Skocz do zawartości
zyga101

PS4 CUH 1116 vs CUH 1216, krótka recenzja i porównanie kultury pracy.

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzili oficjalnie że będzie to stary model, czy tylko zakładasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się jeszcze wstrzymał, jak się okaże że jednak Nowy model będzie rywalizować ze starym w kwestii suszarki :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam już nie wiem

wg amazona ma być 1216

http://www.amazon.es/gp/product/B013QO63YS

a tu1116

http://www.amazon.fr/gp/product/B00ZFD3RI4?keywords=metal+gear+solid+5&qid=1436698249&ref_=sr_1_4&sr=8-4

 

 

WTF??? poplątanie z pomieszaniem

 

Mam już zamówione w dobrej cenie, jaki model będzie przyjmę na klatę   ;)

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw na rtv euro pojawiły się nowe bundle (włączając ten z mgs 5) i zgodnie z info na stronie są to CUH-12xx.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli euro rtv potwierdziło, iż będzie to nowy model :-D Czas złożyć zamówienie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj konsola dotarła. Sprzedawca jak najbardziej ok.

W porównaniu do premierowej faktycznie jest roznica :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie po filmach widać sporą różnice. Dziś zamawiam ps4 w malowaniu MGS, jak podaje euro agd jest to konsola z nowej rewizji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komputronik z tego co wiem podawal inaczej. Wersja z limitowana MGS jest z serii 11xx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To źle podawał, bo już od dawna wiadomo że bundle z MGSV jest na nowym sprzęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gnom możesz mi podesłać link do komputronika gdzie jest ta konsola w limitowanej edycji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem na allegro ale juz jej nie ma.

Jak byk na zdjeciu nawet blog playstation EU na dole zdjecia z pudelkiem jest CUH-1116A

Ale z drugiej strony ludzie na neogafie pisze ze jest to 1200

Edytowane przez gnom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym porównaniu to nie jest trochę tak że porównuje się używany model 11 do zawsze Nowego 12? Ten test byłby bardziej miarodajny jakby model 12 był wcześniej dłużej używany.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola CUH-1116 z którą porównywałem nowy model miała ok. miesiąc więc była całkiem świeża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie myślcie żebym tworzył jakieś teorie spiskowe, ale zastanawiam się nad tymi konsolami z Allegro za 1350 cena z przesyłką kurierską.. jestem o krok od kupna, ale coś mnie ciągle wstrzymuje- czy jest możliwa aż tak niska cena z przesyłką ( i to  z Anglii..) ? pytanie od razu się rodzi ile sprzedawca na tym zarabia i za i ile je kupuje i skąd, że sprzedaję za tak niską cenę?.... widzę, że są nabywcy na forum.. dystrybucja Polska? czy konsole są na 100% nowe? nie ma śladów rozkręcania itd?...  może jestem zbyt podejrzliwy, ale lepiej zawsze zapytać... :)

pozdrawiam

Marcin

Edytowane przez EPGD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsole sa wysylane z WAWY. Firma jest zarejestrowana w Londynie. Papiery sa kompletne. Wszystko legalnie. A cena niska bo kupili 50konsol naraz to dostali tak tanio.

Tapatalk for Galaxy S2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dystrybucja nie jest PL. Europejska-jedna z instrukcji po niemiecku. Miałem w środku wszystko nowe. Dowód sprzedaży z pieczątka itd. Wyglada na to ze wszystko ok. Może kilka palet zniknęło podczas transportu ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsole sa wysylane z WAWY. Firma jest zarejestrowana w Londynie. Papiery sa kompletne. Wszystko legalnie. A cena niska bo kupili 50konsol naraz to dostali tak tanio.

Tapatalk for Galaxy S2

na jakiej podstawie piszesz, że wszystko legalne? ja też mogę podbić pieczątką i wszystko będzie legalne...skąd masz informacje że 50 konsol pozwoliło obniżyć cenę tak nisko, że sprzedający zarabia i kupujący jest lekko w szoku, że tak tanio, kiedy ceny rynkowe są na zupełnie innym pułapie,... bez spinki nie czepiam się tylko pytam?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jakiej podstawie piszesz, że wszystko legalne? ja też mogę podbić pieczątką i wszystko będzie legalne...skąd masz informacje że 50 konsol pozwoliło obniżyć cenę tak nisko, że sprzedający zarabia i kupujący jest lekko w szoku, że tak tanio, kiedy ceny rynkowe są na zupełnie innym pułapie,... bez spinki nie czepiam się tylko pytam?

pozdrawiam

Przy zakupie hurtowym i nie w hurtowniach należących do januszy biznesu można dorwać naprawdę tanio sprzęty, a zapomniałbym firmy negocjują ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym się tam przyczepił, że według nowego prawa na zwrot mam 14 dnia a nie 10. Firma działająca w tej branży powinna znać swoje prawa. W innym przypadku wygrywam z nimi każdą sprawę. I poprawcie mnie ale gwarancja $ony to 12 miesięcy a nie 24. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×