Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem ze jednym sposobem na zdobycie klucza było zapisanie się do Insidera? Zresztą to nic nie dało bo nie dostałem :38_worried:((

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trochę to dziwne bo z ekipy z którą najczęściej gram (jakieś 10 osób z tego połowa ma po kilka kont) nikt się nie dostał,prawdziwa elita :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe cierpie jak gry sa robione w 900p skalowanie do FHD jest okropne, drugi plan jest rozmyty i niewyrazny ;/ Tak samo Battlefront, bf4. Juz lepiej jak okroja detale, a daja natywna rozdzielczosc, bo co z tego, ze np tekstury sa wysokie, jak po upscalingu wygladaja jak niskie... trzeba czekac na nowe konsole :24_stuck_out_tongue: Nie mowie, ze wyglada zle, zaraz fala hejtow sie poleje, ale takie zabawy z rozdzielczoscia na ps4 nie powinny miec miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Digital Foundry

Masakra

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mogę spytać jak oni mierzą ilość fps? zawsze byłem tego ciekawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są odcinki o tym jak mierzą na ich kanale.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nad optymalizacją muszą popracować,to nie może tak wyglądać.Wracając do naszych wcześniejszych dyskusji,warto zauważyć że Alpha Battlefield 1 nie oferuje framerate'u w "okolicach 60kl./s" bo jak widać potrafi spaść poniżej 40 kl./s.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dostęp do alfy i gra się przyjemnie. Testuje Dominację. Ci co mnie znają wiedzą, że nie przepadam za pojazdami i bieganiem przez minutę do celu ;) 

Na domi nie zauważyłem spadków frameratu. Wszystko jest dość płynne. Szkoda, że sam tryb jest teraz taki krótki. 100 punktów to trochę mało. Ludzie nie robią nawet 10 killi czasami :1_grinning:

 

Wyciągnąłem raz taki wynik a grałem dzisiaj ze 4 godziny. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto ma dostęp do alphy chyba ma też dostęp do zamkniętego forum gdzie można zgłaszać wszelkiego rodzaju uwagi.Trzeba im napisać że powinni zwiekszyć limit kuponów ze 100 do conajmniej 200 na dominacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.  Posiada ktoś jakiś kod na betę na PS4 i mógłby odstąpić :) ? Bardzo chciałem stestować nowego BF 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem DICE nie podało jeszcze, kiedy odbędą się beta testy. A kodu do Alfy nie można od tak dać komuś, bo jest przypisany do konta :) Tak swoją drogą - beta będzie otwarta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście,Beta bedzie otwarta z ewentualną czasową ekskluzywnością dla rożnych grup (np.Battlefield Insider),mowa o dostępie do Bety około 3-4 dni wcześniej,z pewnością nie ma mowy o ekskluzywności dłuższej niż tydzień.Są sygnały że bedzie możliwość zagrać w Betę w sierpniu.

Update

Battlefieldowy wróżbita Maciej,jedynie obecność szturmu mnie zaskoczyła a resztę już wiedziałem.

  • beta gry ruszy zaraz po targach Gamescom,
  • Insiderzy dostaną dostęp do bety 3 dni wcześniej,
  • w grze dostępny będzie tryb Rush (Szturm)
Edytowane przez PLasgoogle
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma być też jakiś nowy tryb Operacje. Jest to coś podobne do szturmu ale tutaj bronimy dany teren. Po samym opisie już mi się podoba. Tutaj szczegóły:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głos w polskiej wersji w multiku mają podkładać polskie jutubery, auć :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o nieee...nie chce tej bandy zje*ów ;/

trzeba bedzie grać po ang.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głos w polskiej wersji w multiku mają podkładać polskie jutubery, auć :/

Say what? Boshe... Kiedy minie moda na tych pajaców z jutuba... Idole ociemniałych gimbów i poszukiwacze taniej sensacji, żeby tylko odsłony się zgadzały. Dlatego 99% polonizacji to szmira do potęgi. Sony pokazało jak się robi dobre PL wersję, ale trzeba sypać kasą, a tutaj mamy EA, więc o czym mowa :)

No chyba, że nie zrozumiałem i będą podkladac głosy jakimś niewiastom w polu :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@okoni

Czesc glosow, jak zakladam. Ot chwyt marketingowy EA wezmy gosci z YT.pl i zaprosmy ich bedzie glosno o grze. 

