Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Idąc tym tokiem rozumowania Psvr nie ma szans bo jest słabsze od reszty a HTC najmocniejsze więc powinno być numer uno. Rzeczywistość jest zgoła inna bo HTC sprzedało się najsłabiej a Psvr ma więcej preorderow niż reszta razem wzięta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli plotki się potwierdzą to Neo w ogóle będzie zbędną zabawką. Skoro wszystko i tak będzie działać na PS4.

Pytanie jak bedzie działać. Czytałeś te wycieknieta prezentacje?

Wszędzie Sony wymaga gry na neo maja działać, wyglądać lepiej.

Weryfikacja Sony widać ze nie działa skoro taki battlemage z 12fps ja przeszedł.

Wiec wcale bym sie nie zdziwił jakby gry na oryginalnej ps4 chodziły jak gry ktore pamiętamy z ery ps3 nawet te dobre gubiły klatki.

Jednym to przeszkadza mniej innym bardziej. Ale jedno jest pewne każdy kto gra i ostanie pare gier ktore ograł były płynne (czy to 60 czy 30 klatek na s) to jesli odpali gre która gubi klatki z pewnością to zauważy, nawet jesli za ery ps3 mu to szczegolnie nie przeszkadzało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby devi robili gry pod bazowe konsole (x1 i ps4 bo w końcu to jest właściwa generacja) a dla neoscorpio dodawali tylko detale ultra, lepsze ciebie i rozdziałke wyższą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie wszystkie gry będą śmigać na ps4, a do neo dodadzą jakieś bajery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, creatinfreak napisał:

Z resztą sony chyba nie jest tak głupie aby pozwolić na olanie 40mln użytkowników.

 

Sony, moze byc przekonane ze lepiej dzialajace gry na neo wymusza zmiane sprzetu. Devsi robiacy, portujacy gry na PS4 potrafia dawac ciala, a teraz majac 2 wersje konsoli gdzie sony stawia sprawe jasno "gry maja dzialac na obu ale lepiej na neo" to jak myslisz na ktorej konsoli skupia sie devsi? Ktora konsola jest waznejsza dla Sony? I nagle moze byc tak ze na neo bedziesz mial wiecej detali lock na 30fps mimo iz gra wyciaga wiecej a na PS4 wydadza gre z mniejsza iloscia detali ale nienalezycie przetestowana ktora bedzie chodzic jak AC:unity na premiere. 

Potem stwierdza ze najszybszym sposobem zeby utrzymac klatki jest obnizenie rozdzialki i bedziesz mial gry na PS4 wydawane w 900p. 

To jest gdybanie ale moim zdaniem nie jest to takie nie prawdopodobne. 

 

6 minut temu, SajmonLDZ napisał:

Spokojnie wszystkie gry będą śmigać na ps4, a do neo dodadzą jakieś bajery.

 

Pozyjemy zobaczymy - ja smiem watpic w owo smiganie - odpalic na pewno odpala. Spojrz na PS4 i przyklady gier niedorobionych, niedokonczonych, ktore przechodza weryfikacje (7days to die - toz to jakas alfa chyba i battlemage)

A wiesz czemu tak sie dzieje bo jesli ktos to kupi to Sony na tym zarabia. Wiec co z tego ze gra jest niegrywalna bo dziala w 12fps i tak ja wrzucamy. 

 

Sorry, ale majac to na uwadze smiem domniemac ze roznice beda wiecej niz kosmetyczne. 

 

 

Ja rozumiem ze macie panowie inne od moich przekonania. I zaznaczam macie do nich pelne prawo tak ja do swoich. 

Wiem ze ta dyskusja bedzie bezowocna bo nie mamy innych argumentow poza naszymi przekonaniami. 

 

Wiec ja wylaczam sie - wiecej bedzie mozna powiedziec jak beda juz analizy i jak NEO bedzie na rynku conajmniej 3 miesiace - wtedy wrocimy i zobaczymy kto lepiej przewidywal. 

