Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, darkowal710 napisał:

Sprzedaj i nie żałuj. Neo wystarcza na całe życie będzie stałe 60fps o tym przekonał wiele razy Sony z wydawcami gier. 4K zostaw na inny plan.

( Wysłane z satelity Falcon 9 )

 

Gratuluję poczucia humoru - "wystarcza na całe życie".

Zapewne zmienisz zdanie jak wyjdzie kolejna generacja...

Nie tak dawno ludzie mówili ze 4K to przyszłośc...za moment 4K będzie starocią...a w bardziej zaawansowanych technologicznie krajach już jest.

Dobra koniec tematu bo to offtop

Edytowane przez mike1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj i nie żałuj. Neo wystarcza na całe życie będzie stałe 60fps o tym przekonał wiele razy Sony z wydawcami gier. 4K zostaw na inny plan.

( Wysłane z satelity Falcon 9 )

Hahaha dobre żarty.

Ustawienia fov chyba nie działa poprawnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz kazdy psioczy na neo a jak gry beda lepiej zoptymalizowne to bedzie hejt lecial na sony ze na ps4 nie da sie grac, ze ci co graja na neo maja latwiej i trzeba bedzie kupic :24_stuck_out_tongue: Juz nie moge sie doczekac fali hejtu na forum :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry stają już coraz wymagające a za pasem już nadchodzi dx12 i Vulkan. Neo ma szansę zmierzyć z Scorpio. Konsolowa wojna trwa i wydawcy gier na to są przygotowani.

( Wysłane z satelity Falcon 9 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neo ma starczyc na całe życie, a pamiętasz kolego przeskok z ps2 na ps3? To było ogromne zmiany i postęp względem ps2. Tu to będą kwestie kosmetyczne.

Prowadzimy dyskusje a tu wydawcy konsol powoli robią z nas "konsolowcow pctowcow" a czemu, bo trzeba wydać kasę żeby gra wyglądała lepiej, tak jak na PC gdzie trzeba zrobić upgrade co jakiś czas.

Co do zaciec, gra jest niezoptymalizowana, ale ze zacina przy wyborze klas i nie da się celować to już przesada. Po naciśnięciu Options faktycznie gra się zacina niemal za każdym razem.

A napisanie że R6 jest płynne i jak naciskam share i muszę długo czekać to żadne porównanie bo w bf4 też musiałem długo czekać i nie raz straciłem video bo już myślałem że nigdy się nie pojawi zapisz klip.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wróćmy do tematu,  czy też tak macie że na koniec rundy zamiast wyników i statystyk mieli wam się małe kółeczko na środku ekranu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem tak czasem nie. Wyniki pojawiają się kiedy chcą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba zrozumieć kolejność zdarzeń:

-Sony wydaje konsole PS4

-masa problemów z tytułami startowymi (Driveclub,Battlefield 4 i inne)

-okazuje sie,że większość gier wydawanych przez najwiekszych wydawców nie osiąga 1080p i 60 kl./s,

-Sony żałuje hajsu na stabilność usług sieciowych,PS4 przyciągnęło więcej graczy niż jest w stanie uciągnąć PSN/SEN,

-Prawdopodobnie w tym momencie  po fali krytyki usług sieciowych i problemów z osiąganiem 1080p60 przez twórców najwiekszych "hitów" (do tych "hitów" przejdziemy w następnym punkcie) nadchodzi czas na chwilę refleksji i rozpoczęcie poważnego rozważania "restartu" 8 Generacji playstation,

-w ciagu 3 lat życia konsoli,nadal trwa "sezon ogórkowy",wielu graczy zauważa bardzo niewielką ilość porządnych gier (możliwe że twórcy byli poinformowani w odpowiednim momencie o planach "restartu 8 Generacji" w skutek czego kładą lachę na PS4,zawieszają niektóre projekty,bądź przekierowują platformy docelowe na jeszcze niedostępne w sprzedaży konsole "restartu"),

