Skocz do zawartości
Danielski_82

Elite: Dangerous

Rekomendowane odpowiedzi

Podsumowanie dnia wczorajszego - 80 dużych baniek do przodu :)

Asp Explorer z fsd i theusterami klasy A, a reszta cargo. Bierzemy ten majdan na Robigo i zbieramy misje. Jesli nam klasa pozwoli to zdażają sie misje przeszmuglowania 2 niewolników za 8 milionów 8D

Pamiętajcie tylko, że każda misja to z automatu jeden statek lecący za wami.. Jedni chcą tylko pogadać, inni od razu biorą sie za skanowanie lub po prostu walą czym popadnie. Jak uzbierałem 12 misji to przez pierwsze 350Ly myślałem, że cała Galaktyka mnie goni :/

Wysłane z iPh... aa wal sie Banzaj :p

Edytowane przez m0rph
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal walczę ze sobą samym.

Z jednej strony wkurzam się że nadal w to gram, że tyle do ogarnięcia i gra nie jest przyjazna dla początkujących a z drugiej strony wsiadam w statek i lecę i relaks.

Dzisiaj ogarnąłem kopanie bo wpadła misja za 80k za wykopanie platyny.

Niestety piraci i wszytko poszło w piach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Hej 

 

Wyjadacze Elite ;) podpowiedzcie czy jest jakaś apka na telefon (android) odpowiednik takiej strony?

 

https://eddb.io ??

 

Wiem wiem można odpalać www na tel, ale to średnio poręczne, wiem wiem można na lapku (ale chwilowo mam tylko gó... netbooka który zanim zareaguje to można zdechnąć z nudów)...

 

EDIT EDIT!!

 

Kur kur kur... odpalam wczoraj grę myślę cóż zarobię coś więcej bo kupiłem Haulera (no i po kupnie komponentów) mam jeszcze 150k więc co, startuję...

 

Obczaiłem drogę kupiłem towar za 50k (czyli 33% tego co miałem) i co?? startowałem ale zagapiłem się na mapie galaktyki i MNIE stacja ostrzelała i rozdupczyła statek, towar poszedł się j.... 2 podejście kupiłem ten sam towar i lecę, ale po drodze coś się przegrzało jak wyskoczyłem z nad świetlnej to co? jebut awaria w ładowni towar poszedł się je... i koniec końców o 3 w nocy z prawie zerową kasą i NICZYM położyłem się spać :P

 

AŻ STRACH DZISIAJ odpalać grę ;)

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kur kur kur... odpalam wczoraj grę myślę cóż zarobię coś więcej bo kupiłem Haulera (no i po kupnie komponentów) mam jeszcze 150k więc co, startuję...

 

Obczaiłem drogę kupiłem towar za 50k (czyli 33% tego co miałem) i co?? startowałem ale zagapiłem się na mapie galaktyki i MNIE stacja ostrzelała i rozdupczyła statek, towar poszedł się j.... 2 podejście kupiłem ten sam towar i lecę, ale po drodze coś się przegrzało jak wyskoczyłem z nad świetlnej to co? jebut awaria w ładowni towar poszedł się je... i koniec końców o 3 w nocy z prawie zerową kasą i NICZYM położyłem się spać :P

 

AŻ STRACH DZISIAJ odpalać grę ;)

 

Ehhh wczoraj trafiła się misja za 112k (czas do końca 4h) typowa z dostarczeniem czegoś tam na stację (wieloetapowa) a z tej stacji dalej na inną i na kolejną...

 

Myślę kurcze może uda się wstać po upadku ;) I CO?? wczoraj tak wywalało LIVE, ze misja przepadła BO NIE można było jej zrobić bo co chwilę wywalało z gry... :(

 

I jak tu kur grać...

Hej Hej 

 

Wyjadacze Elite ;) podpowiedzcie czy jest jakaś apka na telefon (android) odpowiednik takiej strony?

 

https://eddb.io ??

 

Wiem wiem można odpalać www na tel, ale to średnio poręczne, wiem wiem można na lapku (ale chwilowo mam tylko gó... netbooka który zanim zareaguje to można zdechnąć z nudów)...

 

Ktoś coś podpowie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj by jeden z tych pechowych dni - wywaliło im serwery i był ogólny płacz na necie ile i czego ludziom poszło się yebać "bo właśnie wtedy mieli ostatni skok itp" :) Całe szczęście zdarza im się to raz na pół roku więc tragedii nie ma. Co do zaczynania od początku - każdy był w tym punkcie, ja cofnąłem się z prawie 15 milionów w sprzęcie do sidewindera (tego za 10 tysięcy) bo nie miałem na ubezpieczenie i straciłem wszystko :/ Ta gra jest poważnie mocno oldschoolowa - zero prowadzenia za rączkę, zero wybaczania itp. i dlatego mocno szanuję :)

 

propos zaczynania od początku - ten to musiał wyć do księżyca:

 

5ernYno.png 

statek za ponad 200 baniek :D


Ktoś coś podpowie ??

