Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

To niekoniecznie jest jego taktyka

Wysłane z Sony Xperia Z1 Compact

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KONAMI daje EURO 16 za free buahah a komu to potrzebne jak tu gameplay trzeba zmienić, żart normalnie :biggrin:

Majtki sobie zmień!!!!!!!!!!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KONAMI daje EURO 16 za free buahah a komu to potrzebne jak tu gameplay trzeba zmienić, żart normalnie 

Tam gameplay mi już podchodzi. Jest dla mnie jak w demku czyli średnio-dobrze. Oczywiście jest do poprawy w uj rzeczy ale na taką wersję ja akurat mogę przystać jeśli chodzi o gameplay choć rozumiem ludzi którzy chcą jeszcze lepiej. Inna sprawa to ten dodatek. Po tym syfie co odjeba... z transferami to chyba nikt w konami nie myślał żeby ten dodatek rzucić za kasę. Oni sa juz tak skompromitowani że im zresztą już nic nie pomoże nawet ten śmieszny dodatek. Jestem pewny że ci śmiecie nie zdają sobie sprawy jakie wkurwie.. na siebie zebrali po tym kompromitującym patchu. Ale za rok się przekonają jak już zobaczą wyniki sprzedaży. Fora jak się przegląda to w zasadzie 90 % którzy kupili pesa na premierę po tej kompromitacji zapowiedzieli że koniec z kupnem ich produktu na premierę. I bardzo dobrze po tym co odjeb.. w tym roku nic im już nie pomoże. Choćby nie wiem jak kosmiczny mieli gameplay to jest już w zasadzie po nich na własne życzenie. Zaraz grudzień a transferów jak nie było tak niema a ci pierdol... o jakimś dodatku Euro. To w ogóle ludzi nie obchodzi w sytuacji gdy niema dalej transferów aktualnych.  Nie zdziwiłbym się jakby i z tym dodatkiem nie zdążyli na euro. Ta firma jest całkowicie spalona na rynku. Ostatni gracze którzy ją wspierali rok w rok zostali znów opluci przez nich. No niema dla nich ratunku i w sumie całe szczęście takiej kompromitacji chyba żadna firma growa nie zaliczyła na rynku. Kłamali jak z nut że w tym roku wszystko będzie w 100% przygotowane na premierę. A znowu w miarę grywalną wersję dostaliśmy dopiero po 2 miesiącach od premiery w tym nieszczęsnym patchu. Jeszcze do tego Bhatti ta świnia zakłamana która wszystkich blokowała a ludzie chcieli po prostu poznać prawdę dlaczego niema transferów które miały być. I nie wiemy do dziś. I TO WSZYSTKO NA 20-LECIE SERII!!! To by było śmieszne gdyby nie było tak wkurwiaj...-tragiczne. Ale za rok ich czeka szok w postaci słupków sprzedaży i najprawdopodobniej po zobaczeniu ilości opchniętych pudełek nastąpi koniec tej kiedyś zacnej serii. Będą mogli w spokoju zająć się już swoimi pachinko. Mają już silent hilla w tej postaci to i pes do tego dołączy. Firma kompromitacja. 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam gameplay mi już podchodzi. Jest dla mnie jak w demku czyli średnio-dobrze. Oczywiście jest do poprawy w uj rzeczy ale na taką wersję ja akurat mogę przystać jeśli chodzi o gameplay choć rozumiem ludzi którzy chcą jeszcze lepiej. Inna sprawa to ten dodatek. Po tym syfie co odjeba... z transferami to chyba nikt w konami nie myślał żeby ten dodatek rzucić za kasę. Oni sa juz tak skompromitowani że im zresztą już nic nie pomoże nawet ten śmieszny dodatek. Jestem pewny że ci śmiecie nie zdają sobie sprawy jakie wkurwie.. na siebie zebrali po tym kompromitującym patchu. Ale za rok się przekonają jak już zobaczą wyniki sprzedaży. Fora jak się przegląda to w zasadzie 90 % którzy kupili pesa na premierę po tej kompromitacji zapowiedzieli że koniec z kupnem ich produktu na premierę. I bardzo dobrze po tym co odjeb.. w tym roku nic im już nie pomoże. Choćby nie wiem jak kosmiczny mieli gameplay to jest już w zasadzie po nich na własne życzenie. Zaraz grudzień a transferów jak nie było tak niema a ci pierdol... o jakimś dodatku Euro. To w ogóle ludzi nie obchodzi w sytuacji gdy niema dalej transferów aktualnych. Nie zdziwiłbym się jakby i z tym dodatkiem nie zdążyli na euro. Ta firma jest całkowicie spalona na rynku. Ostatni gracze którzy ją wspierali rok w rok zostali znów opluci przez nich. No niema dla nich ratunku i w sumie całe szczęście takiej kompromitacji chyba żadna firma growa nie zaliczyła na rynku. Kłamali jak z nut że w tym roku wszytko będzie w 100% przygotowane na premierę. A znowu w miarę grywalną wersję dostaliśmy dopiero po 2 miesiącach od premiery w tym nieszczęsnym patchu. Jeszcze do tego Bhatti ta świnia zakłamana która wszystkich blokowała a ludzie chcieli po prostu poznać prawdę dlaczego niema transferów które miały być. I nie wiemy do dziś. Ale za rok ich czeka szok w postaci słupków sprzedaży.

