Skocz do zawartości
justynka

Jak zaskoczyc faceta

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Niebawem urodziny ma moj chlopak, a w tym roku wyjatkowo nie rozprawia o tym, ze chce dostac konkretna gre na komputer albo konsole. Pomyslalam wiec, ze moze zaryzykuje i kupie mu jakas bizuterie. W zeszlym roku dostalam od niego bransoletki srebrne, wiec chcialabym sie odwdzieczyc, bo naprawde trafil w moj gust. Myślicie, że złoty łańcuszek dla chłopaka to dobry pomysł? Czy powinnam jednak wyciągnąć z niego kolejny tytuł gry kompyterowej? ;P Poradźcie!

Edytowane przez justynka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie, to jedynie słuszną biżuterią dla faceta jest zegarek ;)

Ps. Koleżanka zaskoczyła swojego męża, wykupując mu przelot "Antkiem" nad miastem. Miał chłop nawet okazję chwilę potrzymać stery, a o całej przygodzie opowiadał z wypiekami na twarzy. Chyba mu się podobało :)

Edytowane przez Laptok
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mu coś takiego

16b0676f5f12a6f13e63075f82bb7f27.jpg

Zapewniam, bardziej zaskoczonego faceta nie zobaczysz xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że tak się skończy :D

Wracając do tematu, facet to bardzo prosta konstrukcja, traktująca życie zero-jedynkowo, lubiąca praktyczne prezenty ( dlatego często wręcza żonie np garnki :) ). Kup mu coś o czym ostatnio wspominał że by mu się przydało. Ja długo walczyłem o to aby nie dostawać tshirtów w nie swoim stylu czy piżamy w której nie śpię.

Jeśli kupisz mu np łańcuszek i będzie zadowolony, wiedz że kłamie lub jest gejem :)

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał okoni, kup mu coś praktycznego. Ja np z niczego nie cieszyłem się bardziej, jak z golarki i zegarka. Żadna podarowana gra nie sprawiła mi takiej przyjemności. ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złoty łańcuszek super pomysł!! Proponuje coś takiego. Zdjęcie wewnątrz możesz podmienić na własne.  ;)

gipsy_huge_chain_icon_gold_1024x1280.jpg

Edytowane przez sLk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×