Skocz do zawartości
Emir

Call Of Duty: World At War

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę przyznać, że gra wymiata na maxa! Zawsze lubiłem grać w gry o tematyce II wojny światowej. Heh to były czasy, kiedy na PS1 grało się w Medal Of Honor Underground. To była gra :D, tak samo Medal Of Honor Allied Assault to też niezapomniana gierka ^^. Jednak powróćmy do Call Of Duty. Pamiętam, jak kiedyś grałem w pierwszą i drugą część na PC. Muszę przyznać, że dwójka prezentowała lepszy poziom graficzny, choć już sama rozgrywka multiplayerze była uszczuplona. Nie było możliwości jazdy czołgami (tak jak w pierwszej części, w dodatku Call of Duty: United Offensive). Muszę przyznać że piąta część Call Of Duty to najlepsza część w jaką grałem. Świetna grywalność, klimat, który nawet przypomina Medal Of Honor Allied Assault. Można jeździć czołgami, a nawet ten tryb Zombie jest świetny. Stwierdzam, że Call Of Duty World at War to najlepsza strzelanina o tematyce II wojny światowej, w jaką grałem. Gorąco zachęcam do kupna tej gry, szczególnie, że jest teraz po niższych cenach :):) Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem demko dostępne na US PSS. Wrażenia? Ale ta gra jest brzydka! Na dodatek animacja rodem z poprzedniej generacji. Nie wyobrażam sobie, aby Modern Warfare 2 wypadło lepiej od KZ2 pod względem graficznym (korzystają z tego samego silnika co przy CoD: WaW).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem demko dostępne na US PSS. Wrażenia? Ale ta gra jest brzydka! Na dodatek animacja rodem z poprzedniej generacji. Nie wyobrażam sobie, aby Modern Warfare 2 wypadło lepiej od KZ2 pod względem graficznym (korzystają z tego samego silnika co przy CoD: WaW).

Ja też skończyłem demko i muszę przyznać, że framerate w tej grze miażdży KZ2... Pod innymi względami jest oczywiście gorsza i o wiele łatwiejsza na weteranie niż KZ2 na Elite... Zresztą po demku nie ma oceniać. Po pozytywnych wrażeniach z tej próbki CoD'a zakupiłem grę i w przyszłym tygodniu będę już pewnie ciskał :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem demko dostępne na US PSS. Wrażenia? Ale ta gra jest brzydka! Na dodatek animacja rodem z poprzedniej generacji. Nie wyobrażam sobie, aby Modern Warfare 2 wypadło lepiej od KZ2 pod względem graficznym (korzystają z tego samego silnika co przy CoD: WaW).

Po KZ2 zaden FPS nie bedzie juz raczej graficznie lepszy, przynajmniej przes najblizsze 2 lata ? Ale co mi z grafika, moze byc troche gorsza, wazne aby grywalnosc nie ssala tak jak ta w KZ2.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko, gra jest beznadziejna! 4 jest o wiele lepsza, w WaW zmienili fizykę postaci przez co mam odczucie że postać leci nad mapą, a nie po niej biegnie. Przypomina mi znienawidzonego właśnie przez to CS-a. Myślałem że na PS3 tak nie jest, ale po zagraniu w demo widzę że się myliłem. Cale szczęście że wyszło to demo bo zmarnowałbym znowu pieniądze na wersje PS3 bo na PC mam od premiery...........

Wkurza mnie też to że w ogóle nie trzeba celować z broni Wystarczy pewne celowanie i moc obalająca i możemy spokojnie strzelać bez celowania na drugi koniec mapy, a pociski lecą prawie jak po sznurku jednym torem. Do CoD4 pasowały ulepszenia broni, ale kur** kto widział w latach 40 Niemca niosącego MP40 z ACOG lub tłumikiem????!!!

Do tego te bugi, polowa map jest tak zbugowana że można w 1 minute wejść pod mapę bez problemu. Niby usunęli to w nowym patchu, ale guciu im to dało bo już znaleziono nowe wejścia.

Podsumowując moim zdaniem gra jest beznadziejna i nie warta zalanego grosza. Jeżeli chcecie dobry FPS to zapraszam do kupna CoD4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko, gra jest beznadziejna! 4 jest o wiele lepsza, w WaW zmienili fizykę postaci przez co mam odczucie że postać leci nad mapą, a nie po niej biegnie. Przypomina mi znienawidzonego właśnie przez to CS-a. Myślałem że na PS3 tak nie jest, ale po zagraniu w demo widzę że się myliłem. Cale szczęście że wyszło to demo bo zmarnowałbym znowu pieniądze na wersje PS3 bo na PC mam od premiery...........

Wkurza mnie też to że w ogóle nie trzeba celować z broni Wystarczy pewne celowanie i moc obalająca i możemy spokojnie strzelać bez celowania na drugi koniec mapy, a pociski lecą prawie jak po sznurku jednym torem. Do CoD4 pasowały ulepszenia broni, ale kur** kto widział w latach 40 Niemca niosącego MP40 z ACOG lub tłumikiem????!!!

