Skocz do zawartości
Danielski_82

Sunset Overdrive

Rekomendowane odpowiedzi

Ukończyłem Sunset więc pora na podsumowanie .... Super giera !!! O kurczę nie miałem wcale zajawki na to , trafiłem w promocji a poszła cała między kolejnymi Halo ..

Przede wszystkim zapomnijcie o tych porôwnaniach z Infamous , tamta gra jest taka pseudo poważna tamten jesienny klimat junkie ze Seattle no grało się ok ale po kilku dniach zrobiłem platynè i w zasadzie nie było do czego wracać poza grafikà i efektmi średnia była ta czèsc z perspektywy czasu ... Sunset ma mega humor dawno tak się nie uśmiechałem grajàc a bałem się powtorki z nigdy do mnie nie trafiajàcego Saints Row , jest multum nawiazań do popkultury , burzenia tzw. czwartej ściany ( postacie doskonale zdajà sobie sprawę że to gra video co prowadzi do totalnie bekowych sytuacji w stylu narratora ktory gada w tutorialu i w pewnym momencie zwraca się do bezpośrednio do gracza "spokojnie , zaraz skoncze" lol )

Gameplay jest fenomenalny , skillowy i przypomina taki kolaż Tony Hawka czy Jet Set Grind Radio z rockowym klimatem Brutal Legend , musimy być w ciàgłym ruchu zeby nabijać pasek stylu co przekłada się na power upy w czasie rzeczywistym , to serio ma sens i działa . Z połàczeniu z wykręconymi brońmi rozpętuje się w drugiej polowie gry mayhem nie z tej ziemi , momentami ocena miodności oscylowała wokòł dychy :) serio

Gra ma swoje duże miasto , edytor , ciuchy , bossow , misje co op w multi , śmiga ultra płynnie i jest bardzo kolorowa , uzyczka działa live trochę jak w SSX podczas trikòw wiadomo o co chodzi , świetna sprawa .
Killer :) Jak ktoś ma Xboxa i lubi skillowà akcje budowanie trikòw to aię wciàgnie pòki nie skończy nie ma bata goràco polecam , jak to mowi w kòłko jeden z npc "hardcore" :)

Super turbo mega boost ultra GOŁÀB combo !!!!! :)

Edytowane przez kakaroto
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zamówiłem w euro agd za 99 zł :-D, w poniedziałek odbiór.

O dziwo ta sama gra w Media Markt 199 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co pogralem z godzinkę i mam mieszane uczucia, z jednej strony fajna grafa, muzyka, cała otoczka itd ale odrzuca mnie trochę to całe wymuszone grindowanie, wszystko trzeba robić na szybko, czasami nie trafię na line chociaż idealnie na nią skończyłem i kilka razy zablokowalem się w autobusie :-D. Mam nadzieje że z czasem bardziej się przekonam do tej produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj jej szanse. Mnie także na początku troszkę "odrzuciła" ale potem żałowałem, że to już koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to ja boje się kupić. Rok temu gra była w mega promocji, a teraz czuje w moczu, że niedługo trafi do Golda. Poczekam do świąt, bo na razie nie mam ciśnienia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w Euro Rtv jest promo na Sunset - 99zł tylko do 30 września. Warto brać?

Trochę Was poczytałem, pooglądałem gameplaye i jaram się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbym mial Xone to bym bral bez wahania w takiej cenie. bardzo lubilem jet set radio a sunset ewidentnie czerpie z niego pelnymi garsciami.

Ja łykam każdą grę Insomniac...no poza Fuse bo to straszny gniot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że taka perełka nie trafi prędko do Golda ale co ja tam wiem , wyjdzie jak z Firzą na Metacritic :) Ale na pewno warto zagrać jak ktoś właśnie lubi "triczki" bo bez tego ani rusz faktycznie gra wymusza ciągły ruch :) Co mi się akurat mega podobalo bo już mało takich powstaje ale trzeba o tym wspomnieć , spokojnego chodzenia sobie po mieście praktycznie ńie ma , ciągły mayhem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło Jezu! Już dawno żadna gra tak mi się nie podobała.. Zagrałem dopiero lekko ponad 4 godziny, ale mam uczucie ciągłego nienasycenia. Klimat, stylistyka z kolorami, niesamowity humor, genialny dubbing w polskiej wersji, miodność gameplayu. Nic, że fabuła to bajeczka. Porównując do infamous, które mnie wynudziło niemiłosiernie, to te dwie gry to niebo a ziemia. Dla mnie ta gra to taki mały mesjasz-odstresowywacz, po tych bardziej poważnych tytulach. Mam nadzieję, że im dalej tym będzie tylko lepiej.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sunset ukończony. Lekko ponad 9 godzin. Gra nawet na chwilę nie zwalnia, a niektóre akcje i hasła przyprawiają o ból brzucha. Ja bym ją porównał do połączenia Saints Row + Bulletstorm. Świetny klimacik, gameplay, nie spotkałem się z żadnym dropem ani chrupnięciem, działa jak należy. Mamy duże miasto do tworzenia wymyślnych akcji, tworzenia combosów itd itp. Jeśli miałbym się do czegoś przyczepić to do łatwości gry, bo większej trudności mi nie sprawiła. Pewnie te wyzwania są na wyższym poziomie, ale się w to nie bawiłem. Jeśli ktoś się zastanawia to na prawdę mogę polecić z czystym sumieniem. Dla mnie to system seller i właśnie dla takich gier kupiłbym konsolę. Mam nadzieję, że jeszcze coś tak fajnego wyjdzie Microsoftowi w tej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to połączenie inFamous + THPS!

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, taki lepszy dopasiony Infamous plus dodatkowo trochę Saints Row, Bulletstorma i Borderlandsów, bóg wie co jeszcze.

Niezły misz masz, trzeba się cieszyć że jest w goldzie, podejrzewam że długo takich fajnych kąsków nie zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×