Skocz do zawartości
Danielski_82

Elite: Dangerous

Rekomendowane odpowiedzi

Taki mały offtop czy Tapatalk ma jakieś reklamy?? Bo wchodzę przez niego w ten wątek i mam teraz jako ostatni post jakieś chińskie znaczki i link to jakiegoś gó... ;) (i dopisek "SPONSOROWANY") wtf??

EDIT: O już nie ma...

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tapatalk ma reklamy od kiedy jest darmowy chyba że masz status VIP (kupiłeś wcześniej Tapatalk).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć

mam kilka pytań

1.czy w wersji na Xboxa są też drony dla górników??

2. jak wygląda piractwo w grze opłacalne to??

3. wie ktoś kiedy wyjdzie dodatek Horizons i czy tak ja w wersji na PC jeśli kupie dodatek to nie muszę kupować podstawki???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosciarz a odpowiesz jak z tą podstawką? Coś mi wideo nie śmiga... BO się wkur jak się okaże że dodatek zawiera w sobie podstawkę (która kupiłem na dniach)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat o xone ED nie wiem za wiele, mOrph niech sie wypowie, ale...

Dodatek na X bedzie w polowie przyszlego roku? Dzis jest premiera na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat o xone ED nie wiem za wiele, mOrph niech sie wypowie, ale...

Dodatek na X bedzie w polowie przyszlego roku? Dzis jest premiera na PC.

Tam wyżej ;p

To co wypowiesz się?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, za min 6 miesięcy będzie wiadomo, czy cena i zawartość będzie taka, jak na PC :/ więc graj, nie pierd.l ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to kupiłem nie chce mi się czekać 6m, gra jest po 112zł dla posiadaczy golda.

jako że przesiadłem się niedawno z PS3 na X1 to chętnie przyjmę do znajomych każdego kto ma tą grę :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to kupiłem nie chce mi się czekać 6m, gra jest po 112zł dla posiadaczy golda.

jako że przesiadłem się niedawno z PS3 na X1 to chętnie przyjmę do znajomych każdego kto ma tą grę :)

 

Ja tam gram w trybie SOLO :P Bo boję się, że mi jakiś inny gracz zmłuci dupę swym super wypasionym krążownikiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trening zrobiony :) ale jestem noob w tej grze.

manewry podczas walki :)

 

 

zapominam ze jesteśmy w kosmosie i że to nie samoloty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie treningi wpadły? Jest ich tam z 7-8?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trening zrobiony :) ale jestem noob w tej grze.

każdy jest :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pochwalcie się czym już latacie i na czym się dorobiliście?

 

no ja już się przesiadłem do Haulera bo 10 T na ładunek to już za mało, teraz zajmuję się handlem ale jak już będę miał cobre to górnictwo :P

 

gra jest bardzo fajna polecam, ehhh ile tu do roboty :P

jak ktoś w przyszłości chętny do Piractwa to dodawać do znajomych :)

Edytowane przez Haridil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widoki w grze są piękne, sam się złapałem że 4h ostatnio spędziłem na oglądaniu :P

ehh Piraci zaraza :P doleciałem z 10% HP i nie mam tarczy sprzedałem bo chciałem 22Tony ładowności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, tutoriale robię.

07

DAWAJ MI TU SZYBKO namiary :D

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale ta gra mnie wkurza.

Tak bardzo chcę w nią pograć a tak mnie denerwuje ... początek jest po prostu ciężki.

Tutorial pokrywa tylko fragment podstaw.

Zaczynam już  któryś raz z kolei.

 

Chyba najbardziej mnie wkurza ta randomowość i brak dostępnych misji dal początkującego.

Z całym szacunkiem do tej gry i jej twórców, ale chyba nie powinno być tak że zaczyna się grę i nie ma dostępnej żadnej misji w pierwszej stacji? :P

Człowiek się wtedy gubi i czuje zbity z tropu lub myśli "cholera znowu coś spieprzyłem". :P :P :P :P

W każdym razie pochłaniacz czasu ogromny i poza tutorialem wiele się trzeba nauczyć zwłaszcza że misje lecą w czasie rzeczywistym.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale ta gra mnie wkurza.

Tak bardzo chcę w nią pograć a tak mnie denerwuje ... początek jest po prostu ciężki.

Tutorial pokrywa tylko fragment podstaw.

Zaczynam już któryś raz z kolei.

Chyba najbardziej mnie wkurza ta randomowość i brak dostępnych misji dal początkującego.

