Skocz do zawartości
Emir

Call Of Duty: World At War

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam PS3 odniedawna wiec wiele o nim niewiem, mam gry cod 5 i gta 4 w tym poscie chodzi mi o cod5 online przeszedlem cale cod 5 w 100% teraz gram online i zastanawiem sie czy jest cos takiego jak na PC czyli czy moge urzywac Boota wczasie gry by bylo bardziej zabawnie wiem o tym ze mozna wchodzic pod mape lecz samo wejscie pod mape mi sie nie udaje lecz moge wystakiwac wysoko w powietrze w pewnych miejscach lecz to mnie tak nie cieszy jak boot na PC. Jest wiele filmow na youtube pokazujacych jak ludzie uzywaja boota na kompie i chcialbym im doruwnac w tym wiec prosze o rady i odpowiedzi czy takowe booty istnieja i jak sie nawywaja z kad mozna je pobrac. Pozrdo za wszystkie odp dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam PS3 odniedawna wiec wiele o nim niewiem, mam gry cod 5 i gta 4 w tym poscie chodzi mi o cod5 online przeszedlem cale cod 5 w 100% teraz gram online i zastanawiem sie czy jest cos takiego jak na PC czyli czy moge urzywac Boota wczasie gry by bylo bardziej zabawnie wiem o tym ze mozna wchodzic pod mape lecz samo wejscie pod mape mi sie nie udaje lecz moge wystakiwac wysoko w powietrze w pewnych miejscach lecz to mnie tak nie cieszy jak boot na PC. Jest wiele filmow na youtube pokazujacych jak ludzie uzywaja boota na kompie i chcialbym im doruwnac w tym wiec prosze o rady i odpowiedzi czy takowe booty istnieja i jak sie nawywaja z kad mozna je pobrac. Pozrdo za wszystkie odp dziekuje

Musiałoby to być wrzucone na PS Store, a raczej producent nie wrzuci czegoś co pozwoli na oszukiwanie w jego grze, więc nie ma

BTW. Zamiast botów radzę ściągnąć słownik ortograficzny, bo takie kwiatki jak "urzywać" czy "doruwnać" kolą w oczy

Edytowane przez Sebol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do slownika ort to niestety ale nie poniewiasz nie pisze z PL i nie posiadam Polskiej klawiaturki wiec chce przez takie jak ''uw'' a nie ''ow'' ulatwic zycie ludziom kturzy (ktorzy) to czytaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem ze niema innej mozliwosci na leprza zabawe?? skoro nie mozna uzywac boota zostaje wlazenie pod mape hmm moze jakies kody sa wogule jakies inne rozwiazania na podobne mozliwosci czy wogule niema i trzeba grac jak producent przykazal??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście pisanie "poniewasz" też jest związane z brakiem polskiej klawiatury xD? Tak samo z "nie"z czasownikami, nie wiedziałem, że obca klawiatura nie pozwala ich napisać rozdzielnie (mówię o "niewiem") Już się nie pogrążaj

I edytuj posty, a nie pisz kilka pod rząd

Edytowane przez Sebol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest forum na temat PS3 czy mamy poloniste??

pisze szybko bo niemam czasu wiec mnie wogule nie interesuje ort mam wazniejsze rzeczy do roboty wiec chce zobaczyc odpowiedz od jakiegos czlowieka ktory wie o co chodzi i zna sie na rzeczy

Edytowane przez bujak19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wypowiadasz się publicznie! Niektórych użytkowników może to razić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum o PS3, na którym szanuje się język, bo już totalnym olewactwem jest nieznanie chociaż podstawowych zasad pisowni lub pofatygowanie się do słownika/ zainstalowanie Firefoxa

Edytowane przez Sebol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie problem zawalacie fora takimi glupimi postami nie pasuje nie czytajcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, a ty zawalasz fora takimi wypocinami, których nie idzie czytać. Wstyd -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK hehehehe dobra panowie koniec chce zobaczyc odpowiedz do mojego wczesniejdzego pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś nie zauważył to jej udzieliłem, nie da się nic zainstalować itd. Nic czego nie zatwierdzi producent nie przejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Macie problem zawalacie fora takimi glupimi postami nie pasuje nie czytajcie

Nie pasuje, nie pisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na konsole nie ma tego typu dodatków, ale skoro chcesz ich używać, to mogę stwierdzić że lama jesteś i grać nie potrafisz ;) Zamiast kombinować z wchodzeniem pod mapę, po prostu trochę posiedź nad tą grą i się czegoś naucz ;) I najlepiej nic już nie pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz... ja nie pisze polskich znakow ale pisze np "ktory", a to chyba lepiej wyglada niz "ktury".

Edytowane przez Frosty-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... apropos tego wchodzenia pod mapę.... czy naprawde nie mogą tego naprawić żeby tacy lamerscy kretyni (jak pan wypowiadający się kilka postów wyżej) tego nie wykorzystywali i nie psuli innym zabawy ?? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio chyba coś zmieniali, bo od dłuższego czasu nikogo pod mapą nie widziałem :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie... zacząłem przyczajać debili którzy próbują wskoczyć i odbijają sie od ściany (dość śmiesznie to wygląda ja walą głową w mur a tu nic)... a ja co - no to co to kula w łeb ze snajperki... chyba ze 10 fragów w jednej rozgrywce sobie nastukałem tylko na tych lamerach co z uporem maniaka wracali i probowali wejść pod mape... kretyni.. ale cóż dobrze że to w końcu naprawili bo wku...ące to bylo strasznie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nie wiem czy komus sie jeszcze trafil taki problem a mianowicie popsuly mi sie save'y a zaczelo mi sie od tego ze podczas wgrywania owej misji [gdy leca te filmy ''historyczne] nagle sie urywalo i wawalo ostrzezenie cos o zlej wersjii gry czy save'a no wiec po przejsciu wczesniej calej gry nie mam mozliwosci np wyboru dowolnej misjii czy poziomu trudnosci, a i wszystkie deatch cards stracilem a tyle sie bawilem...dobrze ze trofea sie zapisuja oddzielnie........:/

Edytowane przez Falegoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie, ale skasowało mi tylko checkpointa (na Veteranie, myślałem, że osiwieje), reszta pozostała nie ruszona. Prawdopodobnie dali jakiś mini patch w tle i wersja gry się zmieniła, więc savy przestały być kompatybilne. Nie sądzę, żeby było na to jakieś lekarstwo. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×