Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Failed to EA Online ;) w bf nie chodzi, cod nie chodzi...

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, okoni napisał:

Misie kolorowe widziały że można ten łuk triumfalny rozwalić? :)

 


Przepraszam mam pytanie- jak się nazywa ta pukawka na filmie? :3_grin:

E: Dzięki bardzo :1_grinning: Faktycznie, uczę się dalej tej gry :4_joy:

Do usunięcia.

Edytowane przez Mariusz1501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej gram, tym bardziej mi się ten Batek podoba. Grafa na tip top, audio pierwsza klasa, do tego przyjemny gameplay. Na premierę nie kupię z racji prawdopodobnych bugów, ale po konkretnych łatkach łyknę to bez popitki.

 

Zawsze wkurzało mnie kampienie snajperów po rogach mapy, a tutaj nie są oni aż tak śmiercionośni (brak dwukilometrowego zoomu). Ktoś narzekał na przekokszone czołgi... A jakie czołgi mają być? Papierowe jak mechy w Titanfallu? Według mnie wszystko jest bardzo dobrze zbalansowane, poza możliwością naprawy czołgu od środka - to akurat powinni znieść i dać możliwość naprawy jedynie supportowi (na zewnątrz!).

 

Nad udźwiękowieniem to się rozpływam przy każdej sesyjce. Np wczoraj taka sytuacja... Przejmuję sobie samotnie flagę, a tu nagle podjeżdża wrogi czołg. No to ja dzida za skałę i czekam z której strony podjedzie. Nagle słyszę za plecami, że typek z czołgu wysiadł i biegnie wbić mi nóż w plecy. Się chłop pewnie mocno zdziwił, jak odwróciłem się tuż przed nim i puściłem mu serię w klatę. :) Perfekcyjna szczegółowość dźwięków to chyba najmocniejsza strona tej gry.

 

Czuję, że ta gra będzie dobra. Cholernie dobra. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi czołgami to jest tak że one są mocne, bo muszą.  Ale problemem imo jest to że nie ma go czym rozwalić. Wiadomo jak czołg wjedzie w okolice pkt C to łatwo rzucić jakieś miny czy granatami z okien spamować typa. Natomiast na wolnej przestrzeni jest dupa mokra. Te niby przeciwpancerne pukawki są tak wolne i słabe że zanim oddam trzeci strzał,  leżę martwy . Jedyny ratunek w lotnictwie ale te jest jeszcze słabo ogarniane. Dlatego taki rush imo jest tam nie grywalny. Ustawia się cwaniaczek przed emcomami , ktoś go od środka kręci,  a on robi wyniki 30-0 bez spinki. Snajperem jeszcze nie grałem,  bo ogólnie nie lubię leżeć całą mapę w jednym miejscu, ale nie są oni specjalnie upierdliwi, ja wręcz nawet się cieszę jak robi się więcej na górkach,  łatwo wtedy opanować punkty i wygrać mecz. 

Ogólnie grę oceniam pozytywnie, i pewnie jak Mateo kupię ją jak lekko stanieje i paczem zbalansują jakieś pierdoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś z was ma jakieś informacje odnośnie dodatków do broni? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba o gripach i tłumikach możemy zapomnieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytałem coś, że bedą tylko celowniki, bagnety i skórki.. trochę słabo, mam wrażenie, że content będzie porównywalny do battlefronta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak wtedy nie było gripów, długich luf, kolimatorów itd to co, mieli dorobić? Dopiero by na nich spadła gówno burza, że przeczą realiom historycznym. I tak dobrze, że w tym piachu cokolwiek działa i się nie zacina co 5 minut :1_grinning:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem przekonany do tej części aż do wczoraj kiedy zasiadłem za sterami myśliwca.  Walki powietrzne to poezja.  Co prawda nie umiem jeszcze grać bombowcami i ogólnie zrzucać bomb i zabijać celów naziemnych ale za to dobrze wychodzi mi zabijanie wrogich samolotów.  Jedyne zastrzeżenia miałbym do punktacji bo taki pilot raczej nie ukreci wyniku jak koleś w czołgu lub piechota przejmująca flagi  a co za tym idzie wolniej wbijać będzie poziomy . Skleilem mały filmik żeby pokazać wam jaki byłem upierdliwy dla wrogich samolotów.  Walki powietrzne sprawiły że kupuje na premierę.  Miłego oglądania :1_grinning:

 

 

