Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Usługa może i spoko, ale częstotliwość dodawania gier marna i nie opłaca się kupować na rok! Kto kupił ten fujara, bo można opłacić miesiąc i ograć co się chce i dokupić kolejny miesiąc jak będzie coś ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usługa może i spoko, ale częstotliwość dodawania gier marna i nie opłaca się kupować na rok! Kto kupił ten fujara, bo można opłacić miesiąc i ograć co się chce i dokupić kolejny miesiąc jak będzie coś ciekawego.

Powodzenia w ogrywaniu tych wszystkich gier w miesiąc. Sam Dragon Age mi tyle zajął. A taki BF4 czy Titanfall to gry wielokrotnego użytku przecież. Poza tym, co niby jeszcze EA by miało dodawać, skoro poza najnowszymi tytułami to praktycznie ich cała obecna biblioteka na XO? Przecież to oczywizm, że nie będą dodawać gier regularnie. Zakup dowolnych dwóch tytułów z listy EA, w wersjach używanych to wydatek powyżej 100zł. Tak więc powstrzymałbym się z tymi "fujarami"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie sa tam na chwile obecna 2 gry do ogrania i popierdulka pegle. Reszta to, sportowy syf, którego kijem bym nie dotknął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie sa tam na chwile obecna 2 gry do ogrania i popierdulka pegle. Reszta to, sportowy syf, którego kijem bym nie dotknął.

Dziękuje bardzo za to, że podzieliłeś się z nami tą niezmiernie istotną informacją dotyczącą tego ile gier z tego zestawu uważasz za dobre i warte ogrania. Nie mniej jednak są ludzie którym może podobać się każda jedna gra z tej listy i będzie to dla nich jeden z najlepszych deal'ów na rynku. 

  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się spinać ;) i tak dalej uważam, że lepiej wykupywac miesiąc i ograć co się chcę niż wykupić rok i w połowę nie zagrać, bo jest to innym razem pogram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem ujrzałem dziś że od kilku dni można sibie ściągnąć nowe NHL 16 pełna wersja na 10 h , jak ktoś ma ochotę sobie pograć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie kiszą triala. 10h to singla śmiało można ograć... i pewnie 5h zostanie na multi xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabezpieczyli się przed czymś takim:) w kampanii dostępny jest tylko jeden rozdział. Moim zdaniem w listopadzie gra bedzie do pobrania za free.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że EA Access już jest oficjalnie ex'em na platformę X1 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Fifa 16 jest pełna wersja w EA Access? Czy to jakaś czasówka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem zdjęcie z konsoli z aplikacji EA Access.

Jakiego potwierdzenia jeszcze trzeba? :P

Hardline w październiku zawita do skarbca :D 

...w końcu niedługo Battlefront nowy :D

Poza tym dadzą grę darmową, rzucą jakieś zniżki na dodatki i sprzedadzą się jak świeże bułeczki.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem linka i myślałem, że pomogłeś koledze wrzucić obrazek  ;)

Dodatków na 100% nie kupię, ale w grę zagram. Idealna do Golda/Plusa - sam nie kupię, ale chętnie zagram. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiscie, Battlefield Hardline lykam jak pelikan  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW mogę powoli pobierać triala BF:H i będzie śmigał bez problemu w pełnej wersji? 

 

 

EDIT: Usunęli triala :P

Edytowane przez Astarot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne są te triale pełnych wersji , można konkretnie pograć w te 10 h . W tamtym miesiącu za 15 zikq ograłem Titanfall , zgrarnałem dodatek Naval Strike i ograłem przed premierą tegoroczny lineup gier sportowych (NHL , Madden ,Golf i Fifa i to jdyna gra na którą się skusiłem :) )

Nfs będzie miało pewnoe całe miasto do dyspozycji a Battelfront multi bez ograniczeń i to wtedy kiedy gry nie bedzie jeszcze na półkach ( beta to jednak nie to samo co pełna wersja ) .... Viva Xbox :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wcześniejsze gry jak dodawali do vaulta też nie miały daty podawanej jak hardline? Mogliby go już wrzucić..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×