Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

wydaje mi się że nie , mam wrażenie że każdy plik trzeba ręcznie samemu wrzucić , przynajmniej z tego tutoriala konami tak wnioskuję .

A dałbyś tu tego tutoriala?

 

tutaj znowu gameplay z pełnej ale zaciekawiło mnie że w tych 2 drużynach sa juz transfery letnie i teraz moje pytanie czy ktoś się z was spotkał z newsem że wyszedł jakiś patch czy po prostu gostek poprzerzucał ręcznie tych graczy? Dobrze to wygląda:

 

Polecam 5.18 min animacja odepchnięcia i stracenie równowagi piłkarza pozamiatała.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, będzie regionalizacja przynajmniej do czasu aż będzie dość dużo ludzi na serwerach.

Dzięki za odp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek ma być jakiś kumaty koleś, i ma wszystko wiedzieć

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Tak, jest to wersja ze steelbookiem i bonusami oraz z figurką Neymara :)

To mi napisał koleś z tego sklepu , dziś rano

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 To chyba patch bo Liverpool chyba nie ma licencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dałbyś tu tego tutoriala?

 

tutaj znowu gameplay z pełnej ale zaciekawiło mnie że w tych 2 drużynach sa juz transfery letnie i teraz moje pytanie czy ktoś się z was spotkał z newsem że wyszedł jakiś patch czy po prostu gostek poprzerzucał ręcznie tych graczy? Dobrze to wygląda:

 

Polecam 5.18 min animacja odepchnięcia i stracenie równowagi piłkarza pozamiatała.

 

Co do tych wszystkich rzeczy o których piszesz to robótki ręczne, ktoś sobie sam wszystko wyedytował, wreszcie każdy będzie miał tę możliwość.

Ktoś tu nawet ostatnio wrzucał że po necie już hulają paczki z grafikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z gameplayów wychodzi na to że jest naprawdę spoko, w końcu da się go słuchać bez efektu porzygu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak by ktoś już widział PES 2016 na sklepowych półkach niech da znać gdzie i za ile ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie tutorial jak wgrywać pliki i info jak ma nazywać się folder na USB.

Http://pssite.com/news-44260-konami_uczy_jak_obslugiwac_edit_mode_w_pes_2016_na_ps4.html

i
PES 2016 STUFF MEGAPACK

https://mega.nz/#!nd5VlYoC!ibwCraONjeQQmGWtP1DDASBMT5TRg__TPhweu359KI0
(ja tej paczki nie testowałem bo nie mam gry, natomiast mam na dysku i w paczce są wszystkie stroje herby loga etc, wiec powinno wszystko śmigać.

Edytowane przez TrueGrand
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozumiem, że każdy plik trzeba osobno wgrywać ? Jak tak to troszkę lypa... Na PS3 był full automat :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym metacritic data premiery to 15.09 ocb?

 

Stany. U nas 17.09

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Konami nie wymyśliło sposobu na jeden unikatowy option file ,tak aby wszyscy mieli jednakowy plik którego można użyć w sieci. W ten sposób przeskoczyliby problem licencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam pre-order w cyfrowej wersji to kiedy mi pobierze kasę i rozpocznie się ściąganie?z czwartku na piątek?mam nadzieję, że piątkowa noc będzie zarwana dla PESa;-)trzeba od razu myClub katować by nie mieć potem tyłów, a Neymara i jakiegoś grajka z 11tki UEFA się dostanie na start to można jakoś zaczynać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam pre-order w cyfrowej wersji to kiedy mi pobierze kasę i rozpocznie się ściąganie?z czwartku na piątek?mam nadzieję, że piątkowa noc będzie zarwana dla PESa;-)trzeba od razu myClub katować by nie mieć potem tyłów, a Neymara i jakiegoś grajka z 11tki UEFA się dostanie na start to można jakoś zaczynać.

teraz ale myclubie piłkarze mają się rozwijać. Przynajmniej tak było na trailerze pokazane. Więc teraz zamiast koksów to będzie można wykoksić drużynę mając nawet słabszy team.  Jeśli podnoszenie statystyk będzie zależało od ilości rozegranych meczy to to będzie miało sens. Kurde niema jeszcze pesa w sklepach. Byłem pewny że od początku tygodnia to towar wjeżdża i kupujemy a tu lipa.

 

 

Zobaczcie sobie ten filmik co dał keczu78 Tam chelsea ma mniejsze statystyki od city ale ma 5 gwiazdek natomiast city choć ma lepsze statystykami ma 4.5 gwiazdki. Co to za syf?

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Konami nie wymyśliło sposobu na jeden unikatowy option file ,tak aby wszyscy mieli jednakowy plik którego można użyć w sieci. W ten sposób przeskoczyliby problem licencji.

 

nie mogli takiego wymyślić bo licencja im zabrania. co za różnica czy jest już wbudowane w grze czy trzeba sobie wgrać. oni nie mogą dostarczyć prawdziwych nazw i strojów drużyn do których nie mają licencji więc jedynym obejściem jest umożliwenie edycji drużyn w grze, oraz możliwość ładowania option file robionego nieodpłatnie przez innych użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i preorder poszedł :biggrin:

 

No i warn poszedł:D

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i preorder poszedł :biggrin:

 

Szampany już się chłodzą...

 

...

 

Co do samego PES-a to wszystko wygląda bardzo dobrze, i gemplej, edycja pierdołek.

Zostaje jedna niewiadoma czyli online, oby się udało, bo jak nie teraz to kiedy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z kupnem psplus poczekam minimum do premiery, bo jak się okaże, że będzie online leżał, to trochę lipa. Tak czy siak minimum do świąt tylko PES będę ogrywał:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z kupnem psplus poczekam minimum do premiery, bo jak się okaże, że będzie online leżał, to trochę lipa. Tak czy siak minimum do świąt tylko PES będę ogrywał :biggrin:

 

mam prośbę i radę. takie 2 w 1. następnym razem jak napiszesz posta, to zanim go wyślesz, zasłoń swój nick ręką, wyobraź sobie że to ktoś inny napisał i przeczytaj go. jeśli uznasz że to co przeczytałeś Cię nie obchodzi i nic nie wnosi do dyskusji o grze, to wiedz że nikogo innego też nie obchodzi. po czym usuń to co napisałeś, podziękuj mi w duchu i przejdź do kolejnej rzeczy którą miałeś zrobić :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×