Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

ale zawsze 2 w 1 czy 3 w 1 to lepsze niż 1+1.

 

Czekałem na nowe nintendo bo mnie interesują nowe gry a starymi bym nie pogardził.

Wsteczna w XO świetnie się sprawdza nie potrzebuję kilku konsol tej samej marki.

 

Może jak gry nie będą kompatybilne, bedą wydawać legendarne kartridże 999999 in 1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ta plotka okaże się prawdziwa to chyba sam się ustawie w kolejce po NX :)

Rozwazalem zakup 3DSa ale jeśli nową konsolka ma być hybryda to nie mam wątpliwości że dobrze zrobiłem wstrzymujących się chwilę z zakupem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdajecie sobie sprawę, że możliwości sprzętowe będą bardzo ograniczone ze względu na wielkość urządzenia? Nie sądzę, żeby jakakolwiek multiplatformowa gra ukazała się na NX. Chyba, że indor. Tutaj będą tylko marki Nintendo czyli Mario, Yoshi i spółka.

Ja tam podziękuję, chociaż idea fajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno Ubisoft chce wydawać na nową konsolę N. Poza tym podobno nie będzie wstecznej kompatybilności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt (normalny) raczej nie planował grać w multiplatformy

 

Połączenie 3DS i Wii jest ciekawym pomysłem bo cała moc przerobowa pójdzie na jedną konsolę.

Wstecznej nie będzie bo inna technologia, choć liczę na porty czy remastery najlepszych gier 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablos - splatoon I smash są już zapowiedziane jako tytuły startowe więc z czasem na bank pojawi się np. taki mario 3d world, mario kart 8 (mario kart 9 to najbardziej wyczekiwany przeze mnie tytuł gdzie poprzednik multi to 1000 godzin plus wynik ) czy donkey kong tropical freeze. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minut temu, zdun napisał:

Pablos - splatoon I smash są już zapowiedziane jako tytuły startowe więc z czasem na bank pojawi się np. taki mario 3d world, mario kart 8 (mario kart 9 to najbardziej wyczekiwany przeze mnie tytuł gdzie poprzednik multi to 1000 godzin plus wynik ) czy donkey kong tropical freeze. 

 

 

 

Zdun - moze dla Ciebie moje zdanie (jako ignoranta Niny, mialem tylko Wii) będzie profanacją, ale dla mnie ten NX sam w sobie zapowiada się smakowicie, ale martwi mnie to, że Nina ma kilka tytułów i wiem, że na tym NX-ie będzie taki Marian (w 100 odmianach) + coś tam jeszcze ale to OD LAT tylko na tym jadą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Zdun - moze dla Ciebie moje zdanie (jako ignoranta Niny, mialem tylko Wii) będzie profanacją, ale dla mnie ten NX sam w sobie zapowiada się smakowicie, ale martwi mnie to, że Nina ma kilka tytułów i wiem, że na tym NX-ie będzie taki Marian (w 100 odmianach) + coś tam jeszcze ale to OD LAT tylko na tym jadą...

 

Pyerdolisz :24_stuck_out_tongue:.

 

Powiększ sobie moja kolekcje na wiiu I ile mario tam widzisz?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz potężną kolekcje na Wii U - i o ile pamięć mnie dobrze nie myli, masz prawie całą biblioteke :24_stuck_out_tongue: don't sweat it man, jokin'!

Edytowane przez dragunpaul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://m.ppe.pl/news/46427/szef-the-pok-mon-company-wlasnie-potwierdzil-hybrydowa-konstrukcje-nintendo-nx-na-konsole-powstana-pokemony.html

 

 

Czyli coraz bliżej prawdy nad hybrydowoscia sprzętu. Jak nie puszcza Day 1 samych remasterow z wiiu : lykam I się podniecam :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remastery Xeno, Project Zero, Bayonetty + kompatybilność z 3dsem żeby pograć w Megateny i inne hiciory z tej konsoli... Jakbym chciał takie coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nigdy tak nie czekałem na zapowiedź konsoli Nintendo.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe przecieki:

First, in terms of Marketing:

  • "Interact with games on the go" is apparently a key marketing phrase, seen on a poster. We've heard of similar phrasing (focused on playing games on the go, rather than 'interacting') as a promotional message for the system.
  • Mario launch title reportedly prominent on early 'posters'.
  • At least four games 'on deck' for launch, presumably meaning high-profile titles to push day one sales.
  • Demo units expected in stores in February.
  • Base price of $299.99, it seems.
  • Bundle expected but content is unclear, potential price of $399.99.