I nagle wszyscy kupią Fife?!

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nagle wszyscy kupią Fife?!

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

A gdzie ja to napisałem. Napisałem tylko że po tej kompromitacji na 20 lecie serii jest w zasadzie po nich a co się będzie potem działo to już mnie mało obchodzi. 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy psioczą na PESa a i tak będą kupować ( nie mówię, że Ty tak zrobisz). Nie ma alternatywy dla PESa. Ale 16 po premierze 17 przestanie być wspierana, godzinę będzie szukało grę i siłą rzeczy trzeba będzie kupić 17-tke żeby pograć online. Osobiście nie chciałbym aby Konami zaprzestało wydawać Pesika, chociaż chciałbym aby PESa wydawał ktoś inny :)... Nie ma konkurencji PES, więc musi wychodzić, bo nie będziemy mieli w co grać... Z drugiej strony może ktoś by wykupił licencję od Konami i zrobi swoją grę... Np. 2K :)

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym roku wyjdą 3 piłki nożne wydawców niezależnych. Ludzie widzą co odwalają EA i Konami i wiedzą, że jest spora rzesza graczy do przejęcia. Rok 2016 będzie ciekawy. Ja gram w Call of duty I czekam na grudniowy pacz, jak Konami nie zrobi więcej swobody na pass lvl 1 to znaczy, że tu juz nic nie pomoże i gra jest robiona pod dzieci w Myclub i auto tikitake

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym roku wyjdą 3 piłki nożne wydawców niezależnych. Ludzie widzą co odwalają EA i Konami i wiedzą, że jest spora rzesza graczy do przejęcia. Rok 2016 będzie ciekawy. Ja gram w Call of duty I czekam na grudniowy pacz, jak Konami nie zrobi więcej swobody na pass lvl 1 to znaczy, że tu juz nic nie pomoże i gra jest robiona pod dzieci w Myclub i auto tikitake

Zapodaj proszę link o info o tych pilkach niezależnych:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza to Sensible Soccer ale to raczej będzie oldschoolowa arkadówka, ale skillowa.Druga to ludzie od Kick Off gdzie już będzie to gra bardziej zbliżona do tytułów AAA oraz trzecia chłopcy z Holenderskiego studia w Groningen. Chłopaki pracują nad pełna gra 3d która nie będzie gra AAA ale pozamiata syfy które was robią w balona. Tytuł gry to Gameplayfootball, chłopaki szykują się do Open Bety juz niedługo.

Gameplay z wczesnego kodu gry :

https://youtu.be/j5rEXlLO1IE

Gra wymaga jeszcze pracy, ale chłopaki chwała się, że będzie absolutna wolność tworzenia akcji, nie będzie momentum i super kleju przy przyjęciu piłki każdym piłkarzem.

Te gry robią ci którzy mają dość grania w komercyjne twory gdzie wpływ na wynik ma skrypt.

Wszystkie 3 gry mają jeden wspólny mianownik, mianowicie będą zależały w 100% od umiejętności gracza i co najważniejsze będą wole od plagi momentum.

Oczywiscie za chwile wpadnie ktoś i powie mi, że ja sobie Momentum sam wymyśliłem, że w PES jest pełna dowolność/swoboda rozgrywania piłki (na support lvl1) i, że jestem debilem ale ja wiem też, że ludzie którzy nic nie widzą powinni zgłosić się do specjalisty bo mają poważny problem ze swoją spostrzegawczością lub posiadają niskie IQ.