 

@Patricko

Serio co ty masz taka alegrie na YTberow?

Wsrod milionow celebryta wannabe's i nic nie znaczacyc ziomkow, oraz idiotow (tak tez sa tacy), jest troche ludzi ktorych czasami fajnie posluchac. 

Angry Joe - ktorego ogladasz przynajmniej sporadycznie - tez pajacuje - a czesto (choc to szczegolnie te starsze recki) potrafil mowic z sensem i trafiac w sedno (teraz rozmienil sie troche na drobne)

Tak wiec i wsrod PL YTberow sa ludzie/zespoly ludzi bardziej ogarniete. 

To ze YT moze byc forma parcia na slawe to wiadomo, i tacy tez sa - ale tych sie olewa.

Rock (mi nie wchodzi po 2 materialach podziekowalem), Izaak - po jednym materiale mialem dosc, Rojo - nie dziekuje. 

A to wlasnie ci byli zaproszeni na sesje dubbowa.

Jak dla mnie moga miec parcie na szklo moga przestac mowic o grach i pokazywac sie w programach "wczorajsi", "zona dla gracza", czy jakim kolwiek innym scierwie - leje na to...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wszystko okaże się w praniu, może chłopaki mają talent i ich komentarze dodadzą kolorytu, ale ogólnie uważam że spieprzony podkład może położyć grę i uważam że powinni ho robić profesjonaliści do tego stworzeni. W bf4 same teksty wojaka uważałem za kozackie , ale już aktor który je czytał mi nie podchodził ( może dlatego że jego głos kojarzę z bajek na Nick'u które z synem oglądałem do usranej śmierci).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na całe szczęście od zawsze w sumie preferuję oryginalną wersję językową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda, że głoś do multi mają podkładać youtuberzy. Izak, Rojo i Rock. Powiadomili, że nie będzie trzeba czekać do premiery gry, aby zobaczyć jak to wszystko wypadło, bo wcześniej opublikują materiał wideo z próbką nagrań. Moim zdaniem dopiero PO TYM opublikowaniu powinni zobaczyć jak to zostało odebrane przez ludzi/graczy i dopiero podjąć decyzję czy wprowadzić do gry czy też nie, ale zapewne tak nie będzie i decyzja jest już podjęta. Czy słusznie ?? ja dosyć często oglądam Izaka dla beki lub Rocka jak grał w R6 i jak narazie nie potrafię sobie wyobrazić ich dubbingu w grze. Zobaczymy jak to wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie będzie źle, chłopaki nagrają po jednej kwestii losowo odgrywanej w grze typu "naprzód", "z lewej", "uciekać" etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skuszę się chyba na zakup preordera z allegro, cena 239 dodatek 1 w cenie  plus jakieś tam pierdółki do soldżera.

Nie jaram się co jak będzie, jestem fanem tej gry i z pewnością ją kupię, bo 4 to już trochę archaiczna strzelanka mogła się już każdemu z 3 razy przejeść./

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF4 to w mojej opinii czarna owca całej serii,najbardziej nieudany start gry z serii Battlefield w historii.Liczę na to,że BF1 da mi powody żeby o 4 zapomnieć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu ten Izaak ? Przynajmniej już kojarze po Euro typa :) Fajny był dubbing w Bad Company zdaje się nie drażnił , ja tam czekam na bf1 i umiarkowanie się jaram 

 

@up fachowe ratio :) 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×