Skocz do zawartości
Patricko

Gems of War

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiła się na sklepiku darmowa gierka, która jest bardzo fajnym połączeniem lekkiej karcianki i puzzli "match 3".

Gra darmowa, więc czemu by nie spróbować. Szkoda tylko, że tyle statycznego obrazu, dla posiadaczy plazm katorga :)

Można jakoś streamować gry na Androida czy coś w ten deseń? Domyślam się, że nie bardzo, ale warto spytać :P

 

https://store.xbox.com/pl-PL/Xbox-One/Games/Gems-of-War/726af7b5-2ae3-4df9-b850-058735be51ea

 

ejsueHu.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest w ogóle dość mocno rozbudowana jak na "kulki". Dzisiaj zamiast grać w BO3, Battlefronta czy inne hity pół dnia spędziłem przy tym czymś. To się nazywa hipster gameing :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie uwielbiam te gry w kulki :) Szkoda, że nie ma tego na innych urządzeniach, idealne na kibel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skurkowańce jedne z tą grą...

Jakaś gildyjka?

Uwielbiam grać w tego typu gierki.


Ja ogólnie uwielbiam te gry w kulki :) Szkoda, że nie ma tego na innych urządzeniach, idealne na kibel.

https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.and.games505.gemsofwar

 

https://itunes.apple.com/app/gems-of-war/id897954560

 

http://store.steampowered.com/app/329110/


...można nawet linkować konta i różne urządzenia :biggrin:

 

What Is Account Linking And How Do I Do It?

Account linking is an awesome feature that lets you play on multiple devices with a single hero.

Say you want to play on your phone on the way to/from work, then play on your tablet at lunch time, and finally play again on your PC during the evening... account linking lets you do this!

Account linking is also a GREAT way to safeguard your progress in the game.  Suppose you lost your phone, or it broke? If you have the email address and password from account link, you can restore your progress instantly on a new device.

 

Here are the steps for how you would link a single account on two different devices:

1. Decide which of your devices is DEVICE #1. This would usually be your device with your highest level or favorite hero on it.

2. Now, you need to register DEVICE #1. Follow these steps:

  • Go to the hero menu, by pressing the SETTINGS button in the top right of the WORLD MAP.
  • Go to the Account Menu, by pressing the ACCOUNT button in the bottom right of the Settings Menu
  • Now press the REGISTER THIS DEVICE button. You'll need to provide us with your email (don't worry, we're not planning on using it to spam you!)
  • You will receive an email in your inbox that has a link.  You must click the link to verify that your email address is correct.

3. Now that your device is registered, you can get your password!  From the Account Menu once more, press the PASSWORD button to get your password.  Write this down and don't lose it!  

(If the PASSWORD button is not immediately active, you might need to go back to the world map and then return to this menu)

4. Now start your second device.  You'll need to complete the tutorial again - sorry about that.

5. Now, you're going to link DEVICE #2. Follow these steps:

  • Go to the hero menu, by pressing the HERO button in the top left of the WORLD MAP.
  • Go to the Account Menu, by pressing the ACCOUNT button in the bottom right of the Hero Menu
  • Now press the LINK DEVICE button. 
  • Input the email and password you obtained from DEVICE #1 above.

6. Choose which hero you'd like to keep (usually the hero from DEVICE #1)

7. You're all linked up!

Edytowane przez SephiroT
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak żona to zobaczy, to się pożegnam z konsolą :( dzięki chłopaki...

:D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie widzę opcji łączenia konta na konsoli. Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaciągam. Akurat dziś sprawdzę bo pas cnoty z mojej Lary dopiero jutro ściągają.

 

Tak przy okazji przydałby się aktualizowany temat z listą gier za 0zł.  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopinguję Ci w stworzeniu i moderacji tego tematu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaciągam. Akurat dziś sprawdzę bo pas cnoty z mojej Lary dopiero jutro ściągają.

