Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, cykor napisał:

Europa zaraz stopniowo odciąży serwery, ale hamerykańce dopiero zasiedli u nich dopiero 17 ;/

 

Chodzą słuchy, że to DDoS, więc dzisiaj chyba nie pogramy. 

 

Confirmed: 

 

Na stos z nimi

Edytowane przez Astro222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam jeszcze 15 minut a potem to pieprze, ide spać. pogram rano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz Dice pokazuje gdzie nalezy miec produkcje od nich, na premiere nie ma co brac poczekac z miesiac jak spadnie cena.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem kilka godzin, ostatni raz koło 21- też po jakimś kwadransie prób. Na wstępie tylko powiem że jestem kompletnym laikiem i to mój pierwszy battlefield. Ogralem jedynie Battlefronta, dlatego przez to że gry są podobne to B1 mi się póki co podoba (bo właśnie jest trochę dla takich niedzielnych graczy jak ja, jednocześnie rozumiem rozgoryczenie 'wyjadaczy' tej serii). To co mnie najbardziej zdziwiło to OP koni :O Przy normalnym strzelaniu balansuję na granicy 1 k/d, częściej lamie niż odwale jakąś fajną akcje. Natomiast po dorwaniu się do konia- miazga. Nie przesadze, ze przy którymś podejściu zadzgalem kilkunastu pod rząd. Po prostu jadę sobie, macham szabelką na lewo i prawo (wróć, prawo i prawo :1_grinning:) i wszystko wchodzi, nawet kiedy nie musne przeciwnika. Trochę to dziwne, na co komu czołg, samolot czy pociąg, wystarczy poczciwy kucyk ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie przetestować jak najwięcej broni to jest pewien bug, żeby odblokować wszystko nie mając odpowiedniej rangi dla klasy. Wchodzi się na www.battlefield.com, logujecie się na swoje konto, wybieracie zakładkę kariera a następnie loadout. Mając wystarczająco "gotówki" której używa się w grze będzie was stać żeby wykupić wszystko co jest do kupienia, czyli różne rodzaje broni głównej dla każdej z klas, gadżety, i te kilka różnych rodzajów broni białej. Ja mając 27 lvl kupiłem właśnie wszystko, aczkolwiek chyba to nie jest do końca zależne od lvl ile ma się tej gotówki w grze, jutro sprawdzę czy będzie widoczne w grze ale z tego co gdzieś wyczytałem na twitterze to powinno.

Generalnie ta cała "kariera" to jakaś nowo testowana odmiana battleloga chyba, testują ją na czas bety i jest też trochę pobugowana, czasami nie wczytuje się nasze konto z PS4 albo kupując w loadoutcie kolejne elementy ekwipunku nagle wyświetla nam tak jakbyśmy nic nie kupili a przepada ta kasa ale wtedy wystarczy chyba odświeżyć stronę i pomaga.

Edytowane przez Scooby-Doo
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na PC w końcu udało się złapać połączenie, ale kolejki na serwer jak po karpia w Lidlu :24_stuck_out_tongue: 

 

a5g6D2I.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super beta, potestowałem menu. Czas anulować preorder i pomyśleć może o jakiejś innej grze, bo nawet nie ma jak wypróbować tego tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja klepałem w kwadrat i wbiłem na 3 godziny dopiero niecałą godzinę temu zdechło na amen ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to ta beta chyba chodzi w 30fps? Bo jak oglądałem filmiki z alphy to na ps4 było 60fps. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu na pc sa servery 60HZ a na ps4 30HZ. W czym tkwi roznica iajk to sie przeklada na rozgrywke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ty masz taka droga karte graficzna i tylko 60 klatek :24_stuck_out_tongue:

 

a tak na serio to cos czytalem ze hitmarki przy 60hz sa 2x precyzyjniejszy w sensie roznica miedzy tym gdzie dostaniemy kulke a gdzie sie znajdujemy. 

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeśli serwer odświeża dane 2 x szybciej to można tak sądzić. Wyobraź sobie, że zamiast tego tekstu leci wystrzelona kula :24_stuck_out_tongue:

http://www.testufo.com/#test=framerates-marquee&count=5&pps=960

 

A tak serio ;) to nie wiem jak ma się czas odświeżania serwerów do tego w jakiej ilości klatek wyświetlana jest grafika. Myślę, że słynne dostawanie przez ścianę, albo mamo ja już byłem za rogiem, spowodowane jest właśnie opóźnieniem między tym co widzimy na ekranie a tym co faktycznie zarejestrował serwer gry. Jedno jest pewne, im większa częstotliwość odświeżania tym lepiej.