:)

 

milego dnia 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, MagEllan napisał:

 

Sony, moze byc przekonane ze lepiej dzialajace gry na neo wymusza zmiane sprzetu. Devsi robiacy, portujacy gry na PS4 potrafia dawac ciala, a teraz majac 2 wersje konsoli gdzie sony stawia sprawe jasno "gry maja dzialac na obu ale lepiej na neo" to jak myslisz na ktorej konsoli skupia sie devsi? Ktora konsola jest waznejsza dla Sony? I nagle moze byc tak ze na neo bedziesz mial wiecej detali lock na 30fps mimo iz gra wyciaga wiecej a na PS4 wydadza gre z mniejsza iloscia detali ale nienalezycie przetestowana ktora bedzie chodzic jak AC:unity na premiere. 

Potem stwierdza ze najszybszym sposobem zeby utrzymac klatki jest obnizenie rozdzialki i bedziesz mial gry na PS4 wydawane w 900p. 

To jest gdybanie ale moim zdaniem nie jest to takie nie prawdopodobne. 

 

 

Pozyjemy zobaczymy - ja smiem watpic w owo smiganie - odpalic na pewno odpala. Spojrz na PS4 i przyklady gier niedorobionych, niedokonczonych, ktore przechodza weryfikacje (7days to die - toz to jakas alfa chyba i battlemage)

A wiesz czemu tak sie dzieje bo jesli ktos to kupi to Sony na tym zarabia. Wiec co z tego ze gra jest niegrywalna bo dziala w 12fps i tak ja wrzucamy. 

 

Sorry, ale majac to na uwadze smiem domniemac ze roznice beda wiecej niz kosmetyczne. 

 

 

Ja rozumiem ze macie panowie inne od moich przekonania. I zaznaczam macie do nich pelne prawo tak ja do swoich. 

Wiem ze ta dyskusja bedzie bezowocna bo nie mamy innych argumentow poza naszymi przekonaniami. 

 

Wiec ja wylaczam sie - wiecej bedzie mozna powiedziec jak beda juz analizy i jak NEO bedzie na rynku conajmniej 3 miesiace - wtedy wrocimy i zobaczymy kto lepiej przewidywal. 

:)

 

milego dnia 

 

Jeżeli jedna za drugą grą będzie się dusić to oczywistym jest, że poleje się taka fala hejtu, że Sony będzie mogło się pakować. Popatrz na warner bros bo wydaniu arkham knight na pc tak obsrali zbroję z tej całej nagonki, że grzecznie zaczęli ludziom pieniążki oddawać i teraz już nie chcą pozwolić sobie na taką wpadkę z remasterem dwóch pierwszych części. Microsoft w 2013 też po fali krytyki grzecznie podwinął ogon i wycofał się ze swoich pomysłów bo wiedział, że oprócz fanatyków xboxa ich konsola by sprzedała się marginalnie i mogliby zwijać się z tej branży bo smród by się ciągnął po dziś dzień(dalej się ciągnie co skutkuje dwa razy niższą sprzedażą mimo, że ze wszystkiego się wycofali). Korporacja korporacją ale są sprawy których spieprzenie może spowodować tragedię a taką na pewno byłoby wypuszczanie gier w 20 fps. Mniejsza rozdziałka, gorsze cienie i to tyle jeżeli chodzi o optymalizację. Branża daję radę aby wydać jedną grę na ps4 i na mniej wydajne x1 i na obu działają ok.

Edytowane przez SajmonLDZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SajmonLDZ

Mylisz dwie rzeczy - Sony jako producenta sprzetu i wydawce gier.

 

Nie oszukujmy sie - za wrzucanie niegrywalnych lub niedomagajacych gier odpowiada weryfikacja Sony - i co nie ma takich w PSS?

