Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że rozwiną opcje walki wręcz, I wojna była pod tym względem bardzo ciekawa.

Znalazłoby się też miejsce na system craftingu ;D

https://www.google.pl/search?q=world+war+I+melee+weapon&biw=2144&bih=1057&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjk_9P9rcrMAhUBKiwKHSLQD1MQ_AUIBigB&dpr=0.9#imgrc=_

 

Mylisz się, dwupłatowe samoloty z I Wojny i okresu międzywojennego były bardzo zwrotne, znacznie zwrotniejsze od  pojawiający się później jednopłatów/dolnopłatów. Pogogluj, jest na ten temat masa artykułów.

Oczywiście z perspektywy rozwoju techniki lotniczej to było bez znaczenia bo najważniejszymi parametrami samolotu są prędkość przelotowa, prędkość wznoszenia, zdolność do utrzymania energii, możliwości manewrowania przy dużych prędkościach (co jednak nie ma nic wspólnego z walką kołową) itd.

Ogólnie jednak dwupłatowce z I Wojny to bardzo przyjemne maszyny, jak nie skopią modelu lotu to walki powietrzne i wsparcie jednostek naziemnych będą bardzo ciekawe.

 

Nie wiem skąd bierzesz informacje na temat "najważniejszych" parametrów samolotu. Brawo Ty ! Ciekawi mnie " zdolność do utrzymania energii" what? I jeszcze jedno - ważniejszym parametrem od tych, które wymieniłeś jest maksymalny dystans jaki samolot moze pokonać bez międzylądowania. Tyczy sie to każdego rodzaju statku powietrznego. 5!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście to jest wielka niespodzianka - jak najbardziej pozytywna. Obawiałem się że dadzą nam BF5 w podobnych klimatach co BF4. Koniec z odrzutowcami i powszechnym chaosem na mapie gdzie nie ma znaczenia czy grasz DM czy Rush, wszelkiej maści dodatki do broni, przeróżne wyrzutnie ziemia powietrze itd. - jest ok, ale to nie dla mnie. Jako miłośnik Bad Company 2 gdzie multi opierało się na taktyce i współpracy zespołowej (gdzie w BF4 na próżno szukać), bez udziwnień z dodatkami, ze świetnym balansem klas żołnierza, to ulokowanie rozgrywki w czasach IWŚ, DICE zapewniło sobie u mnie miejsce na półce (co by z tego nie wyszło). Na plus oczywiście również mniejsza liczba dzieci na serwerach którym zabito ćwieka w oczekiwaniu na plazmowe pukawki :4_joy: Co do broni obawiam się o jej ilość ale bynajmniej wiadomo że będą same konkretne giwery. Zapowiada się co najmniej świetnie mam nadzieję że wyjdzie kawał dobrego o ile nie najlepszego FPS na tą generację. Chyba pójdzie pierwszy preorder. Czekam z niecierpliwością na nowe informacje. Aż mi się odechciało grać w cokolwiek innego :10_wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trochę nie rozumiem tego całego hejtu na nowego CoDa. Ogólnie seria mi totalnie nie podeszła,  a bfa katuję od bc1 , ale nie rozumiem w czym jest problem że inna gra jest sci-fi. Dla ogółu to chyba dobrze że będą dwa tytuły o skrajnie różnej rozgrywce i klimacie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Chyba lepiej tak , niż aby obie gry były identyczne.

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie smieje z coda,bo jak mozna tak zje.....cala serie....Cod mial zajeb.... pocztek serii 2 wojna swiatowa zrobiona z klimatem,na tym wyrobili sobie marke.Z kazda nastepna czescia nie pamietam od ktorej,bo tyle ich bylo ale chyba od black ops,z ta gra jest coraz gorzej,apogeum chyba to te psy i egzo g.....Ta gra juz nie jest gra wojenna,to poprostu zwykly schoter,by sobie polatac i pozabijac bez specjalnego myslenia i taktyki.Po tym odrozniam gre dla dzieci od tej dla doroslych w bf musisz miec taktyke duze mapy pojazdy.a w Cod co?Wchodzi lepek 12 z Hamburgera i strzela z tych laserow na malych mapach i tak w w kolo.W bf znam ludzi co maja po 50 lat i graja a w cooda ....

Co do wynikow sprzedazy Fiata panda tez wiecej sie sprzedaje od Ferrari i jakie to ma znaczenie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To graj w bfa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minut temu, Pirat_x napisał:
  1. Ja sie smieje z coda,bo jak mozna tak zje.....cala serie....Cod mial zajeb.... pocztek serii 2 wojna swiatowa zrobiona z klimatem,na tym wyrobili sobie marke.Z kazda nastepna czescia nie pamietam od ktorej,bo tyle ich bylo ale chyba od black ops,z ta gra jest coraz gorzej,apogeum chyba to te psy i egzo g.....Ta gra juz nie jest gra wojenna,to poprostu zwykly schoter,by sobie polatac i pozabijac bez specjalnego myslenia i taktyki.Po tym odrozniam gre dla dzieci od tej dla doroslych w bf musisz miec taktyke duze mapy pojazdy.a w Cod co?Wchodzi lepek 12 z Hamburgera i strzela z tych laserow na malych mapach i tak w w kolo.W bf znam ludzi co maja po 50 lat i graja a w cooda ....

