Skocz do zawartości
Patricko

Anthem

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, xavris napisał:

MagEllan, jedyny człowiek na świecie, który zamiast napisać "gówno jakieś" pisze rozprawkę na 2 strony A4, że człowiekowi się żal takiego EA robi :p

myślałeś o karierze w PR? :)

Nie. Nie myslalem.

Co wiecej ja jakos nie zaluje EA sami na siebie to sprowadzili.

Doceniam ze w weekend pewnie pykne SW BF2 singla za 4pln, a takze przez reszte miesiaca pare indykow z Origin Access.

 

Co do moich zdolnosci, to oprocz jak to okresliles PR, czasami stworze jakas teorie spiskowa :) tylko po to zeby zobaczyc czy sie przyjmie czy nie.

Jesli chodzi o EA

Patrick Soderlund

Koles ktory mial rozne ciekawe 3literowe skrotowe pozycje od lat!

Czy to mozliwe zeby byl tak glupi? A moze po prostu mial dosc ręki ktora karmi postanowil pokąsac po czym zabrac swoje zabawki?

Wszyscy pamietamy co mowil o BF V:

- co ja powiem mojej 13 letniej corce (arument z pupy bo odpowiedzi jest wiele - po pierwsze skierowac dziecko do ksiazek historycznych o WW2, po drugie powiedziec ze ma nie grac w gry z PEGI 18)

- sytuacja z trailera, nie jest niemozliwa, a jesli ktos uwaza inaczej to niechaj sie doedukowac (nazywanie bazy graczy niewyedukowanymi ojjj zapieklo)

- jak wam sie nie podoba gra to jej nie kupujce (prosty jasny w punkt przekaz, ktory wielu wzielo sobie do serca)

(nie oceniam samej gry na tylko PR).

 

I teraz czy mozliwym jest ze ten czlowiek mial tak dosc EA, ze po prostu postanowil sabotowac produkt, zabrac kase (a zarobil wiecej nizli CEO Andrew Wilsson) i po prostu pojsc precz?

A odszedl jakos w okolicy ogloszenia ze BF V bedzie opozniony.

 

Jesli tak zrobil to przyznam niezly z niego madafaka. :P

 

Co do sabotazu, widzialem juz w swoim zyciu zawodowym przyklady gdzie devsi sabotowali kod bo nie dogadywali sie z druzyna testerow zeby udowodnic ze ci nie robia swojej roboty. Gdzie zwolniono wlasnie testerow mimo iz to devsi dokonali sabotazu ktory mogl odbic sie na reputacji firmy.

:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i gra powinna mieć podtytuł. Anthem: The Loading Screen. Gurwa ile tych loadingow to głowa mała. Chcę do miasta, Loading. Chcę zmienić ekwipunek, Loading. Ruszam na misję, Loading. Chcę się zrespic, Loading :whyyy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30% gry to będą ekrany wczytywania :siara: Myślę że premiera w 2020 była by najlepsza dla tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Karaluch69 napisał:

Pograłem trochę i gra powinna mieć podtytuł. Anthem: The Loading Screen. Gurwa ile tych loadingow to głowa mała. Chcę do miasta, Loading. Chcę zmienić ekwipunek, Loading. Ruszam na misję, Loading. Chcę się zrespic, Loading :whyyy:

Moze nie mialem tego az tyle co Ty ale pewnie mniej gralem.

Loadingi to jedna z tych rzeczy ktore jak spojrzysz na YT i wycinek tego demo ktore wczesniej publikowali po prezentacjach to albo wycinali loading albo mieli kod bez tegoz.

Przyznam ze loadingi po tym jak padlem ok, jeszcze w porzadku. Ale loading przy pierwszej misji kiedy dolatujesz do tej jakby rury ktore jest wejsciem do jaskini mnie zaskoczyl i ostro wybil z rytmu.

Loadingi jak wiele gier pokazalo mozna maskowac albo mozna ich probowac uniknac (jesli dobrze pamietam to juz Far Cry 3 poza szybka podroza, respieniem sie loadingow nie mial. przy zwiedzaniu mapy po prostu ich nie bylo, a ukrywanie to wiadomo jakas przedluzona animacja a w tle loading, mozna tez starac sie urozmaicic ekrany ładowania np kiedy padniemy i sie respimy).

