Skocz do zawartości
Emir

Naruto: Ultimate Ninja Storm

Rekomendowane odpowiedzi

zaraz lece sprobowac dziski za info bo myslalem ze musze uzyc 3 combo ale dzieki wielkie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A te wszystkie dodatki to są na EU ps store czy amerykańskim ? i czy są płatne ?

Edytowane przez arekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jade dalej dzieki wielkie ;DD super gierka choc czasami nudzi ale jak sie jest fanem Naruto to jest poezja ;DD POZDRAWIAM ;]3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatki jak masz wersję EU są na ps storze brytyjskim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem Serii Naruto - przeważnie Mangi bo czasem Anime zamula filerami xDD Tak czy siak niedawno od kumpla pożyczyłem Naruto Ultimate Ninja Strom i powiem że gra cholernie pozytywnie mnie zaskoczyła. Akurat z początku sceptycznie do niej nastawiłem się gdyż wcześniej o tej części nic nie słyszałem ani żadnych filmików nie oglądałem. Zawsze lubiłem grać w Naruto Ultimate Ninja 3 na PS2. Jednak Ninja Strom na PS3 to dobre dzieło, naprawdę dorównuje, a nawet odrobinę jest lepsze od serii na PS2. Natomiast teraz na PS2 ostatnią wydaną częścią jest Ultimate Ninja 5. Natomiast z wielu źródeł na necie przeczytałem że mają powstać 3 kompletnie nowe gry z Naruto na PS3/XBOX360. Aktualnie z tego co udało mi się wyczytać to podobno pod koniec 2010 roku ma zostać wydany nowy Naruto Ultimate Ninja na PS3. Akurat to byłoby ekstra gdyż Ninja Storm ma w sobie wyłącznie pierwszą serie do demonicznej walki Sasuke i Naruto. Fajnie by było zobaczyć nową bijatykę z większą ilością postaci. Żeby była taka ilość jak na przykład w Ultimate Ninja 5 X3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe UNS zostanie wydany pewnie już po zakończeniu mangi ( chyba jesieni 2010). Już od długiego czasu One Piece jest lepsze od Naruto ( przynajmniej dla mnie ), szkoda, że nikt nie chce wydać gry na podstawie tej mangi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol O________o To już zatem Manga zostaje zakończona. Ja tam pamiętam że skończyłem czytać Mange na rozdziale gdy jeden z wielkiej trójki Shinobi: Ropuszy Pustelnik był w trakcie walki z Liderem Akatsuki Painem. Potem jakoś już nie czytałem dalszych rozdziałów - dopiero teraz powróciłem do ponownego czytania Naruto i zacząłem od początku zbierać Mange. Kurcze ale nie przypuszczałem że już powoli manga jest zamykana - No ale w sumie Naruto to i tak duży tasiemiec jeśli chodzi o Anime. Manga jest bez głupich filerów więc jak dla mnie znacznie lepsza. 

Jeśli chodzi o nowego NUS to słyszałem że ma być pod koniec tego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myron !!! gdzie to wyczytałeś ze manga naruto zostaje skończona??? bo ja szukam po necie i nic o tym nie wiadomo! jest juz trailer Naruto shippuuden ultimate storm 2 jak chcecie będę mógł zarzucić linka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następna część na PS3 moim skromnym zdaniem będzie osadzona gdzieś pomiędzy powrotem Naruto i Jirayi, a walką Sasuke i Itachiego. W pogłoskę o zakończeniu mangi jesienią 2010 r. nie wierzę, biorąc pod uwagę to co właśnie wymyślił Kishimoto, jak dla mnie zapowiada się następne 500 chapterów:teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale gram w gry naruto juz od bardzo dawna! Jest jedna rzecz co mnie strasznie denerwuje!Mianowicie , drażni mnie wybór "kończących ciosów" Wolałbym ,żeby jak wybieram shikamaru ,żebym miał podczas jednej potyczki wszystkie jego ataki!, a nie wybór przed walką.Mam nadzieje ze NSUS2 zmienią ta opcje! A co wy o tym sadzicie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam małe pytanie na temat zbierania XP. Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem UNS i oczywiście bawię się w trybie misji. Jednak drażni mnie fakt zdobywania doświadczenia by odblokowywać to nowe misje. Jak zauważyłem doświadczenie zdobywam po przez wypełnianie misji rangi: D,C,B,A i S. Jednak powiem wprost że te misje z tych rang nie należą do najszybciej zbierających doświadczenie.