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ten 2 miejscowy "attak plane" jest lepszy od 3 płatowego myśliwca. Ma co prawda wolniejsze działko, ale za to dużo mocniejsze, jak się ogarnie opóźnienie kul to można ładne wyniki kręcić. Latając tym 3 płatowym myśliwcem mam wrażenie że strzelam z kapiszonów. No i ten dwupłatowiec ma bombki :) co prawda jeszcze nie umiem ich dobrze używać ,ale już kilka killi wpadło :1_grinning:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Kielbas napisał:

Jak dla mnie to ten 2 miejscowy "attak plane" jest lepszy od 3 płatowego myśliwca. Ma co prawda wolniejsze działko, ale za to dużo mocniejsze, jak się ogarnie opóźnienie kul to można ładne wyniki kręcić. Latając tym 3 płatowym myśliwcem mam wrażenie że strzelam z kapiszonów. No i ten dwupłatowiec ma bombki :) co prawda jeszcze nie umiem ich dobrze używać ,ale już kilka killi wpadło :1_grinning:

 

Wiesz co pewnie masz rację ale jest mniej zwrotny ciężko się nim manewruje  a ten 3 płatowy lata jak maserszmit . Ja tez jeszcze nie ogarniam atakować celów naziemnych.  Tez odnosisz wrażenie ze ten 2 platowy jest troszkę bardziej klocowaty i manewry nim są troszkę dłuższe  ? Bo człośc chyba nie ma znaczenia w ustawieniach  mam na 40% w pojazdach i w 3 platowym samolocie latam na boki jak chce a w tym 2 czuje juz ciezar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy czołgi są OP? Nie powiedziałbym. Wystarczy 3, 4 gości i po czołgu. Zwłaszcza te bezwieżowe mają problem bo nie mają takiego zasięgu widzenia. Kilka dni temu unieruchomiłem i zniszczyłem Mark V/Landship i 2 kolesi w nim siedzących granatem impact. 2 kompanów z drużyny biegało wokół niego i biedak co może zrobić?

Mapka Monte Grappa to będzie festiwal zasadzek na wąskich drogach. Oby była dobrze zbalansowana.

Ciekawe jak prezentować się będą mapki dlc z frontu wschodniego gdzie walki toczyły się głównie na terenie późniejszej Polski (może jakaś twierdza Przemyśl itp.).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się spoko i wygląda ok na obu platformach , ale wbiłem 10 lvl i jak na razie nie chce mi się już grać . Jakoś w poprzednich bf-ach bardziej czuć było ten klimat teamplay ludzie co chwila podnosili , leżały apteczki rzucali amunicję na strategicznych punktach , wszędzie kręcili się inżynierzy z tymi spawarkami iskry leciały a w bazach stały samoloty . Tutaj to taka wesoła rzeźnia z camperami na dachach , pojazdy naprawia się od środka co też jest bzdurą , te elitarne postacie z machine gunem po które wszyscy lecą , wygląda i brzmi świetnie ale chyba liczyłem na bf3 w czasach ww1 a dostałem raczej reskin battelfronta który kompletnie mi nie podszedł 

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w sumie denerwuje ze zawsze jak zaczynam gre to poltorej minuty po starcie meczu i wszystkie pojazdy sa juz zebrane, a ze 2-3 punkty przejete. I tak jest non stop, niezaleznie czy startuje nowa gre czy leci z automatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego muszą przywrócić stary system podnoszenia zabitych kompanów z drużyny. Bo ten co jest teraz czyni medyka bezużytecznym.

Ogólnie patrze bardziej sceptycznie na BF1. Zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądać po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czołgi jest taki sposób. Tak naprawdę, to kilku rozgarniętych assault z at rocket gun i czołgista sobie długo nie pojezdzi w tej puszce:) To wszystko zależy od tego z kim się gra. Na tej mapie, to tylko szturmowiec i wsparcie. Problem polega na tym, że gamonie nie rzucają ammo. Ja jak gram wsparciem, to wypatruje szturmowca, podbiegam i rzucam ammo. 

 

 

Edytowane przez Labeo2015
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Danielski_82 napisał:

Gra się spoko i wygląda ok na obu platformach , ale wbiłem 10 lvl i jak na razie nie chce mi się już grać . Jakoś w poprzednich bf-ach bardziej czuć było ten klimat teamplay ludzie co chwila podnosili , leżały apteczki rzucali amunicję na strategicznych punktach , wszędzie kręcili się inżynierzy z tymi spawarkami iskry leciały a w bazach stały samoloty . Tutaj to taka wesoła rzeźnia z camperami na dachach , pojazdy naprawia się od środka co też jest bzdurą , te elitarne postacie z machine gunem po które wszyscy lecą , wygląda i brzmi świetnie ale chyba liczyłem na bf3 w czasach ww1 a dostałem raczej reskin battelfronta który kompletnie mi nie podszedł 

poczekaj do pełnej wersji... ja gram medykiem i staram się rzucać apteczki i jak widzę kogoś kto ma mało zdrowia to mu ją daję.

