Skocz do zawartości
Kenet

Paragon

Rekomendowane odpowiedzi



Za 25 lvl konta dostaje się kod dostępu dla znajomego :thumbsup:



Kallari vs Murdock :D Edytowane przez Lightbringer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wczoraj zakupiłem grę... Całkiem ciekawie to się zapowiada :)

 

Jeśli ktoś chce zagrać wieczorami/nocami to zapraszam.

 

P.S. 

Lightbringer - jesteś pewny, że po wbiciu 25 lvl dostaje się kod dla kumpla? Jak to wygląda i na jakiej zasadzie działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 lvl  :thumbsup: 
Pisze na oficjalnej stronie "Reach level 20 to earn an additional code you can send to a friend"
Dostaje się ten kod na maila. Co nie zmienia faktu , że jest co grać aby zdobyć 20 lvl :thumbsup:
Ja obecnie mam przegrane 103 godziny i posiadam 29 lvl konta :laugh: 
Praktycznie 99% meczy gram Kallari w celu zdobycia 10 lvl postaci ( Master Challenge ) i odblokowania legendarnej skórki :thumbsup:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Długo czeka się na ten kod dla znajomego? Od jakiegoś czasu mam pond 20 lvl a nic nie dostałem niestety.

 

Edit.

W większości gram sam więc jak ktoś ma miejsce w teamie to chętnie pogram. PSN ID: Qba6113

Edytowane przez Qba6113

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jutra ma wystartować otwarty weekend, ale chyba tylko dla tych co się zapisali. Start czwartek 18.00 koniec poniedziałek 3.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda zajebiście. Żeby jeszcze fajnie się nim grało i będzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Naprawdę niezłe podanie :D
I po wieeeeeeeeeeeelu godzinacj starań posiadam już Master skina Kallari !

 

Edytowane przez Lightbringer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kurcze, alez ta gra jest swietna :)

Mialem grac w bete overwacha, na ktora mialem hype, a skonczylo sie na tym ze overwatch wylecial z dysku konsoli i gram w paragona. 

Wlasnie zauwazylem, ze ten pakiet, ktory trzeba zakupic by grac jest o 50% przeceniony.
Teraz kosztuje bodajze 42 zl.
Nawet sie nie zastanawialem i od razu kupilem (choc moge teraz grac bez niego, bo kiedys zapisalem sie na te bete). Mam nadzieje, ze ten pakiet spowoduje, ze jak sie skonczy beta, to nadal bede mogl w to grac.
Biorac pod uwage ze od 3ch dni tylko w to gram, to dla mnie super cena (za te kwote kupowalem juz "inne cuda", ktore po 2ch dniach wywalalem z dysku).

Kurcze nigdy nie gralem w zadne LoLe i inne Moby, a ta gra wciagnela mnie na maxa.

Przez te dwa dni przetestowalem prawie wszystkie postacie. Jak juz myslalem, ze dana postac mi sie spodobala i bede nia grac, to odpalalem inna i znow powrocil dylemat, ktora z nich lepsza.

Na razie chyba jednak Sparrow jest dla mnie najlepszy, za to jak pierwszy raz zagralem Kallari to myslalem, ze to jakas slaba postac, a pozniej okazalo sie ze potrafi "znikac", a jego "ultimate" kosi na maksa.

Boje sie troche rozgrywek typowo PvP, bo jednak slabe mam jeszcze karty, ale rozgrywki ludzie vs AI daja mi bardzo duzo zabawy.

Polecam te gre, 40zl to jedno wyjscie na pizze, a zapowaiada sie na dziesiatkie (jak nie setki) godzin zabawy.

 

 

Przepraszam, za drugiego posta pod rzad, ale poprzedni cos sie "popsuł".

Moze mi ktos wytlumaczyc o co chodzi z tymi harvesterami i kiedy warto nie bic sie z minionami czy przeciwnikami tylko isc do dzungli i tam cos odkrywac?