Edytowane przez TrueGrand
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza to Sensible Soccer ale to raczej będzie oldschoolowa arkadówka, ale skillowa.Druga to ludzie od Kick Off gdzie już będzie to gra bardziej zbliżona do tytułów AAA oraz trzecia chłopcy z Holenderskiego studia w Groningen. Chłopaki pracują nad pełna gra 3d która nie będzie gra AAA ale pozamiata syfy które was robią w balona. Tytuł gry to Gameplayfootball, chłopaki szykują się do Open Bety juz niedługo.

Gameplay z wczesnego kodu gry :

https://youtu.be/j5rEXlLO1IE

Gra wymaga jeszcze pracy, ale chłopaki chwała się, że będzie absolutna wolność tworzenia akcji, nie będzie momentum i super kleju przy przyjęciu piłki każdym piłkarzem.

Te gry robią ci którzy mają dość grania w komercyjne twory gdzie wpływ na wynik ma skrypt.

Wszystkie 3 gry mają jeden wspólny mianownik, mianowicie będą zależały w 100% od umiejętności gracza i co najważniejsze będą wole od plagi momentum.

Oczywiscie za chwile wpadnie ktoś i powie mi, że ja sobie Momentum sam wymyśliłem, że w PES jest pełna dowolność/swoboda rozgrywania piłki (na support lvl1) i, że jestem debilem ale ja wiem też, że ludzie którzy nic nie widzą powinni zgłosić się do specjalisty bo mają poważny problem ze swoją spostrzegawczością lub posiadają niskie IQ.

Nawet jak zrobią grę to myślisz, że od razu w pierwszym roku będzie lepsza od Fify i Pes-a?? Nie chce mi się w to wierzyć no ale czas pokaże. Szczerze to ja bez PES-a bym nie wytrzymał hehe sama seria wiążę się z takimi wspomnieniami oraz emocjami, że niektórzy na forum nawet nie mają pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak zrobią grę to myślisz, że od razu w pierwszym roku będzie lepsza od Fify i Pes-a?? Nie chce mi się w to wierzyć no ale czas pokaże. Szczerze to ja bez PES-a bym nie wytrzymał hehe sama seria wiążę się z takimi wspomnieniami oraz emocjami, że niektórzy na forum nawet nie mają pojęcia.

W wielu aspektach nie ma szans być lepsza, to chyba oczywiste?

Tutaj liczy się fakt, że jest jasny sygnał do EA i Konami, że ludzie nie chcą w grach piłkarskich monentum, że ludzie chcą walczyć ze sobą a nie ze skryptami czy wspomagaczami podań.

Te gry to nadzieja, że za 2 czy 3 lata dostaniemy inny system pomagania słabeuszom czyli nie skrypt a system rankingowy z prawdziwego zdarzenia który wymaga pracy i nakładów od EA i Konami.

Można pogodzić wysoką sprzedaż z hasłem easy to play hard to master bez skryptów ingerujacych w gameplay ONLINE co pokazuje Blizzard, Riot Games czy Valve.

Ale to wszystko z PC, na konsolach gra niestety więcej niedzielnych debili z.mysleniem zero jedynkowym i bez własnego zdania.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wielu aspektach nie ma szans być lepsza, to chyba oczywiste?

Tutaj liczy się fakt, że jest jasny sygnał do EA i Konami, że ludzie nie chcą w grach piłkarskich monentum, że ludzie chcą walczyć ze sobą a nie ze skryptami czy wspomagaczami podań.

Te gry to nadzieja, że za 2 czy 3 lata dostaniemy inny system pomagania słabeuszom czyli nie skrypt a system rankingowy z prawdziwego zdarzenia który wymaga pracy i nakładów od EA i Konami.

Można pogodzić wysoką sprzedaż z hasłem easy to play hard to master bez skryptów ingerujacych w gameplay ONLINE co pokazuje Blizzard, Riot Games czy Valve.

Ale to wszystko z PC, na konsolach gra niestety więcej niedzielnych debili z.mysleniem zero jedynkowym i bez własnego zdania.

Nie podoba mi się twoje obrażanie ludzi.... Ja mam znajomych, którzy np mają PS3/PS4 po to żeby sobie po prostu w wolnej chwili pograć w fife, pesa i w inne gry - nie mają super skilla ,po prostu chcą sobie pograć i nie uważam ich za debili. Nie każdy chce tak jak Ty czy Ja żeby gra była na tak wysokim poziomie.....