Nie ma - to, że dzielimy serwer od ekonomii z pecetowcami to mamy szczęście i możemy korzystać z ich stron/programów. Nie wyobrażam sobie grania na piecu i korzystania z takiej wyszukiwarki w telefonie :D btw jest jeszcze lepszy program (Slopey's ED BPC) niż ta strona..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj by jeden z tych pechowych dni - wywaliło im serwery i był ogólny płacz na necie ile i czego ludziom poszło się yebać "bo właśnie wtedy mieli ostatni skok itp" :) Całe szczęście zdarza im się to raz na pół roku więc tragedii nie ma. Co do zaczynania od początku - każdy był w tym punkcie, ja cofnąłem się z prawie 15 milionów w sprzęcie do sidewindera (tego za 10 tysięcy) bo nie miałem na ubezpieczenie i straciłem wszystko :/ Ta gra jest poważnie mocno oldschoolowa - zero prowadzenia za rączkę, zero wybaczania itp. i dlatego mocno szanuję :)

 

propos zaczynania od początku - ten to musiał wyć do księżyca:

 

5ernYno.png 

statek za ponad 200 baniek :biggrin:

Nie ma - to, że dzielimy serwer od ekonomii z pecetowcami to mamy szczęście i możemy korzystać z ich stron/programów. Nie wyobrażam sobie grania na piecu i korzystania z takiej wyszukiwarki w telefonie :biggrin: btw jest jeszcze lepszy program (Slopey's ED BPC) niż ta strona..

Oooo ale ten slopey jest na andka jak coś :P

 

EDIT: apka jakieś badziewie nie działa jak powinna :P

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o programie na PCta - na telefony wspominałem, że nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kolega ci już napisał że jest wersja Slopey's ED BPC na Androida ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kolega ci już napisał że jest wersja Slopey's ED BPC na Androida ;)

 

Działa jak gó.. a raczej NIE działa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerobiłem wszystko na andka i appla - wszystko nadaje się do spłukania w toalecie - także NIE MA ;p - jedyna sensowna opcja to właśnie soft na PC - a tam program Sloppiego wymiata po prostu 

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa a ja z tego linku klepalem (ten który mi podałeś i jest naprawdę git :))

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok jeśli musisz korzystać z przeglądarki. Jeśli masz możliwość odpalania czegoś na kompie (netbook może Ci nie starczyć) to polecam to o czym pisałem - nawet aktualizacja bazy danych jest tam co 5 min :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Netbook na sloopy może być za mało? Co 5 minut? Ale w czym w sloopy czy przez www? (tam jest świetny kalkulator multi route)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten Slopey działa bez logów z gry?? (bo mi nie rusza zbytnio... bo prosi o logi z gry :P) a przecież gram na XB :P a nie na PC ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa bez, dajesz anuluj i pomijasz wyszukiwanie katalogu

Wysłane z iPh... aa wal sie Banzaj :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa bez, dajesz anuluj i pomijasz wyszukiwanie katalogu

Wysłane z iPh... aa wal sie Banzaj :P

 

No spoko zresetowalem program i załapał :) REWELACJA !! choć ja korzystać będę tylko z:

 

Best Profit Calc + Rount Trip 

 

jak na razie, ewentualnie szybka lokalizacja danego towaru w galaktyce (najbliżej mojej lokacji :P)

 

aczkolwiek fakt programik w pytę...

 

EDIT EDIT:

 

Ze smutkiem stwierdzam, że Slopey POMIMO ogromu opcji POLEGŁA całkowicie... Mam misję myślę zerknę sobie czy po drodze da się coś zarobić i co?? W Slopey-u o ZGROZO nie ma systemu! a inny razem, system jest nie ma stacji!! A o dziwno na stronie www: https://eddb.io/trade/hops wsio jest...

 

Więc potęga Slopey-a padła (a aktualizacje robił, więc cóż...) chyba że jakieś złote rady i ja coś źle robię...

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej dowód na to, że potęga Slopey'a nie padła ;p

Najnowsza dziunia w kolekcji - kondzia :biggrin: (wielkościowo to takie małe boisko piłkarskie..)

Screenshot_Original.png

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej dowód na to, że potęga Slopey'a nie padła ;p

Najnowsza dziunia w kolekcji - kondzia (wielkościowo to takie małe boisko piłkarskie..)

Screenshot_Original.png

To dlaczego nie było stacji/systemu? (chyba że w bazie są tylko te w których można coś kupić / sprzedać a ch... wie)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest program od developera - to program tworzony przez społeczność - jeśli nie ma tam stacji to nie została przez nikogo jeszcze dodana do niego, a najprawdopodobniej dlatego, że nic ciekawego tam nie ma, więc ludzie nie latają.  :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M0rph a czy w tym sloopeyu jest takie info ile mamy do stacji po skoku bo na stronie mam takie info że mam np. 2k ls do stacji, albo 400k pytam bo ostatnio skończyłem i miałem jeszcze ponad 400k ls do stacji myślałem że zechce z nudów lecąc Haulerem wiesz o co kaman...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolumna Dist from Star

 

Weź sobie towar na którym jest największe przebicie, znajdź stację która ma go najtaniej, ustaw jako początkową lokację, przesortuj od najdroższej stacji i szukaj na liście coś do czego będziesz miał 1-3 skoki. Sprawdź jeszcze ten dystans od gwiazdy i masz loopa za 3,7k/T

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ustawiam stacje początkowa na tą w której jestem ustawiam odległość maks i minimalny zarobek na 1 sztuce i lecę... Profit za 1 kurs ok. 20k i wiecej

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to zaczyna zabawę od nowa rozwaliłem swoja cobre :P a tak piękna była :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz ile jeszcze przed Tobą :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×