Do tej pory tylko bilem sie po tych 3ch prostych liniach. Do dzungli sie nie zaglebialem i mysle ze to blad. Tyle ze potrzebuje wytlumaczenia.

Edytowane przez mierniczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W dżungli też są moby, na których można farmić. Nadają się do tego tylko niektóre postacie. Tutaj masz opisane role poszczególnych postaci http://paragon.wiki/Feng_Mao (np. Feng Mao jest dobrym dżunglerem). 

A jeśli chodzi o harvestery to są wyznaczone miejsca, w których można je postawić i co jakiś czas się ładują i zbiera się z nich XP i CXP. Na początku gry można kupić item który pozwala ci na szybkie zbudowanie harvestera. Najlepiej żeby stawiały go dżunglerzy albo support jakiś. Przeciwnica mogą je niszczyć, żeby spowolnić levelowanie przeciwnej drużyny.

W wejście w grę i poznanie różnych szczegółów pomoże ci też pooglądanie kilku meczy np. na Twitchu jak ktoś gra. No i po prostu dużo praktyki.

Edytowane przez Qba6113

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz.

Oczywiscie ogladalem juz sporo filmikow. Dodatkowo rozmawialem z jednym znajomym, ktory jest juz z ta gra obeznany i lekko wprowadzil mnie w jej tajniki.

Na razie gram tylko tryb players vs AI i zbieram karty. Jak juz uloze "swoj" deck dla Sparrowa dopiero wtedy sprobuje swoich sil w PvP.

Czy w druzynie moga byc dwie takie same profesje?

Zaintrygowal mnie ten Kallari. Czy ktos kto nim gra (a widze ze jeden z Was mocno nim "cisnal") moze podpowiedziec jakie karty i ulepszenia stosuje w swojej grze?

Bede wdzieczny za taki miniporadnik, bo tak jak pisalem wczesniej na poczatku myslalem ze to slaba profesja, ale na 100% to byl moj blad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ogólnie przeciwko AI to można pograć kilka meczy na początku dla zapoznania się z mechaniką gry, albo jak chcesz spróbować nowego bohatera. Granie przeciwko prawdziwym przeciwnikom to zupełnie inna bajka jest. Na początek na pewno starczą buildy na podstawowych kartach więc nie musisz na siłę ich zbierać.

Najlepsza drużyna to taka, w której jest raczej z każdej klasy po jednym bohaterze. Najlepiej tank, support, carry i jakiś dobry dpser. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby było dwóch tanków albo dwóch carry ale wtedy najlepiej żeby każdy używał innego rodzaju dmg (fizyczny lub magiczny). System wyszukiwania kompanów jest jaki jest i bez teamu swojego nie uda ci się zebrać idealnego zespołu. A jeżeli chodziło ci o dokładnie te same postacie w teamie to nie da rady.

Jeżeli chodzi o Kalari to jest to postać, którą bardzo fajnie się gra ale jest chyba najmniej przydatna dla drużyny. 

Edytowane przez Qba6113

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ... nikt z mojej friend listy nie gra w te gre.  Dzis premiera Uncharted4, wiec i ja odpuszcze troche Paragona, ale na 100% wroce do niego, bo gra mnie zassala na maxa.

Wiem ze PvP jest zgola odmienne od PvAI, ale poki nie mam choc jednego znajomego z ktorym moglbym "wsolpracowac" w rozgrywce, to gram przeciz "sztucznej inteligencji" - i naprawde daje mi to duzo funu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich znajomych też nikt nie grał to znalazłem nowych bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie moga byc jednoczesnie w grze (po tej samej stronie) dwie takie same profesje.

Nigdy nie gralem w zadnego LoLa czy inna mobe, wiec dla mnie to nowosc.