Dlatego podalem przyklad AC:Unity - na kogo polal sie hejt? Glownie na UBI (zasluzenie zreszta) a nie na Sony (troszke minimalnie ktos moze wspomnial o weryfikacji i certyfikacji czy co oni tam maja za procesy). Wiec jesli jakikolwiek inny wydawca da ciala to hejt leci w jego  kierunku - przy Lichdom Battlemage kto zebral baty? Sony? MS? ze wpuscili cos co dzialalo w 12klatkach na sekunde do sklepu? nie tworcy gry,  ktorzy ja najpierw portowali z PC a pozniej łatali zeby  nieco poprawic framerate.

 

W przypadku WB, to WB zebral baty, jakby Batman:AK smigal na PC a na konsolach chodzil zenujaco to kto by zebral baty Sony? MS? Nie zebralo by je WB.

 

Wiec o ile w wypadku EXow Sony moze sie starac, o tyle gry multiplatformowe a tych jest wiekszosc pozostaja odpowiedzialnoscia li tylko ich wydawcow. I teraz wyjdzie pare exow (ktore tez zakladam beda mialy np lepsze efekty na neo, lub wieksza plynnosc), a oprocz tego moze wyjsc np 5 czy 6  gier gdzie dany wydawca postawil na neo (bo samo Sony kladzie na to nacisk w swojej prezentacji) i damy na to otrzymamy gry ktore beda smigaly na NEO a na PS4 chodzily duzo gorzej (np jak Unity na premiere), i kto zbierze hejt Sony? Nie wydawcy! Jesli sie Sony oberwie to moze za to ze dziela graczy na lepszych i gorszych i ze weryfikacja/certyfikacja nie dziala jak powinna (ale to dobrze wiemy juz od czasow PS3). Sony umyje rece mowiac ze to wydawcy maja zapewnic iz ich produkt bedzie dzialal.

 

Zmiana ustawien graficznych to tez nie jest jak sie niektorym wydaje 5 minut pracy.

Kazdy kto gral z  wlaczonym miernikiem klatek na PC - zeby dobrac odpowiednie ustawienia z pewnoscia sie spotkal z tym ze nawet jak juz uzyska kompromis miedzy Rozdzielczoscia <--> Szczegolowoscia <--> iloscia klatek,  to gdzies w ktoryms momencie grze zdarzylo sie ostro chrupnac. I pol biedy jak byl to spadek z 60fps do np 33fps, ale jesli byl to spadek z 40 do 20 to juz wplywa to znaczaco na odbior  gry. (pieknym przykladem jest tutaj Wiedzmin1 w zalecanej max rozdzialce na moim  lapciaku mam od 80fps przez 30-50 podczas walki do 15-20 w cut scenkach, zmiana rozdzialki na nizsza poprawia te wyniki ale dalej w cut scenkach jest duzo slabiej niz poczas gry)

Tak wiec zmiana detali powinna owocowac rozleglymi testami szczegolnie tych obszarow gdzie podejrzewa sie ze moga wystapic spadki.

I  teraz jesli pisalbym gre wedle wymagan Sony czyli skupiajac sie na NEO to zwyczajnie chcialbym ograniczyc do minium czas (a wiec i pieniadz) spedzany na testowaniu co tu zmienic w ustawieniach zeby mi to chodzilo w miare na PS4. Jesli mimo testow gra by mi tu i owdzie gdzies chrupala, a nie chcialbym bardziej schodzic ze szczegolow graficznych to bym scial rozdzialke do 900p (o ile sony nie wymaga ze gra ma dzialac w natywnym 1080p). Jesli nawet gra ma dzialac w natywnym 1080p to pewnie nie pierwszy test bylby z nizsza szczegolowoscia i jesli ta pokazywala by wystarczajaca plynnosc w tych momentach gdzie gra moze chrupnac to nie spedzalbym czasu i pieniedzy na tym zeby moze to czy owo graficzne ustawienie podciagac.

