Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

unravel też 10h? przecież to będzie można przejść z 6 razy

Pewnie raz ale mnie koncept tej gry przypadł do gustu wiec nawet jesli raz miałbym przejść w ramach abonamentu w którym mam tez inne gry to byłbym zadowolony
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

unravel też 10h? przecież to będzie można przejść z 6 razy

Hahaha Pablos jeżeli dadzą pelniaka z ograniczeniem 10h, to w te 10h na 100% przejdziesz całą grę... ;) ale zapewne jest to demo

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest podobno na 16-20 godzin. Inną kwestią jest to, że pewnie udostępnią 2,3 misje. Gra i tak będzie kosztować 90 zł, także nic by nie zarobili udostępniając całość od razu. Przecież to EA, muszą zarobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni zawsze dają dostęp do pełnej gry na 10 godzin. Jeśli wystarczają co się sprężysz to pewnie przejdziesz grę, podobnie było z NFS, ale rozumiem, że hejt na EA zawsze w modzie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio 16-20h? myślałem że to takie limbo na 2h.

 

Zawsze dają pełniaka a jedynym ograniczeniem jest czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem, ale jeśli dają 10 godzin "za darmo", to sama część fabularna powinna wystarczyć na więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg wpisu na portalu pssite unravel miał byc na 5-6h, jesli dobrze pamietam. Tak czy inaczej jesli dadzą pełniaka i nawet niech każdy kto ma EA access go skończy i jesli wielu gra sie spodoba to bedą o tym mowić co może zachęcić ludzi do kupna gry na inne platformy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zawsze daja pelniaka, w hardline byla mozliwosc przejscia chyba 2 czy 3 odcinkow (chapterow) a reszta do wykorzystania w multi, kto  wie moze tu tez bedzie jakis coop czy tryb wyzwan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg wpisu na portalu pssite unravel miał byc na 5-6h, jesli dobrze pamietam. Tak czy inaczej jesli dadzą pełniaka i nawet niech każdy kto ma EA access go skończy i jesli wielu gra sie spodoba to bedą o tym mowić co może zachęcić ludzi do kupna gry na inne platformy.

Dzisiaj na ppe napisali co innego, ale może to wróżenie z fusów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zawsze daja pelniaka, w hardline byla mozliwosc przejscia chyba 2 czy 3 odcinkow (chapterow) a reszta do wykorzystania w multi, kto  wie moze tu tez bedzie jakis coop czy tryb wyzwan

racja. rzeczywiście tak było prolog i 1 chapter.

 

Czyli też jakoś przykombinują aby unravela przejsc sie nie dało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No byłoby dziwnym, gdyby dali full wersje premierowej gry i to jeszcze przed jej premierą za raptem 80zł, wraz z kilkunastoma innymi. Mam wrażenie, że co niektórzy mają nieco przesadzone oczekiwania względem tej usługi, szczególnie biorąc pod uwagę, że jej koszt nie jest wysoki. Ledwo 2 gry z Vaulta w wersji używanej/pudełkowej się kupi za taką kase, w wersji cyfrowej są jeszcze droższe.

Patrząc na dotychczasowy cykl dodawania pełniaków do The Vault, jakieś 7-9 miesięcy po premierze, pojawia się ona w EA Access. Odejmując gry sportowe, katalog EA nie jest wcale taki bogaty, a niektórzy by chcieli nawet w odstępie co miesięcznym kolejny tytuł.

Następny pewno golf będzie, max do marca. W poprzednim roku Fifa 2015 była dodana w maju, więc zakładam, że kolejne odsłony ich regularnych sportowych zaczną wskakiwać od kwietnia gdzieś (Madden?). Lipiec - NFS, Sierpień - Battlefront (Dragon Age byl dodany w sierpniu 2015, a premiere mial w listopadzie 2014)?

Zakładam, że pokombinują coś z kompatybilnością w którymś momencie, by zalepić przerwy pomiędzy kolejnymi grami.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na dotychczasowy cykl dodawania pełniaków do The Vault, jakieś 7-9 miesięcy po premierze, pojawia się ona w EA Access. Odejmując gry sportowe, katalog EA nie jest wcale taki bogaty, a niektórzy by chcieli nawet w odstępie co miesięcznym kolejny tytuł.

Następny pewno golf będzie, max do marca.

Zakładam, że pokombinują coś z kompatybilnością w którymś momencie, by zalepić przerwy pomiędzy kolejnymi grami.

Słyszałem słowo Golf :D

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko nie porzucili dalszego wspierania ideii EA Access, bo coś ostatnio ucichły informacje o jakimś nowym tytule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Skate 1 lub od biedy 3 i Dead Space 1 by wystarczyły na kwartał.

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko nie porzucili dalszego wspierania ideii EA Access, bo coś ostatnio ucichły informacje o jakimś nowym tytule.

Ucichły, bo i nie było co dodać. Między Hardline a latem nic od EA się chyba nie pojawiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem. :)

 

 

 Unravel będzie posiadało ograniczenie czasowe ustawione na 10 godzin, ale przez ten czas gracze nie zobaczą innej części produkcji niż jej dwa pierwsze poziomy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pod koniec miesiąca coś wrzucą.

 

Najpierw kilka dni gratis do przetestowania a potem nowy content który ma przekonać do wykupienia usługi

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Od dzisiaj do 24 stycznia gracze będą mogli za darmo korzystać z usługi Electronic Arts. W tej sytuacji zagramy we wszystkie dostępne tytuły, a następnie otrzymamy możliwość wykupienia usługi i przeniesienia swoich stanów rozgrywki, osiągnięć oraz zdobytych punktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z tu obecnych skorzystał może już z darmowego okresu EA Access? Zainstalowałem huba i po wejściu do "Gry z The Vault" wszędzie widzę "Kup EA Access".

 

Poszukałem i mam info z facebooka EA Access:

EA Access Free Play Days begins at 11am PDT on January 19

Czyli u nas darmowy okres rozpocznie się w dniu dzisiejszym o 20:00.

 

Część gier można już pobierać (Titanfall, NHL15 - akurat te mnie interesowały) bezpośrednio ze sklepu na konsoli.

Edytowane przez yogi79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahahah dobre! EA Access za free... ;)

Zapomnieli dodać ze juz zasysanie i opalanie gier nie

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Aaa Titanfall bardzo na + dla mnie... Naprawdę miłe zaskoczenie

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zaczynają wrzucać sportowe szesnastki, czekam na Fifę w takim razie w sumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo świetne info trzeba więc wykupić abo bo tylko triala liznałem za mało zmian było żeby kupić , czekamy na hokej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie dotyczące ea acess. Z racji tego, że nie posiadam karty kredytowej, chciałbym zakupić sobie kartę przed płaconą na xbox live w wysokości 100zł. Czy w tej formie doładowania będę mógł wykupić abonament w tej usłudze z poziomu konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×