Z całym szacunkiem do tej gry i jej twórców, ale chyba nie powinno być tak że zaczyna się grę i nie ma dostępnej żadnej misji w pierwszej stacji?

Człowiek się wtedy gubi i czuje zbity z tropu lub myśli "cholera znowu coś spieprzyłem".

W każdym razie pochłaniacz czasu ogromny i poza tutorialem wiele się trzeba nauczyć zwłaszcza że misje lecą w czasie rzeczywistym.

W Biuletin Board masz misję, ale fakt ja też nie mialem za mała ranga do czego kolwiek... Latania trochę kupiłem tu sprzedałem tam... 1 ranga w handlu wpadła i już misję były... I NA samym początku trafiłem na misję za 120 tysi (a miałem 90 tysi na koncie) więc mega strzał ale musiałem się na latać w chu... I jeszcze mnie kilka razy zaatakowali po drodze...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że trzeba wbić rangę i że misje są w bulletin board. Aż tak źle ze mną nie jest. :D

Coraz fajniej już ogarniam to menu po lewej.

 

...tylko że na początku jest przeważnie zero misji albo  max jedna lub dwie z których jedna się kończy za 10 - 15 minut i nie ma bata żeby ją zdążyć zrobić.

Sam chętnie bym zaczął z handlem ale zaczynając mam 1K  i co ja za to kupię? Waciki? :P

Muszę "dobrze rozpocząć grę" i trafić na jakąś sensowną misję. za kilkadziesiąt tysi bez potrzeby kupowania sprzętu na który kasy nie mam.

 

Muszę jeszcze ogarnąć takie rzeczy jak wychodzenie ze skoków odpowiednie bo mnie zawsze wyrzuca koło jakiejś gwiazdy (chyba że tak zawsze ma być). 

 

Łapanie innych statków (interdiction) zakładam że muszę mieć odpowiedni sprzęt kupiony.

 

...i to lądowanie - jak na razie jest dla mnie wkurzające. Nigdy nie lubiłem parkowania :D

 

...ale jak na razie gra trudnawa i czasochłonna żeby wszystkiego się nauczyć ale rewelacyjna. 

Przypomina mi trochę (uproszczone) Galaxy on Fire 2 w które na Androidzie się zagrywałem :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no początek jest mega ciężki gra nie jest dla każdego :)

ja startowałem bez misji od handlu pierwszy statek Sidewinder przerobiłem i miał 10T ładowności zarobek za skok od 1k-2k :)

potem przesiadłem się na Haulera przerobiony bez tarczy na 22T ładowności skoki już za 10K :) ale są problem z piratami :P i dwa razy miałem 5 % HP

więc żeby nie ryzykować przesiadłem się do Addera już z tarczą i 18 T ładowności plan taki zbieram na Cobre i na osprzęt do górnictwa i potem chyba zacznę jakieś misje :) teraz tylko farma

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że Buletin Board jest różny nawet nie dla każdego systemu, co dla każdej stacji - a stacji są tysiące. Czasem warto przewalić się kilkanaście/dziesiąt Ly żeby wyłapać stacje z innymi misjami. Taka mała podpowiedź - na jednej tonie (wtf) Imperial Slaves zarabiamy tysiące, a są systemy w których handel nimi jest zupełnie legalny, więc nie ponosimy żadnego ryzyka. Najlepsza opcja to na mapie galaktyki, kiedy włączamy obraz rozkładu sił politycznych, znaleźć strefę w której niejako "dotykają" się obszary Ziminy Torval (w pełni legalny handel IS) i kolesia, którego symbolem jest pająk (nie chce mi się sprawdzać jak sie wabi). W jego systemach poziom ochrony jest zredukowany o połowę, więc mamy o wiele mniejsze prawdopodobieństwo skanu i grzywny. Bierzemy w systemie imperialnym IS i ładujemy ich na maxa, potem szybkie skoki do systemu kolesia i stacji (ważne!!) na której jest Black Market - i tada!! na tonie cargo robimy po 3-4 tysie, a jak dobrze dobraliśmy punkt przenikania sfer to między systemami mamy 2-3 skoki. W drodze powrotnej bierzemy jakieś badziewie, które na stacji startowej figuruje pod zapotrzebowaniem, żeby nie walić pustych przelotów - i tym sposobem szybciutko nazbieramy, czy to na T7 do grindowania w handlu, czy to Vulture'a do bycia OP w PvE, czy też Diamond Back Explorer do eksporacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×