 

U mnie demo poszlo precz z dysku. poczekam do 15tego i obadam 10h trial, roznice w ustawieniach low i medium (o high nie mysle bo to moze byc u mnie pokaz slajdow).

 

Tak czy inaczej wersja DL;DR - rozumiem rozgoryczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem, odpaliłem dopiero dziś, nie wystartowałem nawet misji i poszło w pizdu z dysku. Ekran ładowania w 2019 r. woła o pomstwe do nieba, wywalanie w związku z problemem z siecią nieźle 2 czy 3 dni trwania bety czy tam alfy i same problemy. W dodatku nie mogłem odpalić misji czy to gry swobodnej, szkoda czasu. Może rok po premierze będzie to grywalne

 

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze że to nie beta czy alfa tylko demo, jak ktoś odważy się kupić na premierę to szanuję mocno. Dobrze że w pierwszym kwartale mamy dużo dobrych gier więc Anthem zginie gdzieś pogrzebany na dnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze że to nie beta czy alfa tylko demo, jak ktoś odważy się kupić na premierę to szanuję mocno. Dobrze że w pierwszym kwartale mamy dużo dobrych gier więc Anthem zginie gdzieś pogrzebany na dnie.
EA będzie płakać.
Drogi panie ja tam zaryzykowałem 4pln żeby obadac 10h triala, który jak zakładam będzie reprezentował poziom produktu na premierę.
:)


Wysłane z mojego Lenovo YB1-X90L przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dorzucę do ogniska na którym płonie ten tytuł :D

Już pal licho te loadingi. Gra wychodzi za 3 tygodnie? Ludzie nie potrafią nawet zacząć misji, a już nie mówię o ukończeniu jakiejś dłuższej. 7 razy podchodziłem do zagrania tej niebieskiej misji i 7 razy moja rozgrywka zakończyła się wyrzuceniem z komunikatem o błędzie sieci czy coś podobnego. Nie mam pojęcia jak oni chcą utrzymać w tym tytule grę online kiedy cały czas mają serwery z  guana...

Graficznie nawet nieźle wygląda, system latania i strzelania także się mi spodobał, ale ich tragiczne serwery..

Tak jak inni też już tutaj wspomnieli. Jest na szczęście dosyć tytułów w tym okresie, które na pewno dla mnie będą lepsze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wam ale na moim ps4 vanilla w mieście chrupie jak Lays grubo ciachane :30vm3cw:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, manoszek napisał:

nie wiem jak wam ale na moim ps4 vanilla w mieście chrupie jak Lays grubo ciachane :30vm3cw:

U mnie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
10 godzin temu, manoszek napisał:

nie wiem jak wam ale na moim ps4 vanilla w mieście chrupie jak Lays grubo ciachane :30vm3cw:

ekran tytulowy wyglsdal ok na PS4 amator - wiecej nie widzialem - moze to i lepiej :P

 

jakis tam kolejny material od DF obejrzalem - i wydaje sie z loadingami moze byc gorzej.

Wyobrazmy sobie ze gramy w coopie a ludzie maja loading w roznych momentach (te nie sa synchroniczne) i jeden juz jest w kolejnej lokacji a drugiemu sie ona jeszcze ładuje. No powiem ze to kolejne wybicie z rozgrywki.

 

Nic to poczekamy do 15tego bo bedzie dzien sądu w ktorym zetra sie ci ktorzy w gre slepo wierza ze sceptykami :)

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, manoszek napisał:

Najgorsze że to nie beta czy alfa tylko demo, jak ktoś odważy się kupić na premierę to szanuję mocno. Dobrze że w pierwszym kwartale mamy dużo dobrych gier więc Anthem zginie gdzieś pogrzebany na dnie.

No nie do konca, od poczatku trobia ze to 'demo' diametralnie rozni sie od wersji finalnej. Na YT ci ktorzy ogrywali nowsze wersje mowia o roznicach w lataniu, strzelaniu itd. Po prostu nie chcialo im sie wydawac nowego to dali jakies stare cos co nawet nie jest aktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

qżwa tłuczemy wczoraj pająka z 30 min, została żyletka i JEB !!! niebieskie ekrany błędów  :D, podziękowaliśmy....o jak dobrze, że nie wziąłem preordera.