Jak na razie jestem na etapie Egzaminu na Chunina. Dokładnie mówiąc jestem po pierwszym starciu z Orochimaru w Lesie Śmierci i doświadczenia mam 25/999. Jeśli chodzi o te misje poboczne to aktualnie jedynie odblokowane mam: Mniej na liczniku 6 godzin grania, Mniej 20000 kroków i rozwal 400 przedmiotów. No i jeszcze Ramen. Pytanie moje brzmi jak odblokowywać inne misje poboczne w rangach od D do S i jak najlepiej i najszybciej zbierać doświadczenie???

Edytowane przez XelBlackHearts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam już dokładnie ale ja robiłem każdą misję po 2 razy - raz żeby zaliczyć normlanie i raz żeby zaliczyć z wszystkimi bonusami i w ten sposób nigdy nie miałem problemu z expem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem co masz na myśli. Chodzi ci o misje z wątku głównego. Przelazłem cały wstęp czyli Genina. I nawet poprzechodziłem wszystkie bonusy. Ale za te misje Expa niema - Jest tylko kasa i czasem na terenie Konohy pokazują się jakieś zwoje które jeszcze nie kumam xDD Ale chyba za bonusy w misjach głównych Expa niema. Chyba że dopiero można taki Exp nabywać już w misjach na Chunina. Natomiast misje poboczne: ABCD,S chyba nie mają bonusów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy demko jest jeszcze na PSN ? , bo chciałbym zakupić gierkę, ale nie wiem czy dostanę to czego oczekuję, dlatego szukałem dema, którego... nie ma, albo źle szukałem. Wiecie coś na ten temat ? :- )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Powinno być ale chyba na amerykańskim PSN

A wracając do NSU2 to ma być podobno 40 postaci, jak dla mnie bomba, do tego Naruto w trybie SAGE. Ciekawe czy naprawdę wyjdzie w tym roku :/

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część była bardzo dynamiczna i rewelacyjna pod względem graficznym, ale miała sporo wad. Mam nadzieję, że ten poziom w dwójce zostanie co najmniej utrzymany. Liczę jednak na bardziej skomplikowany system walki bo ciągły button mashing mi średnio odpowiadał. Dobrze by było, gdyby w trybie fabularnym umieścili animowane przerywniki, wtedy przechodzenie głównego wątku stałoby się na pewno atrakcyjniejsze. Boję się jednak, że tak jak w przypadku jedynki Namco przyklei grze znaną marką, a gra będzie stała na średnim poziomie. Wolałbym poczekać do następnego roku i dostać w pełni dopracowany produkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś kiedy wychodzi 2 Storma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naruto Ultimate Ninja Storm 2 ma wyjść pod koniec tego roku. Ma być to prawdopodobnie Listopad albo Grudzień. Ale dokładnej daty to ja nie wiem. Wiem tylko że to ma być pod koniec roku 2010.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 2 wyjdzie we wrzesniu lub na poczatku października. Europejska premiera ma byc najszybsza oraz demo podobno bedzie na E3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli poprawią niedociągnięcia pierwszej części ( z tego dema widać, że poprawili złożoność map ) to będzie to chyba dla mnie jedna z najlepszych 5 gier na ps3 :P

W uncharted 2 miałem na liczniku w sumie około 30 godzin, a w naruto już blisko 35 i ciągle z przyjemnością maksuje misje główne i dodatkowe ;)

Jak poprawią sposób interakcji z innymi bohaterami w mieście, samo miasto ( możliwość wychodzenia po za miasto, trochę bardziej żywa ludność i więcej interaktywnych przedmiotów ) oraz ulepszą wykonywanie głównej fabuły ( teraz dosyć sztywno to wygląda ) i różnorodność misji to będzie genialnie.

Dla mnie głównie te elementy nie podobały się ( no i uproszczona struktura aren ). Podajcie swoje negatywne elementy gry, które mogliby ulepszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie nie podobał styl fabuły, misje takie same. I mam nadzieje ze wprowadzą więcej technik dla każdej postaci niż 2 krzyż. Oby... bo sam Kakuzu i Deidara powinien mieć z 5 technik.

Ale nadal przy jedynce bawie się swietnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już ktoś o tym pisał ale nienawidzę szukać po stronach i po forach więc zapytam jak coś przepraszam za spam :P ale nie mogę ukończyć tej gry 99% i jedna misja której nie widzę ponieważ nie mogę wykupić ostatniego kawałku muzycznego chociaż wszystko zrobiłem, wszystko inne kupiłem i wszystko wyzbierałem.... POMOCY :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×