Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, no właśnie a na grafice strzałki wskazują na odwrót( Zwróćcie uwagę włączając na chwile mecz towarzyski i obserwujcie strzałki ) a też słyszałem, że czym mniej kresek tym bliżej siebie stoją.

Do tego jak był do kupienia Guardiola jako trener to miał 8 lub 9 kresek i w taktyce krótkie podania + atak pozycyjny. A wiadomo, że Guardiola to tiki taka. Wiec to nie jest tak, że 10 kresek to ustawiają się bardzo blisko siebie a jedna kreska to dalej i bardziej pod kontratak i ogólnie długie piłki?

Nie mam jak podejrzeć grafiki dotyczącej support range, ale zawsze uważałem, że dotyczy on zachowania Twoich zawodników do piłkarza który ma piłkę a nie bez piłki. Niskie wartości to bliżej takiego piłkarza, wyższe dalej.

Edytowane przez seba82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo tak jest, chodzi o odległość do piłkarza z piłką. I wychodzi na to ze właśnie 10 to blisko piłki natomiast 1 daleko. Oczywiscie to moje przypuszczenia, fajnie by było jak by ktoś to zweryfikował .

Ok dodałem PS4 do DMZ plus przekierowanie portów PSN i PES 2016

Wieczorem test, jeśli nie pomoże to kuźwa potne się haha

BTW

Tam wystarczy tylko jeden domyślny port UDP przekierować? BO w OPCJACH (opcje w grze) pod portem domyślnym UDP jest jeszcze lista portów ale mam nadzieje ze aż tak wielkiego zakresu nie trzeba przekierowywać?

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malutki szczegół, mianowicie macie grafiki turniejów w MyClub? Ja mam szare prostokąty.

Nie wiem, nie odczytuje mi, za słabe łącze mam? przed updatem miałem.

Edytowane przez 84siwy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja mam tak samo. Tylko, że na innym forum w dziale Myclub przekonywano mnie, że właśnie 10 jest do ataku pozycyjnego (tiki taka) i zapewniali, że sprawdzali to na symulacji meczu obserwując piłkarzy haha. Dlatego mówię, że cholera zgłupiałem. Czyli trzymam się swoich 4 kresek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki internet mam w Holenderskim KPN router+modem w jednym nowy ZTE ZXHN AH369

Experia Box v10 (to na przednim panelu)

Spróbuj bezpośrednio podłączyć modem pod ps4 i wtedy zobacz co będzie się działo.

No bo tak jest, chodzi o odległość do piłkarza z piłką. I wychodzi na to ze właśnie 10 to blisko piłki natomiast 1 daleko. Oczywiscie to moje przypuszczenia, fajnie by było jak by ktoś to zweryfikował .

Ok dodałem PS4 do DMZ plus przekierowanie portów PSN i PES 2016

Wieczorem test, jeśli nie pomoże to kuźwa potne się haha

BTW

Tam wystarczy tylko jeden domyślny port UDP przekierować? BO w OPCJACH (opcje w grze) pod portem domyślnym UDP jest jeszcze lista portów ale mam nadzieje ze aż tak wielkiego zakresu nie trzeba przekierowywać?

Jak porty przekierowujesz to podaje się kilka pozycji od do .....   http://portforward.com/english/applications/port_forwarding/publishers/Konami.htm

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj bezpośrednio podłączyć modem pod ps4 i wtedy zobacz co będzie się działo.

Jak porty przekierowujesz to podaje się kilka pozycji od do ..... http://portforward.com/english/applications/port_forwarding/publishers/Konami.htm

Dziękuję, już wszystko przekierowane. Powinno kurde śmigać jak złoto.

Za chwilę Test ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, już wszystko przekierowane. Powinno kurde śmigać jak złoto.

Za chwilę Test ;)

Nie ma problemu. Po to jest forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Wczoraj miałem dobry dzień w competition. Może nie dostałem się do top16 ale nie przegrałem żadnego meczu z BM :biggrin: a było ich 4 :) Oczywiście grałem Ajax-em  - trochę ograłem tą drużynę, pogrzebałem w ustawieniach i fajnie się gra.

