Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem ale na jakieś skrypty momenta i inne duperele nie zwracam uwagi.Odpalam konsolę i ognia.Ktoś tu ostatnio wstawił filmik gdzie te skrypty "wspomagacze"są i w ogóle.Np takie główki.Z mojego punktu widzenia są właśnie zajebiście zrobione bo gra ciałem dużą rolę tu odgrywa jak ktoś opanuje grę ciałem z R2 to przeciwnik może potem mówić i skryptach i innych tego typu przypadłościach. Mi się gra zajebiście.Obrona, że się rozjeżdża?Ponownie granie z R2 się kłania wg mnie w tej edycji wszystko zależy od nas dla mnie gra jest dobra są jakieś małe bolączki ale jest OK. W myClub zauważyłem natomiast, że tu TS nie odgrywa tak ważnej roli jak stamina. W tym nowym turnieju o 3xspecial agent co 3 mecze należy wygrać doładowywałem po każdym meczu moich grajków i w 3 meczu gościu na starcie miał już połowę staminy to w 60min meczu jechałem go jak chciałem. A że na forach tak płaczą to wg mnie są dzieciaki, które nie ogarniają tak łatwo jak Fifę. Opinie wydawać może każdy i dla mnie gra jest na 9/10

Wiesz, są też ludzie którzy kolarstwo uważają za czysty sport, są i tacy którzy wierzą w 7 dziwic po śmierci.

A tak na serio, jak często grasz friendly match lobby? Z osobą która dobrze znasz i z którą zawsze rozgrywałeś wyrównane mecze na kanapie a później OnLINE w w/w trybie?

Mówię o ostatnich 3 tygodniach.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówiłem każdy ma prawo do swojego zdania, ja to widzę tak dla mnie gra jest OK dla Cb jest uja warta także tj Twoja sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale skoro grasz tylko z randomami Myclub to skąd masz wiedzieć czy przegrywasz z zasmarkanym 7 latkiem który nie ma pojęcia o futbolu i nie wie co to spalony ale pomogły mu skrypty czy może z mistrzem świata w PES 2015? Po czym wnioskujesz, że gra jest czysta skoro twoja aktywność w PES to masowanie gier z randomami i po takich meczach nawet nie da się wyciągnąć wniosków? a taktyke pewnie zmieniasz gfy w dziwnych okolicznościach zaczynasz przegrywać czyli robi się niemiły lose streak...

No nie da się ;) o to kaman, gra jest robiona pod Myclub tam trzeba każdego połechtać, każdy chce i musi wygrywać.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ gram również w online competition nie interesują mnie takie wywody by Ci było lepiej powiem wprost mam klapy na oczach i PES jest the best dziękuję za konwersację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja cie nie zapraszałem do konwersacji, nie da się dyskutować z ludźmi mających "klapki na oczach"

Have fun.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TrueGrand nudny jestes. Od premiery minely 3 miesiace a Ty dalej piszesz to samo. Widze ze aspirujesz do miana kolejnego Mcgyvera, tyle ze na innym forum. On tez mial swoja misje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja tylko odpowiadam na czyjeś pytania, zarzuty lub podaje linki to po pierwsze po drugie mam rację po 3 właśnie dzięki głosom niezadowolenia powstaną wyżej wymienione gry. To nie gracze mający klapki na oczach jak sam Darcio przyznaje sprawiają, że pojawią się 3 nowe tytuły w 2016 roku które może nawrócą Konami na właściwe tory.

Tutaj i tak jest spokojnie, prawdziwe niezadowolenie jest na zagranicznych forach, tutaj bierze się co dają z pocałowaniem ręki ;-)

Ciekawe ilu z was w ogóle miało pojęcie, że jest ruszenie na scenie i będzie wysyp gier tego typu ?

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mialem i fajnie, ze to wkleiles ale wojne z fanboyami moglbys sobie odpuscic ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie myślą że gry robią boty, wydają tytuł i idą w stan uśpienia, że nie czytają for i nie wyciągają wniosków. Nie! tak nie jest! Twitter fora a zwłaszcza fora są od tego aby wyrażać swoje także niezadowolenie, to właśnie w takich miejscach rodzą się pomysły, to właśnie młodzi zdolni niezależni programiści z takich miejsc czerpią inspiracje a PS4 lubi tytuły wydawców niezależnych tzw INDYKI.