Co do wynikow sprzedazy Fiata panda tez wiecej sie sprzedaje od Ferrari i jakie to ma znaczenie:)

A w CoDa mam 40+ i zap........m też.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bandyta14 napisał:

Co do broni obawiam się o jej ilość ale bynajmniej wiadomo że będą same konkretne giwery.

Ilość broni nie powinna być wiele mniejsza niż w w FPSach osadzonych w drugiej wojnie: będziemy mieli karabiny, karabiny snajperskie, pistolety maszynowe (pojawiły się w powszechnym użyciu w 1918 r.) i ręczne karabiny maszynowe. Do tego dojdą bronie specjalne jak miotacze ognia, ciężkie karabiny maszynowe, miotacze gazu, jakieś miny i ładunki wybuchowe (np. torpedy bangalore znane z MOH i Szeregowca Rayana to broń z I wojny światowej). Do tego powszechnie znana drobnica jak granaty (zaczepne, dymne itd.), pistolety. Jak już pisałem liczę też na urozmaicony tryb walki wręcz i być może możliwość tworzenia własnych kombinacji (np. pistolet z domontowanym ostrzem). Do tego oczywiście dojdą pojazdy lądowe i powietrzne.

Uważam tez, że jest duże pole do dodawania różnorakich ulepszeń dla swojej postaci: lepsze maskowanie dla snajperów, coraz lepsze maski gazowe itd.

Jeżeli to wszystko podzielą na przemyślane klasy: strzelec, snajper, inżynier, mechanik, szturmowiec, wsparcie to wyjdzie z tego naprawdę duża, złozona gra której mechanika będzie opierala się na taktyce i przemyślanej grze, a nie bezmyślnej łupaninie.

W tym tytule naprawdę jest ogromny potencjał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie broni jest sporo z tamtych czasów tylko pozostaje kwestia odpowiedniego ich zbalansowania, ale z tym takie studio jak DICE raczej nie powinno mieć problemu. Napalony jestem na grę przeogromnie, bo tak jak już wyżej pisano potencjał jest wielki jak i w multi tak i w singlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się strasznie jaram i mam zamiar zamówić pierwszego preordera od czasów FIFY 12 :D Lubię klimaty nawiązujące do realnych wydarzeń historycznych, więc konflikt Mi odpowiada. O broń się nie martwię, bardziej o to, jak zostanie rozwiązane jej ulepszanie - nie dodmy celownika laserowego czy latarki :P Lecz jestem pewien, że DICE nie popsuje tej części i pozamiata COD-em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się bardzo podoba to, że będzie mniejsza ilość broni. Przynajmniej jest szansa że nie będzie pakietów bojowych ala bf4. Nic mnie bardziej nie wkurzało w tej grze jak to, że gdy już sobie znalazłem jakąś broń którą się mi dobrze grało. To celownik, którym mi najlepiej odpowiadał do odblokowania tylko w pakiecie bojowym. I z tego co dziś czytałem to klasy będą pozamieniane jest szansą, że technik dostanie jakieś dobre bronie a nie pdw które moim zdaniem w ogóle nie pasują do tej klasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

...

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że te obawy odnośnie broni, dynamiki itp wynikają z braku znajomości okresu 1WŚ. Jest to zdecydowanie najlepsze posunięcie DICE od lat.
Jest jestem zadowolony i ogromnie podekscytowanym. Nie ukrywam, że wolałbym 2WŚ, ale obstawiam, że za rok będziemy mieć okazję zagrać w wojnę z nazistami.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu mamy coś, czego gracze chcieli .... bo nie ukrywajmy - stęskniliśmy się za tematami nawiązującymi do historycznych konfliktów militarnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pod trailerami bf ma 1 milion lapek w gore a cod 1 mln w dol. Oby w koncu wygrali w ilosci sprzedazy kopii... albo w sumie lepiej nie bo wiecej bydla na serwerach bedzie.

