Skocz do zawartości
sieniu

Liga MRL-Formuła Gulf 1000(Starty chwilowo zawieszone)

Rekomendowane odpowiedzi

Ten gostek to ja , Yelon no problem nie wiedziałem , że jedziecie jakąś usystematyzowaną ligę , widziałem kogoś znajomego rzuciłem hasło dajcie zaproszenie ,przyjęliście mnie i dziękuje , chętnie pośmiga treningi jak ocenić , że wg was  jeżdżę ok i będziecie mieć nikłą frekwencje to chętnie pojadę,  nie będzie możliwość też , nie ma problemu

 

Co do przewagi kierownica / pad wszystko zależy od tytułu , Shadow np. doskonale wiesz , że na F1 2014 była to zwyczajnie parodia jeździliście non-stop z trakcją a w deszczu to było dublowanie po paru kókach , jak jest w PC nie wiem , nie oceniam :biggrin:

Edytowane przez Woytas_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem doskonale jak było w F1 2014 od CM. Tutaj po prostu auto mi przypasowało bardzo mocno i tyle. W Renault nie umiałem zapanować nad tyłem i jeździłem w środku stawki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woytas_PL tak jak pisałem na treningi zapraszamy !, a na niedzielne wyścigi  zapisz się do Ligi i witamy w kompaniji  :P ,gra jest lepsza od CM (źródła niezależne )

Mój skrót 


Edytowane przez yelon65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za takie zagrywki jak na zdjęciach z powtórki u Matamanna to co wyczynia Shadow to jak dla mnie jest pierwsze ostrzeżenie a przy drugim takiego delikwenta DSQ niestety

(dla mnie i soób bawiących się fer bez oszukiwania szukania błędów gry staty i super że bawimy się zgodnie z zasadami CRC) bawimy się tu zgodnie z duchem zasad CRC czyli dwa kołka muszą zostać w obrębie krawężników - białej lini która wyznacza tor !!!#$@$#

Taka jazda to oszukiwanie i jak tak jeźdźmy to taka zabawa nie ma sensu z oszustami i od początku było w/g zasad CRC jak ktoś ich nie zna ma to w regulaminie serii i nie musi z nami jeździć widocznie się nie nadaje i jest z natury oszustem to dzięki.

Można tak pojechać czasem poza torem nikt nie będzie miał uwag ale jeżeli jest to powtarzalne w tych samych miejscach itd to jest oszukiwanie i co z tego że gra na to pozwala to nie oto chodzi.

 

Pozdrawiam 

Edytowane przez Gustaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisał Gustaw. Zasady sa po to zeby sie ich trzymać. Gra ma swoje błędy ale to nie powód do tego zeby je wykorzystać. Kazdy z nas przychodzi tutaj zeby rywalizować w duchu fair play,a takie zagrywki napewno nimi nie sa,bo nie sztuka jest znaleść miejsca gdzie gra nas za to nie ukaże tylko to zeby miec idealny tor jazdy i jak najlepsze czasy,zeby inni mówili lal ale ten to wymiata. Przykro sie patrzy na takie akcje. I nie mozna pisać ze „bede sie starać nie ścinać" :) „Nie bede ścinać koniec i kropka". Zasady CRC to swieta biblia kazdego sim-racera i albo sie do niej stosujesz albo ścigasz sie z randomami online

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

resumując mocno wsiąkam w iracing.com teraz sezon od poniedziałku pojadę chyba multiklasę pontiac , jetta i mustang

tutaj nie ma ścinania tu gra każe na każdy off track za każdą obcierkę 17 błędów per race i masz z urzędu czarna flagę dla

wszystkich po równo żadnego oszukiwania wręcz  zasady CRC ostrzejsze jak sędziowie FIA w realu nawet jak ktoś w ciebie uderzy a ty nie 

uciekłeś masz karne pkt za kontakt.

jak ktoś o simracingu myśli na poważnie nie ma chyba nic lepszego jak iracing na dzień dzisiejszy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na iracing potrzeba dużo kasy musiał bym sponsora poszukać :P tak na poważnie liczyłem kiedyś za i przeciw w Polsce strasznie dużo to wychodzi wole już PrC,też mam tam konto ale nie zawsze można liczyć na promo,