 

Coś wczoraj pisaliście o kreskach support range?? chyba tak to się nazywa to im więcej kresek to piłkarz bardziej oddalony od tego z piłką.

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj grałem Romą.Dużo ludków wybierało ten team, na jeden turniej nawet i 12 się zdarzało.Raz prawie wszedłem o jedną bramkę odpadłem ehhhh.Powiem Wam, że Salah to niezły zapierdalaka natomiast Dżeko muł niesamowity.Później odpaliłem myClub i pierwszy mecz gość z TS99 mówię będzie wpierd... z moim TS88 i wynik 4-4 gość prowadził 4-1 do 70min i dwie brameczki z wolnych,a na koniec kontra i wyciął mnie w polu karnym.Mówię upokorzę Cię dziadu i wykonawcą jedenstki...Keylor Navas hahahah myślał, że w środek a ja mu kulnąłem przy słupku.Jakoś tak lepiej w myClub teraz się gra.TrueGrand i jak połączenie i gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w kompetycjach moi chłopcy byli na sterydach i ludzie z rattingiem 800-900 mieli problem na mój Arsenal, dzisiaj już są chyba zmęczeni i gra się trudno. Ale co najważniejsze żadnych lagów, nie czuje imput laga, pad reaguje na to co chce zrobić (piłkarze nie haha)

Musze nauczyć się grać gdy złapie mnie pieprzone Momentum.

Tutaj kolo radzi jak grać gdy jesteśmy ofiarą skryptów. ( z PES 2015 ale PES 2016 jest bogatszy w to coś hehe)

https://www.youtube.com/watch?v=waOUYwUZX5k

Dzięki za rady, w tej chwili da się w to grać.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w kompetycjach moi chłopcy byli na sterydach i ludzie z rattingiem 800-900 mieli problem na mój Arsenal, dzisiaj już są chyba zmęczeni i gra się trudno. Ale co najważniejsze żadnych lagów, nie czuje imput laga, pad reaguje na to co chce zrobić (piłkarze nie haha)

Musze nauczyć się grać gdy złapie mnie pieprzone Momentum.

Tutaj kolo radzi jak grać gdy jesteśmy ofiarą skryptów. ( z PES 2015 ale PES 2016 jest bogatszy w to coś hehe)

Dzięki za rady, w tej chwili da się w to grać.

Szczerze ja nie ogarniam tego narzekania na jakieś momentum i skrypty.   Niby jakie momentum, że ktoś ciśnie i ma lepiej taktykę ustawioną czy jak ? i nie można wyjść ze swojej połowy?? Ja wczoraj tak ustawiłem swój Ajax, że gościu BM piłki nie mógł swobodnie rozegrać i to też momentum jest??

Na prawdę wydaje mi się, że niektórzy przesadzają.

Filmik pokazuje jak gościu nie potrafi normalnie rozegrać piłki tylko albo :triangle:  do przodu albo bez sensu podaje.

 

Na prawdę mi już też nie chce się czytać o tym.....

 

TrueGrand moja rada lepiej zrób tak jak ja uczyłem się dostosować idealnie drużynę pod siebie. To było w pes 2013 grałem sobie sparingi i zmieniałem taktykę i za każdym razem obserwowałem jak drużyna się zachowuje na mini mapce polecił mi takie rozwiązanie kolega z pes.com.pl fakt sporo czasu zajmuje ale jak już ogarniesz wszystko to te niby momentum Cię nie dopadnie he

Ja już bym się bał, że to jakaś choroba bo w sumie od jakiegoś czasu o niczym innym nie piszesz....:P