Lub mozemy  miec przyklad odwrotny jak Lichdom Battlemage gra nie wygladala zle - ale 12fps? serio? No ale co Sony i tak to wrzuci do sklepu moze ktos to kupi, a tworcy niechaj pozniej lataja.... (i wtedy dopiero ktos usiadzie i bedzie bawil sie ustawieniami i to testowal - a ty biedny graczu czekaj miesiac lub dwa na łatke).

 

Innymi slowy skoro teraz moga wychodzic niedopracowane gry, to majac 2 konfiguracje moim zdaniem ktoras z nich moze cierpiec i problem moze sie poglebic.

 

I zeby nie bylo ze podaje tylko przyklad jakiejs  tam niezaleznej produkcji na Cry3, ile gier od UBI, EA, czy innych wydawcow musialo byc patchowanych. Owszem moze grac sie dalo, ale dopiero po wiekszych latkach okazywalo sie ze jest zdecydowanie lepiej (tak the crew patrze na ciebie), i to jest wlasnie jak postrzegaja nas korporacje mamy kupowac najlepiej na premiere - a w zamian nie zawsze otrzymujemy dobry jakosciowo produkt.

 

Pomijam juz fakt ze czytajac newsy na innych nie polskich portalach bardzo silna jest grupa osob ktore mowia - NEO biore na premiere. Jesli NEO odniesie sukces, jesli bedzie sie sprzedac jak cieple buleczki, jesi ludzie na premiere beda sie o te konsole tratowac w sklepach - to wraz z rosnaca popularnoscia NEO, PS4v1 bedzie tracilo na znaczeniu rowniez dla wydawcow... i niejako zostawialo tych ktorzy je maja w tyle.

 

Kazdy z nas moze wierzyc w co chce, i w co mu sie podoba. Ja jestem sceptykiem.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman wyszedł na steamie i też mają słabą weryfikację?  To czy baty zbierze ubi sony czy wb koniec będzie taki, że dostaną po dupsku jak tak zrobią, bo przykład Batmana (odawanie gotówki) czy unity (darmowa gra albo season pass) pokazuje, że jednak nie można być bezkarnym i trzeba włożyć trochę wysiłku.. Na steamie wypuszczali bubel tak jak i ms i sony, a panika  i straszenie posiadaczy ps4 i Xbox one jest na wyrost. Jak mówię przez ostatnie trzy lata dużo gier gubilo klatki itp i przez następne lata dalej  tak bedzie ale teraz będzie można zwalić winę na polgeneracje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SajmonLDZ napisał:

Batman wyszedł na steamie i też mają słabą weryfikację?  To czy baty zbierze ubi sony czy wb koniec będzie taki, że dostaną po dupsku jak tak zrobią, bo przykład Batmana (odawanie gotówki) czy unity (darmowa gra albo season pass) pokazuje, że jednak nie można być bezkarnym i trzeba włożyć trochę wysiłku.. Na steamie wypuszczali bubel tak jak i ms i sony, a panika  i straszenie posiadaczy ps4 i Xbox one jest na wyrost. Jak mówię przez ostatnie trzy lata dużo gier gubilo klatki itp i przez następne lata dalej  tak bedzie ale teraz będzie można zwalić winę na polgeneracje.

 

Sony ma jakas weryfikacje, na steamie kazdy moze wrzucic co chce w tym np symulator kamienia, badź misiem czy cokolwiek innego o ile tylko zaplaci steam za dystrybucje.

Tez bedziesz bronil MS, Sony i Telltale za wypuszczenie alfy 7 Days to die? i to zdaje sie nawet w pudelku wyszlo za jedyne 119pln. Gra ktora na steam jest dostepna za jedyne 30eur (no przesadzili z cena) caly czas jako wczesny dostep alfa 14.7 (30 czerwca). Przy czym ani na pudelku ani w PSS nie ma informacji ze kupujesz alfe. Poza nieprzylnymi reckami nikt sie na tym nie przejechal nikt pieniedzy nie oddaje, nie oferuje darmowych gier niczego - Telltale ma to gdzies i Sony ma to gdzies i MS ma to  gdzies liczac kaske ludzi ktorzy to kupili. 

