Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Nie moja sprawa, nie bede sie wypowiadał na twój temat. Zdanie bardzo niepochlebe jednak. EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zgadzam, że za darmo można pograć w myClub. myClub powinien być F2P, bo tryb jest chamsko nastawiony na wyciaganie kasy i brakuje graczy do dobrego matchmakingu. Jak ktoś ma lepszy skład to musi wygrywać wszystkie mecze żeby zarobić na kontrakty, ale liczyć na łaskę Konami, że sypnie 10000. Drugi powód jest taki, że jeden dzień wygrywam co powinienem, a za chwile gra ledwo działa, skrypty grają pierwsze skrzypce, obrońcy się patrzą. Kod sieciowy i infrstruktura Konami zawodzi w tej części. Myśle, że tu bym zmienił zdanie jak miałbym jakiś net 100mb/s i dawałoby mi hosta w każdym meczu. Często widzę, jak ja nie mogę podać z pierwszej, a przeciwnik wali tikitakę, obrońcy mu błyskawicznie spychają moich. Wtedy już wiem że będzie kupa, a nie mecz. Jak widzę tureckie nicki albo ruskie to już mi się odechciewa grać będąc w lobby. A net mam ok 25mb/s, 5 ms ping, w BO3 wygrywam wiekszość pojedynków. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moja sprawa, nie bede sie wypowiadał na twój temat. Zdanie bardzo niepochlebe jednak. EOT.

Idź poszukaj w sieci kogoś innego do przyspieszania się. A jeśli nie zgadzasz się z moją opinia to proszę o kontr argumenty a nie bełkot. Nie twoja sprawa co robię ze swoim czasem i w to jakie gry lubię grać.w jakie gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Odnośnie braku licencji online LM to nie wiem, ale jest w turniejach online Turniej LM Ale on jest tylko raz i dotego w nocy.

Skrypty to dramat. Gram mecz w turniejach i idzie pięknie, strzelam gole i koniec. Nagle odwraca się sytuacja. Wtedy zmieniam taktykę na defensywny 5-4-1 i nawet czasami udaje mi sie nie przegrać. No ale jak jestem lepszy to po strzeleniu gola chcę iść za ciosem a tu mi gra nie pozwala.

Co do taktyki to possesion nigdy nie stosuje, a i tak często mam posiadanie 65-35% na ustawieniach z kontry.

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez skaminski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie braku licencji online LM to nie wiem, ale jest w turniejach online Turniej LM Ale on jest tylko raz i dotego w nocy.

Skrypty to dramat. Gram mecz w turniejach i idzie pięknie, strzelam gole i koniec. Nagle odwraca się sytuacja. Wtedy zmieniam taktykę na defensywny 5-4-1 i nawet czasami udaje mi sie nie przegrać. No ale jak jestem lepszy to po strzeleniu gola chcę iść za ciosem a tu mi gra nie pozwala.

Co do taktyki to possesion nigdy nie stosuje, a i tak często mam posiadanie 65-35% na ustawieniach z kontry.

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Kluczem jest ustawienie kontry a nie posiadania piłki. Można ustawic krótkie podania i krótki dystans między piłkarzami. Grasz wówczas tak jak byś grał stosując atak pozycyjny ale inaczej zachowują się napastnicy co sprawia, że łatwiej o gola.

MyClub to tryb gdzie nikt nie robi zmian nikt nie zmienia w czasie meczu taktyki a gra często ( przewaznie co gol) zmienia sytuację na boisku. Albo co połowę. Nigdy nie zmieniam strategii bo to skrypty decydują czy jestem ultra cofniety czy zamykam kogoś na szesnastce.

Ja ostatnio mam tak, że wygrywam łatwo wszystkie mecze do momentu aż nie brakuje mi 1 lub 3 punktów do awansu. Wtedy gram głównie w głębokiej defensywie, nie da się grać z pierwszej piłki bo wtedy moi robią to na 2 tempa Hahaha.

