Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Można. Słabe łącze nie oznacza od razu lagów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy da rade podłączyć dwie konsole kablem Ethernet i grać po lanie np w ghosta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy da rade podłączyć dwie konsole kablem Ethernet i grać po lanie np w ghosta?

Można grać lokalnie (tylko dwie osoby) bez podłączonego neta - właśnie sprawdziliśmy na CoD:Ghost...  

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dysponując takim łączem internetowym można pograć online http://www.speedtest.pl/test/89745128 ?

Ja na takiej prędkości kiedyś w Fife grałem. Jak ktoś będzie coś robił w tym czasie na np. komputerze to może lagowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowales? :-) a gdyby router podpiąć i osobno poprowadzić kable do niego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowales? :-) a gdyby router podpiąć i osobno poprowadzić kable do niego?

Wtedy na pewno się da.

Jeszce możesz z telefonu router włączyć ale tak jak kolega pisze mjr działać rzeczywiście ad hoc Wi-Fi

Testowales? :-) a gdyby router podpiąć i osobno poprowadzić kable do niego?

Wtedy na pewno się da.

Jeszce możesz z telefonu router włączyć ale tak jak kolega pisze mjr działać rzeczywiście ad hoc Wi-Fi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pewnie tam powielany ale przeszykałem google i to forum i w sumie nie znalazlem konkretnej odpowiedzi.

Posiadam lacze osiedlowe 50 mb i "stary" router d-link dir 300 - na ps3 mialem dosc czeste (tzn dwa razy na 12h) rozlaczenia (tak samo po kablu jak po wifi)

Ale wracajac do sedna sprawy: na dniach stane sie posiadaczem PS4 i chce zakupic nowy router ktory hmm jak najbardziej bedzie mogl wykorzystac moc lacza i bedzie idealnie wspolgral z ps4, prosilbym uzytkownikow o propozycje modeli konkretnych przez was stosowanych i czy laczycie sie po kablu czy po wifi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pewnie tam powielany ale przeszykałem google i to forum i w sumie nie znalazlem konkretnej odpowiedzi.

Posiadam lacze osiedlowe 50 mb i "stary" router d-link dir 300 - na ps3 mialem dosc czeste (tzn dwa razy na 12h) rozlaczenia (tak samo po kablu jak po wifi)

Ale wracajac do sedna sprawy: na dniach stane sie posiadaczem PS4 i chce zakupic nowy router ktory hmm jak najbardziej bedzie mogl wykorzystac moc lacza i bedzie idealnie wspolgral z ps4, prosilbym uzytkownikow o propozycje modeli konkretnych przez was stosowanych i czy laczycie sie po kablu czy po wifi?

Zawsze kabel jeżeli masz tylko taką możliwość, routera nie musisz zmieniać.

Kabel to kabel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pewnie tam powielany ale przeszykałem google i to forum i w sumie nie znalazlem konkretnej odpowiedzi.

Posiadam lacze osiedlowe 50 mb i "stary" router d-link dir 300 - na ps3 mialem dosc czeste (tzn dwa razy na 12h) rozlaczenia (tak samo po kablu jak po wifi)

Ale wracajac do sedna sprawy: na dniach stane sie posiadaczem PS4 i chce zakupic nowy router ktory hmm jak najbardziej bedzie mogl wykorzystac moc lacza i bedzie idealnie wspolgral z ps4, prosilbym uzytkownikow o propozycje modeli konkretnych przez was stosowanych i czy laczycie sie po kablu czy po wifi?

 

ja polecam tp-linki...  z d-link dir300 są problemy- kolega właśnie narzekał na ten router ale był uparty i nie zmienił dopóki się nie popsuł.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem, mam internet od UPC.

Wszystko ładnie podłączyłem, sprzęt się zaktualizował i ogólnie wszystko poszło gładko.

Ale do czasu. Niby wszystko gra, ale po jakimś czasie jest problem z zakładką Co nowego i sklepem.

Nie wczytują się. Pomaga dopiero restart albo ponowny test sieci. I znowu wszystko ok ale po skończeniu jakieś gry znowu nie działa.

Browser i inne funkcje działają. Jest internet w konsoli. Nie wiem jak z grą online bo nie mam jeszcze plusa.

Ktos miał podobny problem i go rozwiązał?

Sprawdzone po wifi i kablu, dodane do DMZ.

///

gra online działa, problem jest głownie z wejściem do sklepu.

Edytowane przez bid32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem, mam internet od UPC.