 

To nie jest straszenie graczy - sam zauwazyles gry gubily klatki, w mojej opinii bedzie jeszcze gorzej - Lichdom Battlemag - PC smiga 60fps jak masz sprzet PS4 marny port 12fps. Z batmanem bylo odwortnie no i blad ogromny WB ze zamiast dac zrobic rocksteady calosc to dali to portowac niewiadomo komu.

Tu nie chodzi o sam fakt dropow a tego ze moim zdaniem sytuacja bedzie wygladac gorzej dla premierowej PS4 po premierze neo.

 

Zbiora mniejsze baty jesli bedzie to dzialac na neo (a gracze jeszcze bardziej sie podziela i zaczna sie wojny posiadacze PS4v1 vs posiadacze neo). Pare osob pokrzyczy jacy to oni pokrzywdzeni ze chcieli pograc na istniejacej PS4 a karawana pojedzie dalej.

I tak beda bezkarni jesli neo odniesie sukces... jesli okaze sie ze sprzeda sie nadwyraz dobrze, jesli statsy szybko beda pokazywac rosnaca liczbe uzytkownikow neo to pod ta platforme beda optymalizowac gry, kosztem ps4v1. A korpa beda rozumowac  w ten sposob: "a pewnie to zacheci ludzi do przesiadki..."

 

Jesli na cokolwiek bedzie mozna zrzucic wine to raczej na to ze konsole obecnej generacji na starcie byly po prostu srednio slabe, Sony mialo pewnie od premiery PS4 juz w planach neo. W nadzieji ze ludzie to łykna, a jak pisalem wydaje mi sie ze lynka.

 

Zgodze sie natomiast ze to korpo przemawia tylko jedno straty finansowe. Zeby Sony przejechalo sie na swoich pomyslach to NEO musilo by odniesc porazke, a ja prywatnie nie wierze zeby tak sie stalo.

 

PS4 miala byc tania i sie sprzedac - plan zrealizowany a teraz dalsze plany maksymalizacji zyskow. NEO 4K (to nic ze upscale), najlepsze doswiadczenie itd.

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry od 3ech lat nie trzymaja ani FPS ani rozdzialki, ba malo tego - jakby doliczyc PS3/X360 to tak naprawde przez ostatnia dekade, i do tej pory jakos wszystko bylo OK. I to sie nie zmieni, dla znacznej wiekszosci graczy konsolowych ktorzy nie widza roznicy miedzy 30 a 60FPS, lub jest im to obojetne, albo nawet nie przeszkadza gdy gry permanentnie chodza w 24-26FPS, nie ma to absolutnie najmniejszego znaczenia, gry moga wygladac lepiej na Neo i chodzic w stalych 60FPS podczas gdy na PS4 w 900p i 26-28FPS, ale dopoki przecietny Kowalski nie zobaczy w sklepie na wlasne oczy roznicy i bedzie zyl w blogiej nieswiadomosci to wszystko bedzie ok, ignorance is bliss jak to mowia. I tak sobie wlasnie mysle, ze PSNeo bedzie mialo naprawde ciezkie zadanie zeby sie sprzedac, bo taki przecietny gracz zobaczy gre ktora juz posiada ale w 60FPS, a jemu jest to przeciez wszystko jedno, ale jesli nawet mu sie spodoba to i tak stwierdzi ze nie wyda drugi raz 400$ na konsole do tych samych gier ktore tylko szybciej chodza. To samo z 4K - te same gry, ta sam grafika, ten sam framerate, warto wydac drugi raz 400$ na to samo? Plus do tego jeszcze nowy TV, gdzie tak samo - nikt normalny nie wymieni posiadanego juz 40-50" TV na ponownie 40-50" tylko z 4K, a TV 60-80" to juz nie lada wydatek a mowimy tutaj o konsolach ktore z zalozenia maja byc tanim sprzetem do grania. Wiec IMO najlepsza opcja dla Neo bedzie pozostawienie framerate'u i rozdzielczosci takimi jakie sa, a dopakowaniu grafiki jak sie tylko da, zeby faktycznie na ekranie byl widziany przeskok generacyjny, nawet lepiej jakby sie konsola nazywala PS5 niz PS4K etc., bo Sony juz chyba wyraznie podkreslilo ze gry beda chodzily na ten, obecny, i kazdy przyszly sprzet, a tak wprowadza tylko niepotrzebne zamieszanie i przecietny konsument powie "O, nowe PS4. Ale ja juz mam PS4, poczekam na PS5".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Żywy