Upatrzylem sobie Sparrowa, ale trzeba sie nauczyc grac tez inna postacia, gdyby Sparrow byl juz zajety :)

Jaka jest Twoja ulubiona postac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli masz ochotę to zawsze możesz grać Sparrow. Przecież najpierw wybierasz postać a potem szuka dopiero kompanów do gry, własnie po to żebyś mógł grać kim chcesz. Musisz ograć każdą postać chociaż raz czy dwa żeby wiedzieć co może ci zrobić albo jakiś gamepley chociaż obejrzeć. 

Moja ulubiona postać to Feng i gram nim jakieś 90% meczy.

Edytowane przez Qba6113

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oczywiscie masz racje. Odpalam Sparrowa i gra sama dobiera mi odpowiednich partnerow do druzyny.

Chce troche pograc inna postacia, na wypadek gdyby ktos ze znajomych (eeee nie mam znajomych) tez chcial zagrac ta samo profesja :)

Potrenuje Kallari, bo czuje ze ta pani ma "potencjal". Ilez razy walczac z tym przeciwnikiem, juz myslalem ze go zniszcze a tu "zonk" i przeciwnik albo wywyja 10 metrowego koziolka do tylu, albo poprostu znika. Wkurzajace :)

Edytowane przez mierniczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc mi Kallari bardzo przypadła do gustu, ale nie jest to postać dla każdego.
Jedyna porada jaką mogę dać dla tej panny to ładowanie wszystkich kart w atak power + ewentualnie pod koniec meczu w kryty.
Ult czarnuli w zupełności opiera się na sile naszego ataku, wiec czym wiecej go mamy tym więcej przy... z ulta np:
https://www.youtube.com/watch?v=qFbEMN34mDc

Nie ma co się pakować w pvp kiedy nie mamy załadowanego ulta, bo podstawowe ataki postaci są słabe, ponadto Kallari posiada naprawdę mało hp.
Także atakujemy z ukrycia ---> nóż -----> ult ----> znikamy ----> nóż     ( postać ta najlepiej sprawdza się w ataku z zaskoczenia ! )
Dzięki temu iż gra jest w pełnym 3D ( chodzi mi o wielopoziomowość map ) naprawdę nie można podać doskonałej taktyki dla danego bohatera, bo co chwile mamy jakieś nowe sytuacje.
Podsumowując : Jutro będę maił w domu U4 więc odłożę Paragon'a na drugi plan. Osobiście mam już przegrane ponad 100 h w tą grę i naprawdę mogę ją polecić każdemu.
Tym bardziej , że już w czerwcu będzie ona dostępna dla każdego w formie F2P.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest doklanie to samo. Od dzis (a w zasadzie wczoraj) Uncharted 4, a pozniej powrot do Paragona, bo ...Sparrowem zaczelo mi naprawde dobrze isc.

Oczywiscie biorac pod uwage, ze na razie gram tylko przeciw botom, to zaden wyczyn. Z drugiej strony bycie najlepszym w druzynie grajacych ludzi (przewaznie PCciaze) to juz jest powod do co prawda malej, ale jednak -  dumy :)

Sparrow to jednak morderca (pewnie o kazdej postaci dobrze poprowadzonej mozna to napisac). Wczroaj zagralem tylko raz, ale gdy pod koniec meczu zaliczylem triple killa ... hmmm dla takich chwil warto grac w takie gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra w to ktos jeszcze? Temat umiera smiercia naturalna i postanowilem go troche ozywic :)

Ja gram codziennie - gra mnie tak przyssala, ze kupiony U4 nie ma szans.

Jak ktos gra to niech da znaka - dodam go do friendlisty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu jest otwarty weekend. Będzie można grać do wtorku jak dobrze pamiętam.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Wszebor napisał:

Znowu jest otwarty weekend. Będzie można grać do wtorku jak dobrze pamiętam.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Od jutra tak?

 

Bo wlasnie sprawdzilem i trzeba kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zalapalem sie na ten weekend.

Dalej nie moge sprawdzic tej gry....

Ma ktos moze klucz slyszalem ze po zdobyciu chyba 30 poziomu daja dodatkowy.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×