Skocz do zawartości
redo

Gran Turismo Sport

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, może i głupie ale pytam z ciekawości. Oglądałem ostatnio filmiki na yt jak jeżdżą w grze Kubica, Vettel czy Hamiltion (nie mówię tu o gran turismo ale w coś tam grali - tylko Hamiltion pokazywał GT). I każdy z nich jeździ tak że prawa noga na gazie a lewa na hamulcu. Daje to jakaś przewagę? Bo ja jeżdżę jak autem, czyli prawą operuje hamulcem i gazem. A u Was jak to wygląda?
Tylko i wyłącznie praca dwoma nogami jeśli chcesz cokolwiek osiągnąć. Do tego później jeszcze dochodzi trzymanie obrotów w zakręcie, czyli odpowiednie operowanie dwoma pedałami w tym samym czasie. To są standardowe techniki z torów. Niby gierka, ale sporo rzeczy funkcjonuje i działa podobnie. Czym prędzej naucz się grać dwoma stopami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, arboos napisał:

Kiedyś też jeździłem jedną nogą, ale teraz jeźdżę dwiema i jest to min sekunda na okrążeniu, a więc przepaść. 

Piekielnie dobra ta gra.. Szkoda tylko, że wszyscy jeżdzą Meganką i Scirocco w gr4. Muszą poprawić osiągi innych samochodów, bo te FF są poza zasięgiem.

 

Scirocco i Megane (z naciskiem na tego drugiego) zaczynają dostawać po dupie przy włączonym zużyciu opon, z mnożnikiem min. 5. w długodystansowych wyścigach. W wyścigach dziennych faktycznie są bezkonkurencyjne, dlatego obecnie sporadycznie gram w Sport Mode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze, to jak tylko wpiąłem kierownicę to używałem obu nóg. Na jakimś pokazie widziałem Kaza San z jedną nogą i próbowałem tak jak on ale nie mogłem się przestawić :]

 

Nie wiem jak Wy ale ja nie potrafię w GTS grać z kontrolą trakcji. Jak tylko włączę to albo wypadam z linii albo auto nie jedzie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to zapraszam do znajomych.  Chętnie porównam czasy z ludźmi z forum w codziennych wyścigach.  Póki co nie jestem w stanie awansować wyżej niż klasa B 

Psn: arboos 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni wyscig w kampanii w szostym rozdziale, czyli 30 okrazen, jak rozdysponowac mieszanke paliwa i tankowania,?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatni wyscig w kampanii w szostym rozdziale, czyli 30 okrazen, jak rozdysponowac mieszanke paliwa i tankowania,?
Pełen gaz i tankujesz kiedy potrzeba. Nie ma tu żadnej strategi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zdecydowanie warto. Nie planowałem kupić a kupiłem w promocji i tak już prawie 50h stuknęło prawie na samych wyzwaniach single. Odbyłem na razie tylko 2 wyścigi online ale też jest miodnie. Dziś doszła jeszcze kampania. Dla mnie petarda :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luzik zdecydowałem się kupić, dawno w żadne wyścigi nie grałem ;P  Przejechałem się i spoko na padzie się jeździ także luz.

Edytowane przez mikelsgrom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest stworzona dla pada. Gram w Asetto, Project Cars i PC2, WRC7 i 6, Dirt4, Dirt Rally, F1 2016 i 15, DriveClub, etc.

Żadna pod względem frajdy z jazdy nie dorównuje GT Sport. Oczywiście przy kierownicy jest większa zabawa i odczucia z gry.

Ale jak nie chce się wyciągać fotela i kierownicy na środek pokoju, tylko spokojnie wieczorami pojeździć, to miód...

 

Dobrze, że dodali kampanię i kilka nowych aut. Choć z tymi samochodami, to trochę dziwnie. Kupiłem tylko trzy i to

dopiero posiadając ponad 75 w garażu. Ale Cobra musiała się w nim znaleźć. Audi kupiłem dla pucharka ze zdjęciem

i tu mała przestroga dla tych, którzy jeszcze tego nie zrobili. Jest błąd w opisie trofika, powinni napisać, że na zdjęciu musi

się znaleźć auto TDI, a nie benzyna, tym sposobem mam dwa, heh.

 

Szkoda, że dodając kawałek kariery, nie ma samochodów w nagrodę za wygrywanie wyścigów.

 

Pozdrawiam 8:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta gra jest stworzona dla pada. Gram w Asetto, Project Cars i PC2, WRC7 i 6, Dirt4, Dirt Rally, F1 2016 i 15, DriveClub, etc.
Żadna pod względem frajdy z jazdy nie dorównuje GT Sport. Oczywiście przy kierownicy jest większa zabawa i odczucia z gry.
Ale jak nie chce się wyciągać fotela i kierownicy na środek pokoju, tylko spokojnie wieczorami pojeździć, to miód...
 
