Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie.

Po co do cholery rozdzielczość 4K? Przy kilku metrach chyba nie widać jakiejś różnicy między 4K, a FHD. 

 

To samo robią z telefonami, gdzie pchają FHQ do 5", błagam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No aż dziwne, że slima można już w Anglii kupić w o neo nie ma kompletnie żadnych przecieków. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 22.08.2016 o 20:43, kill napisał:

Dziwne, że na PC nie muszą stawać przed takim wyborem. Jest w ogóle jakaś gra, która chodzi natywnie tylko w 30 k/s?

Jest wiele gier np. L.A. Noire, Battle for Asgard. Do tej drugiej gry nie ma nawet patcha na usunięcie limitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, garob napisał:

No aż dziwne, że slima można już w Anglii kupić w o neo nie ma kompletnie żadnych przecieków. 

 

Bo się pewnie obudzili z ręką w nocniku i zapowiedzą premierę Neo razem z premierą Scorpio.

 

2 minuty temu, mefix napisał:

Jest wiele gier np. L.A. Noire, Battle for Asgard. Do tej drugiej gry nie ma nawet patcha na usunięcie limitu.

 

Dlatego, że akurat te dwie gry to rzadki przypadek portów na PC, gier pisanych na konsole a nie odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebawem już się dowiemy w czwartek i zaprezentują Neo 4K. Ciekawe jak wygląda i jakie są w przyszłości plany z Neo z jej ścieżkami. Czekamy o 21 na Live Playstation Meeting.

( Wysłane z satelity Falcon 9 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mefix napisał:

Mam takie pytanie.

Po co do cholery rozdzielczość 4K? Przy kilku metrach chyba nie widać jakiejś różnicy między 4K, a FHD. 

 

Zalezy od wielkosci ekranu, przy 32" FHD tez bylo bezsensowne, za to przy 40-50" juz robilo roznice, i tak samo teraz przy ekranach >50" 4K jest po prostu niezbedne zeby to wygladalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już będzie bajka z wodotryskami z deszczem i mgły z wodą w 4K

( Wysłane z satelity Falcon 9 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Żywy napisał:

 

Zalezy od wielkosci ekranu, przy 32" FHD tez bylo bezsensowne, za to przy 40-50" juz robilo roznice, i tak samo teraz przy ekranach >50" 4K jest po prostu niezbedne zeby to wygladalo.

 

Dokladnie tak jak kolega napisal. Mamy coraz wieksze Telewizory ktore potrzebuja co raz wiekszych rozdzielczosci. Jesli ktos ma maly tv lub siedzi b.daleko od tv to faktycznie jemu te 4K jest zbyteczne...Ja licze na stale i ladne FHD/60FPS przy neo...A 4K starczy do filmow Ultra BlueRay i bedzie GIT. Date premiery obstawiam w okolicy premiery scorpio...Wyglad hmmm moze nic nie zmienia ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Frog__PL

Stałe 60fps i fullhd, czyli Sony w 2017 osiągnie to co zapowiadało w 2013 :wink: 

czyli Sony o nas nie zapomniało, 4 lata walczyli, żeby spełnić obietnice :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upgrade graphics card - napewno mozemy liczyc na rozszerzenie dodatkowej karty GPU przez przystawkę PS4 Neo add-on ethernal z za 200$

Ciekawe kiedy ujrzymy w sklepach Sony.

( Wysłane z satelity Falcon 9 )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, pablos_83 napisał:

07.09.2016 - koniec konsol jakie znaliśmy do tej pory

 

Z tym koncem konsol to bym jednak poczekal. Pamietajcie, ze to my to mamy kupic i to my bedziemy decydowcac czy cos sie nam podoba czy nie. Jak narazie moj stosunek do neo jest taki ,, moze kupie''. Tak dlugi cykl jak miala PS3 to stanowczo za dlugo. I gdyby PS4 wyszlo te dwa lata wczesniej, kiddy PS3 juz ledwo zipialo. To mielibysmy  zapowiedzi PS5 a nie neo. Ale jak beda chcieli marnować moc na 4k to moich pieniedzy nie zobacza. Nie mam takiego tv i narazie nie mam zamiaru kupowac bo tv 50 cali mi w zupelnosci wystarcza a jemu 1080p. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

MS już wcześniej coś przebąkiwał o modularnej budowie konsol, teraz Sony (o ile to nie fake).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, HarDy napisał:

@up

MS już wcześniej coś przebąkiwał o modularnej budowie konsol, teraz Sony (o ile to nie fake).

 

Wiec trzeba bedzie poczekac jak to się wszystko rozwinie. Bo szczerze nie widze tego i nie potrafie tego wyobrazic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, czeskimaster napisał:

c676219789cb423110e4a7e8bbd2489d.jpg

 

Na neogafie potwierdzone kilkadziesiąt razy - to fake ; ) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I całe szczęście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słodki Jezusie jak marmolada, aż mi się ręce pocą na myśl o tej konferencji. Mam nadzieję, że nas nie zawiodą i dostaniemy najmocniejszą konsolę w historii najmocniejszych konsol. Może jakieś exy na Neo? Co słyszę? Szczekanie biedaków? Nie masz pieniędzy, nie grasz. 

 

The Last of Us 2 ekskluzywnie tylko na Neo. Oczywiście betonowe 4K/60fps. Uśmiercenie PS4 w przyszłym roku, by nie obciążać twórców niepotrzebną robotą związaną z konsolą dla zwierząt. Marzenia się spełniają dzisiaj o 21:00!!!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 nie zginie to dzięki podstawce upgrade do Neo otwiera nam drogę do budowy z rozszerzeniem modułowej konsoli eGPU PS4 Neo add-on external. Konsolowcy PS4 nie muszą kupować Neo

( Wysłane z satelity Falcon 9 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minut temu, darkowal710 napisał:

 

PS4 nie zginie to dzięki podstawce upgrade do Neo otwiera nam drogę do budowy z rozszerzeniem modułowej konsoli eGPU PS4 Neo add-on external. Konsolowcy PS4 nie muszą kupować Neo

 

( Wysłane z satelity Falcon 9 )

200.gif

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, mi tam Ps4 jeszcze na długo starczy. Nawet nie myślę o NEO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Żywy napisał:

pany ile ten meeting ma trwac ? bo nie wiem czy zostawac ogladac jak pewnie zostawia najlepsze na sam koniec...Narazie gadaja o Slimce... Ooo a wiec nie bedzie NEO tylko PRO ;>

Edytowane przez Frog__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maxing out what ps4 can do for 1080p - hahahahahahhahaha no smiechlem :1_grinning:

A chwile pozniej PS4 Pro - even better experience for full HD

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×