Mocno Konami w tym roku poleciało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź poszukaj w sieci kogoś innego do przyspieszania się. A jeśli nie zgadzasz się z moją opinia to proszę o kontr argumenty a nie bełkot. Nie twoja sprawa co robię ze swoim czasem i w to jakie gry lubię grać.w jakie gram.

zgadzam sie z twoją opinią, mam cie jednak za bardzo dziwnego człowieka skoro ciągle i ciągle piszesz bardzo zke o grze a mimo to w nia grasz. Uzaleznienie a to smieszne nie jest kak kazde uzaleznienie, to sie leczy. Chciałes merytorycznej odp to masz. Z poglądami co do gry sie zgadzam. Eot ok bo to twoja sprawa jak zyjesz, ja tam sadze swoje co do twej postawy.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

zgadzam sie z twoją opinią, mam cie jednak za bardzo dziwnego człowieka skoro ciągle i ciągle piszesz bardzo zke o grze a mimo to w nia grasz. Uzaleznienie a to smieszne nie jest kak kazde uzaleznienie, to sie leczy. Chciałes merytorycznej odp to masz. Z poglądami co do gry sie zgadzam. Eot ok bo to twoja sprawa jak zyjesz, ja tam sadze swoje co do twej postawy.

No bo kocham gry piłkarskie :) Taka trochę miłość płatnicza. Cóż ja na to poradzę? Lubię grać, kocham futbol i trudno mi zrezygnować ot tak z grania na konsoli mimo fatalnych piłek w tym roku. Na szczęście w tym roku wyjdą znów 2 gry piłkarskie więc gram sobie sporadycznie w tegoroczną odsłonę PES z nadzieją, że PES 2017 będzie mniej automatyczny, troszkę wolniejszy a i ja nie odzwyczaje się od pada :D. Jeśli tak trudno ci to zrozumieć to cóż ja mogę na to poradzić?

Konami to też ludzie a nie boty, tez czytają fora twity i widzą, że ludzie nie chcą takiego PESa więc uważam, że warto a nawet trzeba manifestowac swoje niezadowolenie

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta? To czemu od chyba 7 lat nie zrobią matchmakingu jak w fifie online???? Czytają ale mają wyjebane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo nie potrafią

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobic matchmakingu? No bez przesady. Uwazaja to z jakichs powodów za bez sensu. Niby zrobili tak w PES14 ale ten był tak fatalny ze byl faktycznie problem z znalezieniem przeciwnika. I wyciagneli wnioski...ze matchmaking sie nie sprawdza. Loool.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ta? To czemu od chyba 7 lat nie zrobią matchmakingu jak w fifie online???? Czytają ale mają wyjebane.

Nie koniecznie. Piecze nad PES 2017 sprawuje już Adam Bhatti były gracz i old school PESa. Konami chce zmian a pierwszym krokiem było wysłanie Adama do Japonii i zmiana gościa odpowiadającego za grę ( na Twitterze 2 miesiące temu dawał foty, że już jest w Japonii) w wersji PES 2015 odpowiadał za markę w EU ale marketingowo, nie miał wpływu na decyzje gameplayeowe etc. Tera to on odpowiada za to jaki będzie PES w następnej części a on obiecywał, że PES zyska nowy blask.

Bhatti wie, że ludzie są zbulwersowani i prosił o to aby nie atakować go na Twitterze za PES 2016 bo on dba tylko o markę w EU i jak pisalem wyżej nie ma wpływu na to co robi centrala w Japonii a to się zmieniło. Kilka tygodni po PES 2016 i po bardzo krytycznych opiniach fanów.

Na szczęście nie wszyscy są takimi ignorantami jak ty i może coś się w końcu zmieni pod naciskiem narzekających fanów, którzy też w to grają, rzucają kurwam1 ale grają czekając na lepsze czasy, bo gra sięgnęła dna jeśli chodzi o sprzedaż ...

Edytowane przez TrueGrand
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieni sie, taaa. Pójdą najpewniej w free to play.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieni sie, taaa. Pójdą najpewniej w free to play.

Dyskusja z tobą wprowadza mnie na nowy poziom :)

Jesteś cholernie konstruktywny. I to właśnie tacy głównie odrzucają tutaj innych kałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

i po jasny choooooj cytujesz wypowiedz skoro piszesz zaraz pod nią?

Co do free to play to

1 w tym jest kasa

2 konami sie restrukturyzuje patrz rozpierdziel w koijima productions

3 firma zwalnia pracowników

4 pes w wersji aaa sprzedaje sie na granicy opłacalnosci od kilku lat

Stawiam ze pojda w free to play w perspektywie do 2 lat. W przypadku wersji rownoleglej free to play trzeba by dolozyc od groma serwerow by wszystkich graczy szlag od lagow nie trafil. A ze pes sprzedal sie niewiele ponad mln latwo go skresla

Ps nie dziwie sie ze ludzie nie chcieli gadqc ztoba zarowno tu jak i na fpe. Wariat troche jestea. Serio eot co by nie bylo koncze gadke z toba (facet mysli ze konami czyta jego posty hi hi)

Edytowane przez Piekarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wow, ja nie myślę, że Konami czyta moje posty. Nie ma z kim dyskutować. Dobranoc.