 

A gra może chodzi w tych 60 klatkach, tylko co z tego... Ja widziałem wczoraj u siebie 200, a i tak często nie zaliczało hit marków. Lag, zmora każdej gry sieciowej. No ale te 30hz to faktycznie trochę mało.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne 30 fps, poprostu na cq framater nie jest stabilny. Co najczęściej widać między punkty C i D, jak. by byla blokada na 30 fps to czuli byśmy, że gra jest plyniejsza niż teraz przez te dropy. Mam nadzieję, ze w pełnej wersji to dopracuja jak dla mnie to nawet mogą, poświęcić cos z grafy dla tych 60 fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odswiezanie tez pewnie moze byc dobre np 60hz ale jak server jest niestabilny to tez beda lagi imo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że wczoraj grałem kilka godzin i problemy z połączeniem mnie omijały. Generalnie gra fajnie się zapowiada aczkolwiek w obydwu poprzednich częściach (mam na myśli BF3 i BF4) najbardziej rajcowały mnie potyczki plutonów (klanów), tutaj na razie nie widzę przyszłości w tym kierunku. Dużo aspektów jest źle zbalansowanych, do tego gigantyczny autoaim. W grę na pewno będę grał ale pewnie nie tak hardcorowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 4 auto aim jest taki sam o ile nie większy. Zapewne na klanowkach w ustawieniach serwera będzie wylanczany jak w bf4. Więc nie widzę w czym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem wczoraj po razie w trybach szturmu i podboju, no i nie powiem, jestem miło zaskoczony. Co prawda trochę za krótko to wszystko trwało, żeby trafnie ocenić tę bętę, niemniej podoba mi się ona dużo bardziej niż oczekiwałem. Dziwna sprawa jest tylko z używaniem snajperki. Otóż po strzale na dużą odległość widzę, że tor lotu pocisku lekko opada, więc postrzelałem celując trochę wyżej - bez efektu. Za to gdy przycelowałem do typka na drugim końcu mapy idealnie celownikiem - boom, headshot. Czyżby auto-aim? Pogram dziś dłużej, to ocenię więcej aspektów.

 

Ale... Na szczególne uznanie zasługuje udźwiękowienie. Gdy w pewnym momencie skitrałem się w budynku i przyczaiłem w oknie, w pewnym momencie wyraźnie usłyszałem, jak przeciwnik wbiega do budynku po schodach. Szybka reakcja i miałem go na bagnecie. Dawno nie słyszałem takiej szczegółowości w grze na PS4. Dla posiadaczy Pulsów/Goldów polecam grać na profilu The Order 1886 - sprawdza się wyśmienicie.

 

A, i jeszcze jedno pytanko... Dlaczego na końcowym skorbordzie zamiast mojego nicku wyświetlany jest jakiś ciąg liczb? Innych graczy pokazuje normalnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez wczoraj pogralem, ogolnie jak sie raz uda zalogowac to potem smiga non stop na ps4 mimo ze inni nie moga sie polaczyc

 

ps. Najwiecej radochy jak sie sciagnie szarzujacego na koniu snajperką :1_grinning: Spada a koń biegnie dalej. Aż sie pcha na usta tekst: GDZIE LECISZ ŁABĘDZIU...

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, _Matheo_ napisał:

 

 

Ale... Na szczególne uznanie zasługuje udźwiękowienie. Gdy w pewnym momencie skitrałem się w budynku i przyczaiłem w oknie, w pewnym momencie wyraźnie usłyszałem, jak przeciwnik wbiega do budynku po schodach. Szybka reakcja i miałem go na bagnecie. Dawno nie słyszałem takiej szczegółowości w grze na PS4. Dla posiadaczy Pulsów/Goldów polecam grać na profilu The Order 1886 - sprawdza się wyśmienicie.

 

Bf to bf i w każdym udźwiękowienie stoi na wysokim poziomie. Mi sie najbardziej podoba dźwięk jak bombowiec spuszcza na nas bombę, klimat jak z filmu. Gram na turtle beach 500p i czuć różnice w porównaniu to starych słuchawek na kablu kupowanych po taniosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, princ18 napisał:

W 4 auto aim jest taki sam o ile nie większy. Zapewne na klanowkach w ustawieniach serwera będzie wylanczany jak w bf4. Więc nie widzę w czym problem?

W moim odczuciu nie zgodzę się z Tobą.

Wczoraj miałem sytuację gdy na wprost przede mną biegł przeciwnik w którego strzelałem a z lewej na prawo przebiegał mi drugi. Oczywiście celownik poleciał za tym w którego nie miałem zamiaru teraz strzelać i to nie było małe przesunięcie. Najbardziej rzuciło mi się w oczy że celownik dalej leciał mimo że sylwetka żołnierza już była za murem. W BF4 też był odczuwalny ale nie aż tak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem dziś trochę,  lepiej ogarniałem mapę i od razu lepiej się grało. Grę oceniam pozytywnie, może być fajna strzelanka, ale boję się że podzieli los battlefronta,  czyli szybko się znudzi. Co do aima nie zauważyłem aby był większy,  natomiast widać od razu że broń jest mniej celna, pociski latają obok celu jak pijane ;)

Jedynym problemem który mnie denerwował są trzaski w słuchawkach na których gram ( podłączone do pada) , wygląda to jakby przy natłoku źródeł hałasu,  całość dźwięku nie wyrabiała. Też tak macie? W innych grach jest normalnie, czyli to nie problem słuchawek. 

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×