W dynamicznych momentach klatkowanie masakryczne, znikały mi paski zdrowia i osłon, no generalnie kaplica. Downgrade grafy z wcześniejszych zajawek chyba rekordowy * w żadnej grze tak nie było)

Edytowane przez peka71TrueOne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stan techniczny tego dema, na 3 tygodnie przed premierą, nie napawa optymizmem. Serwery z ziemniaka, menusy nieintuicyjne, dropy klatek przy zadymach, radar w stylu Biedesdy i jak się okazuje na premierę ma być dość skromna zawartość jeżeli chodzi o endgame (3 x stronghold, jakieś daily i freeroam). Ciekawe jak to się sprzeda i jak zostanie ocenione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Karaluch69 napisał:

Stan techniczny tego dema, na 3 tygodnie przed premierą, nie napawa optymizmem. Serwery z ziemniaka, menusy nieintuicyjne, dropy klatek przy zadymach, radar w stylu Biedesdy i jak się okazuje na premierę ma być dość skromna zawartość jeżeli chodzi o endgame (3 x stronghold, jakieś daily i freeroam). Ciekawe jak to się sprzeda i jak zostanie ocenione?

Obstawiam głównie 7/10 bo to duży deweloper. Sprzedać coś się tam sprzeda, ale wyczuwam ostry hejt na premierę. Jeśli serwery będą dobrze działać to już będzie dobrze, bo gra w swojej koncepcji nie powinna być taka zła. Serwery, zawartość i optymalizacja. Musi te 3 czynniki spełnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wasze wrażenia jeżeli chodzi o giwery i ich ogólny "dizajn"? Jak dla mnie to wszystko jakieś takie nijakie. Oprócz snajperek i pistoletów to cała reszta jest tak podobna do siebie, że ciężko odróżnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są te skiny, które nic nie różnią się od zwykłego i kosztują 20$... Ja jebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.01.2019 o 11:30, xavris napisał:

Szanse na to, że Anthem będzie dobrą (technicznie) i ciekawą grą są mniej więcej, takie, że następne Elders Scroll będzie taką grą. Czyli są na tyle małe, że nawet nie warto sobie tym głowy zawracać.

Prorok jaki czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam więcej, miesiąc po premierze będą dawać tą grę do płatków, żeby ktokolwiek był na tych niedziałających serwerach i kupował skiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc później, jak już zostanie 6 osób, to serwery będą działać jak prawdziwe a nie z zrobione z tostera :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hacker25

Masz wykupiony EA Access?

jesli tak to od 15 bedzie 10h triala - to juz bedzie to samo co poszlo do pudelek. Mozna ew poczekac i triala odpalic dopiero dzien przed premiera pewnie bedzie mial juz one day patch.

Gra sciaga sie sama, wiec czasu az tak wiele nie tracisz (choc zapychasz łącze) a ja jestem zdania ze jesli jest mozliwosc to najlepiej samemu wyprobowac.

I mowie to jako osoba ktora nie nalezy do grupy docelowej odbiorcow tej produkcji

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, MagEllan napisał:

@hacker25

Masz wykupiony EA Access?

jesli tak to od 15 bedzie 10h triala - to juz bedzie to samo co poszlo do pudelek. Mozna ew poczekac i triala odpalic dopiero dzien przed premiera pewnie bedzie mial juz one day patch.

Gra sciaga sie sama, wiec czasu az tak wiele nie tracisz (choc zapychasz łącze) a ja jestem zdania ze jesli jest mozliwosc to najlepiej samemu wyprobowac.

I mowie to jako osoba ktora nie nalezy do grupy docelowej odbiorcow tej produkcji

 

Mag, oczywiście że mam :)

 

Mówiłem o tej stracie czasu, bo zawsze gdy rozdają czasowe dema, niby je ściągam, a nie mam czasu ich ograć. Gdy poczytałem jeszcze o tych błędach, to już zupełnie odpuściłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, hacker25 napisał:

Mag, oczywiście że mam :)

 

Mówiłem o tej stracie czasu, bo zawsze gdy rozdają czasowe dema, niby je ściągam, a nie mam czasu ich ograć. Gdy poczytałem jeszcze o tych błędach, to już zupełnie odpuściłem. 

aaa no jesli "oczywiscie ze masz" to pelna zgoda sciaganie tego dema bylo by kompletna strata czasu. 

raz czas zeby zassac, dwa time zeby sie polaczyc, trzy takie czy inne bledy. 

Lepiej poczekac na trial w Access :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

oglądając zastanawiam się czy grałem w ta sama grę :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×