Poćwiczy czytanie ze zrozumieniem bo konstruktywnych postów od ciebie na 100% nie uswiadcze, tego nie da się nauczyć.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie dalej, możesz mnie nazwać ignorantem, zaczynałem od ISS 2 na PS dalej czekam na dobrą piłkę i się nie doczekałem od czasu PES 06. Konami pokazało, że szcza na ludzi, mogą tam wysłać samego Mcgver'a pewnie i tak to nic nie zmieni... Ważne, żeby hajs sie zgadzał. W tym roku ostatni raz kupiłem piłkę na premierę... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tylko, że tam się nawet hajs się nie zgadza ;-)

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Otóż to tam nawet hajs się nie zgadza. Konami popełniło niewybaczalny błąd robiąc ten nowy silnik pod masowego gracza. Przecież tutaj jest Fifa która ich sprzedażowo zawsze zmiażdży. Ta gra jak była skillowa to przynajmniej mieli pewność że mają tą bazę graczy tzw. "hardkorowych, skillowych" których niema oczywiście za dużo ale to była pewna baza. Wystarczyło zrobić restrukturyzacje tego burdelu pod nazwą konami zobaczyć ile im się opyla tego pesa i robić go dla tej garski tak co by trochę wyłazili na plus i tyle. Wszyscy byliby zadowoleni. Zjeb... to i tyle. Wchodząc na pole EA zostali zmiażdżeni sprzedażą. Teraz hardorowcy mają ich w du... i masowy odbiorca woli fifę co niedziwne. Zostali z niczym. A po syfie jaki odje.. z tymi transferami to mają pewność że w następnym roku jaki by nie był dobry pes to na premierę nikt tego nie weźmie przy zdrowych zmysłach. Mnie to dziw bierze że ta firma jeszcze istnieje. Gdyby nie MGS to już dawno można by świeczki zapalać. 

 

W sumie ten free to play nie jest głupi żeby dryfować na rynku. Tylko że właśnie każdy free to play to gów...więc to samo czeka raczej pes-a.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chyba Konami nie pozwoliło mi awansować do 3 ligi w nocy :D

Grałem z gościem z TS 70 (ja 99) mój Ball possession ponad 60% on grał w 9 bo był o tyle słabszy, że sfrustrowany strasznie kosił. Ale ja byłem w ofensywie bezradny :) Ibra przestrzelił do pustej bramki mimo, że nacisnąłem lekko aby być pewny strzału po ziemi to wyszła petarda w trybuny haha, do tego bramkarz strzelił sobie samobója T_T podałem do bramkarza a ten obrócił sie i strzeli do własnej bramki . Gdy wychodził Quaresma na pozycję sam na sam i nie było żadnego krycia ja oczywiście podawałem do niego piłkę ale mój CM podał w przeciwnym kierunku jak ja chciałem, baaa w przeciwnym kierunku jak był ustawiony co sprawiało, że CM przewraca się ma pysk a piłka która i tak nie miała szans dojść do źle ustawionego Podolskiego trafiala do przeciwnika :D . Mecz przegrałem 0-3 bo dostałem także gola z rogu. To było tak perfidne, że aż śmieszne HAHAHA

Nie nie narzekam, ot pisze wam jak działa MyClub. Taki Game report :) zabrakło mi 2 punktów do awansu. I nie uważam abym był słabszym graczem od gościa, uważam, że gra okradła mnie z punktów. Ja to już zaakceptowałem i nie denerwuje się a śmieje się z tych wszystkich gier sportowych obecnych czasów. Pewnie gdy wieczorem odpale "nowy sezon" zacznę wygrywać po 8-0 a Ibra będzie sam kiwać obrońców przeciwnika.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nom, gdyby Konami pozwoliło nam normalnie grać to byłaby fajna gra ;)

A tak co mecz inne cyrki. Wiele osób mówi, że jeden dzień wygrywa wszystko, a za chwile porażka goni porażkę.

