Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Paczki z ammo czołgi dostarczają. Może poprostu czas na odrodzenie jest zbyt krótki, ikona ze ktos potrzebuje pomocy zbyt mała, ja zwykle podnosiłem jak ktos ginął tuz przede mną , w innych przypadkach zanim delikwenta zlokalizujesz ten przydusił juz xa, i giniesz jak ta pipa ze strzykawka w dłoni.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, no widzisz, nawet nie wiedziałem że czołgi dają ammo, super pomysł! Jak to wygląda, trzeba zbliżyć się do pojazdu czy do niego wejść aby pobrać ammo?


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierujący czołgiem co jakiś czas krzyżakiem może wyrzucić skrzynie. Lekki ma ammo, średni ma leki albo odwrotnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W razie czego chyba rozwiązaniem, niedoskonałym wiadomo, jest wejście na konika i rzucenie sobie ammo, bo zdaje się że tak to działa. Złazimy z konia i dalej możemy latać klasą. Aczkolwiek najlepszym rozwiązaniem byłoby gdyby support rzucał :24_stuck_out_tongue:

Czołg może wyrzucić ammo ale też kierującym czołgiem musi raz że wyrzucić jak wsparciuch a dwa że musi mieć ustawione to, bo przy zmianie ustawienia czołgu nie będzie już tego ammo/ health tylko coś tam innego za to.


Generalnie wydaje mi się że w tej becie nie było jeszcze aż tak dużo grających "ekip" jak będzie to potem w pełnej wersji więc ta sytuacja z ammo pewnie się poprawi, do tego ta mapa dla żołnierza wsparcia nie była chyba aż tak dobra.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 13.09.2016 o 07:37, cykor napisał:

Słuszne rozumowanie, lecz dla mnie gra wsparciem w becie była trochę bez sensu. Tzn, broń która rzuca i jest tylko na blisko no i tylko paka ammo. Wsparcie powinno mieć c4 moim zdaniem! Bo nie ma co robic ta klasa.... w bf4 snajper miał c4 w bf1 ma technik a w bf5 lub bf2 C4 będzie miał medyk ;)

 

W BF1 nie ma technika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wiemy o kogo chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może serwery piardły bo Premium dali za free i jest nalot świeżo upieczonych cebulaczków :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to wcześniej, chyba wrzuciłes. Gratulacje!!

Oglądałem od kromki live jak pokazywał co ludzie wysłali, to niektóre klipy wołały o pomstę do nieba 3 roadkile quniem i takie filmy były wysyłane. Twoja akcja mi się podoba. Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nikt nie dal info o konkursie w temacie to bym sprobowal szczescia ze swoim klipem.


Graty :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akcje z pierwszej dziesiątki są słabe. Spodziewałem się naprawdę genialnych akcji więc nawet nie próbowałem sił ze swoimi klipami. Szkoda, bo pewnie trafiłbym co najmniej do tej dziesiątki.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wrzućcie filmiki tutaj, ocenimy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dys is... dys is.....    bjutiful :)

szczegolnie 0:25-0:28 :4_joy:

 

takie rzeczy tylko na pctach

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryby:

PODBÓJ - znany i lubiany tryb z serii Battlefield. 64 graczy zwalczy o kontrolę w kluczowych punktach.
DOMINACJA - mniejsza wersja podboju, w której gracze koncentrują się na mniejszych lokacjach.
OPERACJE - wielka wojna rozłożona na kilka lokacji. Gracze muszą dominować na poszczególnych fragmentach map.
SZTURM - atakujący musi odnaleźć i zniszczyć telegrafy przeciwników, a obrońcy muszą się oczywiście bronić.
GOŁĘBIE WOJENNE - gracze muszą wysyłać gołębie pocztowe z prośbą o wsparcie artyleryjskie. Na początku starcia na mapie zostanie rozrzucona klatka z gołębiem, którego należy zlokalizować i przenieść w bezpieczne miejsce. Następnie zawodnik wypuszcza ptaka.
ZESPOŁOWY DM - standardowa rozgrywka, podczas której dwie drużyny walczą o zdobycie wyznaczonego wyniku.

 

Mapy:

SALONOWY BLITZKRIEG
LAS ARGOŃSKI
FORTECA FAO
SUEZ
BLIZNA SAINT- QUENTIN
PUSTYNIA SYNAJSKA
AMIENS
MONTE GRAPPA
SKRAJ MONARCHII

 

Źródło

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojojoj bedzie sie gralo :) pamietam te bezsensowne ploty o 4 mapach w podstawce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nath_147 napisał:

Będziemy puszczali gołębie

Hodowcy gołębi wniebowzięci:biggrin: Musze to wujkowi polecić :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie. Jeszcze greenpeace naśle że strzelamy do gołębi ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak, że mi się przyfarciło, że behemoth miał mało HP. Nad tym pociągiem  latałem kilka minut. Wrzuciłem tylko końcówkę. Film do konkursu miał być minutowy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik okej, ja latałem cała mapę bombowcem i nawet jedną serią nie potrafiłem trafić w cokolwiek co się rusza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×