Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To masz problem bo sieć i Sony leży i kwiczy i to za nasze pieniądze z Plusa które miały iść na modernizację usługi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje z transferem w PS4? Są one strasznie słabe normalnie ze Steam ściągam z prędkością 3000 kb/s, gdzie ze PS Store do 500 kb/s... Mam internet LTE T-mobile (40-60 ms) i wszystkie urządzenia domowe wykorzystują maksimum łącza (2 różne PC, Smartfon, Smart TV) a PS4 kuleje. Próbowałem jak na razie ciągłego zatrzymywania i wznawiania, gdzie raz na 10 razy mam swój transfer(3000 kb/s) na około 5 min potem zwalnia do tych 500 a nawet mniej. Ustawiłem też DNS-y na 8.8.8.8 i 8.8.8.4 oraz MTU 1473 i nic.

Pobieraj w trybie spoczynku konsoli (włącz sobie w opcjach żeby net działał na wstrzymaniu) - wtedy leci trochę szybciej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Piszę do was z takim problemem gdyż, za ni cholere nie moge podłączyć się do internetu chociaż go mam w ps4. Kiedy biore przetestuj połączenie wyskakuje mi, że nie może połączyć z PSN i ten błąd wywala ce-33987-0. Próbowałem też konfiguracji Łatwej i Niestandardowej i nic nie pomoga.. Co w tym wypadku zrobić, bo powoli mnie to wkur... mam dzień wolnego a nie moge pograć po sieci, chociaż jeszcze rano miałem normlanie PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem teraz to zmienić i nadał kiedy sprawdz połączenie to przy Wpis do PSN staje mi się wyskakuje że '' nie można nawiązać połączenia z siecią PlayStation Network w określonym czasie sieci PlayStatiom możę być chwilowo zajęta. (CE-33987-0)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a oni przypadkiem nie mają jakiejś awarii/konserwacji dzisiaj? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszą mieć, ale już jest git nie wiem jakim cudem nagle zrobiło się ok :) Ale na fife nie moge wejść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit: Jedak nadal nie moge połączyć się z siecią ! Wybieram Niestandardowe łączenie czy łatwe cały czas to samo kiedy robie pretestuj to przy "Wpis do PlayStation Network staje wyskakuje błąd (CE-33987-0)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łaskawie zadzwoń na wsparcie techniczne Playstation i się dowiesz czy mają awarię, czy masz bana na konto, konsolę czy na IP na przykład ...albo to będzie wina usługodawcy/źle skonfigurowanego routera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit: Jedak nadal nie moge połączyć się z siecią ! Wybieram Niestandardowe łączenie czy łatwe cały czas to samo kiedy robie pretestuj to przy "Wpis do PlayStation Network staje wyskakuje błąd (CE-33987-0)

Mam to samo od soboty. Sprobuj zalogowac sie z lapka na store playstation... Ja nie moge, a przez 3g z ipada bez problemu :) dzwonilem do orange - potrzeba odblokowac porty, sony to samo, ale rozmowa z typem totalnie mnie rozbroila, zwlaszcza, ze byl drinkniety xd niestety odblokowac portow nie moge, musze kupic kolejny router i ustawia tryb bridge, ale czy to cos da?

Btw. Na ipadzie jak uzywam wifi nie moge zalogowac sie do aplikacji playstation, wylacze wifi bez problemu. Na 100% nie jest to ban na konto/konsole. Jak juz to na ip, mi takie cos stalo sie przy przenoszeniu coinsow w fifie z konta na konto.

Btw. Musisz miec odblokowane te porty

TCP: 80, 443, 465, 993, 3478, 3479, 3480, 5223, 8080

UDP: 3478, 3479

Jezeli sa, to dzwonisz do sony i wowczas moga sprawdzic, czy masz ban na ip. Niestety nie udalo mi sie bez takiego potwierdzenia, tej sprawy rozwinac :)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wszystko zaczęło się od tego ze kupiłem konto z coinsami. I po tym już nie mogę się zalogować. A jeżeli dostanę daną na ip to za co mogę takie coś dostać i jak to odblokować tego bana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwon na infolinie, powiedz, ze masz odblokowane porty i przeniosa sprawe dalej. Jezeli masz stale ip to daj znac, znalazlem na to rozwiazanie xd zreszta samo przez sie wskazuje, ze prawdopodobnie masz stalke...

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz chyba mam stałe jak możesz to napisz co mam zrobić

Zmien adres ip w/dla konsoli z lokalnego (np. W przypadku orange 10.0.0.xx,) na ten ktory dostales od dostawcy (46.xxx.xx.xx). Ja mam 4 i wpisalem ten co przypisany jest do "adresu dostepnego dla abonamenta". Jest on oczko wyzej od bramki dostepu, ktora tez musisz wpisac. Nie uzywaj automatycznej (latwej) konfiguracji. Powinno zaskoczyc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dns i mtu domyslne. Taki zabieg powinien odblokowac nat 1. (Jezeli ktos mial wczesniej 2)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola wtedy jest "poza" lokalnym routingiem i jest wykrywana jakby to ona była podpięta bezpośrednio do modemu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale jak ustawić domyślne DNSy skoro wybieram ustawienia IP ręczne?

Na automacie mam NAT2 a gdy ustawie stałe IP to nat 3 ^^ jaka jakieś hehe

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisac je? (te same co automatyczne) lub wpisać Googlwskie czy coś? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale serio da sie uzyskac NAT1 podłączając konsole pod router?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to taki pic na wode, w sumie zastanawiam sie czy dla tego ip trzeba ustawic dmz? Ja ogolnie mialem problemy i na poczatku nie szukalo mi nikogo w fifie, ale teraz jest ok i konsola smigala te 6 godzin online. Wczesniej caly czas wywalalo blad sieci. Jezeli ustawie ip konsoli na lokalne to nie mam dostepu do psn :p

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NAT1 zarezerwowany jest dla konsol podpiętych bezpośrednio pod modem. Każda konsola w routingu będzie NAT2. NAT3 jest problemem a NAT2 jest optymalny jeśli jesteśmy podpięci kablem pod router.

Edytowane przez TrueGrand
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale serio da sie uzyskac NAT1 podłączając konsole pod router?

 

 

NAT1 zarezerwowany jest dla konsol podpiętych bezpośrednio pod modem. Każda konsola w routingu będzie NAT2. NAT3 jest problemem a NAT2 jest optymalny jeśli jesteśmy podpięci kablem pod router.

 

 

Zmien adres ip w/dla konsoli z lokalnego (np. W przypadku orange 10.0.0.xx,) na ten ktory dostales od dostawcy (46.xxx.xx.xx). Ja mam 4 i wpisalem ten co przypisany jest do "adresu dostepnego dla abonamenta". Jest on oczko wyzej od bramki dostepu, ktora tez musisz wpisac. Nie uzywaj automatycznej (latwej) konfiguracji. Powinno zaskoczyc ;)

 10.0.0.xx to IP lokalne.

46.xxx.xx.xx to IP zewnętrzne.

Oszukujesz modemorouter hakierze. :P Modem myśli że bezpośrednio podpięta jest konsola a nie router ;)

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej mam polachtane ego, ze mam Nat 1 :) To zewnetrzne ip trzeba wpisac do dmz?

W sumie chyba i tak juz mi odblokowali dostep, bo na wifi apka dziala. Pewnie wprowadzili jakas blokade, ze jezeli loguje sie na konto, ktore bylo zakladane za granica to rach ciach i banik na 24-48h xD

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foxter, mając NAT1 jesteś przed DMZ. 

Nie wyważaj otwartych drzwi. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×