" Brace yourselves bf fans. Cod fans are coming ;/ "
" I swear to God if I have to teach someone they can't quickscope in battlefield I'm gonna loose my shit. "

true

Ciekawe czy bedzie jakis zestaw przedpremierowy w sklepach za pare dyszek z koszuleczka, fajny motyw mozna zrobic w realiach I ws. Nosilbym.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Dice dobrze to rozegrają (duże pola bitwy, wielu graczy, nastawienie na kooperacje, dobrze rozlokowane miejsca w conquest - nie oszukujmy sie to najwazniejszy tryb) to moze wyjsc z tego cos bardzo dobrego. Wazne jest tez jak dynamiczna ma być rozgrywka, tutaj nie bedzie helikopterow ktorymi mozemy zajmowac flagi w locie czy tez szybkich pojazdow, moze tak jak to bylo czas na walke okopowa gdzie tylko co któryś gracz bedzie w stanie przebiec do flagi pod ciezkim ostrzalem - to by bylo cos. Chcialbym by w BF znowu zawitaly emocje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, crash5 napisał:

Czy ktoś zna nazwę tej muzyki , która występuję w trailerze Battlefield 1 ? Z góry dziękuję.

Ok już mam: http://muzykazreklam.pl/s-the-white-stripes-seven-nation-army-the-glitch-mob-dubstep-remix.html

To jest dosyc stara przeróbka , była kilka lat temu w trailerze g.i.joe . Wydaje mi się że prawdziwa premiera theme jeszcze przed nami :)

 

myślę codziennie o tej grze :) :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem z tych, co jaraliby się II wojną :P Kompletnie nie lubię z kolei Sci-Fi. Póki co to w BF4 gram, bo muszę, nie mam dla siebie obecnie ciekawszej pozycji do grania, ale to jest takie trochę granie na siłę. BF3 na PS3 z ludźmi z forum cenie sobie wiele bardziej, jakoś lepiej to wszystko żyło. BF1 hmmm, mam mieszane odczucia, co do tego okresu historycznego. Trochę mi się kojarzy z tymi starymi filmami dokumentalnymi, na których wszystko tak nienaturalnie i szybko się porusza :D Myślę, że nie ma co liczyć na brak pakietów bojowych itp. Stare, sprawdzone sposoby na robienie jakichkolwiek dodatkowych pieniędzy na 100% pozostaną. Póki co, to tak naprawdę ciężko cokolwiek powiedzieć o grze, wszystko pozostaje w kwestii gdybania. Jak sporo osób kupi i będzie fajna paka z forum grała i nie rozsypie się to za szybko, to pewnie się z chęcią przyłączę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy tylko mi zajawka skojarzyła się z rozgrywką z Battlefronta? Fragment gdzie dwa samoloty lecą w jakimś kanionie żywcem wyjęta z SW - podstawić X-Wingi i mamy misje treningową na Tatooine. Gdzieś tam jeszcze moment z 1. osoby - giwera praktycznie identyko jak DLT. Tak czy inaczej będę czekać - COD odleciał w kosmos i krzyżyk na drogę. A WW1 w końcu i tak będzie dość świeżym tematem jakby nie patrzeć, do tej pory to raczej WW2 była wałkowana do oporu i chociaż nie mam nic przeciwko to jednak chętnie zobaczę co wymodzili.

Edytowane przez Yach_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie się to zapowiada, cieszy mnie niezmiernie powrót do czasów minionych, mam nadzieję, że przy okazji odcinania kuponów przynajmniej błędów będziemy mieli mniej niż przy BF4. Świetna gra, od czasów BO żygać mi się chce jak widzę COD'a, a szkoda bo konkurencja wymusza spieniania pośladów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moje klimaty przyznaje jeżeli chodzi o tą I WŚ niestety (przyszłość wymyślona również coś jak w COD) ale trudno nie mogę wybrzydzacz i tak kupie BF1 i tak, pierwszy raz w życiu zamówię gre w pre orderze bo naprawdę strasznie już mam dość BF4 oczywiście nie ujmując mu nic bo dla mnie jest świetny ale juz 2 tys godzin nagranych robi swoje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy podjarany, ale pewnie do momentu premiery. Później będzie jak z BF4 - "ale zabugowane", "żal, nie da się grać", "słabe, sam zrobiłbym to lepiej", "trzeba będzie coda chyba kupić" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

"trzeba będzie coda chyba kupić"

tos doje*al jak lysy o kant kuli

giphy.gif

modern warfare jak najbardziej bo ta czesc serii jeszcze coda przypomina... ale na pewno nie dam tez 2 stowek za remastera, mam nadzieje ze te cyfrowe karteczki zaczna sie pojawiac na internetach w miare rozsadnych cenach.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, SkibaPL napisał:

"trzeba będzie coda chyba kupić"

tos doje*al jak lysy o kant kuli

giphy.gif

modern warfare jak najbardziej bo ta czesc serii jeszcze coda przypomina... ale na pewno nie dam tez 2 stowek za remastera, mam nadzieje ze te cyfrowe karteczki zaczna sie pojawiac na internetach w miare rozsadnych cenach.

Znam wielu osobników, którzy na ps4 Wielki lans na bf4 robili a później zrobili jak napisałem ;)

Dla fanów BFa bolące, ale prawdziwe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×