 

teraz czołg można naprawić siedząc w środku. Nie czuć teamplay? To chyba grasz sam bo jak denerwuje nas czołg ustawiamy się w kilka osób i go nie ma.

Ja mam wrażenie, że gra jest jeszcze bardziej nastawiona na drużynę. Są dni gorsze i lepsze, ale liczy się fajna zabawa i my grając w piątkę bawimy się bardzo dobrze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, dobry bug :1_grinning:

 

Ale działa,  typ przeżył ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Qdlaty91 napisał:

poczekaj do pełnej wersji... ja gram medykiem i staram się rzucać apteczki i jak widzę kogoś kto ma mało zdrowia to mu ją daję.

 

teraz czołg można naprawić siedząc w środku. Nie czuć teamplay? To chyba grasz sam bo jak denerwuje nas czołg ustawiamy się w kilka osób i go nie ma.

Ja mam wrażenie, że gra jest jeszcze bardziej nastawiona na drużynę. Są dni gorsze i lepsze, ale liczy się fajna zabawa i my grając w piątkę bawimy się bardzo dobrze.

No ja grałem medykiem właśnie i podniosłem zaledwie kilka osób przez cały weekend heh nikt nie dawał znaku . I tak ,chwilę pograłem nawet tu z forumiem ale rzeczywiście na 5 - osobowy skład znajomych nie ma szans raczej u mnie , dlatego podtrzymuje zdanie że przy takim podejściu lepiej mi się grało w bf-3 . Poza tym co napisałem , samoloty w bazie nie jako tokeny , te klasy elitatne czy "spawarki" w akcji no więcej się działo był klimat ale też to było kilka lat temu prawda . Gierkę pewnie wezmę ale nie mogę oprzeć się wrażeniu że serię zdeka spłaszczono 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Danielski_82 napisał:

No ja grałem medykiem właśnie i podniosłem zaledwie kilka osób przez cały weekend heh nikt nie dawał znaku . I tak ,chwilę pograłem nawet tu z forumiem ale rzeczywiście na 5 - osobowy skład znajomych nie ma szans raczej u mnie , dlatego podtrzymuje zdanie że przy takim podejściu lepiej mi się grało w bf-3 . Poza tym co napisałem , samoloty w bazie nie jako tokeny , te klasy elitatne czy "spawarki" w akcji no więcej się działo był klimat ale też to było kilka lat temu prawda . Gierkę pewnie wezmę ale nie mogę oprzeć się wrażeniu że serię zdeka spłaszczono 

z tymi samolotami można jeszcze przeżyć, bardziej mnie konie irytują. To jest beta i pewnie to poprawią. Na fb jest grupa tam pewnie znajdziesz ludzi do grania. Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Banan91PL napisał:

Wiesz co pewnie masz rację ale jest mniej zwrotny ciężko się nim manewruje  a ten 3 płatowy lata jak maserszmit . Ja tez jeszcze nie ogarniam atakować celów naziemnych.  Tez odnosisz wrażenie ze ten 2 platowy jest troszkę bardziej klocowaty i manewry nim są troszkę dłuższe  ? Bo człośc chyba nie ma znaczenia w ustawieniach  mam na 40% w pojazdach i w 3 platowym samolocie latam na boki jak chce a w tym 2 czuje juz ciezar

Jest sporo cięższy i mniej zwrotny od myśliwca to fakt, dlatego też ma miejsce dla gunnera z tyłu. Ja jakimś tam wybornym pilotem nie jestem ale puki co udaje mi się w większości przypadków wymanewrować myśliwiec, ale to raczej zasługa tego, że nie natrafiłem na dobrego pilota. Cięższe działko natomiast pozwala mi zniszczyć bombowiec za jednym podejściem co w myśliwcu jeszcze mi się nie udało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Też macie spadki fps'ów/zawiechy/przycinki np przy wybuchach albo w konkretnych miejscach w trybie conquest? Jedni mówią, że nie mają, inni mówią, że lekkie, a u mnie jest tak, że momentami grać się nie da. Na trybie rush nie ma żadnego problemu i wszystko śmiga.

 

Greetz,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×