Może jak KONAMI zobaczy, że inne firmy chcą wejść na rynek to w końcu się ogarną. Tak czy inaczej i tak jak na razie dla mnie jest tylko pes na ten moment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja też.mam takich znajomych i nie uważam ich za debili wow. Ale nawet oni widzą po 16 słupkach w FUT, że coś jest nie tak. Tylko, że inteligentna osoba odłoży pada i obejrzy film, zagra w inną grę etc a debil rozwali pada, rozwali padem TV, za 1000 euro kupi karty pisząc jaka to Fifa jest fenomenalna! wkurwia, ale to jest pewnie brak mojego skilla albo zły skład. Zainwestuje 200 €€€uro w karty czy trenera i wejdę ligę wyżej. Nie potrafią zauwazyc, że EA co ileś meczy funduje im skryptami złą passę i poniekąd wymusza inwestycje w COINSY aby znów gra wróciła na właściwe tory, daje Overall czyniąc z najlepszych piłkarzy samograjów aby ludzie pragnęli go, aby chcieli wydać €€€€.

Janusz, EA i Konami robi to co robi bo takich idiotów jest cała masa, nie myl casuala z debilem.

PES czy Fifa nie będzie normalną grą do póki nie stworzą oddzielnych overalli dla np Myclub i reszty trybów online, nie rozdzielą gry Myclub od reszty lub nie stworzą laddera z ukrytym Ratingiem . Pomoc dla gościa z Ratingiem 320 który przegra 5 meczy z rzędu nie ma polegać na przydzieleniu mu w kolejnym meczu gracza z rating 700 i przeszkodzic temu lepszemu skryptami tylko system powinien dawać mu słabsze ratingi do póki nie zacznie wygrywać czyli pierw Rating 280, 250, a jak to nic nie da to 180 a aż do zera a jak dalej przegra to niech mu cholera wylosuje BOTA na poziomie Amator, niech gość myśli, że wygrał z kimś online, ale niech do cholery zostawia czystą rozgrywkę!

RATING nie powinien być widoczny dla gracza, gracz ma być przydzielony do lig na podstawie Match making Rating a głównym celem graczy ma być wspinanie się w ligach i zdobywanie punktów a nie zwiększanie widocznego Ratingu (MMR) To tez skutecznie wyeliminowało by Bayerny i ludzi z Ratingiem 900 w 6 lidze.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie jak na razie odpuściłem PES-a na rzecz NFS oraz BF4  - zawsze od jesieni bardziej katuje BF-a z kumplami po sieci.

TrueGrand a może masz ochotę zapisać się do ligi ?? Do jutra są zapisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, PES jest frustrujący a ja jestem.po ciężkiej chorobie i nie mogę.sie stresować hahha. Kupiłem wczoraj Call of Duty BO3 I stwierdzam, że nie muszę sprzedawać konsoli haha. Fantastyczny Multi, gra tak dobra jak modern Warfare jedynka. Zbieram łomot, ale brak skilla nadrobie bo tam liczy się tylko pure skill ;) obecnie trenuje na boty i mam masę masę! funu. PESa wystawiłem na sprzedaż ele nawet za 20 euro nikt w Holandii nie chce kupić :/

Narazie nie obniżam ceny i ogłoszenie skasowałem bo kocham grać w piłkę i czekam z nadzieją na ruch Konami w następnym paczu który będzie LIVE na początku grudnia.

Wtedy znów dam szanse PES 2016

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, PES jest frustrujący a ja jestem.po ciężkiej chorobie i nie mogę.sie stresować hahha. Kupiłem wczoraj Call of Duty BO3 I stwierdzam, że nie muszę sprzedawać konsoli haha. Fantastyczny Multi, gra tak dobra jak modern Warfare jedynka. Zbieram łomot, ale brak skilla nadrobie bo tam liczy się tylko pure skill ;) obecnie trenuje na boty i mam masę masę! funu. PESa wystawiłem na sprzedaż ele nawet za 20 euro nikt w Holandii nie chce kupić :/

Narazie nie obniżam ceny i ogłoszenie skasowałem bo kocham grać w piłkę i czekam z nadzieją na ruch Konami w następnym paczu który będzie LIVE na początku grudnia.