Do tego te bugi, polowa map jest tak zbugowana że można w 1 minute wejść pod mapę bez problemu. Niby usunęli to w nowym patchu, ale guciu im to dało bo już znaleziono nowe wejścia.

Podsumowując moim zdaniem gra jest beznadziejna i nie warta zalanego grosza. Jeżeli chcecie dobry FPS to zapraszam do kupna CoD4.

Powiedział gracz po 10 minutach co-op dema. Weź ... Jeśli chciałeś zabłysnąć to wybrałeś zły temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla twojej informacji grałem w to dziadostwo przez pól roku na PC. To że się zachwycasz nie wiadomo czym w tej grze to twoja sprawa. Ja wyraziłem tylko swoja opinie na jej temat. Jesteśmy w kapitalistycznym kraju więc mam chyba do tego prawo?

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla twojej informacji grałem w to dziadostwo przez pól roku na PC i nie bylem zadowolony.....

Ręka do góry kto gra przez pół roku w grę, którą uważa za dziadostwo. Przestań już pisać, proszę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale chyba po 2 dnach nie masz gry w jednym palcu? No chyba że ty jesteś taki PRO że po 5 minutach oceniasz czy gra jest dobra czy nie... Ja taki nie jestem najpierw muszę poznać dobrze grę, a dopiero potem ja oceniam.

Nie będę się dalej kłócił bo to nie ma sensu.........

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ręka do góry kto gra przez pół roku w grę, którą uważa za dziadostwo. Przestań już pisać, proszę....

<reka w gore>

Niestety musialem dokonczyc lige w KZ2, co prawda nie musialem, ale sie zobowiazalem w klanie jeszcze przed wstapieniem.

Ale to wyjatek, przewaznie gra ktora mnie odrzuca po tygodniu laduje na gieldzie.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie odpuśćcie.... Napiszcie lepiej czy faktycznie tak dużo bugów jest ?

To chyba mówi samo za siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cale szczescie, ze wyszlo to demo, bo strasznie sie napalilem na MW2 i widze, ze wymiana kompa jest jednak nieunikniona... Powiedziec, ze gra jest obrzydliwa to wrecz komplement dla tworcow... Niby W@W (w przeciwienstwie do CoD4) jes natywnie w 720p, ale jak na moje oko jest to max 648x480, a o AA to tworcy czytali jedynie na Wikipedii. Na moim leciwym kompie w 1280x1024, bez AA i teksturach na medium to wyglada jak zupelnie dwie rozne gry... Ja rozumiem te 60FPS, ale na Boga, nie takim kosztem. I sterowanie tez nie za bardzo, ale to przez martwa strefe w DS3, w prawie kazdej grze tak jest, na to sie niestety nie poradzi ( no, chyba ze inny pad albo FragFX). Zawiodlem sie strasznie jednym slowem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cale szczescie, ze wyszlo to demo, bo strasznie sie napalilem na MW2 i widze, ze wymiana kompa jest jednak nieunikniona... Powiedziec, ze gra jest obrzydliwa to wrecz komplement dla tworcow... Niby W@W (w przeciwienstwie do CoD4) jes natywnie w 720p, ale jak na moje oko jest to max 648x480, a o AA to tworcy czytali jedynie na Wikipedii. Na moim leciwym kompie w 1280x1024, bez AA i teksturach na medium to wyglada jak zupelnie dwie rozne gry... Ja rozumiem te 60FPS, ale na Boga, nie takim kosztem. I sterowanie tez nie za bardzo, ale to przez martwa strefe w DS3, w prawie kazdej grze tak jest, na to sie niestety nie poradzi ( no, chyba ze inny pad albo FragFX). Zawiodlem sie strasznie jednym slowem.

Pograj w CoD4, martwej strefy nie uswiadczysz, i btw. CoD:WaW to moim zdaniem najgorsza czesc, 4 to inna liga, wiec jesli napaliles sie na MW2, przetestuj lepiej CoD4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba mówi samo za siebie?

Dam Ci ta grę za darmo jeśli to zrobisz jak na tym filmiku.

Dla mnie gra jest fajna. 6 miechów pogrywam w multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam Ci ta grę za darmo jeśli to zrobisz jak na tym filmiku.

Dla mnie gra jest fajna. 6 miechów pogrywam w multi.

Joz nie masz gry :).

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joz nie masz gry :) .

A Ty nie masz chyba pojęcia co to latka do gry:P

Nagraj filmik i pokaz :P

Edytowane przez PatrykJP19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograj w CoD4, martwej strefy nie uswiadczysz, i btw. CoD:WaW to moim zdaniem najgorsza czesc, 4 to inna liga, wiec jesli napaliles sie na MW2, przetestuj lepiej CoD4.