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu drogi! firmy jak EA i Konami same się do tego przyznają, ale zawsze ktoś będzie kto zakrzywia rzeczywistość. Pograj proszę Quick Match z trzy dni, zapisz sobie na dysk kilka meczy i zwróć uwagę na AI w meczach gdzie twoi piłkarze niemal, że sami kiwają, gdy zawsze są pod grą, gdy Twoi AI zawsze wybiegają przed AI przeciwnika i gdy twój przeciwnik ma Ball possession 30% a ty 70 porównaj to do meczy w których to ty nie możesz wymienić podań w środku pola i jesteś bezradny a koleś gra tiki take jak natchniony, ty tracisz piłki a twój przeciwnik nawet nie stara się przecinać podań a co tu mówić o czytaniu gry. A to wszystko bez zmiany ustawień grając na graczy na standardowych ustawieniach (w Quick Match to norma)

Zwróć uwagę tylko na zachowanie AI. Wtedy wróć i napisz co o tym sądzisz OK?

Nie wiem, może to nie istnieje w Myclub gdzie jest TS 99 plus odpowiednio dba się o stamine, wierzę,. Ze w kompetycjach tez nie bo grało mi się wyśmienicie, ale to nie zmienia faktu, że PES 2016 jest najbardziej oskryptowaną gra sportową na rynku. Coś co jest koszmarem w FIFIE i zmusiło mnie do ucieczki z FIFA do PES przyszło ze zdwojoną siłą do PES, wiec jak mam to przemilczeć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu drogi! firmy jak EA i Konami same się do tego przyznają, ale zawsze ktoś będzie kto zakrzywia rzeczywistość. Pograj proszę Quick Match z trzy dni, zapisz sobie na dysk kilka meczy i zwróć uwagę na AI w meczach gdzie twoi piłkarze niemal, że sami kiwają, gdy zawsze są pod grą, gdy Twoi AI zawsze wybiegają przed AI przeciwnika i gdy twój przeciwnik ma Ball possession 30% a ty 70 porównaj to do meczy w których to ty nie możesz wymienić podań w środku pola i jesteś bezradny a koleś gra tiki take jak natchniony, ty tracisz piłki a twój przeciwnik nawet nie stara się przecinać podań a co tu mówić o czytaniu gry. A to wszystko bez zmiany ustawień grając na graczy na standardowych ustawieniach (w Quick Match to norma)

Zwróć uwagę tylko na zachowanie AI. Wtedy wróć i napisz co o tym sądzisz OK?

Nie wiem, może to nie istnieje w Myclub gdzie jest TS 99 plus odpowiednio dba się o stamine, wierzę,. Ze w kompetycjach tez nie bo grało mi się wyśmienicie, ale to nie zmienia faktu, że PES 2016 jest najbardziej oskryptowaną gra sportową na rynku. Coś co jest koszmarem w FIFIE i zmusiło mnie do ucieczki z FIFA do PES przyszło ze zdwojoną siłą do PES, wiec jak mam to przemilczeć?

Chłopie piszesz tak jakbym grał w pes od wczoraj hehe Zapewne gram dłużej niż ty i większe mam pojęcie na temat tej gry. I jakbyś chciał zauważyć gram tylko średnimi drużynami. Gram na pes.com.pl co rok od 2009 akurat w tym spóźniłem się z zapisami do ligi :P , gram competition, quick match również a w tym momencie w myclub najmniej. Więc nie pisz mi pierdół, że np. quick match różni się od gry w competition gdzie również masz mase różnorodnych drużyn.

 

Słuchaj działa Ci net ale w postach piszesz cały czas to samo. Nudne to jest już. I nie pisz, że bez twojego marudzenia ten temat będzie nieżywy :biggrin:

Stary jak tak Ci przeszkadzają te momentum to nie graj w tą gre bo jak nie urok to sraczka :P

Ja tego nie zauważam u siebie i tyle a jak ktoś mnie ciśnie tzn. że jest lepszy. Meczy nie oglądasz ??? np takie Crystal Palace nie pamiętam z kim grało ale jak siedli na przeciwnika to nie mogli wyjść ze swojej połowy i to nie trwało 30 sekund a jakieś 10 minut i co to też momentum :biggrin:

 

Widzisz nie tylko mi się już nie chce czytać Twoich postów i nie tylko ja tak twierdze o tym całym momentum....

