Skocz do zawartości
redo

Gran Turismo Sport

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=3848]Patricko[/mention], z jakiego widoku korzystasz najczęściej podczas jazdy? Wiem, że każdemu pasuje co innego, ale chciałem poznać zdanie osoby, która na Gran Turismo zjadła zęby :24_stuck_out_tongue:
Na tej z dachu, zawsze używam z maski, ale tu jej nie ma niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

zagrałem dwa pierwsze wyścigi on-line i mam pytanie: kolor czerwony rangi po wyścigu oznacza jej spadek, a niebieski awans? na biało zaznaczono, że bez zmian? czyli jak będzie często czerwona, to za którymś razem spadnie i analogicznie, jak niebieska? Dobrze rozumiem? : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie kamery to nie ma idealnej imho, porównywałem pole widzenia każdej i tak naprawdę żadna nie ma przewagi, ta z dachu jest fajna gdy chcemy uważać na auta z boku, ma trochę mniejszy kąt widzenia (lekko skierowana w dół). Osobiście jeżdżę na wewnętrznej (a w poprzednich odsłonach głównie na zderzakowej), fajniejsza immersja ale przy niektórych autach ch*ja widać :) Zwłaszcza tych niskich które dodatkowo mają nalepki na górze szyby, lub mocno oklatkowanych, tor pod górkę to już wyzwanie. Szkoda że nie wprowadzili głupiego śledzenia ruchu głowy przez PS cam, praktycznie zerowe obciążenie konsoli a mamy o wiele lepszą możliwość kontrolowania otoczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest radar dzięki któremu bardzo dobrze można się orientować co się dzieje wokół nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamery w GT to od zawsze była porażka. Szczególnie ta zza auta, która jest przyklejona jak na patyku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radar jest ok, ale jest w rogu i niekoniecznie jest czas na niego spojrzeć, poza tym mamy tam też inne funkcje do przełączania, więc nie zawsze możemy aktywny. Ale generalnie ciężko o inne rozwiązanie, może jakieś dodatkowe info wyświetlane na środku ekranu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę ze zderzaka i jak jest inne auto obok mnie to z tej strony co to auto na ekranie pojawia się mała czerwona kropka jak jest dalej i duża czerwona kropka jak jest bliżej. Także radaru nie używam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ranking znajomych wam się nie posypał po tej aktualizacji?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę z kamerą na masce, ale strasznie mnie irytuje brak lusterka wstecznego na tej kamerze. a nie widzę możliwości dodania go...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ranking znajomych wam się nie posypał po tej aktualizacji?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3000 przy użyciu Tapatalka


Był reset.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Był reset.
Zostawili info o najlepszym czasie ale zresetowali tablice, bo zmienili mocno przyczepność opon i podobno dostosowali do tego także wymogi w szkółce i innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, utracjusz napisał:

Czy udział w wyścigach codziennych wymaga abonamentu PS Plus?

 

Zgodnie z instukcja obslugi kazda funkcja online w grze wymaga tego abonamentu.

Instrukcja tutaj: http://www.gran-turismo.com/pl/gtsport/manual/#!/online/content01

Wyscigi codzienne sa czescia trybu sportowego.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, MagEllan napisał:

 

Zgodnie z instukcja obslugi kazda funkcja online w grze wymaga tego abonamentu.

Instrukcja tutaj: http://www.gran-turismo.com/pl/gtsport/manual/#!/online/content01

Wyscigi codzienne sa czescia trybu sportowego.

 

Dzięki. Chciałem się upewnić. Wczoraj dokupiłem kierę do PS4. Tryb sport dopiero przede mną. Muszę oswoić fizykę jazdy a zwłaszcza  zupełnie inny widok podpowiedzi niż w GT5 i 6. 

W dniu 27.11.2017 o 11:19, Yog-Sothoth napisał:

Szkoda że nie wprowadzili głupiego śledzenia ruchu głowy przez PS cam, praktycznie zerowe obciążenie konsoli a mamy o wiele lepszą możliwość kontrolowania otoczenia.

Przypuszczam, że kierując głową na boki miałbyś większy kłopot z obserwowaniem ekranu a tym samym drogi. Używanie strzałek kierunkowych wydaje się tu jednak bardziej użyteczne.

Edytowane przez utracjusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kierownicy strzałki kierunkowe są przypisane do innych funkcji, a gałek analogowych nie ma. Śledzenie ruchu głowy się jak najbardziej sprawdza, a ruchy te są o wiele mniejsze niż w rzeczywistości, więc nie przeszkadzają w obserwacji ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

chciałbym z Wami porównywać wyniki, żeby się bardziej motywować, więc jak ktoś chce, to może mnie dodawać do znajomych: po_l_om : )

 

Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Yog-Sothoth napisał:

Na kierownicy strzałki kierunkowe są przypisane do innych funkcji, a gałek analogowych nie ma. Śledzenie ruchu głowy się jak najbardziej sprawdza, a ruchy te są o wiele mniejsze niż w rzeczywistości, więc nie przeszkadzają w obserwacji ekranu.

