Skocz do zawartości
zyga101

PS4 CUH 1116 vs CUH 1216, krótka recenzja i porównanie kultury pracy.

Rekomendowane odpowiedzi

Aha, w takim razie ok. Może mnie się coś wydawało, albo do poprzedniej wersji nie dołączali  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem CUH-11xx i hdmi miałem :biggrin: ale 3 metrów to on z pewnością nie ma.

Edytowane przez treeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem CUH-11xx i hdmi miałem :biggrin: ale 3 metrów to on z pewnością nie ma.

 

Też mi się tak wydaje.. no nic. chyba lepiej kupić nowy 3m 1.4 niż korzystać z tego po PS3 1.3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, w takim razie ok. Może mnie się coś wydawało, albo do poprzedniej wersji nie dołączali  ;)

Był, był, mogłeś przeoczyć, zresztą oni dają takie biedne kable, że masakra. Zasilający (C7 - popularnie zwany RTV lub ósemką) to taka żenada, że do stadionowego kaseciaka 20lat temu dawali lepszy. U siebie od razu podmieniłem na porządny kabel zasilający RTV (nie neguję, że ten od Sony dobrze spełnia swoją rolę, ale jeżeli miałem na zbyciu solidniejszy to czemu nie podmienić). HDMI mam swoje, więc ten "biedny kabelek" został u mnie w pudełku. Do samej słuchawki to dali też chyba najcieńszy możliwy przewód jaki tylko mogli, ale tutaj po założeniu gąbeczki (na to już poskąpili dziady z Sony) jest zupełnie przyzwoicie, zwłaszcza jak ktoś nie używa HS tylko leci z zestawu kina domowego, a słuchawka ma służyć tylko do czatu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był, był, mogłeś przeoczyć, zresztą oni dają takie biedne kable, że masakra. Zasilający (C7 - popularnie zwany RTV lub ósemką) to taka żenada, że do stadionowego kaseciaka 20lat temu dawali lepszy. U siebie od razu podmieniłem na porządny kabel zasilający RTV (nie neguję, że ten od Sony dobrze spełnia swoją rolę, ale jeżeli miałem na zbyciu solidniejszy to czemu nie podmienić). HDMI mam swoje, więc ten "biedny kabelek" został u mnie w pudełku. Do samej słuchawki to dali też chyba najcieńszy możliwy przewód jaki tylko mogli, ale tutaj po założeniu gąbeczki (na to już poskąpili dziady z Sony) jest zupełnie przyzwoicie, zwłaszcza jak ktoś nie używa HS tylko leci z zestawu kina domowego, a słuchawka ma służyć tylko do czatu.

 

Też mam swój kabel hdmi, dlatego może ten od sony został w pudełku i o nim zapomniałem  :P

Co do 'słuchaweczki' to się zgadzam,  sprawia wrażenie jakby się miała zaraz rozpaść, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po qymianie pasty po 5h grania w Wiedzmina, kupilem EGTR - wynik : 41-43 dB

Wstyd sie przyznac ale wahalem sie nad gra ale widzialem ze ludziom robi z ps4 suszarke wiec to byl kolejny motyw zeby ograc ta produkcje

Edytowane przez gnom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę potwierdzić, że aukcja na której @zyga101 zakupił swoją czarnulkę nie pachniała przekrętem, cebulą czy innymi brzydko pachnącymi substancjami. Zakupiłem i swój egzemplarz. Faktura na moje personalia jest. Gwarancja Sony podbita przez sprzedawcę również. Konsola działa bez zarzutu.

 

post-37701-0-20711900-1439885428_thumb.j

post-37701-0-26707200-1439885436_thumb.j

post-37701-0-72759700-1439885449_thumb.j

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

tak samo dzisiaj otrzymałem konsole od tego sprzedawcy o 10 rano :) A zakupiłem ją w niedzielę, tak więc mega szybka dostawa i gwarancja podbita. Super sprzedawca, naprawdę polecam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nieźle, chociaż w sumie co się dziwić. Sprzedawca w porządku, cena kusząca to i się klienci znaleźli.  A ile miał wystawionych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak zacznie wyć jak odkurzacz po kilku miesiącach użytkowania jak model który posiadam?

Pic na wodę fotomontaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie podac nqzwe tego sprzedawcy? Moze bedzie jeszcze cos mial

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

61 sztuk mu zeszło.

 

:shok:, czyli sporo tego mieli. Pewnie gdybym nie miał to sam bym się skusił  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie ryzykowales bo konto od niedawna i kilka komentarzy ;)

Wazne jest ok.

Ja myske zeby kupic nowy model a stary z grami za prawie podobna kwote sprzedac.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedłem z założenia że jak coś nie pyknie to najwyżej allegro mi odda. Miałem kiedyś akcję z telefonem i nie było żadnego problemu ze zwrotem kaski. Jestem super zadowolony i oby tak dalej. Moje linki się nawet na GAF'ie pojawiły :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie do Niego wiadomość. Miał wystawionych 65-67 sztuk. Sprzedał 61, ponieważ aukcja zakończyła się wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie, mozesz mi zapodac linka do gafa gdzie rozkminiali te edycje europejskie PS4 wersja MGSV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PS4-wioskaGuy wysyłka z Warszawy z tego co wyczytałem na liście przewozowym, natomiast firma jest zarejestrowana w Londynie. Wysyłka była w poniedziałek, a konsolę dostałem dziś rano, więc raczej nie ma szans aby z Londynu przybyła tak szybko  ;) ale czy to ważne... brać śmiało!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a faktura czy paragon? jaki dowod zakupu? pl czy uk?


zeby sie nie okazalao ze jakas partia jumana i sony je zaraz zablokuje :) bo cena wyjatkowo korzystna az za wyjatkowo :)


kupilem :)

zostaly jeszcze tylko 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×