Szkoda, że BF-a nie masz to byśmy pograli online :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie jak na razie odpuściłem PES-a na rzecz NFS oraz BF4 - zawsze od jesieni bardziej katuje BF-a z kumplami po sieci.

TrueGrand a może masz ochotę zapisać się do ligi ?? Do jutra są zapisy.

A propos jaki masz psn id, bo nie mam z kim grać w BFa a polatało by się w ekipie na słuchawie :)

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że BF-a nie masz to byśmy pograli online

Hahha nie mam BFa (sprzedałem) bo jestem żenująco słaby w FPSy na padzie. Ja byłem graczem PC (Starcraft) konsola maniakalnie tylko do piłek. BF ma wielkie mapy, biegalem 2.minuty dostawalem od snajpera w caban i tak w kółko HAHAHA. COD jest w zwarciu i to mi pasuje, dużo strzelam dużo gine skill rośnie a ja mimo wielu zgonów bardzo dobrze się bawię. COD BO 3 to jest cholernie dobra gra haha nie wierzę, że to pisze bo byłem anty "CODowski" po tym co zrobili z ta gra po fantastycznym modern Warfare.

Ok, wybaczcie za ten Off top

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahha nie mam BFa (sprzedałem) bo jestem żenująco słaby w FPSy na padzie. Ja byłem graczem PC (Starcraft) konsola maniakalnie tylko do piłek. BF ma wielkie mapy, biegalem 2.minuty dostawalem od snajpera w caban i tak w kółko HAHAHA. COD jest w zwarciu i to mi pasuje, dużo strzelam dużo gine skill rośnie a ja mimo wielu zgonów bardzo dobrze się bawię. COD BO 3 to jest cholernie dobra gra haha nie wierzę, że to pisze bo byłem anty "CODowski" po tym co zrobili z ta gra po fantastycznym modern Warfare.

Ok, wybaczcie za ten Off top

Zależy na jakich mapach :P Są i małe...

A propos jaki masz psn id, bo nie mam z kim grać w BFa a polatało by się w ekipie na słuchawie :)

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Janusz_85 w sumie gram co dzień teraz z kolegami tak od 20-24. Zapraszam. W week rzadziej.

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak strzelić z pierwszej piłki? Czasmi grajek zamiast walnąć z bani pierw ja przyjmuje na klate.

No bo jak nie jest mu wygodnie strzelić z nogi to przyjmuję, za bardzo pod piłkę podchodzisz może

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrypt dobrze prawisz True Grand odnośnie PES i FIFY, fajne że inni podejmują wyzwanie w końcu ! Wolę grać Von Persilem, nie mieć licencji i lepszą grę niż te gnioty, ale odnośnie CoD mam inne zdanie :)

Bez przesady z tymi gniotami....

No bo jak nie jest mu wygodnie strzelić z nogi to przyjmuję, za bardzo pod piłkę podchodzisz może

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Dokładnie. Niektórzy piłki na żywo nie dotykali to nie wiedzą jak to jest he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Losowanie[MyClub} EL CLASICO[1 czarna piłka} i jakiś ogór z Real Sociedad co to ma być ?   :P

Edytowane przez keczu78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem ale na jakieś skrypty momenta i inne duperele nie zwracam uwagi.Odpalam konsolę i ognia.Ktoś tu ostatnio wstawił filmik gdzie te skrypty "wspomagacze"są i w ogóle.Np takie główki.Z mojego punktu widzenia są właśnie zajebiście zrobione bo gra ciałem dużą rolę tu odgrywa jak ktoś opanuje grę ciałem z R2 to przeciwnik może potem mówić i skryptach i innych tego typu przypadłościach. Mi się gra zajebiście.Obrona, że się rozjeżdża?Ponownie granie z R2 się kłania wg mnie w tej edycji wszystko zależy od nas dla mnie gra jest dobra są jakieś małe bolączki ale jest OK. W myClub zauważyłem natomiast, że tu TS nie odgrywa tak ważnej roli jak stamina. W tym nowym turnieju o 3xspecial agent co 3 mecze należy wygrać doładowywałem po każdym meczu moich grajków i w 3 meczu gościu na starcie miał już połowę staminy to w 60min meczu jechałem go jak chciałem. A że na forach tak płaczą to wg mnie są dzieciaki, które nie ogarniają tak łatwo jak Fifę. Opinie wydawać może każdy i dla mnie gra jest na 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×