Pisząc o strzałkach miałem na myśli G29, choć przyznam że gdyby kamerka tak interpretowała nasze ruchy głowy to byłoby wygodniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zaczynam przygodę z grą, ale póki co wydaje się przyjemna. Choć brakuje jakiejś kariery sensownej, bo niestety już nie te czasy,

gdy na wszystko było mnóstwo czasu i jazda online była zawsze możliwa.

 

Zrobiłem sobie całą szkółkę na złoto, dostałem kilka aut w prezencie, ale jedno mnie rozwaliło zupełnie. Zabrałem je na testy Nurburgring Nordishlife

i o mało nie spadłem z fotela 607km/h.  Aż strach tym jeździć. Ale całkiem nieźle zrobione, szczególnie dźwięki, jakie wydają flapy, etc. (czy co to tam jest).

Samochód, to jakiś projekt Dodge SRT Tomahawk, kosmiczny hehe.

 

Tak na marginesie, też tak macie, że czasem zaliczając zadania w szkole jazdy, po zrobieniu czasu na złoto, złoto wam nie wpadało? Normalnie wpadają punkty, kasa, etc.

ale samo złoto nie jest zaliczone. Miałem tak przy trzech testach. Dotyczy to tylko poprawiania poprzednich czasów. Poprawa z brązu na złoto.

 

Swoją drogą, tragicznie łatwa ta szkoła jazdy, pamiętam poprzednie wersje gry, szczególnie 5kę, w której niejeden napsuł mi krwi.

 

Pozdrawiam 8:)

Edytowane przez xenomorph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Czy ktoś orientuje się jak wygrywać do gry kolorowe kalkomanie ? (póki co tylko czarne mi się przesłały)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam skąd wziąć sportowe opony? Na filmikach widziałem że ludzie zmieniają je na różne:good year, Pirelli, itp. Ja nie widzę takiej opcji, mogę jedynie kupić felgi w sklepie milowym ale nie widzę opon z naklejkami, zawsze mam tylko zwykłe czarne. To się odblokowuje jakoś z czasem (mam 15 level) czy czegoś nie ogarniam? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie mam skąd wziąć sportowe opony? Na filmikach widziałem że ludzie zmieniają je na różne:good year, Pirelli, itp. Ja nie widzę takiej opcji, mogę jedynie kupić felgi w sklepie milowym ale nie widzę opon z naklejkami, zawsze mam tylko zwykłe czarne. To się odblokowuje jakoś z czasem (mam 15 level) czy czegoś nie ogarniam? 


Podobnie jak w GT 5 robisz to wchodząc w ustawienia auta. Tam jest zakładka na szurer, itd.


Mnie ciekawi, bo juz trochę godzin spędziłem przy tej grze, gdzie jest deszcz :O nie widzę takiej opcji nigdzie, zeby ustawić deszczowe warunki pogodowe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Oranje napisał:

 


Podobnie jak w GT 5 robisz to wchodząc w ustawienia auta. Tam jest zakładka na szurer, itd.


Mnie ciekawi, bo juz trochę godzin spędziłem przy tej grze, gdzie jest deszcz :O nie widzę takiej opcji nigdzie, zeby ustawić deszczowe warunki pogodowe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Dzięki właśnie miałem pisać że już ogarnąłem :-) Można to zrobić tylko w samochodach wyścigowych. Co do deszczu to nie wiem czy dodadzą, wiem natomiast ze nie będzie na pewno zmiennych warunków atmosferycznych, mówili o tym już dawno. Chociaż kto wie, kampanii też miało nie być a jednak w grudniu ją dodadzą. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki właśnie miałem pisać że już ogarnąłem :-) Można to zrobić tylko w samochodach wyścigowych. Co do deszczu to nie wiem czy dodadzą, wiem natomiast ze nie będzie na pewno zmiennych warunków atmosferycznych, mówili o tym już dawno. Chociaż kto wie, kampanii też miało nie być a jednak w grudniu ją dodadzą. 


No te zmienne warunki to przeżyje, ale nie powiem, fajnie byłoby pojeździć w deszczu. Chociaż dokładnie tak jak mówisz, kampanii tez nie miało byc, Takze moze jest nadzieja na deszcze (a nawet jakiś snieg - odpowiednik szutru), byłoby fajnie



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×