Mamy nadzieję że i u nas system kar będzie prawie idealny,musimy tylko poczekać,nic od razu sie nie dzieje,powodzenia życzę w iRacing

Edytowane przez yelon65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na sezon trzeba około 200 a później płacisz tylko abonament (2-3 sezonach masz wszystkie tory i dużo aut) na który masz często promocje pół ceny itd.

nie jest tak drogo jak wydaję się na pierwszy rzut oka , poszukaj  GTL w iracingu polska ekipa chętna do pomocy w iracingu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioniu dla ciebie  1 okr

Edytowane przez matijad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lag jak piorun Mati niewinny :)


Panowie jeśli macie wolne miejsce zgłaszam chęć zapisu tylko nie wiem do kogo uderzyć , numer zespół obojętnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisz do Sienia na pw , na pierwszej stronie wszystko masz

Edytowane przez yelon65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widac na filmiku matijad nie miał z toba żadnego kontaktu. Identyczna sytuacje mieliśmy kiedys w Ginetta junior lag spowodował takie wrażenie. Wiec jest uznamy to za incydent wyścigowy.

Druga sprawa Shadow za ścinanie zakrętów otrzymujesz -5pkt żebyś na przyszlosc nie skracał sobie trasy. Bo i tak bez tego jestes szybki gość

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matjad żeczywiście Laga jak H......, dobrze że mamy filmiki to można dojść czy jest wina czy nie. PRZEPRASZAM za posądzenie ale tak z mojego kokpitu wyghlądało że mnie popchnoleś. Jeszcze raz PRZEPRASZAM i miłego ścigania.

 Tak na marginesie to ja mam takiego pecha na 3 wyśigi które jechłem to 2 X  niewidzialna ściana, i taka Laga ostatnio że mało zawału nie dostałem. Może szczeście się odwróci :psbutton:

Edytowane przez PIONIU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na filmiku matamana tam wygląda na laga poraz drugi mati jechał za tobą i nagle się rozpadłłeś :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ten wypadek wyglądał matijad z twojej kamery. :D

 

Tabelkę zaktualizowaną wrzucę po Zuhai.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, mam Projecta, wracam do gry ;) wiem że bardzo się cieszycie  :bunny:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zapomnij że dziś mamy oficjalny trening o 21-30 :thumbsup:


reklamacja gry wywalczona ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zapomnij że dziś mamy oficjalny trening o 21-30 :thumbsup:

reklamacja gry wywalczona ?

 

Okej, będę starał się być.

 

Tak, dostałem drugie konto, zobaczymy jak długo podziała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, mam Projecta, wracam do gry ;) wiem że bardzo się cieszycie  :bunny:

..... w hooooj ! :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to widze tachograf, ze robimy wymianke, teraz ja mam klodke przy grze i nie moge jej odpalic ;-(. nie wiem jak to sie skonczy, poki co nie jezdze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to widze tachograf, ze robimy wymianke, teraz ja mam klodke przy grze i nie moge jej odpalic ;-(. nie wiem jak to sie skonczy, poki co nie jezdze.

to lipa ... już się nie odblokuję, potrzebujesz innego konta z grą.

 

ps. przepraszam wczoraj za moją nieudolną obecność, ale baba ma chwaliła się na co wydała piniondze więc ciężko było się skupić :P dodatkowo net mi sie coś doliłpier ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm...miała byc lawina filmów z czwartkowego treningu  a tu nic?  ,to ja będę pierwszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie uzgodnijmy, przyjmujemy zasadę, że przynajmniej dwa koła muszą być na asfalcie?

Chodzi mi konkretnie o drugi zakręt na tym torze, na wyjściu jego prawa strona jest wybetonowana rozumiem, że zabronione jest wjeżdżać tam całym samochodem? Tylko dwa koła mogą przekroczyć białą linię ograniczającą tor?

Edytowane przez Wyso52

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do waszej ekipy dołączają Woytas_PL i Toreso ten drugi dokonuje dezercji :) z naszej ekipy wiec prosze go ładnie przywitać na torze ;)

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×