Skocz do zawartości
mataman

Endurance GT3 series by MRL

Rekomendowane odpowiedzi

Jest już wiadomo ile kółek na SPA?

I czy po doświadczeniach w innych ligach będą zmiany w pogodzie?  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienna pogoda jest dalej zbugowana, dlatego warto by się nad tym zastanowić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już wiadomo ile kółek na SPA?

I czy po doświadczeniach w innych ligach będą zmiany w pogodzie?  ;)

 

 

Piędziesiąt kilka kółek będzie ;)

 

Pogodę zrobimy 4 sloty:

- bezchmurnie

- losowo

- bezchmurnie

- losowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienna pogoda jest dalej zbugowana, dlatego warto by się nad tym zastanowić.

Gdzie wy do cholery Buga w pogodzie widzicie? Jak pada deszcz przez miesiąc to co idziesz do urzędu miasta i mówisz że chyba pogoda zbugowana?

Ludzie są miliony bledow w tej grze, ale pogoda nie jest jednym z nich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wy do cholery Buga w pogodzie widzicie? Jak pada deszcz przez miesiąc to co idziesz do urzędu miasta i mówisz że chyba pogoda zbugowana?

Ludzie są miliony bledow w tej grze, ale pogoda nie jest jednym z nich...

 

Po co te nerwy, zluzuj porciachy ;)

Zmienna pogoda jest zwalona min. ponieważ w ta zmienność objawia się tym że w 99% przypadków jest to deszcz.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co te nerwy, zluzuj porciachy ;)

Zmienna pogoda jest zwalona min. ponieważ w ta zmienność objawia się tym że w 99% przypadków jest to deszcz.

W 3 wyścigach deszcz to jest 99%?

Częściej tego deszczu nie ma niż jest,zbugowany to jest wybór opon ( można to ładnie zaobserwować w open wheel, gdzie od razu widać czy dostajemy slicki czy deszczówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPA

Licząc czasy średnio; Start 2:30.000; PIT (jeden) 2:40.000; Kółko (czyste) 2:21.500;

to 50 kółek:

czas ogólny wyścigu 01:58:22,000

dystans 350,2 km

prędkość średnia 177,5 km/h

 

:whistling: spekulacje, bo pogoda namiesza  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj ze licząc dystans nie liczysz do pełnych 2h:) Wyshsciowa wartością są 2h+ 1 okrążenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 3 wyścigach deszcz to jest 99%?

Częściej tego deszczu nie ma niż jest

Ostatnie 3 wyscigi w clio wygladaly tak, ze pierwszy slot byl ustawiony na bezchmurnie a 3 pozostale na losowo.

Poczatek wyscigu byl na suchym a po 10 kolkach spadal deszcz i lało do konca wyscigu.

Wedlug Ciebie wszystko jest ok?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No o tym ze jak juz Lunie to leje do konca nawet nie wspominałem, jest tak jak Wyso mówi.

Tak właśnie wygląda zmienna pogoda jak na razie, czyli średnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po "krótkim" godzinnym teście pogody po 15 minutach zaczęło padać, mocno padać i doszła mgła i jak włączałem już bez zmian.

Widoczność do bani i jeszcze przyczepność na mokrym wyszła masakra.

 

A progres pogody mam: wył. albo x2 i więcej. Nie mam rzeczywisty??

 

PS. Kolejny test pełny dystans: http://www.twitch.tv/leniucholik

Edytowane przez Leniucholik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 3 wyscigi w clio wygladaly tak, ze pierwszy slot byl ustawiony na bezchmurnie a 3 pozostale na losowo.

Poczatek wyscigu byl na suchym a po 10 kolkach spadal deszcz i lało do konca wyscigu.

Wedlug Ciebie wszystko jest ok?

Nie 3 a 2 bo była mgła a nie deszcz 3 wyścigi temu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj prawdopodobnie nie dam rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystartowało sześciu, dojechało trzech. Mam nadzieje ze za dwa tygodnie frekwencja będzie lepsza ;)

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nie mam szczęścia do tych wyścigów endu.Praktycznie cały wyścig walczyłem z FF który chciał mi urwać ręce a nie ukończyłem przez rzekome ścinanie zakrętów.Ale ogólnie wyścig do 33 okrążenia fajny czego w  dużej mierze zasługą był tor który moim zdaniem jest najlepszy w grze.
Pytanie czy w końcu przestało padać bo znowu pogoda zmienną nie była. Może by tak zrobić jeden wyścig na sucho? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na 15 kółek do końca deszcz zaczął się uspokajać i chyba na 5-6 okrążeń przed zakończeniem, było już całkowicie sucho.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

Dla mnie Pit to zagadka. Albo opony nie takie, albo paliwo losowo.