Wszystko ładnie podłączyłem, sprzęt się zaktualizował i ogólnie wszystko poszło gładko.

Ale do czasu. Niby wszystko gra, ale po jakimś czasie jest problem z zakładką Co nowego i sklepem.

Nie wczytują się. Pomaga dopiero restart albo ponowny test sieci. I znowu wszystko ok ale po skończeniu jakieś gry znowu nie działa.

Browser i inne funkcje działają. Jest internet w konsoli. Nie wiem jak z grą online bo nie mam jeszcze plusa.

Ktos miał podobny problem i go rozwiązał?

Sprawdzone po wifi i kablu, dodane do DMZ.

///

gra online działa, problem jest głownie z wejściem do sklepu.

Przyzwyczaj się. To nie wina Twojego internetu a tego w jaki sposób podtrzymywane jest połączenie z PS Store.

Jak odpowiednio długo poczekasz to sklep się uruchomi :P

Wszyscy to mamy ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z netem w Vectra w W-wie. Maja jakis problem z dnsami i nie wczytuje mi sie lista znajomych i sklep :/ czy ktos jeszcze ma ten problem ? A moze ktos znalazl rozwiazanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień DNS na te od Google. 8.8.8.8. Oraz 8.8.4.4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:

Czy jak kupie ps+ to moge z niego korzystac i ja i bracik? Ja mam ps4 on ma ps3. Czy on bedzie mogl sciagac gry w ps+ za darmo w danym miesiacu i ja tez?

Ps+ bylby na moje konto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze na czas pobrania udostepniam mu dane do mojego konta on sciaga, po czym loguje sie na swoje i moze pykac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy robię test połączenia na PS4 to na samym dole, pod " *szybkości połączenia są wielkościami szacunkowymi" wyświetla mi się komunikat: " Używany router może nie obsługiwać fragmentacji pakietów IP i dostęp do niektórych funkcji sieciowych PS4 może być ograniczony. Aby uzyskać szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem routera" Może tu jest jakiś problem, tylko nie mam pojęcia co to fragmentacja IP. :)

Panowie, dalej mam ten sam komunikat, nie wiem czy właśnie ten problem ma związek z zanikaniem kafelek w menu(znajomi i aplikacje). Bawiłem się już z MTU, jak na tej stronie; http://www.tp-link.com.pl/article/?id=190 ale przy każdej wartości mam 100% straty pakietów. Może to wina routera, może rozwiązaniem byłby zakup nowszego routera. Czy to może wina mojego dostawcy internetu? 

Edytowane przez Garru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem, zakupiłem ostatnio z kolegą diablo 3, chcieliśmy pograć razem, ale sęk w tym że nie może do mnie dojść, 2 razy się tylko udało, mam NAT 3 domyślam się że to wina tego, ale wyszukuję mi graczy normalnie w sekundę, nadałem konsoli stałe IP, próbowałem też przekierować porty ale nie da się bo wyskakuję komunikat 'The port configuration of the game or application conflicts with an already assigned game & application. Assigning this game or application is not possible.' będe wdzięczny za pomoc :)

Edytowane przez Shinkex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zrestartować polaczenie routerów, i powinno pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalej występuję wymionione problemy, już nie mam pojęcia co można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem, zakupiłem ostatnio z kolegą diablo 3, chcieliśmy pograć razem, ale sęk w tym że nie może do mnie dojść, 2 razy się tylko udało, mam NAT 3 domyślam się że to wina tego, ale wyszukuję mi graczy normalnie w sekundę, nadałem konsoli stałe IP, próbowałem też przekierować porty ale nie da się bo wyskakuję komunikat 'The port configuration of the game or application conflicts with an already assigned game & application. Assigning this game or application is not possible.' będe wdzięczny za pomoc :)

 

 

Trzeba zrestartować polaczenie routerów, i powinno pomoc.

...tos mu doradził :P

 

dalej występuję wymionione problemy, już nie mam pojęcia co można zrobić.

 

NAT 3 - zablokowane porty. Przeczytaj pierwszy post w temacie o sieci, może rozjaśni ci się trochę w głowie. 

Jeżeli próbujesz przekierować i dostajesz błąd to znaczy że te porty są już przekierowane.

Zamiast przekierowywać porty (wywal wszelkie przekierowania)  włącz UPnP. ...i dalej kontynuuj w temacie o sieci.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wi-fi czasem nie łapie UPnP i jest problem z połączeniem. ...no i transfer jest wolniejszy niż na kablu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×