę jak za dawnych zamierzchłych czasów psx-a.

 

Piachu00:

Spoko. Szanuję cie bardzo z tamtej strony mocy bo jesteś ogarnięty gość po prostu jak wrzuciłeś ten babol to moja pierwsza myśl była " po co to. Ma to mnie przekonać że gra jest zła" do tego zobaczyłem kto to wrzucił i jak się okazało że to ty to nie mogłem uwierzyć :) Tym się bardziej zajmują takie persony jak FIFA_KING a nie tak spoko gość jak ty dlatego ten szok :)

 

Savicevic: Ten lekki szlif to przeważnie jest jebnie... siekierą przy uchu i ociosanie tego pesa tak w podstawce że on traci później te swoje walory wolności i radosnej rozgrywki a robią z tego granie po sznurku. Oby tym razem się to nie stało bo demo jest po prostu bardzo dobre i nawet jakby się chciało coś skrytykować to nie wypada bo to demo wytrąca po prostu argumenty na nie z ręki.

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak się ma wersja PS3 do PS4? Jest duża różnica w gameplayu? Bo mi na PS3 gra się bardzo dobrze, co jest dziwne... sporo osób tutaj piszę że często PES w demku wygląda dobrze a na pełną wersje wychodzi lipa. Ja ogrywałem co roku demka PESa i nigdy mi nie podchodziło za bardzo. Teraz jest inaczej i czuje że może być dobrze ;)

Jak ktoś wie jak się ma wersja PS3 do wersji PS4 niech napiszę ;-) Bo ogólnie nie wiem czy ten PES16 się coś zmienił na PS3 w stosunku do "piętnastki" i nie gram w klona PES15 :P Czy może ten PES16 taki fajny ;)

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×