Dobrze, że dodali kampanię i kilka nowych aut. Choć z tymi samochodami, to trochę dziwnie. Kupiłem tylko trzy i to
dopiero posiadając ponad 75 w garażu. Ale Cobra musiała się w nim znaleźć. Audi kupiłem dla pucharka ze zdjęciem
i tu mała przestroga dla tych, którzy jeszcze tego nie zrobili. Jest błąd w opisie trofika, powinni napisać, że na zdjęciu musi
się znaleźć auto TDI, a nie benzyna, tym sposobem mam dwa, heh.
 
Szkoda, że dodając kawałek kariery, nie ma samochodów w nagrodę za wygrywanie wyścigów.
 
Pozdrawiam 8:)

Ja się tylko niezgodne z Driveclub, moim zdaniem znakomita gra na pada, i dająca mnie osobiście dużo więcej frajdy niż GT:S.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta gra jest stworzona dla pada. Gram w Asetto, Project Cars i PC2, WRC7 i 6, Dirt4, Dirt Rally, F1 2016 i 15, DriveClub, etc.
Żadna pod względem frajdy z jazdy nie dorównuje GT Sport. Oczywiście przy kierownicy jest większa zabawa i odczucia z gry.
Ale jak nie chce się wyciągać fotela i kierownicy na środek pokoju, tylko spokojnie wieczorami pojeździć, to miód...
 
Dobrze, że dodali kampanię i kilka nowych aut. Choć z tymi samochodami, to trochę dziwnie. Kupiłem tylko trzy i to
dopiero posiadając ponad 75 w garażu. Ale Cobra musiała się w nim znaleźć. Audi kupiłem dla pucharka ze zdjęciem
i tu mała przestroga dla tych, którzy jeszcze tego nie zrobili. Jest błąd w opisie trofika, powinni napisać, że na zdjęciu musi
się znaleźć auto TDI, a nie benzyna, tym sposobem mam dwa, heh.
 
Szkoda, że dodając kawałek kariery, nie ma samochodów w nagrodę za wygrywanie wyścigów.
 
Pozdrawiam 8:)
DC to akurat genialna gra na pada, GT Sport nie leżało nawet obok pod tym względem.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi się cała gra pobrała, włączyłem i nie chce się połączyć z internetem. Próbowałem kilka razy, ale nic z tego. Jak co to wyskakuje: Nie udało się połączyć z serwerem [NE-21194400].  Ktoś coś?

Edytowane przez mikelsgrom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mikelsgrom1 napisał:

Właśnie mi się cała gra pobrała, włączyłem i nie chce się połączyć z internetem. Próbowałem kilka razy, ale nic z tego. Jak co to wyskakuje: Nie udało się połączyć z serwerem [NE-21194400].  Ktoś coś?

Ogólnie jest chyba jakaś awaria serwerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba dzisiejsza przypadłość serwera. Od wieczora próbowałem z identycznym skutkiem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podczas grania wieczorem wywaliło mi prąd i od tego czasu nie mogę się połączyć z serwerami. Internet na konsoli śmiga, tylko gt się nie łączy. Ale z tego co tu widzę to u was to samo. Działa już komuś? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No śmiech na sali. Nie będę przecież jeździł w szybkiej grze, bo i tak nic nie zapisuje. Rozumiem chwilowe problemy, ale tyle czasu? Duży minus na początek przygody z GTS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko backup robili na bieżąco. Za dużo czasu poświęciłem na tryb kariery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma możliwości zapiania gry kiedy jest się offline, to serwery nie mają prawa przestać działać nawet na chwilę, a co dopiero tyle czasu. Co za łby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekny prezent na święta zrobili graczom. Dodali patcha i serwery od wczoraj offline. Nie zdziwię się jak dopiero to naprawia w środę :)

Edytowane przez mucios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Też wczoraj kupiłem, pograłem trochę wczoraj i dziś odpaliłem z wielkim rozczarowaniem rano trochę kiere chciałem odkurzyć a tu bez sensu grać skoro nie ma zapisu. Pojeździłem chwilę na szybkim i tyle. Ale poczucie z jazdy jak to w GT super, mam nadzieję że chwilę się pobawię w to GTS nowe. Jakieś fajne ustawienia pod G29 ktoś coś ? Póki co wyłączyłem kontrolę trakcji i FF ustawiłem na 3 jest jak dla mnie super ale może jakieś rady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślne są w zupełności wystarczające. Ja mam FF oraz czułość na 4 i 4. Wszystkie asysty na off, poza abs i jazda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×