Generalnie sprawa jest prosta,PS4 to sukces,ale tylko i wyłącznie finansowy.Konsola nie spełnia podstawowych zadań,wiele z jej funkcji nie spełniają oczekiwań i nadal są dopracowywane.Sony doszło do wniosku,że trzeba wydać ulepszoną wersje,której zadaniem bedzie zaoferować graczom wszystko to,co miał oferować model poprzedni (sporo gadki o nowych funkcjach 4k,chwytliwe slogany z których dla przeciętnego gracza niewiele wynika,ja nie mam TV 4k,na PS VR też nie mam kasy,druga kwestia,że i tak bym nie kupił,wiec wgl nie biorę tego pod uwagę).W skrócie,zdupili sprawę,dzięki wielkiemu szczęściu konkurencja zdupiła jeszcze bardziej (stad sukces finansowy) i teraz zamierzają stworzyć konsole nowej "obecnej" generacji z prawdziwego zdarzenia.Wkrótce ocenie poddamy ich pomysł na restart 8 generacji.

Edytowane przez PLasgoogle
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy beta będzie dostępna?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 8 września 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o Battlefield 1 Open Beta chodzi to:

-nadal brak 1080p60

-serwery na biednym 30hz odświeżaniu,

-balans klas do poprawki,

-balans pomiędzy czołgami a piechotą powinni ciut poprawić (czołgi mniejszy DMG z działa p.panc zadawany piechocie,ten czołgowy "Shotgun" minimalnie mniejszy zasięg),

-do wszystkich karabinów snajperskich powinni dodać/zwiekszyć "falowanie" celowników optycznych,

-zmniejszyć błysk celowników snajperskich,ale za to,osoby strzelające ze snajperek widoczne na minimapie,

-poprawić podnoszenie (często nie da sie podnieść),

-poprawić dołączanie do znajomych,

-poprawić funkcjonowanie menu,

-poprawić konie,tak aby nie przejeżdżały ludzi będących 5 metrów od nich,

Tak na szybko.

 

Edytowane przez PLasgoogle
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, okoni napisał:

Do 8 września 

oficjalnie? nic nie przedluzaja? kurde to niedobrze i trzeba dzis pograc

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, liczyłem że za te dwa pierwsze dni w których serwery leżały, coś przedłużą, a tu dupa. Mieli też dać na ostatni dzień nową mapkę , i tu chyba też kibel, zwykłe ploty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj to niedobrze bo tak odwlekalem zeby wieczorem pograc z mysla ze beta potrwa dluzej... ale i tak biore na premiere bo gra sie bardzo przyjemnie i az chce sie zagrac na nowych mapach. Ta pierwsza na ktorej gral Snoop Dog i spadal sterowiec byla imo lepsza.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o snajperke to wcale nie jest az tak latwo i zwiekszone falowanie bylo by bledem bo nikt by nie gral snajperkami. Dali mape typowo pod snajperke gdzie widac wszystko jak na dloni, wydaje mi sie ze na innych mapach bedzie o wiele trudniej. Nie jestem wymiataczem w bf zarowno snajperka jak i innymi bronmi ale jak gram snajperka to mam lepsze ratio ale za to mniej zabic dlatego uwazam ze balans jest dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem to pierwszy bf w którym balans jest taki dobry, że nie zmienił bym nic. Jedyne cco do poprawki to spadki fps 1080 do szczęścia nie jest potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dali patcha

Edytowane przez ziolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście każdy ma swoje zdanie i trzeba je szanować,  ale ja bym klasę snajpera całkowicie skasował z serii battlefield. Tłumaczę dlaczego, większość,  zdecydowana większość graczy którzy wybierają tę klasę,  kampi. W krzakach, na skałach w budynkach. O ile w bf3 i 4 snajper niósł jakiś mały wkład w grę zespołową, spotowanie namierzanie,  czujki, wiadomo o co kaman.Teraz, z racji surowości tech gadżetów imo, snajper będzie totalnym samolubem grającym jeszcze bardziej pod siebie, a wiadomo nie od dziś że wygranie podboju czy rusha to przede wszystkim współpraca. 