Każdy gracz który jest organy w dobre multiplayerowe tytuły wie, że PES owi czy FIFIe daleko do e sportu wiadomo z jakich powodów :) i tutaj jest gigantyczny kawał tortu! Do walki o ten kawał przyłączą się nowe 3 tytuły. Konami z Bhattim albo przypomną sobie dlaczego zdobyli miliony fanów albo przegrają z EA z kretesem a ewidentnie chcą iść w ślady EA zwalniając miejsce dla piłki która daje pełną swobodę. W dobie pompowania w e-sport miliony euro jest to bardzo kuszący sektor gammingu czy jak pisałem kawał tortu .

Gra nie musi kosztować 50 euro, model free 2 play + easy to play hard to master = e-sport, miliony graczy i miliony widzów, ciekawy kąsek prawda?

Brakuje na rynku takiego starego dobrego PESa i czuje, ze coś się ruszy w tym sektorze.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy wątek tutaj z tym skryptami. Tylko to nie są skrypty tylko Handicapy, które zawsze były, już od PSX-a. Ale dziwi mnie że niektórzy nie widzą tego. Osobiście jak gram mecz i i widzę jak jedna drużyna biega dwa razy szybciej, to dogrywam mecz i wyłączam. I na pare dni spokój. Po paru dniach i tak znowu mi się zachce zagrać i to samo.

Edytowane przez skaminski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy wątek tutaj z tym skryptami. Tylko to nie są skrypty tylko Handicapy, które zawsze były, już od PSX-a. Ale dziwi mnie że niektórzy nie widzą tego. Osobiście jak gram mecz i i widzę jak jedna drużyna biega dwa razy szybciej, to dogrywam mecz i wyłączam. I na pare dni spokój. Po paru dniach i tak znowu mi się zachce zagrać i to samo.

Handicap w PES? To ja chyba gram w inną grę ;) handicap masz u sąsiadki ;)

Nie ma co narzekać, gra jest trudna w obronie i trzeba ją po prostu ogarnac. To wystarczy i skończą się narzekania ;)

Bynajmniej dla mnie tak to wygląda ;)

Wysłane z Meizu M2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten PES jest mega skillowy i jak ktoś nie ogarnia obrony to jego problem a skrypty to Wy macie u siebie w domu pajace, którzy nie mają pojęcia co to jest skill

Wyzywam każdego skryptomaniaka na pojedynek i zobaczymy ile meczów ze mną wygracie. 

Gramy 10 meczy i chce zobaczyć te wasze skrypty. Suma szczęscia równa się zero, podobnie jak suma skryptów, także jakiś mecz powinniście wygrać, w co wątpie... 

Kto chętny na pojedynek ? Wczoraj Lons się przekonał co to jest skrypt... O ile to był Lons , bo tych fenomeno to mam kilku z znajomych. Kto następny ?

 

Aha i ffline na zielonych strzałkach to całkiem inna gra i nawet Bayern nie jest taki straszny i  nie przenikał aż tak bardzo, także na turnieju w Krakowie wyskoczę kimś innym. Zobaczymy jak daleko zajadę :) Pozdro

Edytowane przez arboos
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten PES jest mega skillowy i jak ktoś nie ogarnia obrony to jego problem a skrypty to Wy macie u siebie w domu pajace, którzy nie mają pojęcia co to jest skill

Wyzywam każdego skryptomaniaka na pojedynek i zobaczymy ile meczów ze mną wygracie. 

Gramy 10 meczy i chce zobaczyć te wasze skrypty. Suma szczęscia równa się zero, podobnie jak suma skryptów, także jakiś mecz powinniście wygrać, w co wątpie... 

Kto chętny na pojedynek ? Wczoraj Lons się przekonał co to jest skrypt... O ile to był Lons , bo tych fenomeno to mam kilku z znajomych. Kto następny ?

 

Aha i ffline na zielonych strzałkach to całkiem inna gra i nawet Bayern nie jest taki straszny i  nie przenikał aż tak bardzo, także na turnieju w Krakowie wyskoczę kimś innym. Zobaczymy jak daleko zajadę :) Pozdro

Ja chetny do golenia   nic  pesn     muma25

Ja chetny do golenia   nic  pesn     muma25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz jak ktoś napisze, że gra jest beee przez skrypty to powinien dostać dożywotniego bana na forum PES - rzygać się już chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Szczere, nie odczuwwm żadnych skryptów,momentum czy innego syfu.

