Skocz do zawartości
Wszebor

Black OPS III - Klan Future Hussars

Rekomendowane odpowiedzi

Inne pytanie. Jeżeli na ESL wejdzie COD BO III to byłby ktoś chętny wystartować w jakiejś lidze czy pucharku? Można grać na spokojnie dla funu z ekipą, a można i coś porywalizować, a nóż może coś wygramy ;)

Byłby ktoś chętny?>

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psn Id: i_kill_you_pl_. Pierwszy raz gram w dorsza. Chwilowo mogę służyć jako mięso armatnie. Zapraszam do wspólnej gry

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że was tak wielu (mięso armatnie) nie będę sam haha ja z zamelduje się w piątek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przechodzę na granie w trybie hardcore, podstawowy mnie doprowadza do szału. Pół magazynka walisz a gość nadal żyje. Tym bardziej że pojawiło się więcej map w hardcore.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przechodzę na granie w trybie hardcore, podstawowy mnie doprowadza do szału. Pół magazynka walisz a gość nadal żyje. Tym bardziej że pojawiło się więcej map w hardcore.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

Ja jak wczoraj grałem w nocy to zdarzało się, że nawet 2-razy musiałem w typka strzelać bo po jednym nie padał !.

Lagów nie odczuwałem i kreski na full.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem swoją kopię więc jestem chętny do gry, jak na razie pobieram 2gb patcha.

Jbc psn: Wyso52

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, od wczoraj delektuje sie Codem, nie jestem wymiataczem a raczej spokojnym graczem dla zabawy, jednak lubię wygrywać a samemu jest cieżko, wiec z chęcią sie przyłącze do gry. Psn id: Senzu90

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od teraz również z miła chęcią pogram z w grupie, HS jest także nie ma problemu. Proponuje grać przeciwko mnie, to wam K/D wzrośnie  :laugh:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawy taktyczne to już tutaj będę poruszał , w sumie trzeba zacząć wykorzystywać specjalny wątek:)

Wczoraj największy miodek płynął jak cielismy teamowo w tryb " ochrona" :) Typ miodny bo premiuje przede wszystkim zespołowa współpracę. Jak wczoraj w 7 przepychaliśmy tego robota , miażdżąc umocnienia wroga to byłem tak zajarany jak już dawno nie byłem:) Cieżko opisać ta satysfakcję :)) a już totalnych spazmów dostałem jak na Infection dorwałem robota jakieś 30 metrów od celu , stał tam biedny , ostrzeliwany. Żucilem sie do przodu i pchałem go do strefy kończącej. Kule świstały , granaty wybuchały a ja cisnąlem do przodu myśląc tylko " oby sie kuwa udało , proszę , prosze , prosze " waląc jednocześnie do typa po prawo:) No i zginąłem na 28 metrze ale robot z rozpędu doszedł i wygraliśmy rundę :)) Banan na mojej twarzy to największy banan świata był:) szczególnie ze to był akurat bardzo trudny mecz. Pierwsza rundę dostaliśmy w pupę , druga udało sie wygrać:)) a trzecia niestety nie, przeciwnicy byli lepiej zorganizowani:)

Dlatego myśle sobie ze warto przemyśleć jakaś strategie :) Wczoraj graliśmy pierwszy raz w tak dużej grupie i szliśmy na żywioł :)

Tek sobie myśle ze w trybie z robotem w czasie ataku wiekszosc ekipy powinna iść przy robocie , pchając go do przodu a flankami powinna lecieć mniejsza grupka czyszcząc boki i zapobiegając okrążeniu. Jak by było nas 8 to 4 leci środkiem i po 2 na każde skrzydło. Przed meczem trzeba by ustalić kto z kim leci i która strona ( prawa , lewa , środek) i sie tego trzymać .

Jeśli chodzi o obronę to moim zdaniem najważniejsze jest by jak najszybciej dobiec do robota i walić w niego by go wyłączyć. Im wcześniej i im cześciej sie go zatrzyma tym łatwiej przetrwać do końca czasu. I tu tez myśle ze 4 leci w try miga do robota a bokami leci kolejna czwórka w parach . Chyba ze 6 do robota a 2 na skrzydła , to moze być bardziej efektywna metoda:)

Co do broni to w tym trybie bardzo przydają sie GRANATY , a z umiejętności specjalnych wszystko co wali obszarowo czyli : War Machine , Kolce lub Miotacz płomieni:))

Oczywiście to wszystko powyżej to moje teorie amatora i jestem świadom ze mogę być w błędzie:) Warto by to było wszystko potestować :)

Do zobaczenia na polu bitwy:))

Edytowane przez dr-yogi-reborn
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pograć na HC. Dzisiaj się pobawilem i zupełnie inna gra. Jedna kulka i zgon. Miód ;)

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pograć na HC. Dzisiaj się pobawilem i zupełnie inna gra. Jedna kulka i zgon. Miód ;)

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

 

Tylko hardcore, zresztą zauważyłem jakby tam nie występowały lagi w takim stopniu co na normalu.  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pograć na HC. Dzisiaj się pobawilem i zupełnie inna gra. Jedna kulka i zgon. Miód ;)

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Witaj w klubie ja już od dawien dawna uwielbiam ten tryb ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie ja już od dawien dawna uwielbiam ten tryb ;)

 

Czyli jest nas już trzech  :), powiem tak już od dawne w codzie hardcore nie był tak dobry jak teraz.

Edytowane przez ziolek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracie dzisiaj coś, chętnie pogram z wami :) wiek 22 i oczywiście mikrofon dostępny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Codziennie gramy, codziennie ;-)

Pisać, wbijać na imprezę i grać z nami.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem chętny, zapraszać psn: SenorHD

Gram wieczorkami, level 40. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem :) aktualnie instaluje się patch. Chętnie z wami pogram.

Mój psn: Masso555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janekbossko PSN

Po tygodniowej przerwie chetnie pogram z krajanami :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszyły już Rankedy, dobrze było by wybrać 4 osoby z naszej nieudolnej ekipy, takie co broń umią utrzymać parę sekund chociaż i niepotykajace się o patyki. Albo wybrać parę grup,ale ja chce być w tej najlepszej xD

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszyły już Rankedy, dobrze było by wybrać 4 osoby z naszej nieudolnej ekipy, takie co broń umią utrzymać parę sekund chociaż i niepotykajace się o patyki. Albo wybrać parę grup,ale ja chce być w tej najlepszej xD

Jaką byś tą "czwórkę" typowal? Taka jak ostatnia?

Wysłane z Meizu M2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszebor,Jogi, tabcio spokokny - jak wkur#* to Laska We

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, są dwie wersje Tabcia :-D

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko szkoda, że obie beznadziejne :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×