 

W sumie jak to na forum jedni za tym inni za tym więc nie ma sensu ciągnąć tego tematu. Pozdro.

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj tak ustawiłem swój Ajax, że gościu BM piłki nie mógł swobodnie rozegrać i to też momentum jest??

Z ciekawości jaką formacją grasz i jak polecenia ustawiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości jaką formacją grasz i jak polecenia ustawiłeś?

Dokładnie mogę napisać wieczorem jak odpalę grę.Albo podaj PSN to screeny zrobię i prześle. Nie ukrywam, że każdy powinien indywidualne ustawienie zrobić pod siebie bo np. jak gram Polską to już mam inne ustawienie.

 

Co nowego ustawiłem w drużynie ajax-u to obrona na many, agresywnie..... resztę bym musiał zobaczyć. Jak BM przechwycił piłkę i szła kontra moi zawodnicy migem wracali do obrony i atakowali przeciwnika. Jak pisałem, że sukces był taki, że nie przegrałem meczu a dziś dalej będę testował ustawienie.

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mogę napisać wieczorem jak odpalę grę.Albo podaj PSN to screeny zrobię i prześle. Nie ukrywam, że każdy powinien indywidualne ustawienie zrobić pod siebie bo np. jak gram Polską to już mam inne ustawienie.

Ps3/4 już dawno sprzedane. Jak będziesz miał chwilę to wrzuć tu na forum, może komuś sie jeszcze przyda. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych momentumów. 

Ustawiłem w końcu chłopców w defensywie i nie jestem w stanie stracić sobie bramki. Jak przegram to przez własną głupotę, albo taktykę przeciwnika, który ma jeszcze lepszą. 

Ten PES jest bardzo dobry, tylko Bayern i strzałki zaciemniają jego obraz. Jakby taki Robben był na zielonej formie to pewnie by już tak nie popierdalał cały mecz. 

 

A co do taktyk, to od dawien dawna było tak z PES , że mały detal, jedno przesunięcie gracza, czy przestawienie coś w ustawieniach, robiło wielką różnice i nagle cała gra zaczęła się zazębiać. 

I pamiętaj TrueGrand - gra się tak jak przeciwnik pozwala a nie momentum, a że co mecz masz innego rywala, to chyba nie muszę Ci mówić ?

Na jednych nasza taktyka się sprawdza, a na innych nie i tak było od zawsze. 

 

Kiedyś  Esiek, ówczesny mistrz Europy trząsł porami przede mną, bo nie umiał ze mną grać. Ja trząsłem gaciami przed Szostakiem i dostawałem z nim baty. A Esiek lał Szostaka !

Jaki z tego morał ? Odpowiedz sobie dam...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest momentum to nie wiem, ale na pewno jest spora przewaga ofensywy. Ale taki jest ten PES. Jak wygrywam to mi to nie przeszkadza i uważam tego PESa za świetnego, ale porażki ciężko przyjąć.

Jak macie słaby ping to nie ma o czym mówić bo ten PES jest wtedy żałosny. Ale jak na dobrych pingach ktoś was pojechał to nagrajcie mecz i zobaczcie na powtórce jakie błędy robiliscie, ile mieliście głupich strat które poprzedziły straconego gola. Jak widzę swoje interwencje czasami to już tak nie narzekam. Ta gra jest prosta w ofensywie, a bardzo skillowa w defensywie. Np R2 + X bardzo ogranicza przenikanie. Blokowanie strzałów czy dosrodkowan też dobrze działa. To nie jest 15 gdzie obrońcy chodzili zaczarowani w każdej akcji. Tu się da bronić, ale trzeba się przyłożyć. Może następna część już będzie zbalansowana, bo bym oczywiście wolał żeby niektórzy musieli się bardziej wykazać niż cały mecz wciskać trójkąt. :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online Division czy Myclub to najgorsza piłka w jaka grałem.

