Skocz do zawartości
brzmiwtrzcinie

Rocket League

Rekomendowane odpowiedzi

bo to nie zlicza sie online, straszny idiotyzm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u was, ale u mnie przy jeżdżeniu w kółko na  exibition, ps4 wydaje dźwięk rzędu 65db. (mierzone aplikacją [Miernik dźwięku z napisem Lite w ikonce] w telefonie który leżał na konsoli mikrofonem w stronę napędu)

Jak dla mnie to dosyć głośno tymbardzie że to gra offline, co innego jakby się męczyła przez niestabilne połączenie. Jak u was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skrócie tak ma byc, jezdzac wkolo konsola musi wyswietlac duzo obrazow w krotkim czasie. U mnie tez chodzi jak ruski wentylator :D szczegolnie ze upaly sa to juz wogole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie to samo, warczy jak by 100% mocy wykorzystywała ....

A killer graficzny to to nie jest :)

Tak czy siak mam już 50km, wpadło to randomowe trophy za wbicie gola popychając przeciwnika, zostało mi tylko spokojnie pykać multi wbijać gole/obrony i nabijać KM .

Czyli sam miód bez spiny na cokolwiek, reszta sama wpadnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online kilometrów może Ci nie nabić.

Ustaw sobie opony z największym przebiegiem i w 1vs1 bez botów przez noc nabij brakujące kilometry (remis, overtime, gumka na analog, klin na R2).

Nie zmieniaj opon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pykly kilometry a na liczniku 50 ;-). Jeszcze muszę rozegrać bagatela 80 meczy ale te na szczęście liczą się on-line. Powinno samo wpaść za parę dni. Zawsze też można nabic to z botami podczas jakiejś książki, serialu, audiobooka.

- Wysłane z fona przez Tapatalk -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CKuxJZEUsAArrP6.jpg

Ciekawa mieszanka pseudo pontiaca gto jesli chodzi o przod z roznych rocznikow (lampy z 1967 a krata z 1968). Mogli juz to dalej pociagnac i zrobic muscle cara bo tyl zupelnie nie pasuje i wszystko psuje. Autka beda dorzucac za free?

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miły dodatek szczegolnie ze to darmowka. Wolalbym jakies nowe modele aut, czy tez wiecej trybow, ale darowanemu koniowi..

 

Platynka pękla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i tak dobrze, gdyby to robilo DICE to pewnie byly by dwa modele aut + premium dlc z reszta aut i pierdolow. A tak jest darmowa gra, byl maly falstart, ale to nie ich wina. Ja sie wogole dziwie ze serwery dzialaja stabilnie jak na darmowe produkcje. Ciekawe gdzie stoja, Musi chyba Przemciox sprawdzić na netdumie ;)

Tapatalk™ for Galaxy S2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram dzień w dzień od tygodnia, czy to rano czy wieczorem gra 100tys ludzi + (wieczorami po 160tys)

Jak na darmową grę to szacun wielki za jakość tych serwerów, jest naprawdę bdb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram chętnie mam 16poziom chyba. Gram teraz tylko rankedy w dwóch bo samemu nudno. Jak nie mam kompana to gram zwykle podwojne mecze.

Nie wiem jak oni grają ze mają 1500 skilla. Nam w dwoch nie udalo sie jeszcze skopac kogos do zera, ale 7 do 2 na koncu meczu bylo nie raz. Mimo to nasz skill to okolo 350. Moze to nie jakis suoer wynik ale z takim co ma 1500 to dostalibyśmy ze 30 do 0 w dupe.

Tapatalk™ for Galaxy S2

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c2c9470add90c880f9e610c5eea28d40.jpg

Po kiego grzyba Ci ludzie wchodzą na serwer

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

by miec jak najwiecej goli/pktow i i tak Was loic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nabijanie km to jest jakaś paranoja  :mellow:  Zostawiłem tak jak mówiliście na noc, na około 6h. I nabić nabiło, ale ledwo ponad 60km  :whistling:

Edytowane przez Mariusz1501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nabijanie km to jest jakaś paranoja  :mellow:  Zostawiłem tak jak mówiliście na noc, na około 6h. I nabić nabiło, ale ledwo ponad 60km  :whistling:

Potrzeba około 9 godzin :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzeba około 9 godzin :)

Hmm, w takim razie musiałem go jakoś źle ustawić, może jeździł zbyt wolno czy cholera wie co..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sie wziąść za to. Teraz fajnie chłodno w nocy to postawię ps4 w oknie zeby zasysala zimne powietrze ;)

Tapatalk™ for Galaxy S2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój jakie nabijanie ?

Ja mam 150 meczy online + kilkanaście singla .

Myślałem że będzie mordęga z nabijaniem "na gumce" 

Odpaliłem grę włączyłem tv zerkam za 2h a to już dawno trophy wpadło .

W online też nabija km tylko nie przybija wyniku do opon .

Tak więc bez spiny grajcie na luzie online i samo wpadnie tym bardziej że żeby zdobyć wszystkie itemki trzeba 165 meczy czy jakoś tak i to moje ost. trophy będzie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze rzeczywiscie cos w tym jest, tak jak pisalem wczesniej na liczniku mialem około 50 Km a pyklo trofeum, zreszta choliera wie, wazne ze dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gra was wessała to olejcie km, samo wpadnie

Jeśli macie w kolejce inne gry, a tylko tego pucharka brakuje, to dwa maratony na gumce i platyna.

Skrypt ewidentnie się twórcom popierdzielil z tym pucharkiem, ale ważne, że wpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×