Gralem w CoD4 na PC dzien w dzien przez 1,5 roku i juz zygam na sama mysl o tej grze.... Sterowanie w CoD4 tez jest zwalone, widac to po fragmovie na YT. Problem lezy w padzie, DS3 nie nadaje sie do FPSow, Na filmikach z X360 ludzie graja jak na myszce praktycznie, a na PS3 od razu widac, ze cos jest nie tak. Ciekawi mnie jak by sie sprawowal Logitech Chillstream, ktos ma moze?? A jak cos to zawsze mozna kupic FragFX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nie rozumiem ludzi ktorzy graja w gre pol roku i uwazaja ja za totalne dno, tacy ludzie to masohisci albo walczacy z inna choroba psychiczna. dla mnie wystarczy max 2-3 dni i wiem czy gra mnie zainteresuje czy nie, kupilem bf1943 pogralem 3 dni, kupa i nie gram, wiec nie wyobrazam sobie jak moglbym grac to tak dlugo.

kolejna sprawa to ocenianie gier po demku, zastanawiam sie po co umieszczaja demka w takiej formie jaka jest na psstore, 90% gier ktore tam umieszczaja wyglada o wiele gorzej niz oryginal, przez to duzo ludzi sie zniecheca, mialem juz tak z kilkoma grami ale zaryzykowalem kupilem i nie zalowalem, wiec teraz rzadko kiedy oceniam po demku, wole obejrzec gameplay w necie, poczytac recenzje. cod5 juz dawno przeszedlem a co jakis czas pogrywam sobie pare godzinek multi i sie zastanawiam czemu tak bluzgacie na ta gierke. wg mnie byla conajmniej bardzo dobra, powyzej sredniej.

http://www.gamerankings.com/ps3/944198-call-of-duty-world-at-war/index.html

39 ocen z calego swiata mylic sie nie moze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wnioskuję po ostatnich postach, to głównie skupiacie się na grafice i sterowaniu.

Przecież co do sterowania, to albo się gracz do niego przyzwyczai (takie mamy pady), albo zmieni sobie np. na wspomnianego FRAG-aFX. To wszsytko kwestia wprawy i treningu podczas gry.

Grafika to sprawa mało ważna. Dla mnie najważniejsza jest grywalność i COD WaW taką właśnie ma. Dodam, że jestem graczem weekendowym i nie zaliczam się do grona młodzieży :-). Doskonale jednak pamiętam czasy pierwszego CALL OF DUTY kiedy to grałem na pierwszym moim komputerze. Klimat tej gry był niesamowity i specyficzny(realia II wojny światowej).

Od czasu kiedy zakupiłem World At WAR zauważyłem, że częściej siedzę przy konsoli. Bardzo mnie ta gra wciągnęła i można powiedzieć, że wspomnienia wróciły. Klimat jest SUPER i sterowanie także OK (na pewno lepsze niż w KILLZONE 2). Mnie więcej zabawy daje COD niż KILLZONE 2 - który od dłuższego czasu nie był w konsoli.

KLIMAT KLIMAT i jeszcze raz KLIMAT.

Dodam jeszcze, że podczas tego postu głównie skupiałem się na rozgrywce sieciowej, której jak dla mnie niczego nie brakuje.

Pozdrawiam.

Edytowane przez grobelas79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat sterowanie w KZ2 jest niemal identyczne jak w CoD: WaW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat sterowanie w KZ2 jest niemal identyczne jak w CoD: WaW.

W tej chwili tak za sprawą patcha ale w dzień premiery KZ2 była tragedia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat sterowanie w KZ2 jest niemal identyczne jak w CoD: WaW.

W tej chwili tak za sprawą patcha ale w dzień premiery KZ2 była tragedia...

Zarty sobie robicie ? dalej czuc kolosalna roznice pomiedzy sterowaniem w serii CoD a KZ2 - wiem bo gralem w obie na przemian do niedawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarty sobie robicie ? dalej czuc kolosalna roznice pomiedzy sterowaniem w serii CoD a KZ2 - wiem bo gralem w obie na przemian do niedawna.

Jeżeli chodzi o moje odczucia, to jest tak jak napisał przedmówca.

Mam te dwie gry i w KILLZONE 2 jest jakby "opóźnienie" przez co bardzo niewygodnie mi się gra. W COD takich opóźnień nie ma, dzięki czemu gra mi się bardzo wygodnie. To jednak kwestia przyzwyczajenia i grając długo np. w Killzone można nabrać dużej wprawy. Problemem jest jednak przeskakiwanie z gry o takim sterowania na grę o innym (jak dla mnie).

Nie zmienia to jednak faktu, że w COD jest sterowanie o niebo lepsze i na pewno nie identyczne z tym w KILLZONE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarty sobie robicie ? dalej czuc kolosalna roznice pomiedzy sterowaniem w serii CoD a KZ2 - wiem bo gralem w obie na przemian do niedawna.

Ale o co ci chodzi, o rozmieszczenie przycisków, czy o ciężar postaci, który w CoD 4 i 5 nadal tkwi w poprzedniej generacji. W KZ2 czuć, że mamy do czynienia z typem, który ma na sobie kilka kilogramów sprzętu. W serii CoD poruszanie się postacią jest takie... arcadowe. Lekki, żwawo biegający żołnierzyk. Ale kto co lubi.

Prawda jest taka, że KZ2 jest tytułem bardziej wymagającym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×