Online Competition to najlepsze co moglo spotkać PES a. Tam grając mam wrażenie, że to inna gra. Gra się tak zajebiscie, że znów nie można się oderwać.

Dzięki za cynk z tym trybem.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online Division czy Myclub to najgorsza piłka w jaka grałem.

Online Competition to najlepsze co moglo spotkać PES a. Tam grając mam wrażenie, że to inna gra. Gra się tak zajebiscie, że znów nie można się oderwać.

Dzięki za cynk z tym trybem.

W MyClub nie grałem od patcha. Coś się pozmieniało??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

]Pany te kompetycje są masakrycznie zajebiste.Wczoraj po meczyku Champions League zacząłem grać i po pierwszych 3 meczykach bez szans na awans do 16tki. Kolejny turniej drużyn narodowych i biorę Polskę.Patrzę w statystyki i sobie mówię, ale wymiatacze no i zacząłem od zwycięstwa i tak się potoczyło, że awansowałem do półfinału gdzie przegrałem po swojaku w 80min. Jedno co zauważyłem, jeżeli po 3 meczach mamy najlepszy wynik spośród tych samych drużyn to warto rozegrać dwa kolejne mecze rezerwa by stamina się odbudowała. W fazie pucharowej z tymi co grałem to ich ludki na kolanach się słaniały a moje orły śmigały z dużym zapasem staminy. Pomiędzy turniejami zagrałem dywizje i wybrałem WestHam i tak kolokwialnie mówiąc trafiłem na BM, który dostał baty jakich mało gość nie umiał wyjść z własnej połowy.A gość miał rating 723 więc nie taki leszcz.Tyle tylko, że w WestHam wszyscy żółte albo czerw strzałeczki więc da się ograć to całe niemieckie monstrum.No chyba, że gość miał momentum...post-54890-0-49073900-1446626624_thumb.j

Edytowane przez DaArCiO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany te kompetycje są masakrycznie zajebiste.Wczoraj po meczyku Champions League zacząłem grać i po pierwszych 3 meczykach bez szans na awans do 16tki. Kolejny turniej drużyn narodowych i biorę Polskę.Patrzę w statystyki i sobie mówię, ale wymiatacze no i zacząłem od zwycięstwa i tak się potoczyło, że awansowałem do półfinału gdzie przegrałem po swojaku w 80min. Jedno co zauważyłem, jeżeli po 3 meczach mamy najlepszy wynik spośród tych samych drużyn to warto rozegrać dwa kolejne mecze rezerwa by stamina się odbudowała. W fazie pucharowej z tymi co grałem to ich ludki na kolanach się słaniały a moje orły śmigały z dużym zapasem staminy. Pomiędzy turniejami zagrałem dywizje i wybrałem WestHam i tak kolokwialnie mówiąc trafiłem na BM, który dostał baty jakich mało gość nie umiał wyjść z własnej połowy.A gość miał rating 723 więc nie taki leszcz.Tyle tylko, że w WestHam wszyscy żółte albo czerw strzałeczki więc da się ograć to całe niemieckie monstrum.No chyba, że gość miał momentum...

Pewnie, że się da ograć. Ja Ajax-em ograłem gościa z rankingem 850  i to nie było żadne momentum. Jak pisał Arboos ja wygrywam z Tobą, Ty wygrywasz z Nim a ja z Nim przegrywam :D. Każdy przeciwnik jest inny i z jednym lepiej się gra a z drugim gorzej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dawno nie czułem takiej adrenaliny w PESa jak awansowałem do fazy pucharowej podnieta niezła z każdym meczem pełna koncentracja hahahah i tak potem chodzi się spać przed 3 w nocy masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dawno nie czułem takiej adrenaliny w PESa jak awansowałem do fazy pucharowej podnieta niezła z każdym meczem pełna koncentracja hahahah i tak potem chodzi się spać przed 3 w nocy masakra

No a najgorzej jak rano do pracy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×