 

(Żeby nie było,  bardzo podziwiam i szanuję za skill,snajperów mobilnych i rushujących flagi, to nie jest łatwe,  chyba że się lata z pompką ;) )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, PLasgoogle napisał:

Jeśli o Battlefield 1 Open Beta chodzi to:

-nadal brak 1080p60

-serwery na biednym 30hz odświeżaniu,

-balans pomiędzy czołgami a piechotą powinni ciut poprawić (czołgi mniejszy DMG z działa p.panc zadawany piechocie,ten czołgowy "Shotgun" minimalnie mniejszy zasięg),

-zmniejszyć błysk celowników snajperskich,ale za to,osoby strzelające ze snajperek widoczne na minimapie,

 

Na minimapie widać, jak ospotujesz? Co ta za balans z dupy- nikogo na minimapie nie widać jak strzela, nawet z czołgów, a snajperów tak? Przecież minimapa ma i tak mały zasięg, chyba że ją sobie powiększysz trzymając opcje. 

1080p nie ma i nie będzie- mamy 900p vs 720p w XONE (xD), ale 60 fps tak, chociaż jeszcze nie stabilne w Concqueście. 

Odświeżanie celują w 60, niechy przynajmniej będzie 45 jak w BF4.

DMG z działa niech zostawią bo co? Strzelisz typkowi pod nogi i ma dalej biegać? Może jeszcze niech bezpośrednie trafienie zabiera 50% życia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo snajper bardzo przydatna klasa, na conquescie nawet jak kampisz z dystansu to przewaznie widzisz  2 - 3 punkty i masz przeglad gdzie sie przemiszcza przeciwnik i mozesz go oznaczac i informowac teammejtow o zagrozeniu, na rushu trzeba sie przemieszczac tak czy siak a jak beda inne tryby typu dominacja, tdm to wiadomo ze sie gra agresywnie jak sie chce cos ugrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby rzygam tą mapą ale jednak przykro że beta sie kończy , z czasem gra mi się coraz lepiej ten medyk jak już zamieniłem strzykawkę na granatnik mnóstwo funu mi daje , przy c fajnie się czyści te dachy ze snajperów praktycznie zawsze ktoś campi nawet jak postawią wire przy drabinie można ich ostrzelać z dołu z tuby hehe . Druga miejscówka to wydma przy pociągu gdzie raz przejechałem trzech camperów naraz . Na łuk skalny najlepiej chyba bombki się sprawują z samolotu bo tak mi się nie chce wchodzić , szkoda że realia nie pozwalają wprowadzić dog tagów bo to była fajna nagroda kiedyś za podejście na plecki . Zagrałbym na maksa tą drugą mapkę choć godzinkę ech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucili aktualizację odblokowującą wszystkie bronie, właśnie mi się ściąga.
Jak zobaczyłem to w pierwszej chwili myślałem że nowa mapa, niestety poszperałem w necie i tylko bronie póki co, zaraz sprawdzimy.

Edytowane przez Mariusz1501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Danielski_82 napisał:

Niby rzygam tą mapą ale jednak przykro że beta sie kończy , z czasem gra mi się coraz lepiej ten medyk jak już zamieniłem strzykawkę na granatnik mnóstwo funu mi daje , przy c fajnie się czyści te dachy ze snajperów praktycznie zawsze ktoś campi nawet jak postawią wire przy drabinie można ich ostrzelać z dołu z tuby hehe . Druga miejscówka to wydma przy pociągu gdzie raz przejechałem trzech camperów naraz . Na łuk skalny najlepiej chyba bombki się sprawują z samolotu bo tak mi się nie chce wchodzić , szkoda że realia nie pozwalają wprowadzić dog tagów bo to była fajna nagroda kiedyś za podejście na plecki . Zagrałbym na maksa tą drugą mapkę choć godzinkę ech

Przecież już są dog tagi (jak zabijesz kogoś w walce wręcz- nie z bagnetu), a w pełnej wersji będzie ich customizacja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież beta jest do 14. Już o tym wspomniano kilka stron wcześniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×