Parze rzeczy:

Ludzie chca nowosci - tez przeglasz fora anglojezyczne i tam zgrzanych na neo jest calkiem spora grupa. Co powoduje ze ja wierze ze neo bedzie sie dobrze sprzedawac. 

Ludzie kupuja patrzac na specyfikacje nawet jesli nic z niej nie rozumieja (byly badania na ten temat). Rozumuja wiecej=lepiej. I tyczy sie to zarowno cyferek jak i ilosci danych w specyfikacji. 

Niektorzy, ktorzy odczuwaja spadki plynnosci (a te mozna szczegolnie odczuc przesiadajac sie z plynnej gry w stalych 60FPS ktora stosuje trick w postaci dynamicznej rozdzialki) na dowolna gre w ktorej predkosc spada wyraznie ponizej 30fps. Ba roznice mozna odczuc nawet w ramach jednej gry ktora ma przelacznik lock 30 i niezablokowany frame rate. Dorzuc do tego porowniania te z DigitalFoundry czy innych kanalow na YT ktore analizuja gry pod katem czy to plynnosci czy ilosci szczegolow. I teraz majac dostep do tych wszystkich materialow posiadac ps4v1 bedzie czul sie niezadowolony jesli tylko je obejrzy, lub jesli odczuje np dropy podczas gry. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z neo może być różnie. Wczoraj podczas gry gadałem z ziomkiem który mieszka w niemczech i mówił, że konsola kosztuje 299 euro i przy jego zarobkach 1700 euro to jak kupno jednej premierowej gry z psstore. Mnie w tej chwili najbardziej ciekawi data premiery neo, może ogłoszą ją w Paryżu. Swoją drogą kiedy jest ta impreza w stolicy Francji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan

Owszem dane dzialaja na wyobraznie, ale tylko te najprostrsze, bo poczciwemu szarakowi nic nie mowia GHz, GB/s czy TF. PS4 mialo czym zablysnac jesli chodzi o marketing - 8 rdzeni, 8 GB RAM, 10x mocniejsza niz PS3, a Neo? Tak samo 8 rdzeni, tak samo 8GB, i tylko 2.5x wiecej mocy niz PS4, ciezko bedzie to zareklamowac. Natomiast jesli chodzi o FPS to tak jak wspomnialem - przecietny konsument ma to gdzies, gdyby tak nie bylo to nie kupowalby PS4/XB1 od tego zacznijmy, ani nie siedzial do samego konca na PS3/X360 gdy te juz po 3 latach na rynku zaczely masowo wypluwac gry w 24-26FPS. A juz na pewno FPS nie jest czyms za co przecietny Kowalski zamierza doplacac czy wrecz placic dwa razy, jak jest 60FPS to fajnie, jak nie to mowi sie trudno. Sony i MS dali ciala ze wypuscili konsole za slabe na 1080p@60FPS na ktore tak mocno wszyscy mocno, to powinien byc standard a nie cos dla czego trzeba kupic lepsza wersje konsoli.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko, ale kiedy wreszcie Sony zapowie tę konsolę? Konferencji na gamescomie nie mają, najbliższa pewnie na Paris Games Week pod koniec października. Jeżeli zapowiedzieliby dopiero wtedy, to nikłe szanse na premierę w tym roku. Za mało czasu na marketing w mojej opinii. A może zapowiedzą któregoś dnia na blogu, bez wychodzenia na scenę? 

