Skocz do zawartości
Kenet

Paragon

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zassam normalnie to już nie?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest w fazie "beta". Możesz kupić tak jakby early acces i możesz grać normalnie :24_stuck_out_tongue: Za pare dni będzie z plusa i pograsz tak samo. Trzecią opcją o ile się nie mylę było wpisanie się do bety i granie kiedy oni dają XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maly update po dzisiejszym patchu.

Szast prast i od dzis gra jest po naszemu :) Wszystko jest przetlumaczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, BartexXx20 napisał:

Teraz jest w fazie "beta". Możesz kupić tak jakby early acces i możesz grać normalnie :24_stuck_out_tongue: Za pare dni będzie z plusa i pograsz tak samo. Trzecią opcją o ile się nie mylę było wpisanie się do bety i granie kiedy oni dają XD

A czwartą poczekanie do sierpnia :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis znow byl patch .... wielkie zmiany :)
Co dziwne, chyba przystosowuja te gre dla "casualowych/niedzielnych" graczy, bo nawet to bieganie zlikwidowli (tzn: bieganie jest, ale zalacza sie automatycznie po kilku sekundach).
Od wczoraj zmienil sie caly interfejs. Wszystko wyglada calkiem inaczej.
Wprowadzili misje dzienne i tygodniowe - takie ze jest co robic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to wy gracie bo macie dostep do bety? / kupiony jakiś founder pack/ czy co tam jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w otwarte weekendy. Tak to detoks :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He czyli co na weekend jest za free? (czy to losowo raz na jakiś czas :24_stuck_out_tongue:)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Losowo. Kiedy powiedzą, że w dany weekend można grać bez przepustki Early Access.

Grałem tylko w te weekendy, a mam nabite z 50h :-D

Kurde, ale idą z tymi patchami. Po każdym widać wyraźnie, że gra się rozwija i się naprawdę starają.

Oho, mój Gideon dostał nerfa Ulti. Nice. Przed patchem podczas użycia Ulti można był paść jak Mucha. A teraz? No comment

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie .... otóż grę pobrałem już z 2-3 tygodnie temu, lecz dziś w momencie, kiedy chciałem skorzystać z Starter Pack'a, który jest w PS+ dostałem komunikat, że nie mam do tego prawa ponieważ już posiadam kopię gry. Czy to, że już szybciej grałem dyskwalifikuje Mnie z darmowego elementu Plusa? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dlugo instalowal sie wam Paragon? U mnie juz chyba 30 minut minelo i dopiero 30%. Troche za dlugo to trwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dav3gd napisał:

Mam pytanie .... otóż grę pobrałem już z 2-3 tygodnie temu, lecz dziś w momencie, kiedy chciałem skorzystać z Starter Pack'a, który jest w PS+ dostałem komunikat, że nie mam do tego prawa ponieważ już posiadam kopię gry. Czy to, że już szybciej grałem dyskwalifikuje Mnie z darmowego elementu Plusa? 

 

 

Nie ty jeden masz ten problem - sprawa jest już poruszona na oficjalnym forum PS

(mam to samo, tyle tylko, że ściągnąłem grę wczoraj  - dziś chciałem tylko ściągnąć "unlocka" no i niestety starter packa zassać nie mogę ( 'You already own Paragon' )...

Mam nadzieję, że Sony ogarnie tą sprawę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na ten wątek trafiłem .... oby to naprawili bo w innym wypadku to będzie niezła gafa :1_grinning: 

 

Godzinę temu, Lord_of_Evil napisał:

Jak dlugo instalowal sie wam Paragon? U mnie juz chyba 30 minut minelo i dopiero 30%. Troche za dlugo to trwa.

 

Dziś usunąłem grę myśląc, że będę mógł wtedy pobrać Starter Pack'a ( teraz Sobie uświadomiłem jaką głupotę zrobiłem :1_grinning: ). 3h temu zacząłem pobierać - aktualnie trwa instalacja, 55%, więc trochę to idzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dlugo instalowal sie wam Paragon? U mnie juz chyba 30 minut minelo i dopiero 30%. Troche za dlugo to trwa.