 

Tak przy okazji przydałby się aktualizowany temat z listą gier za 0zł.  

http://www.storeparser.com/en-GB/xbox-one/free-stuff/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wątek na przerwie w pracy, wróciłem do domu o 23, pomyślałem, że rzucę okiem 15 minut, a zagrałem się dwie godziny :) Taka mała gierka, a więcej radochy niż z niektórych tytułów aaa :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boss w Broken Spire to niezły mindfuck. 1000 golda poszło lekko na zabicie tego sku... bańca.

Strategia jest banalna.

Wystarczy pilnować smoka a reszta rzuca kamykami.

Padł za 3cim razem.

Dłużej mi zeszło z poprzednią walka.

 

...ale nie powiem. Jak jebnie i mu kamyki podejdą to potrafi zmieść wszystko jednym ruchem :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mnie namówiliście. Najgorzej że żonie się spodoba.

Po całym dniu zastanawiania się w co gra Kill i Sep ściągnąłem, odpaliłem ok. 20 zagrałem "rundkę" i tyle było mojego grania, żona dorwała się do pada i już nie chciała oddać. Dopiero po 23 go odzyskałem. Moja rada nie pokazuj żonie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojej pokazałem, to siedziała obok i tylko podpowiadała. Powiedziała, że i tak nie będzie drugiej takiej gry dla niej jak Jetpack Joyride na PS3, przy której potrafiła usnąć z padem w ręku grając w nocy :)

PS: Jak ktoś chce dołączyć to założyłem z ciekawości gildię o nazwie PS Site, by zobaczyć jakie są w niej możliwości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idźcie w diabły :D Wczoraj moje Kochanie dorwała pada (na pleju nigdy nie chciała grać) i w końcu siedzieliśmy we dwoje chyba do 3 w nocy, a dziś do roboty :D

Starzy a głupi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalujcie to babom na komórkach i niech się odczepią :P 

Jest na Andka i na iOS


Nawet na PS4 jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalujcie to babom na komórkach i niech się odczepią :P

Jest na Andka i na iOS

Nawet na PS4 jest.

Nie no, spoko. Ona dobra w takie klocki jest, to niech natrzepie achivementów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, w Zhul'Kari jest Treasure Hunt, jak to odblokować?

Sorry jeśli głupie pytanie, ale to moja pierwsza w życiu tego typu gra, a wsiąkłem jak nawiedzony :P

 

I jeszcze takie pytanko, bo nie ogarniam: mam zadanie "set a troop's Disenchant Threshold" i nie wiem o co chodzi?

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w to na PS4?

Dla "plusowiczów" jest dostępny za free Gems of War PlayStation® Plus Bundle zawierający "1 magic Key, 1000 gold and 100 souls"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista wszystkich możliwych kart/postaci:

http://gemsofwar.com/game-guide-troop-list/

 

Kogo macie w swoim "żelaznym" składzie?

Ja oprócz swojej postaci używam w drużynie takich postaci jak: Druid, Steam Turret i Alastair i brakuje mi czegoś z konkretnym pier***ciem :) Mam kartę Siren i nie wiem czy w nią nie zainwestować i podmienić ze Steam Turretem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zestaw taki: Treant (takie drzewko, które po zebrankiu niebieskich i zielonych kulek dopala sobie uderzenie i tarczę), Frost Giant i Blast Cannon.

Narazie wymiatają konkretnie, jak się gra strategicznie.

Drzewko pierwsze, lider zespołu jako drugi, Frost trzeci i Cannon na końcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem w wątku PS4 ale napiszę i tutaj (bo pewnie większość grających w ten tytuł ma xa)

 

Może jakaś forumowa gildia by się przydała?  (ludzie z xone też w to grają - można grać z ludźmi z xa? wtedy wszyscy z forum mogli by dołączyć bez względu na platformę na jakiej grają)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że nie wiadomo jak tych gildii szukać. Przynajmniej ja nie wiem.

Wyszukuje mi tylko jakieś losowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×