Ja porostu jestem słaby,tyle gram w pesa od dziecka i krew w piach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Szczere, nie odczuwwm żadnych skryptów,momentum czy innego syfu.

Ja porostu jestem słaby,tyle gram w pesa od dziecka i krew w piach.

Mam to samo... Ale muszą coś grzebać w gameplayu co tydzień... Na początku awansowałem nawet do półfinału w competition Polską, żebym umiał karne walić to był bym w półfinale przynajmniej

Po tej ostatniej aktualizacji spadłem w rankingu 150 miejsc w MyClub, wszystko w dupę, aż odechciewa się grać... Gra jest nie równa i jest losowa trocha... Czołówka sceny wiadomo wygra choćby grała w ośmiu ale co z tymi co są średni albo słabsi?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale do kogo pretensje, że ktoś jest średnim graczem  to i wyniki ma nie równe, a o wygranej często decyduje przypadek, tak jak w realnej piłce. Gdzieś coś się od kogoś odbije. 

To nie jest Tekken , że można sobie wymasterować jednego chłopka i tylko Ty decydujesz o wygranej. 

Na tym polega urok piłki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale do kogo pretensje, że ktoś jest średnim graczem to i wyniki ma nie równe, a o wygranej często decyduje przypadek, tak jak w realnej piłce. Gdzieś coś się od kogoś odbije.

To nie jest Tekken , że można sobie wymasterować jednego chłopka i tylko Ty decydujesz o wygranej.

Na tym polega urok piłki

Pograj kiedyś w poważna grę na przykład e-sportową...

BTW w kompetycjach jako jedynym trybie gra się raczej fair.

Każdy kto w innych trybach nie widzi "skryptów" nie powinien dostać bana, bo każdy ma prawo mieć swoje zdanie natomiast powinien zacząć się martwić o swoje IQ.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych wszystkich czarnych piłek z tego El Clasico to wylosowałem J. Alba, Marcelo, Mathieu, Coentrao czyli 4 lewych obrońców. Odpalalem to tylko dla losowań, a gra nawet tego nie potrafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie  już spokój z tym biadoleniem. Piłka powinna być również przypadkowa tak jak prawi Arboos.... Ja osobiście uważam, że skrypty i momentumy to wymysł ludzi, którym po prostu nie idzie i tyle... Chyba, że mam za niskie   IQ jak to TrueGrand twierdzi  w co wątpię ha.

 

 TrueGrand prosta sprawa nie graj w PES-a tylko poczekaj może na jakieś inne odsłony piłek.

 

Zauważyłem, że ludzie co grają od wersji ISS i są "zapaleńcami" to nie marudzą.

 

TrueGrand  co to znaczy dla Ciebie poważna gra??? Strategia, tetris, mario?? PES nie jest poważną grą ??;)

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hunteriarz pokażesz mi te oskryptowane strzały i inne rzeczy ? Zagramy 10 meczów i zobaczymy ile zdołasz wygrać. Skrypty nie pozwolą mi wygrać z Tobą wszystkich meczów i jeśli masz jakikolwiek skill i jesteś w miarę kumaty to powinieneś wygrać połowę z nich...

Wczoraj grałem z GOPA  do 2 w nocy sparingi Sparta Praga na Iran i każdy mecz był bardzo wyrównany i często jedna akcja decydowała o zwycięstwie, lub jeden błąd..

Czyli tak jak powinno być przy zbliżonym poziomie dwóch graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie nie pogramy bo męczę DLC do Bloodborne, jak mi pokażesz jakiś strzał zza 30 metrów strzelony z akcji przeciwko Neuerowi to przyznam Ci rację, że gra nie jest oskryptowana.

Bez sensu. W rzeczywistości rzadko bramy wpadają z takich odległości. Chciałbyś żeby każdy strzał zza trzydziestki wpadał?? hehe

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbyś żeby każdy strzał zza trzydziestki wpadał?? hehe

 

I to jeszcze Nojerowi he he :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, żeby trochę urozmaicić temat - wraz z Data Pack 2.0 pojawia się w końcu Błaszczykowski z prawdziwą twarzą odpowiadającą oryginałowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×