Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj jak widzisz nikt nie pomaga, tylko ciśnie się w innych.

Specyficzny temat z dziwnymi prostymi ludźmi

a jednak ktoś odpisuje :p nie chce mi się wierzyć że jeśli  usiąde ze znajomymi przy konsoli to nie będzie można zagrać w tryb turnieju bez męczenia się z komputerem O_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ale jak ja przestanę to już nikt ie będzie. :) A ja tu jestem tym na którego leci najwięcej hejtu. Może dlatego, że sam próbowałem trzymać temat przy życiu? Niestety przeważnie krytycznie. Ale jak sam widzisz nie bezpodstawnie.

Niestety ale musisz uwierzyć, że nie da się tego zrobić w PES. W tej grze jak zaprosisz 5 kolegów to na 6 osób ligi nie zorganizujesz, potrzebna jest kartka. Aby można było zorganizować ligę za pomocą kreatora w grze musisz zaprosić do domu kilkadziesiąt osób. I weź tu zrozum Konami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ale jak ja przestanę to już nikt ie będzie. :) A ja tu jestem tym na którego leci najwięcej hejtu. Może dlatego, że sam próbowałem trzymać temat przy życiu? Niestety przeważnie krytycznie. Ale jak sam widzisz nie bezpodstawnie.

Niestety ale musisz uwierzyć, że nie da się tego zrobić w PES. W tej grze jak zaprosisz 5 kolegów to na 6 osób ligi nie zorganizujesz, potrzebna jest kartka. Aby można było zorganizować ligę za pomocą kreatora w grze musisz zaprosić do domu kilkadziesiąt osób. I weź tu zrozum Konami :)

w 4 da radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączając się np pod ligę mistrzów. Nie można z kreatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączając się np pod ligę mistrzów. Nie można z kreatora.

Mi chodzi o LM. Z tego co pamiętam PES 2012 albo 2103 jako ostatni miał opcję robienia ligi kanapowej w "kreatorze". Teraz tylko kartka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś zresetować rating ? Cały weekend gram z ludźmi z ratingiem powyżej 700, a osły z Konami w ogóle nie wynagradzaja tego punktami. Muszę wygrać wszystkie mecze żeby zarobić na kontrakty w myClub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam kogoś do sparingów ; najlepiej kogoś kto ogarnia i chce grac słabszymi zespołami

psn id : draug017

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadł mi w łapy pes na plejkę , gra mi się bardzo spoko jako przerywnik ale ja nie o tym 

... Który patch modujący zawartość loga stroje itp. na ps4 jest tym właściwym ( cos w stylu starego winning eleven 6 final evo ) ? Jakiś link można prosić bo nie chce mi się przebijać przez spam na tych stronach , z góry thx 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest to prawda, to mamy licencję BBVA ;) chyba że tylko pojedynczych klubów ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest prawdziwy screen. W PES 2016 czy 15 już była licencja na wszystkie kluby ligi Hiszpańskiej , na screenie jedynie zaskakuje licencja na Arsenal. Do tej pory Konami miało licencje tylko na 1 klub BPL i był to Man UTD. Wiem tylko, że Man UTD też jest licencjonowany, ale czy to będzie cała liga BPL czy tylko 2 drużyny tego jeszcze nie wiem.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech oni najpierw poprawią gameplay, bramkarzy, sędziów i pewnie coś jeszcze o czym zapomniałem. Niech wywalą handicap, dodadzą filtr do online. Zresztą to temat rzeka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest prawdziwy screen. W PES 2016 czy 15 już była licencja na wszystkie kluby ligi Hiszpańskiej , na screenie jedynie zaskakuje licencja na Arsenal. Do tej pory Konami miało licencje tylko na 1 klub BPL i był to Man UTD. Wiem tylko, że Man UTD też jest licencjonowany, ale czy to będzie cała liga BPL czy tylko 2 drużyny tego jeszcze nie wiem.

No, znaczy się premier league ;) pomyliło mi się przy pisaniu ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest embargo na takie info, ale co nieco wycieka i już wiadomo, że PES 2017 nie będzie tak zautomatyzowany jak 16

Gra będzie posiadać większą wolność o wiele mniejszy pass support. Krótko mówiąc, gra będzie trudniejsza.

------Edit

Gra będzie mocno zwolniona, nie bedzie ping ponga, będziemy mieli więcej czasu na myślenie. Gra nie będzie typową napierd4lanką box to box.

W tym roku jest duży nacisk Konami na grę online która wymaga radykalnych zmian. Konami zdaje sobie sprawę z faktu, że PES 2016 offline był grą dość udaną, ale online wymaga gruntowych zmian. Stąd sporo energi poświęcają na grę online. Oczywiście zmiany w grze offline będą także spore.

Co ważne, Konami nie karmi nas marketingową papką tylko mówi o faktach. Przyznaje się, że 2016 była zbyt arcadowa i box to box (w PES 2017 nie ma szans na remisy 6-6). Nie ma śmiesznego PR i bełkotu, jakich to nie dają nam fantastycznych animacji etc, a piszą, że ich głównym założeniem w tym roku jest słuchanie fanów i dania nam gry jak najbliższej "symulacji"

Cóż, ja uważam, że PES 2016 był cholernie frustrujący i słaby ale jednocześnie z cholernym potencjałem. Jeśli Konami faktycznie w końcu zacznie słuchać fanów, to kto wie. Może być przynajmniej dobrze.

EDiT

I garść informacji po Polsku.

http://www.eurogamer.pl/articles/2016-06-01-pes-2017-stawia-na-wolniejsze-tempo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni co roku wiedzą o tym on-line i co roku dostajemy paczkę kolorowych butów i piłek zamiast konkretów.Ktoś w to jeszcze wierzy?

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co roku bylo sluchanie fanow, nacisk na symulacje i POPRAWIENIE WSZYSTKIEGO. Co roku czytalem spusty jakiś tamvirów i innych gamoni, jak to strzelanie goli daje teraz satysfakcje, jak jest cudownie i o matko bosko kochano BEST EVER. Potem kupowalem gre i po miesiacu sie okazywalo, ze można ją co najwyżej spuscic w kiblu. Mimo mniejszych ochów i achów, jeśli faktycznie jest tak mówisz, nie zmuszę się aby im ponownie zaufać. Jedyne co mnie przekona to opinie po wyjsciu tej gry, streamy, youtuby, dema i ewentualne pogranie u kogos. Nabijac ludzi w butelke przez kilka lat to jest gruba przesada :)
Niemniej jednak trzymam kciuki abym się miło rozczarowal i zeby to byla najlepsza piłeczka w dziejach ludzkosci, dajaca więcej frajdy niz pesy z ps2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie już nawet demo nie przekona do kupna gry na premierę. Ostatnie było perfekcyjne, a w full z.ebali oczywiście. Niech się lepiej postarają, bo mi tam nie będzie przeszkadzać jak 2016 zostanie kolejny rok na kanapowe posiedzenia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja też im nie ufam. Podchodzę do tego na miękko i wrzucam newsy. Pewnie kupię na premierę PES i Fife a po miesiącu którąś spuszcze w kiblu.

Po zagraniu kilku meczyków online w Fifa 16 to właśnie na Fife czekam z lekkim Hype ^^ która ma być na nowym silniku (frostbite)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak to z tym pesem. Warto brać? Dodatek euro można grać przez neta?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×