To nie instalacja tylko tle pewnie pobiera resztę danych. Sprawdź pod options/informacje.

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie mogę pobrać przepustki :-P

Właśnie trwa konserwacja. Może coś poradzą

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, dav3gd napisał:

Mam pytanie .... otóż grę pobrałem już z 2-3 tygodnie temu, lecz dziś w momencie, kiedy chciałem skorzystać z Starter Pack'a, który jest w PS+ dostałem komunikat, że nie mam do tego prawa ponieważ już posiadam kopię gry. Czy to, że już szybciej grałem dyskwalifikuje Mnie z darmowego elementu Plusa? 

Na facebooku pisali że wiedzą o problemie i zajmują się jego rozwiązaniem, także trzeba poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już w PSS Starter Pack można dodać spokojnie do biblioteki a po włączeniu gry nie ma monitu o konieczności kupna pakietu za pieniądze :) Czyli naprawione :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem już został rozwiązany.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, jak trochę pogracie - dajcie znać komu (nie)przypadła do gustu itp. Oglądam jakieś filmiki ale podobna "zupełnie do niczego", sądząc po niemal rozwolnieniu i radości w tylu komentarzach pod info, że będzie w Plusie - może warto ograć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś rozegralem z 5-6 gier i przyznam, że wciąga - dopiero burza zmusiła Mnie do wyłączenia konsoli :-D Trochę jest grzebania z tym całym systemem kart, ale ogarnięcie to kwestia czasu. Warto spróbować mając PS+ :-)

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem bardzo ciekawy bohater ;) Co do samej gry również zagrałem kilka potyczek i powiem, że chyba przysiądę na dłużej przy tej gierce. Podoba mi się to, że można swoją talię budować, zobaczę jak to będzie gdy będę miał więcej kart. Widzę również, że gra jest cały czas dopracowywana. Cieszy mnie to iż taka produkcja powstała/powstaje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Co się stało po tych patchach z Gideon. Przed nimi to była Mucha do padania. Teraz to jest meszka. Trzeba być niesamowicie ostrożnym. Ulti mało teraz przydatne po nerfie. Nie wiem kiedy go używać by nie zginąć :-P

Teraz trochę o tej najnowszej postaci. Jest niesamowicie op. Dzisiaj myślałem, że pierwszy raz spotykam osobę która będzie lamiła tą postacią. Gdzie tam. Tak się skoksował, że w 2-3 osoby trzeba go było atakować, bo inaczej się nie dało go zabić. Za to u nas także był ten nowy bohater. Był jeszcze bardziej skoksowany i 3 bohaterów z drużyny przeciwnej na raz nie dawało mu rady.

Edit: testował już ktoś Greystone'a czy będę musiał być pierwszy ;-)?

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam ten problem, że nie mogę odpalić gry a mam starter pack niby z PS+. Widziałem, że naprawili ten problem ale mi ciagle wyskakuje ze staret juz mam a jak odpalam gre to nie moge sie zalogowac. Wiecie co z tym moge zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Widzę że temat trochę słabo idzie na tym forum, a gierka wg mnie zacna :cool: jak narazie grałem głównie dwoma postaciami mnianowice Gideon i Feng Mao. Mam jak nazrazie 14 albo 15 poziom i gra się naprawdę fajnie. 

 

Zauważyłem że po jednej z ostatniej aktualizacji dodali mozliwość odbudowywania inhibitorów, może wiecie jak to dokładnie działa, przeczytałem dzisiaj gdzieś że trzeba zdobyć kule ale nie wiem co dalej ? przynieść ją do bazy i automatycznie się odbuduje ? 

Dzisiaj będę coś kombinował chyba że ktoś już wie to proszę o podpowiedź :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×