Edytowane przez Marcossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to Neo to teraz jest dla nich wrzód na tyłku. Nie wiedzą co zrobić. Produkcja już pewnie trwa, a tu nie wiadomo jak to reklamować w kontekście Scorpio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera pewnie początek 2017 a szybka premiera to nie problem (patrz Xbox s).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że One S to odchudzony wariant One z kilkoma ficzerami jak obsługa filmów 4K czy wbudowany zasilacz w obudowie. Neo to to trochę inna półka.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedaz neo w obecnie znanej z przeciekow konfiguracji moze uratowac jedynie jak najszybsza premiera, najlepiej jeszcze w tym roku bo jak przeciagna do 2017 to microsoft zaprezentuje scorpio i wielu graczy moze sie wstrzymac z zakupem bo moze przecietny random nie patrzy na specyfikacje ile teraflopow i tak dalej ale jak uslyszy ze skorpio jest zdecydowanie mocniejszy to zaczeka kilka miesiecy. Jest jeszcze opcja ze bedzie bum na vr i to moze pociagnac sprzedaz neo ale to sie okaze

 

Jeszcze byla by niezla beka jakby microsoft w okolicach premiery neo zrobil agresywna pre-kampanie, jakies spoty, plakaty na miasto z tekstem typu "don´t be stupid, wait for scorpio - true 4k expiriance"

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, bany1987 napisał:

Jeszcze byla by niezla beka jakby microsoft w okolicach premiery neo zrobil agresywna pre-kampanie, jakies spoty, plakaty na miasto z tekstem typu "don´t be stupid, wait for scorpio - true 4k expiriance"

 

Taka tresc by nie przeszla... w US od razu by to ktos pod nieuczciwe porownanie podciagnal. 

Za to same bannery "Scrorpio - it is worth waiting for" pewnie by juz przeszly :)

 

Co do daty premiery ja dalej obstawiam okres swiateczny 2016. Lub polaczona date premiery z PS VR. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na taki żenujący marketing pozwolił sobie tylko dział Xboxa w Polsce, dziwię sie, że po tym nikt za mordę ich nie złapa i wywalił ba zbity pysk bo to co oni robią jest żenujące.

 

http://polygamia.pl/microsoft-chyba-juz-nie-umie-w-internety-xbox-polska-wywolal-sobie-na-fb-maly-weekendowy-kryzysik/

Edytowane przez SajmonLDZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SajmonLDZ

toz wygrzebal newsa... o ktorym wielu juz zapomnialo. 

Fanpage na FB i to dla obu firm chyba jakies nieogary prowadza... ot maja posciki wrzucac i lajki lapac. 

 

Sony bijac w MS bylo smieszne z poczatku ale zarty w rok po premierze przyjmowalem z zanenowaniem zamiast usmiechem. 

 

Swoja droga, leje na wiekszosc takich zagrywek, nie jeden raz mielismy przyklady ze marketing proboje sprzedawac kupe na patyku sugerujac ze to lizak. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała ta akcja miała miejsce w ten weekend. Zauważyłem jak xbox odpowiada chamsko swoim gimbofanom i zamiast zacisnąć zęby muszą zniżać się do ich poziomu, co do Sony odkąd śledzę ich fb to nie zauważyłem niekulturalnych odpowiedzi i ataków na xboxa.

Edytowane przez SajmonLDZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, SajmonLDZ napisał:

Cała ta akcja miała miejsce w ten weekend.

 

Wiem kolego kiedy miala miejsce akcja.

Napisalem tak a nie inaczej zeby podkreslic ze wielu nie robilo analizy tego i newsa jak Poly, tylko zobaczyli wzruszyli ramionami i przeszli do porzadku dziennego. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×