Pierwszy pit wymuszony moim błędem i kontaktem ze ścianą. Uszkodzenia wydawały się do ogarnięcia, ale dużo traciłem i zjechałem.

Zmiana na miękkie i dolewka paliwa tak jak zaplanowałem, zrobili wszystko OK.

Ale nie widziałem, że od kilku kółek zaczęło padać i trzeba było zjechać po deszczówki.

I zaczęło się. Zjazd, zmiana na deszczówki. Wyjazd i szok, dali znowu miękkie. Zjazd, "poproszę" deszczówki i w końcu założyli.

Mokro, ciemno, ale jazda super. Zaczęło mniej padać i deszczówki przegrzały się. Więc Pit i ryzyko na miękkie.

A założyli deszczowe, które po połowie kółka były już czerwone. Dodam, że z paliwem było do tej pory "OK" (lali tyle ile chciałem).

Strata w wyścigu ogromna, zdublowali mnie wszyscy. Zjazd do Pit pod koniec kółka i znowu "poproszę" miękkie (bardzo proszę i bez paliwa, bo mam 63l).

A te wały leją na 83l, choć zbiornik 75l. Ale chociaż oponki zmienili. I gonitwa.

Rzutem na taśmę, dzięki Mataman, oddublowałem się na 48 kółku i przejechałem 50.

 

Osobiście mogę jeździć na suchym, mokrym, w dzień i w nocy. Ale do "qrwy nędzy" na odpowiednich oponach  :verymad: .

 

Bez nerwów, porciachy luźne  ;) Pozdro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na ostatnim pitsopie zalali ponad 100l mimo tego że chciałem tylko 40l :D

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wyścig na początku układał się bardzo dobrze, pole position choć na starcie straciłem dwie pozycje to nie na zbyt długo, po fajnej walce z Leniuchem i jego błędzie odzyskałem pozycję. Pierwszy zjazd i opony średnie, niestety po dwóch kółkach zaczęło padać i ponowny zjazd założyłem opony pośrednie, strata duża jednak tempo było w miare ale do czasu aż zaczęło mocniej padać, kolejny zjazd i opony deszczowe. Przy każdym zjeździe jakaś awaria w pit stopie. Tempo na deszczowych ok, na około 40 kółku przestało padać i choć było jeszcze mokro zaryzykowałem i założyłem slicki, opłaciło się na 43 kółku wróciłem na pierwszą pozycję miałem paliwo i opony do mety ale ta pojebana gra postanowiła że nie ukończę wyścigu i na 5 okrążeń przed metą dzwon z niewidzialną ścianą i po wyścigu. Chyba daruję sobie lige z dwóch powodów pierwszy to błędy gry (wczoraj myślałem że rozwalę TV) a drugi frekwencja, nie fajnie się jedzie w sześciu bo po paru kółkach się rozjechaliśmy i do końca samotnie nuuda.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym serdecznie przeprosić za moją nieobecność, ale po prostu o tym zapomniałem (dwa że mnie nie było wtedy w domu). 

Tym samym chciałbym żeby mnie skreślić z listy, sobota to jednak zły dzień na nocne wyścigi jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Tacho :(

Powoli zaczynam się zastanawiać czy nie zawiesić ligi na okres wakacji. Jeżdżenie w kilka osób chyba nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie dam rady jeździć w tej lidze. Wakacje to raz, dwa to sobota. Przepraszam za zamieszanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem dalej chętny, natomiast nie mogę zagwarantować wcześniej że wezmę udział w jakimś w wyścigu, w weekendy jestem zazwyczaj z doskoku na konsoli, i pewnym na 100% że wezmę udział w jakimś ściganiu jestem dopiero jak włączę konsolę.

Weekendy w wakacje to rzeczywiście nie najlepszy moment, przynajmniej dla mnie, co innego środek tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z okresem wakacyjnym i małą frekwencją liga zostaje zawieszona, najprawdopodobniej do ścigania powrócimy na początku września.



Kwestią do przedyskutowania pozostaje też dzień tygodnia. Proponuję zmianę na środę lub czwartek, godzina startu pozostała by bez zmian.

Czekam na wasze opinie w temacie dnia tygodnia  ;)

Edytowane przez mataman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×