Wczoraj wszystkie mecze z graczami z ratingiem powyżej 650, połowa meczy koło 800. Gdzie te cienasy których Konami chciało sciągnąc z FIFY robiąc samograja ? Weź tak zarób na kontrakty. 

I te cyrki z momentum, kodem seciowym, player emotions, dynamicznym TS, który ma tworzyć wyrównane mecze i cholera wie czym jeszcze, co robi z tej gry kupe. 

Nagrałem wczoraj dwa mecze, może wytnę trochę akcji i pokaże, żeby skompromitować online w tej grze. :biggrin:

P.S. Tylko narzekam, bo mi na serii zależy ;P

Edytowane przez chrono87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawnie czyta sie niektóre posty gdzie np autor opisuje jak to gra okradła go ze zwycięstwa....oczyma wyobraźni widze wkurwionego goscia przed konsolą, w poscie same uśmiechniete emotki:) całkiem zabawne, nie powiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle quality post. Nie zawodzisz. Jest tu też kolega który tak strasznie bronił PESa 2016 ale miałem go na PSN FL i zastanawiałem się skąd te wnioski skoro nigdy nie ma włączonego PESa nie licząc kilka pierwszych tygodni po pre ^^. Zastanawiało mnie jak to jest, że ma tak wiele do powiedzenia broniąc zaciekle PES 2016 a nie gra? A gdy zapytałem okazało się, że gra czasem u kolegi i gra jest super. Tak super, że jak wracał do domu to jako fan wg niego świetnej wersji PES 2016 odpalał Battlefielda 4 ^^ To właśnie tacy przeważnie wchoddzą i ubliżają lub rzucają proste teksty typu : " nie podoba się to nie graj" tym samym udowadniając jak mają zawężone horyzonty myślowe. Nie mają żadnych argumentów a pojęcie o PES maja takie, że nie wiedzą jak ustawić krycie w Game Plan.

Malo tego często taki ktoś jak ty i kilku innych wchodzą i dyskutują o grze bo grali na kanapie u kolegi ^^ nie zdając sobie sprawy, że my o Online. Bo kanałowy PES 2016 offline to najlepsza piłka jaka powstała i nie wolno tego porównywać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kanałowy PES? Czyli jakiś tajny? :)

Ej a co sie wacpan przypierdalasz, co tacy "jak ty"? Czy ja bronie pesa? Nooooope. Sprzedałem go dawno, ba uwazam ze pes na ps3 jest lepszy (tempo gry). Zreszta czy zauwazyłes panie wariat ze non stop piszesz do kogos podobnego posta, w stylu jak teraz do mnie? Po prostu bekę mam bo ewidentnie widac jak cie wkurza ta gra a beka jest z tych emotek udających dystans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest ktoś kto wie jakie są różnice między Anchor a Destroyer? Jakie są różnice między tymi dwoma stylami? Nie wiem kogo dodać do box to box mając 2x CM bez DMFa. Destroyera czy Anchora.?

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle quality post. Nie zawodzisz. Jest tu też kolega który tak strasznie bronił PESa 2016 ale miałem go na PSN FL i zastanawiałem się skąd te wnioski skoro nigdy nie ma włączonego PESa nie licząc kilka pierwszych tygodni po pre ^^. Zastanawiało mnie jak to jest, że ma tak wiele do powiedzenia broniąc zaciekle PES 2016 a nie gra? A gdy zapytałem okazało się, że gra czasem u kolegi i gra jest super. Tak super, że jak wracał do domu to jako fan wg niego świetnej wersji PES 2016 odpalał Battlefielda 4 ^^ To właśnie tacy przeważnie wchoddzą i ubliżają lub rzucają proste teksty typu : " nie podoba się to nie graj" tym samym udowadniając jak mają zawężone horyzonty myślowe. Nie mają żadnych argumentów a pojęcie o PES maja takie, że nie wiedzą jak ustawić krycie w Game Plan.

Malo tego często taki ktoś jak ty i kilku innych wchodzą i dyskutują o grze bo grali na kanapie u kolegi ^^ nie zdając sobie sprawy, że my o Online. Bo kanałowy PES 2016 offline to najlepsza piłka jaka powstała i nie wolno tego porównywać....

Jak ja lubię gości, którzy cały czas narzekają na grę. Po 3 tygodniach od premiery sprzedają  a i tak  grają w nią cały czas hehe

 

W sumie to jest żałosne a nie śmieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×