Then there are some packaging details reported, too.

  • Packaging described as 'clean and simple', slightly bigger box than for Wii U.
  • Colour scheme on packaging said to be white and blue.
  • Packaging says NX but may be placeholder, as art / images of the system were redacted / blurred out.

In terms of features, at the time of writing the Reddit moderators have already retracted some claims made from a second source that has been disproven. That shows how much salt should be taken with reports, but the following are still in place.

  • Games will be on cartridges
  • '4K streaming' mentioned, but the sense is that this'll refer to supporting 4K in apps like Netflix. Certainly conceivable, as the Xbox One S already supports this without the specification bump seen with the PS4 Pro.
  • 1080p and 60fps reportedly a focus in promoting gameplay. Less verification has been obtained on talk of the hybrid / portable aspect running at 900p; that's certainly something that we've heard in relatively loose talk.

http://www.nintendolife.com/news/2016/10/fresh_retail_source_reportedly_reinforces_and_outlines_new_nintendo_nx_rumours

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z Google tłumacz :)
Po pierwsze, w odniesieniu do dystrybucji:

    "Interakcja z gier w podróży" jest to najwyraźniej kluczowy zwrot marketingu, widać na plakacie. Słyszeliśmy podobnego frazowania (koncentruje się na granie w gry w ruchu, zamiast "interakcji") w postaci wiadomości promocyjnych dla systemu.
    Mario Tytuł uruchomienie podobno widoczne na wczesnych plakatów ".
    Przynajmniej cztery gry 'na pokładzie' do startu, co prawdopodobnie oznacza tytuły głośnych pchnąć jednego dnia sprzedaży.
    Demo jednostki oczekiwane w sklepach w lutym.
    Baza cena od $ 299,99, jak się wydaje.
    Bundle oczekiwano, ale treść jest niejasna, potencjalna cena $ +399,99.

Następnie istnieją pewne szczegóły opakowania podano, też.

    Opakowanie opisane jako "czysty i prosty", nieco większe pole niż dla Wii U.
    Schemat kolorów na opakowaniu mówi się, że biały i niebieski.
    Opakowanie mówi NX, ale może być zastępczym, jak sztuka / images systemu zostały zredagowane / zaciera się.

Pod względem funkcji, w momencie pisania moderatorów Reddit już schowane jakieś roszczeń z drugiego źródła, które zostało obalone. To pokazuje, jak dużo soli należy przyjmować z raportów, ale nadal są następujące na miejscu.

    Gry będzie na naboje
    "4K streaming" wspomniano, ale sens jest, że będzie to dotyczyć wspierania 4K w aplikacjach takich jak Netflix. Oczywiście do pomyślenia, jak Xbox One S obsługuje już tego bez wypukłości specyfikacji widziana z Pro PS4.
    1080p i 60fps podobno skupić się na promowaniu rozgrywki. Mniej weryfikacji zostało uzyskane na rozmowie hybrydowego / Przenośny aspekcie pracującym na 900p; to z pewnością coś, co słyszeliśmy w stosunkowo luźnej rozmowie
Edytowane przez maverik001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś o 16 czasu polskiego oficjalna zapowiedź nx!!! :banderas:

 

 

Ja pierdziele, "my body is ready"

 

:30vm3cw:

 

 

Dawać mnie to! 

http://m.ppe.pl/news/47031/nintendo-zapowiada-ujawnienie-nowej-konsoli-nx.html

A ty synus znowu spam o jakiejś podkonsoli ;) tylko For De Plajers PRO!

(Serii to fanem nie jestem ale też czekam, zawsze to konkurencja jakas i coś nowego)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Powiem szczerze, ze mnie kupili  :good:

 

Przenosny Skyrim :O

Edytowane przez Don_Mario
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest zajebiste :smile:

 

W sumie to przenośna konsola wygląda jak Vita.

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś mi powie coś więcej? Specyfikacja techniczna czy co? (pytam bo mam dostęp tylko do tapatalk)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale petarda, łykam bez popity :1_grinning:

 

@DigitalMan_PL

Na pokładzie Tegra od Nvidii, tyle wiadomo.

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×